» »

Problem z YouTube

Problem z YouTube

1
2
»

6151 ::

Sem gledal malo hitrost prenosa in včeraj popoldne mi je približno 1 uro normalno delalo, takrat je downloadalo s hitrostjo 1MB/s, ampak potem je kar naenkrat hitrost padla na 200-300 KB/s, video pa spet začel štekati. Bom danes malo poskušal "popravljati". Trenutno pa spet dela solidno.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

SloBiscuit ::

Imam isti problem. Hitrost interneta imam 100/10 optike. Namreč, delal mi je vse dobr npr. 20min video na 1080p mi je normalno naložil v 2 minutah brez problema. Zdaj pa mi niti 480p videa noče naložit ali ostalih videov. Kr sam si izmišlja kok hitr bo kej nalagal lol.
neznanec555

amigo_no1 ::

Druge video strani delajo bolje ? Metacafe, vimeo, mojvideo ?
List of video hosting services @ Wikipedia

Lion29 ::

ja itak, delajo bp
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

GrEEnOneMK ::

Rain je izjavil:

Jst mam Telekom(siol), pa mam problem. S'tem, da zdj mi dela super. Tudi 1080p. Pa nism nič naredil.
Jutri bo pa spet isto. Zgleda, da so določene ure.... No niti o tem nism sigurn, namreč zadnjo nedeljo mi tudi ob takem času ni delovalo.


siol bremza youtube dostop že nekaj časa, pon-pet popoladan. preverjeno z VPN tunelom (nima veze briskalnik, yt strežniki)

S'tem, da zdj mi dela super.
Čez vikend ne bremzajo.

Mentalist ::

Kako to da si v svoji temi pisal angleško GreenOnemk tu pa slovensko?
Lool.

GrEEnOneMK ::

Lažje mi je v angleško :)

69charger ::

YouTube je kompletno posran z bugi itd. subboxi ne delajo,urejanje kanala skozi profil ne dela že eno leto itd.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Lion29 ::

@69charger: a poznas kako tako obsezno aplikacijo, da ni posrana z bugi?

pises tako, kot da so ti oni kaj dolzni. ne uproabljas YT zastonj?

cisto tako informativno me znaima... si poslal kdaj kak feedback, in opisal kaj ti ne dela?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

69charger ::

Poslal sem jim že večkrat ker sploh nisem mogel nastavit podatkov kanala pa so mnogokrat rekli da delajo na tem. Že 1 leto tega buga ni odpravljenega. Vedno nekaj prenavljajo itd. najbolj osnovnih bugov pa ne morejo odpravit.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Sssaga ::

Heh, meni so dolgo nazaj odklenili dolžino posnetka, ki ga lahko naložim pa se mi je ta teden še enkrat pokazal sporočilo, da imam odklenjen račun na max dolžino posnetka, loool.
Bugi so, nov način prikaza profila uporabnika je kataStroFALEN za moje pojme in me j3be ko gledam druge profile. Svoj profil puščam na pregledni opciji-več informacij na enem mestu in manj klikov.
Sovražim, da vsiljujejo svoje stvari in ne moreš ohranjati stare predloge, ampak saj je vendar free to use, nimam jim kaj zameriti :)

Mesar ::

Jaz pa se HEBEM!!! ko hočem 21 min posnetek naložit? Majke jim, bom zacel vse nalagat na svoj server pa naj se slikajo če jim morem za vsako najmanjso omejitev pisat pa jih pol se cakat, dela pa vse tak pocasi kot, da moderatorji s disketami prenasajo videje med serverji.
Your turn to burn!

Gigahertz ::

kaj je dans z you tubom? a je prehlajen? :|
"670#2500#8"

Lion29 ::

jap, spet YT nagaja ze par dni [:S]
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

scythe ::

Se je začel kerim dogajati da noče kak filmček odpret na youtube ( tak ko da se nebi flash java odzivala)? Imam naložene vse nove posodobitve glede Flasha in Firefoxa. Od Firefox 15.0 je začel tudi Youtube trokirat ( ne predvaja brez brez lag-a). Probal sem vse re-instalirat in je isto :/ Mogoče kakšna rešitva? Ali je res Firefox in Flash zadnje čase čist v k....

Lion29 ::

meni se pa po novem vsake tolko zgodi, da mi prekine nekje na 6/7 in zakljuci kot da je na koncu

chrome
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

scythe ::

Meni ni jasno zakaj je na youtube v predvajalniku kr črno vse :/ Java na novo naložena + Flash. Kr neki uglavnem.

s1m0n ::

Lion29 je izjavil:

meni se pa po novem vsake tolko zgodi, da mi prekine nekje na 6/7 in zakljuci kot da je na koncu

chrome


Identičen problem :) Skoraj vsak posnetek se meni konča pred koncem! (FF)

amigo_no1 ::

Java in YT nimata nobenega skupnega imenovalca -> adobe flash player plugins oz preko html5 standarda v browserju, nič drugega.

Blame Siol.

Zgodovina sprememb…

Enron x86 ::

meni se pa po novem vsake tolko zgodi, da mi prekine nekje na 6/7 in zakljuci kot da je na koncu

chrome


Evo, isto že kakšen teden ali dva.

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Zgodovina sprememb…

scythe ::

Ko sem na novo dal flash gor video več ne trokira, na facebooku lahko gledam filmčke če ga kdo prileti gor. Če grem pa na youtube stran je pa črna slika v predvajalniku. Tole pomoje youtube štrajka kej :/

Lion29 ::

v nastavitvah si spremeni iz html5 na flash
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

scythe ::

Evo glih hotu sem napisat to :D Sem spremenil in problem rešen.

GangsterYo ::

Lahko kdo svetuje, kako lahko kontaktiram YouTube?

AmokRun ::

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube to Mp3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5616279 (4065) AmokRun
»

Mozilla označila Flash za nevarnega, Facebook ga želi mrtvega (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7122698 (17839) c3p0
»

Zatikanje videov na YouTube

Oddelek: Pomoč in nasveti
92956 (2692) Ale3š
»

YouTube počasen

Oddelek: Omrežja in internet
476294 (5185) Xserces
»

YouTube opomin

Oddelek: Omrežja in internet
225901 (4674) SkyEye90

Več podobnih tem