» »

[Rešeno] Problem prenesenega posnetka na YouTube

[Rešeno] Problem prenesenega posnetka na YouTube

coffeetime12 ::

Pozdravljeni!

Naredil in na YT prenesel posnetek, ki mi ga po sicer uspešni naložitvi ne predvaja v celoti. Namreč, po cca 1:27 se ustavi [karkoli izberem --> 360p, 480p, 720p, 1080p], nato mi ga pa vrže na konec, čeprav je posnetek dolg 5:06?! Po naložitvi sem počakal cca 30min, da YT svojo obdelavo oddela. Lahko kdo preveri, če mu ga v celoti predvaja? Hvala

ISP: T-2
OS: Arch Linux
Flash: flashplugin 11.2.202.270-1

Gregor P ::

Meni ga predvaja normalno, če ti je kaj v pomoč. Torej je nekaj narobe pri tebi.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

harvey ::

Dela normalno, ISP telemach

Poskusi izbrisati cache v svojem brskalniku in potem znova naložiti, sicer pa t-2 in yt finte :-)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

coffeetime12 ::

Bemti črne T-2 talarje :D.
Jah nič, enostavno mi ga butne na konec po cca 2:00. Bom ponovno zagnal usmerjevalnike, pa da vidimo. Zanimivo je, da si ostale posnetke lahko brez problema pogledam, kot na primer, Do We Really Need the Moon? - BBC Documentary, lastnega pa ne hehehe...

Kakorkoli, hvala za odgovore

6151 ::

T2- Dela
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

coffeetime12 ::

Deluje!
Izgleda, da je ponovni zagon celotne mašinerije pomagal, vključno s hladilnikom.
Še enkrat, hvala

Lp

coffeetime12 ::

Evo, zopet isti problem. Naložil, počakal na YT-ovo obdelavo, počakal še 1h, nato še dodatno resetiral modem, si skušal zadevo pogledati, toda pri ogledu se mi posnetek pri 3:25 ustavi. Skupna dolžina posnetka je 11:19. In kot sem že omenil v zgornejm prispevku, se mi to dogaja samo z lastnimi posnetki. Če zadevo osvežim, YT pravi da je sedaj posnetek dolg 4:25, a nikakor 11:25.
Kakšna ideja kako lahko človek to anomalijo odpravi?

coffeetime12 ::

Pa to ni res. Sedaj se je posnetek zvrtel do 4:25 in kaže konec le tega, a video še kar naprej igra? WTF? Izgleda, da mi drugega ne preostane, kot da poskusim še z Vimeo-om

shadeX ::

Men deluje normalno. (Zgornji posnetek)

Hayabusa ::

Če noče delati:
Mozilla Firefox, addon "netvideo hunter" (NVH), v yt začni predvajati video, klikni na NVH ikonco, download.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38383123 (1642) OK.d
»

Obdelava videoposnetka

Oddelek: Pomoč in nasveti
61330 (1139) m0LN4r
»

Problem z YouTube (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7414105 (12242) AmokRun
»

Siol Youtube capping (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
9412579 (8370) Pesimist
»

Snemanje posnetka s kamere

Oddelek: Zvok in slika
7986 (891) Scorpia

Več podobnih tem