» »

Raspberry Pi & alternative

Raspberry Pi & alternative

««
25 / 25
»
»»

pierch ::

Jaz imam 8BitDo Pro 2 in 8BitDo sn30 pro in za retro zadeve se mi zdi super.
Še izgled je retro :)
Pierch

Fungi88 ::

pierch je izjavil:

Jaz imam 8BitDo Pro 2 in 8BitDo sn30 pro in za retro zadeve se mi zdi super.
Še izgled je retro :)


Iz katerih sistemov igraš igre ? Kaki problemi z mapiranjem kontrol ?

pierch ::

Windows (kjer je primarna uporaba zaradi WiiU/Dolphin, ki je meni in otrokom najljubši) in batocera za vse ostalo. Ja vem da bi lahko oboje migriral na batocero ampak si nisem še vzel časa.

Nisem imel nekih problemov, razen na začetku z njihovim FW, ker so imeli nek random disconect problem. Sedaj so to porihtali. za WiiU je pri nekaterih igrah potreben motion control in zato sem se takrat za te kontrolerje tudi odločil, saj omogočajo to. Mogoče so sedaj kakšne druge boljše opcije ampak cca 2,3 leti nazaj so bili ti med najbolj priporočenimi.
Pierch

Fungi88 ::

pierch je izjavil:

Windows (kjer je primarna uporaba zaradi WiiU/Dolphin, ki je meni in otrokom najljubši) in batocera za vse ostalo. Ja vem da bi lahko oboje migriral na batocero ampak si nisem še vzel časa.

Nisem imel nekih problemov, razen na začetku z njihovim FW, ker so imeli nek random disconect problem. Sedaj so to porihtali. za WiiU je pri nekaterih igrah potreben motion control in zato sem se takrat za te kontrolerje tudi odločil, saj omogočajo to. Mogoče so sedaj kakšne druge boljše opcije ampak cca 2,3 leti nazaj so bili ti med najbolj priporočenimi.


Imaš brežične modele ali na kabel ?

Brezžični veretno delajo preko BT in nimajo svojega dongla?

svecka ::

Škoda da novi RasberryPi5 še ni zadosti močan za poganjaje emulatorjev. GoldenEye 64 je še zmeraj obup.

pierch ::

Ja, BT4 modele imam. Na cca 4/5m razdalje delajo BP z BT4 donglom v PC-ju.
Sicer sedaj vidim, da njihova novejša modela (imajo 2 ultimate verziji) ima 2.4GHz in/ali BT5, kar je super. Če bi sedaj kupoval bi verjetno enega od teh vzel.
Pierch
««
25 / 25
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Raspberry Pi (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Strojna oprema
4538767202 (4329) Kurzweil
»

Raspberry Pi + Home Assistant (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
21832876 (7214) xgeorgex
»

Najcenejša varianta zmogljivega "seedboxa"? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
539006 (7509) billy
»

Raspberry Pi 2 - malina na steroidih z Okni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8526053 (16652) rebro
»

Smart tv ali raspberry pi, android micro pc ali smart dongle ali...

Oddelek: Kaj kupiti
384124 (3250) Invictus

Več podobnih tem