» »

Kateri telefon kupiti?

Kateri telefon kupiti?

Adrijan0 ::

Ker imam nokio e72 in mi ne dela GPS, bi potreboval nov telefon (iskal po googlu, eni pravijo da je HW drugi da je SW problem, uglavnem se mi ne da več s tem ubadat). Ker ne sledim dogajanju na trgu mobilnikov, bi potreboval kako mnenje, kaj bi bilo dobro kupiti. Telefon je lahko katere koli znamke (Samsung, HTC, LG, Sony ...), najbolje da je gor android in zaslon vsaj 3.7" pa do 4.5". Lahko je druge roke ali nov (čim ceneje, tem bolje), cena do cca. 300EUR. Lahko tudi poveste npr., katerega druge roke bi kupili, po ugodni ceni. Nisem zahteven uporabnik. Telefon uporabljam samo za klice/sms/maile in kar mi trenutno ne dela GPS... (gledal sem galaxy s2, nekaj teh htc one ipd..)

Hvala.

PS: če kdo kaj prodaja, lahko ponudi.
  • spremenil: Adrijan0 ()

freesty ::

Za ta denar pride v postev kaksen s3, one x, xperia t... Za dobrih 200e se pa dobi za galaxy nexus, xperia s.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Hayabusa ::

Nokia x6.

Adrijan0 ::

Dobro, kak crap on Nokie nočem.

edit: Amapk tej s3, one X, so že malo veliki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

Pečo89 ::

S3 ti odsvetujem, Osebno se mi zdi da ne paše v roke pa še komaj ga v žep spravis :D ... Mogoče ONE x.. Čeprov kakšne bistvene razlike v velikosti ni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pečo89 ()

Hayabusa ::

Telefon uporabljam samo za klice/sms/maile in kar mi trenutno ne dela GPS... (gledal sem galaxy s2, nekaj teh htc one ipd..)

Kaj boš potem počel z androidom, če je tvoje uporaba na ravni dumb phona + gps ?
Nokia ima še free Navteq offline mape/navigacijo za skoraj celoten svet, gps tudi dela ok, klici/sms/maili takisto.

Z vklopljenim push mailom in dosti prčkanja drži baterija vsaj 3 dni, kar je pri smart phonu misija nemogoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

freesty ::

Ce upostevas koliko mrtvega casa ima nokia prides na isto kapaciteto baterije kot pri s3.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Pečo89 ::

En vprašanje.. Da nam odpirov nove teme.. Bom kr tuki...

Kolega kupuje nov telefon... Kupil ga bo preko Bolhe..

Kupiti namerava HTC ONE S. Za 220€ (pravi da se lahko zmeni za 200e)
telefon je nov, kupljen pred dnevi...

No kaj menite... Osebno menim da se splača doplačat nekaj evrov in kupiti ONE X...
Ali pač...

Adrijan0 ::

Kaj pa LG Optimus 4X HD - mi deluje ql? Ja.. bom telefon začel uporabljati še za druge stvari, namesto da imam vedno sabo prenosnika. :D

cekr ::

Kakšno Lumio si omisli pa imaš mir.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Adrijan0 ::

Nevem zakaj bi za neko Nokio dal več denarja kot za tisti LG?

RejZoR ::

Nokia Lumia. Ker jih imaš tud v manjšem formatu in ker dobiš zraven kvalitetne karte za GPS. Navigacija je bila vedno svetla točka Nokia aparatov in če ti je to med pomembnejšimi stvarmi definitivno glej v to smer.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Adrijan0 ::

Hm, za androida ni nobene pametne navigacije? Najbol me pi*** to, da ne upam rabit sport trackerja :D

Veron ::

iPhone 4S :)
sicer ni android, ampak ustreza ostalim karakteristikam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

mm46 ::

Pečo89 je izjavil:

En vprašanje.. Da nam odpirov nove teme.. Bom kr tuki...

Kolega kupuje nov telefon... Kupil ga bo preko Bolhe..

Kupiti namerava HTC ONE S. Za 220€ (pravi da se lahko zmeni za 200e)
telefon je nov, kupljen pred dnevi...

No kaj menite... Osebno menim da se splača doplačat nekaj evrov in kupiti ONE X...
Ali pač...

Če je One S z 1.5GHz Krait procesorjem, potem se po mojem mnenju splača doplačat za one x, samo če rabi več prostora (16GB vs 32GB). One x ima tudi boljši zaslon, ostali specsi pa so podobni in v praksi ni one s z omenjenim procesorjem nič počasnejši od one x. One S z 1.7GHz procem pa jaz osebno ne bi kupoval...

RejZoR ::

Adrijan0 je izjavil:

Hm, za androida ni nobene pametne navigacije? Najbol me pi*** to, da ne upam rabit sport trackerja :D


So, ampak ne brezplačne. Na Nokiah pa jo dobiš že tovarniško in so med najboljšimi navigacijami.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Hayabusa ::

Na Nokiah pa jo dobiš že tovarniško in so med najboljšimi navigacijami.

Ne za vse države, države J in V Evrope kot primer:
https://slo-tech.com/forum/t525522/p389...
https://slo-tech.com/forum/t525522/p389...
https://slo-tech.com/forum/t525522/p389...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Adrijan0 ::

Simobil sploh nima teh nokij :D

Kok so kaj vredne druge roke? Glede na to da je LG 4x 200€. Kok je potem to vredno? Npr 820, 900, 800.

Pro_moted ::

Adrijan0 je izjavil:

Simobil sploh nima teh nokij :D

Kok so kaj vredne druge roke? Glede na to da je LG 4x 200€. Kok je potem to vredno? Npr 820, 900, 800.


Vredno je toliko kolikor si pripravljen plačat.
Najbolje je da se greš v kako trgovino malo z vsakim poigrat pa boš videl kje si. Na internetu pa si poglej katere aplikacije ti kateri operacijski sistem ponuja in če so ti dovolj. Jaz vem da bom svojega 5 mesecev starega androida v kratkem zamenjal za Nokia Lumia 820. Drugače pa se zelo malo Nokij prodaja ( 820 ali 920), katere pa se pa so drage.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Maystr ::

Jast sem pred enim tednom kupil Nokia Lumia 620 in moram reč da sem zaenkrat kar zadovoljen. Če primerjam s starim Galaxy Ace, ki je bil enakega cenovnega ranga je tole kot noč pa dan.

Adrijan0 ::

Zdaj sem še ve večji dilemi. ;(( Ne razumem le, zakaj simobil teh telefonov nima.

Vajenc ::

Če bi kupoval preko bolhe bi kupil Sony xperia Z za ~350€, v primeru podaljšanja naročnine pa bi počakal na SGS4.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Adrijan0 ::

Ma res ne vem kaj mi bo tak telefon.. Ta LG 4X hd izgleda ok. Pač, nimam časa kot nekateri bit na telefonu cel dan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529511411 (7721) Leko
»

Lumia 520 Mnenja,nasveti...

Oddelek: Mobilne tehnologije
479796 (7511) luxxx7
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827250 (5695) lvlOne
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499462 (8161) SLO_Matej

Več podobnih tem