» »

Ajajaj računalnik nagaja - Temen zaslon po zagonu windowsov

Ajajaj računalnik nagaja - Temen zaslon po zagonu windowsov

kaladont ::

Okej, sem precej laik v tem. Vem pa d je na forumih dovolj poučenih ljudi in verjamem da mi bi znal kdo povedat kaj se dogaja z mojim laptopom.

Začel se je tko da sem kar (na)enkrat opazila rumen pojav v desnem spodnjem kotu, videla napis neki "driver", to sem še ujela potem je use skupaj zmrznilo pojavil se je temen ekran..vse skupaj je delovalo da je odzad vse deluje, samo slike ni. torej naslednič ko probam spet normalno, poslušam musko in kar na enkrat spet zmrzne in spet temen ekran. grem v safe mode, dam preverit viruse skeniram komp in spet normalno zaženem in spet okej po recmo 4-6 urah spet se ponovi napaka. no od takrat naprej se windowsi še zaženejo in ko kliknem vstop na namzije evo temen ekran ampak z miško lahko upravljam..

kaj hudiča se dogaja mojmu računalčniku?


Hvala za branje in nasvete

Pika

Hayabusa ::

Manjkajo osnovni podatki, recimo model prenosnika, kateri winsi, kaj od programske opreme imaš nameščeno (lahko da kakšen AV dela "štalo") ...

Temperature preveri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

kaladont ::

HPG62, Windows 7 home premium. Imam kar nekaj programov oblikovalskih pa avg in system care etc. Samo to že dolgo pa ni blo velik problemov. Danes sm ga dobila od serviserja nazaj pa ni delal zvok.
Temperatura je kul. Pa še čist je generalno enkat že novembra zdj že drugič po pou leta.

solatko ::

HP jajca, boš vedela drugič, da se je potrebno tej znamki, na daleč izogibat. Od stare (zelo) slave se ne da živet.
Delo krepa človeka

Xserces ::

Lahko je sesuvanje driverja ali pa pregrevanje graficne. Probaj namestit zadnji driver z njihove strani. Poglej tudi temperature. HWMonitor,AIDA64,... in potem povej kakšno je stanje

pravtako se neda rect da ni okvara na samem cipu.

13.1 Catalyst
predno inštaliraš te driverje, stare pobriš
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

kaladont ::

katerega bi predlagli kot dober računalnik? (če ne vpletaš cene)

Amm..ok Xserces a lahko tko točn postopk d naum kj zaj**

Xserces ::

na nadzorni plošči pod odstrani/dodaj programe odstranis/spremenis amd catalyst install manager in ti odpre okno kjer das uninstall. Ampak zdaj pri teb zdaj nevem ce imas se druge driverje za plato tako da ne dat uninstall all ampak samo uninstall manager in tam obkljukas kaj hoces dat dol. AMD Display Driver, Catalyst Control Center.

instaliraj se hw monitor in prilepi sliko temperatur
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

solatko ::

ASUS
LENOVO
DELL
TOSHIBA
nekateri novi modeli ACER-ja
Delo krepa človeka

kaladont ::

Evo, sem formatirala disk in zdaj dela računalnik.
Sam pred tem sem ga dala serviserju, ki pa sumim da ko je čistil računalnik na noter in vzun je nekaj naredil mojim zvočnikom..sem mislila da so bili krivi driverji, ampak je prov strojno nekaj narobe..

ajajaj

solatko ::

Nesi nazaj in reklamiraj. Verjetno je pozabil priklopit zvočnike, če je dejansko dobro očistil računalnik in zamenjal termalno pasto.
Delo krepa človeka

kaladont ::

Yes, takoj v ponedeljek. Hvala vama za nasvete in pomoč! Lep zasnežen dan
Pika


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD (ATI) Catalyst™ (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Zvok in slika
850129702 (40181) ferdo
»

Windows 8.1 TEŽAVA! Po namestitvi driverjev 14.4 ne dela miška, tipkovnica in monito

Oddelek: Pomoč in nasveti
142146 (1873) spirit
»

Zamrznitev iger pri Radeonih HD4850 / 4870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39127786 (11666) erzy
»

Zakaj me vse skupaj zajebava?

Oddelek: Strojna oprema
61001 (896) Scorpia
»

Radeon 9600 problem

Oddelek: Strojna oprema
241798 (1440) sapa

Več podobnih tem