» »

Kateri telefon si trenutno lastite

Kateri telefon si trenutno lastite

«
1
2

Beki ::

No torej.

Povejte kater telefon trenutno uporabljate in kako ste zadovoljni z njim... Kaksne imate zelje za naslednji telefon....

Rainbow Dash ::

Samsung Galaxy S2

Sem kar zadovoljen, in ne nameravam kupiti novega še kakšno leto.. Včasih edino zzašteka pri vklopu zaslona na najnovejšem androidu.

Lp

Zgodovina sprememb…

krucymucy ::

Motorola Defy+ vodotesen IP67 standard

Meni je kul, ker mi pri delu v prahu in umazaniji pada po tleh pa še vedno dela brezhibno.
1650mAh baterija, ne prevelika poraba. V tujini, ko nisem imel vklopljenega prenosa podatkov, mi je zdržala cel teden (7 dni). Dobra "modding" podpora, trenutno furam CM10 (4.1.2), ki dela brezhibno.

Je pa telefon že precej star model.

francek1 ::

S3-S4
zadovoljen, edino baterija je pri vseh pametnjakovičih težava...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

rkajtn ::

pred kratkim kupil lg optimusa 4x hd.sem zelo zadovoljen tudi z baterijo ter slikami ter full hd snemanjem.

lp robi

Formula 1 ::

Nokia C6-01, čez 1 teden pa upam da že lastnik Nokie Lumie 820.

RejZoR ::

Samsung Galaxy S2 (stock Android 4.1.2)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

s1m0n ::

LG Optimus 4X HD (stock 4.1.2)
Želja za naslednika LG G Pro ali kak nov LG z Android, ki bo priromal na trg ali kar koli dobrega s Tegra 4.

shadeX ::

HTC Desire (star 2.5 leti ) Custom ROM naložen (Cynogen al karkoli je). Zadovoljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Robi :P ::

LG Optimus L3 rootan z cm9 romom baterija je dobra ostalo pa bolj tako ni ne vem kaj pričakovat v tem cenovnem rangu,...

Brias ::

c3-01 ...

zelje nekako enako, pod 100g, veliko aluminija/morda kaksne titan zlitine ...

zelje...

da je naslednji enako neviden v sprednjem levem hlacnem zepu .....

Halfdead987 ::

i9300

Nisem zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

undertacker ::

Nokia C2-05

d4vid ::

Alcatel OT-990
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

dr.Akula ::

Nexus 4.
Zadovoljen z vsem, mogoče je malo preveč "krhek" po občutku. Če bi kupoval sedaj (pa ne bom še kakšni 2 leti) bi najverjeneje HTC One, edino sem se tako navadil na stock Android, da res ne vem če lahko šaltam :)
ni podatka

iceman3 ::

Trenutno si lastim samsung galaxy nexus, naslednji pa bo verjetno blackberry Q10.
The knowledge is the only true power!

alexa-lol ::

Nokia 808 PureView .. sem zadovoljen in mi dobro služi. Za naslednji telefon pa čakam nov telefon iz Nokie, ki naj bi imel 41MP, tako kot 808, in Windows Phone 8, naslednik 808-ke.

Zheegec ::

Nexus4, še vedno mi je malenkost velik, drugače pa super telefonček.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

LuGi ::

Samsung Ativ S, topšit 8-)

b00mer ::

Ajfon 5..pogresam android.

negot ::

Iphone 5,:D, lp

Mordecai ::

Pureview 808. Prava foto zverina. Sam je pa N8 bolj dovršen v različnih drugih aspektih.

antireal ::

HTC ONE X. Original SW - zelo zadovoljen.

abyssus ::

Sony Xperia Arc S (4.0.4), zadovoljen, zaenkrat :)

matija14 ::

Google Nexus S - rootan, CyanogenMod 10.1(based on Android 4.2.2). Zaenkrat super zadovoljen! ;)

Dober dan ::

SAMSUNG OMNIA 7. Po 2 letih še vedno zadovoljen in še ne premišljujem o zamenjavi.

jacal ::

'Lastiti si' pomeni nekaj povsem drugega kot 'imeti'. Stara tečka, jasno, ampak s trohico razuma bi bilo to očitno.

amacar ::

Iphone 5, zadovoljen.

blue ::

Galaxy nexus ( star 1 leto in še malo)
It's OK....
Dokler telefon dela tekoče ne mislim menjati.. (mogoče bom mogel kupiti novo baterijo, ker trenutna zdrži ~40% manj kot na začetku..)

Magic1 ::

LG P970, za plačano ceno super zadovoljen. Po moje ga bom imel še vsaj kako leto.
PS: sem pa že menjal baterijo, nova iz ebaya za 10EUR dela super.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Okapi ::

Xperia Go. Majhen, zmore čisto vse, kar potrebujem od telefona, pa še zmočim ga lahko. In še poceni je bil.

O.

Voluhar88 ::

Prej: Rootan LG Optimus One (ICS 4.0.4) -ga še imam, odličen telefon, ga lahko samo prehvalim, kupljen za 40€

Zdaj: Stock LG Optimus 4x HD (stock ICS 4.0.3) - zaenkrat brez pripomb

opeter ::

Samsung E1107 Crest Solar
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dottor ::

HTC One X. Najprej sem hotel uzet One S pa ga niso imel, pa sem pol vidu da me pride One X 3€ več na mesec, pa sem pol Xa uzel. Pač 2 pive manj na mesec pa si not. Za zdej sem super zadovoljen. Iz prejšnjega LG GT540 je bil to ogromen preskok. Dokler bo X delal ga ne menjam, tudi ko koteče naročnina. Kaj bo moj naslednji nakup pa težko rečem, ker gre tehnologija tako hitro naprej...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Doman ::

Prej: Samsung xcover, katastrofa od telefona, šteka, ugaša... (na garancijo dobil že 2nova telefona in povsod se je pojavljala ista napaka).
Zdaj: Samsung S3, zadovoljen :) edino fotoaparat sem pričakoval boljši...

WildChild ::

Trenutno si lastim (dobri dve leti) LG optimus One P500. Zelo zadovoljen price/performance. Verjetno eden boljših nakupov za tak denar. Res pa je, da imam gor custom ROM, ki mi omogča še pa še in je v nekaterih lastnostih odzivnejši od Stock roma S3 :P
in da mood

Exile3 ::

WildChild je izjavil:

Trenutno si lastim (dobri dve leti) LG optimus One P500. Zelo zadovoljen price/performance. Verjetno eden boljših nakupov za tak denar. Res pa je, da imam gor custom ROM, ki mi omogča še pa še in je v nekaterih lastnostih odzivnejši od Stock roma S3 :P



x 1 da lcd je res svetla točka tega telefona je pa fon zanesljiv. Samo omejitev okoli 170 mb ne spravim skoraj nič gor kot,pa navigacijo .

WildChild ::

Hja to zna biti problem... si pač nabaviš sd kartico, ki ima dobre naključne hitrosti branja in pisanja še posebej za male datoteke. Nato jo pravilno razdeliš jaz sem ji določil 3GB ext4 razdelek ostalo fat32 in imam več kot dovolj prostora. Uporabljam pa Link2SD aplikacijo da mi premakne in polinka zadeve.
in da mood

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

imam enega izmed prvih iphone 4 v slo, kupil v italiji na otvoritev torej ga imam nekje 3 leta:D zelo zadovoljen..dokler je bil še jobs živ so bli kvalitetni, zdaj pa gre počasi vse v pm:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Thunder wave ::

Xperia Arc s na 2.3.4,deluje tekoče in brez problemov, na 4.0.4 pa je bila katastrofa.

listje123 ::

Nokia c5-03 totalen poden, steka se kar naprej resetira, zasteka med klicem in ne mores prekiniti nato pa ssem prekinil tako da se fuknil ob steno in koncal s to cigansko nokio.

zdaj pa imam s2 in je res odlicen telefon

Grumf ::

blackbfm je izjavil:

dokler je bil še jobs živ so bli kvalitetni, zdaj pa gre počasi vse v pm:D

Kar tolaži se :))
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Silck ::

Xperia T - zelo zadovoljen
Danas je teško biti lud... Velika je konkurencija!

mjolnir ::

Galaxy S3, zadovoljen. Imel ga bom, dokler mi v roki ne razpade.

telen ::

iPhone 4. Zaenkrat super. Upam da ga še dolgo ne bo treba zamenjat.

paliskic ::

Samsung Galaxy Note II. Super.

Apofis ::

Okapi je izjavil:

Xperia Go. Majhen, zmore čisto vse, kar potrebujem od telefona, pa še zmočim ga lahko. In še poceni je bil.

O.

+1

WaterBoy ::

LG P500. Stock. Bo treba dat gor kaj drugega. Kakšna priporočila? Se mi pa zdi da je bil predrag ko je prišu k mobitelu.

olasitu ::

Lumia 920. Kr rabm ma. Dela tekoče brez kakršnih koli resetov, zmrzovanj... Za ene 3 leta upam da bo :)

nomad_soul ::

Lumia 800 - best phone ever
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529511420 (7730) Leko
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

Poceni Android telefon za ženo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6716672 (13025) 1krat
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028296 (22459) leiito

Več podobnih tem