» »

Problem z YouTube

Problem z YouTube

«
1
2

Rain ::

Pozdravljeni!

Zadnje čase imam probleme z nalaganjem YouTube video posnetkov! In sicer povprej so se mi 720p posnetki lepo nalagali brez problema sedaj pa opažem bistven ''lag'' med nalaganjem. Kakšen krat mi celo 360p posnetki delujejo zelo slabo.
Počitil sem register, znova naloćil flash ter mozilo in chrome. A problem kar ne gre stran. Povezavo imam 460kbps in ul pičlih 70-80kbps.

Proc je i5
rama 4gb ddr3
radeon 1gb ddr 3

Mislim... Verjetno ni kriv pc, ker do sedaj ni bilo problemov. Poiskušal sem že vse in enostavno problem ne gre. Morda se tudi komu tukaj to pojavlja. Sam rabim tube večkrat na dan, tudi iz delavnih razlogov tako, da imam kar problem. Če ima morda kdo kakšno rešitev?

~Lp Rain!

s1m0n ::

To je problem na strani Youtuba...
Tudi meni to že dela lep čas, včasih se poboljša, včasih še poslabša...

Rain ::

Hvala za odgovor S1mon. Vendar mi je zadeva čudna ker pri punci teče zelo lepo. Pa imajo isto povezavo kot jaz. Pa sem testiral latency, pa je bil enak. Ne vem... Morda je pač tko in bom počakal do posodobitve? Se je pa stvar pojavila odkar se je Youtube ''spremenil'' vizualno. Tko da verjetno bo treba počakat na kakšno posodobitev?

Hvala še enkrat!

Lp, Rain

Mesar ::

Ni problem youtube, problem so običajno gonilniki, najboljše bo da formatiraš in potem paziš ko nalagaš gonilnike.
Your turn to burn!

s1m0n ::

Tudi možno. Pri meni je pa vseeno ker je enako na vseh računalnikih in vseh sistemih (tudi telefonu) internet pa dela brez problemov.
Nekaj mora bit drugje narobe!

Gwanaroth ::

Danes je povečan load na Youtubu, ker vsi vrtijo Whitney Houston.
Lights often keep secret hypnosis..

Mesar ::

To je ša najmanjši problem YT MORA delati vedno enako!!
Your turn to burn!

kopriwa ::

Mam podobne probleme že kake 2 tedna, nobenih novih gonilnikov, razen posodobitev osnovnih programov (mozilla, adobe,...). Včas so se vsi odprti videi naložil v roku minute, zdej pa če ga ne predvajam (je na pavzi) ga sploh ne želi naložit do konca, čudn u glavnm.

LuGi ::

Mesar je izjavil:

To je ša najmanjši problem YT MORA delati vedno enako!!


To pa sploh ne drzi. Včasih so konkretni problemi z YT in zadnji čas jih je zmeraj več

Mesar ::

Veš koliko serverjev ima YT ? Vse mora delat, če kaj dela počasi so driverji, disk, bilokaj druga...
Your turn to burn!

Kristijan32 ::

Jaz se pa ne strinjam z Mesarjem...dejstvo je da je sigurno nekaj narobe z Youtube...tudi meni zadnjih nekaj dni ne deluje tako kot bi moral...počasno nalaganje čeprav je hitrost neta dobra... Tako da dejstvo je da Youtube ima težave...

Tr0n ::

Jup, YouTube ga serje zadnji mesec or so. Ali pa T-2 bremza promet do YouTube strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Kristijan32 ::

Jaz nimam T2 in isto tak ne deluje tako kot mora...se pa zgodi da včasih deluje brez težav...

Rain ::

Ko bi le to bil problem. Bah. Tudi na ostalih napravah dela meni isto, tko da ne vem... Verjetno je tube, ker problem se je ''kar pojavil''.

Mesar ::

Ni internet v računalniku je problem.
Your turn to burn!

LuGi ::

Če vidis da nagaja tudi na drugih napravah in ni edini 8-O

Kriv je tvoj ISP ali YT serverji

Lion29 ::

Mesar je izjavil:

Ni internet v računalniku je problem.


ma dej ne klobasaj neumnosti no...si ze 5x povedal


ogromno folka ima zadnje tedne probleme tako z YT kot s FB.... za FB sepredvideva, da anonymus tragetira velikos tevilo serverjev... za YT pa nisem sel chekirat.... ampak reportov, da zadeva dela grozno pocasi je OGROMNO.... in ja valda... vsi so po nesreci instalirali kak glup driver :D

sicer pa zdanje case dela YT ogromno na update-ih... od uporabniskega vmesnika do imple,mentacije novih standardov, etc, etc...


no ce kdo ugotovi v cem je problem, naj pove...bom ziher na novo instaliral tisti driver :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Oktan ::

Imam enake probleme odkar je youtube zamenjal videz (kolešček za ločljivost videa, ipd.) od nekje začetka januarja.
Zanimivo pa je da v chrome-u dela slabše kot v firefoxu.

Lion29 ::

Oktan je izjavil:

Imam enake probleme odkar je youtube zamenjal videz (kolešček za ločljivost videa, ipd.) od nekje začetka januarja.
Zanimivo pa je da v chrome-u dela slabše kot v firefoxu.


si formatiral racunalnik in instaliral vse driverje na novo?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

LuGi ::

:))

Mesar ::

Lion29 je izjavil:

Oktan je izjavil:

Imam enake probleme odkar je youtube zamenjal videz (kolešček za ločljivost videa, ipd.) od nekje začetka januarja.
Zanimivo pa je da v chrome-u dela slabše kot v firefoxu.


si formatiral racunalnik in instaliral vse driverje na novo?


Pa modem naj resetira!
Your turn to burn!

Tr0n ::

Imate vsi s tezavami T-2? Ali se pojavlja tudi pri drugih ISPjih?

Mesar ::

Meni doma Amiš lepo dela, T2 pri punci pa tudi bp.
Your turn to burn!

Rain ::

Jst mam Telekom(siol), pa mam problem. S'tem, da zdj mi dela super. Tudi 1080p. Pa nism nič naredil.
Jutri bo pa spet isto. Zgleda, da so določene ure.... No niti o tem nism sigurn, namreč zadnjo nedeljo mi tudi ob takem času ni delovalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rain ()

Mesar ::

Najboljše, da pišeš na podporo, oni so zato tam da ti svetujejo in ti pomagajo rešit problem pa če mora tehnik pri ob 2.00AM k tebi na dom!
Your turn to burn!

gregor_m ::

Se pridružujem mnenju, da zadnje 3 tedne z YT nekaj ni vredu. Preizkušeno pri Siolu in pri T-2 ista žalost.
Imam navado ,da si v zavihkih odprem več posnetkov in nato počakam, da se mi v celoti naložijo. Sedaj pa se mi zelo pogosto dogaja, da se posnetek naloži do četrtine in se ustavi. To mi gre še posebej na jetra doma, kjer imam bolj počasen net in posnetka ne morem pogledati v enem kosu.

Aja uporabljam Firefox 9

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor_m ()

M1_Abrams ::

Zadnje čase tudi jaz opažam težave z YT. Npr. ko imam na playlisti določene posnetke mi določenih sploh noče predvaja v Chrom-u. Prej je delalo vse normalno.
PHP & MySQL

Mesar ::

gregor_m je izjavil:

Se pridružujem mnenju, da zadnje 3 tedne z YT nekaj ni vredu. Preizkušeno pri Siolu in pri T-2 ista žalost.
Imam navado ,da si v zavihkih odprem več posnetkov in nato počakam, da se mi v celoti naložijo. Sedaj pa se mi zelo pogosto dogaja, da se posnetek naloži do četrtine in se ustavi. To mi gre še posebej na jetra doma, kjer imam bolj počasen net in posnetka ne morem pogledati v enem kosu.

Aja uporabljam Firefox 9


Posodobi Firefox.

M1_Abrams je izjavil:

Zadnje čase tudi jaz opažam težave z YT. Npr. ko imam na playlisti določene posnetke mi določenih sploh noče predvaja v Chrom-u. Prej je delalo vse normalno.


Počisti piškote in cache.
Your turn to burn!

Lion29 ::

@Mesar: dej skini se s kurca
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Mesar ::

Lion29 je izjavil:

@Mesar: dej skini se s kurca


S čim sem si zaslužil te žalitve???
Your turn to burn!

Tr0n ::

Zato, ker nima veze browser, gonilniki ali sistem. Ob dolocenih terminih (ponavadi zvecer, ko so v EU peeki in cez vikend) je gledanje 720/1080 YouTube video posnetkov zelo, zelo pocasno.

Ce se isto dogaja tudi na drugih ISPjih, je krivec YouTube. Po mojem se je to zacelo dogajat, ko so spremenili player (pa verjetno se kaj na njihovem distribucijskem sistemu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Rain ::

Mesar zgleda, da res niso PCi krivi. V prvem postu sm napisal, da sm opucal cel register ter cache (no slednje nisem napisal pa sm). Pa use je posodobljeno.

Glej že samo zato ni PC kriv, ker ko gledam VIMEO v hd naloži takoj. Tko, da.... Krivec je YouTube. Zakaj pri enih ja in pri enih ne... BOOO?

Lp

Mesar ::

Mogoče pa so ISPji krivi?
Your turn to burn!

s1m0n ::

Še vedno je vse enako :)
YT sploh več ni uporaben...

Tr0n ::

V qurcu vse ja.

Lion29 ::

Tr0n je izjavil:

V qurcu vse ja.



si resetiral modem? >:D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

s1m0n ::

Ja :) Pa tudi pri sosedih pa mi nič ni pomagalo :)
Res nimam pojma kaj se zadnje tedne z YT dogaja!

Lion29 ::

a racunalnik si formatiru in nalozu na novo winse/linux/dos?
kaj pa pr sosedih? probaj pr obeh khrati, pa ziher imas prepocasni paket, naroci optiko 100/100, bo ziher reslo problem
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

neptun319 ::

No da povem, tudi jaz imam probleme z YouTubom. Sem probal par stvari in sicer po dolgem času sem pobrisati zgodovino brskanja in preklopil na YouTube beta različici HTML5 in se malo pozna na pohitritvi. Je pa še vedno počasen... V primerjavi kako je delal včasih. Najbolj me moti to,da predno začne nalagat video tisti krogec suče na sredini posnetka tudi do 10s, ko pa enkrat začne nalagat video, še pa kar gre (ne tako kot bi moralo). Sprva sem mislil, da je problem v povezavi, ampak ko sem testiral povezavo je vse tudi ping OK!!! Z drajverji mislim da ni problema (mala verjetnost), če nas to več ljudi opaža. Uporabljam pa Google Chrome zadnjo verzijo, sem sprobal tudi nalaganje videov na ostalih brskalnikih in je isto, če ne še slabše!

Skratka YouTube nea laufa :-D

Tr0n ::

Zdaj trenutno kr dobro laufajo 1080p. Ampak ne bo dolgo drzalo. :)

s1m0n ::

Jap zdaj dela boljše kot mora :)

Lion29 ::

zdaj... ali jih napdajo in so serverji preobremenjeni... ali pa je res tak naval, da bo treba malo infrastrukturo priredit....ali pa evropski ISPji namerno bremzajo promet iz YT?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

techfreak :) ::

Meni trenutno delajo 1080p brez težav.

Mesar ::

Trenutno okoli 19.00 pa je delalo za en dr*k.
Your turn to burn!

Lion29 ::

Mesar je izjavil:

Trenutno okoli 19.00 pa je delalo za en dr*k.



si formatiral disk, spucal cache, rsetiral modem? nalozil vse driverje na novo?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Lol, nima to veze Lion29.

Lion29 ::

Tr0n je izjavil:

Lol, nima to veze Lion29.


ma ne, a res? poglej kaj je ravno mesar predlagal na zacetku teme
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Napacno je predlagal. :)

Bolf3nk ::

Meni je tudi youtube delal probleme kak teden nazaj. Videe sem moral nastavit na 240p, da sem lahko normalno gledal brez štekanja. Sem sprobal v vseh brskalnikih- opera, ff, chrome in EE. Pri vseh enako. Sedaj pa mi že 2 dni dela bp, tudi na full hd. Samo od sebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Lion29 ::

Tr0n je izjavil:

Napacno je predlagal. :)


a res? a tega pa nisi opazil, da se mu jaz norca delam v celi temi? :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube to Mp3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5616279 (4065) AmokRun
»

Mozilla označila Flash za nevarnega, Facebook ga želi mrtvega (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7122699 (17840) c3p0
»

Zatikanje videov na YouTube

Oddelek: Pomoč in nasveti
92956 (2692) Ale3š
»

YouTube počasen

Oddelek: Omrežja in internet
476294 (5185) Xserces
»

YouTube opomin

Oddelek: Omrežja in internet
225901 (4674) SkyEye90

Več podobnih tem