» »

IZBIRA MED AUDI A6 in A3

IZBIRA MED AUDI A6 in A3

1 2
3
»

D3m ::

Accenti in Coupeji so bili dobri, za druge ne morem tako trditi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Valvoline ::

Novi(pa tudi starejši) hyundaii in kie so odlični avti. Pač znano je da majo slabšo pločevino in po 10ih letih začnejo fejst rjavet. Ampak do l.2005-2006 nobene dizelske ponudbe,tudi če je bla so mel so uberklump mašine (accent in elantra). Ne vem kak so novejši dizli,baje kie majo odlične CRDi motorje. Ampak crdi je comonrail,me doesnt like that shit,ker ne prebavlja alternativna goriva. Bencinar pa ne pride v poštev pr takšnimi cenami goriv kot so danes.

RejZoR ::

Če pa imaš dizla za kratke relacije z veliko zagoni motorja (kar je zadnje čase trend da v mestne malčke tlačijo turbochargane mini dizle) pa ga po 10 letih res lahko zrineš samo še na odpad...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

blackbfm ::

Fora zakaj Hyundai-ev ne dobiš kaj dosti je predvsem v tem, da je folk z njimi zadovoljen



bolj v tem da nimajo toliko keša da bi si lahko izmišljevali in kupovali avto vsako leto ali dve

RejZoR ::

Golfi stanejo jurja ali dva več pa se dilajo nakoli na veliko. Verjemi, ni to.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Valvoline ::

RejZoR je izjavil:

Golfi stanejo jurja ali dva več pa se dilajo nakoli na veliko. Verjemi, ni to.

Rabljenih korejcev noben ne uvaža,ker ni povpraševanja. Zato majhna ponudba. To je to.

Vikking ::

Accent je vredu avto, res poceni vzdrževanje in zanesljiv. To je tudi vse.
Žal pa popije več kot 1.9tdi, 1.9tdi ima boljšo lego, udobje, kvaliteta, vzdrževanje je enako poceni.

Žal pa ni veliko accentov ker jih je veliko že sprhnelo. V bistvu res takšni ki so bili v lasti kakšnega dedka in babice, skozi garažir in ima nekaj 1000kilometrov so še brez rje. Ostalo je tako v slabem stanju da je groza.

Kot poceni študentski avto še za manj denarja je Accent dobra izbira.

m0f0x ::

Moj Clio je popravljen. Vžigalna tuljava je crknila. Že 2. v 2 mescih. Jebiga, avto se stara, kilometri se nabirajo...

D3m ::

Kateri model Clio?
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0f0x ::

Clip III Dynamique, letnik 2007, 1.4 benz mašina, 143 000 km.

D3m ::

:| hudiča. Sem pričakoval ene 250.000 km, letnik 97'.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0f0x ::

Žal ne. Gledam na to kot potrošni material. Ko naslednja crkne, kupim 2 novi in zamenjam obe.

D3m ::

Original ali "ponaredek"?
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0f0x ::

Ponaredek verjetno, ker nisem bil pri pooblaščenem serviserju.

D3m ::

Upraši na Euroservis-u (AC kondor) glede delov. Pri njim pride servis 30% cenejši, kot na pooblaščenem servisu in je upoštevana garancija.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Valvoline ::

Preveri če paše od starejših kliotov pa kupiš rabljeno za male pare. To je standardna hiba vseh bencincev. V bistvu če znaš kable povezat lahko daš cinšpulo tudi od drugega avta,ni nek bav-bav. paše to kar vsepovprek. Na opla od frenda smo dal špulo od forda pred enim letom,in to takšna k je zunaj,opel pa ma uno butasto kabli in špula v enem varijanto.

Zgodovina sprememb…

m0f0x ::

Hvala za info. Zadnjič sem plačal 75 EUR z delom, zdaj pa 40 EUR in mi ni dela računal. Pa prvič so mi bluzli, da morejo priklopit na računalnik avto, zdaj pa sem bil zraven in kaki računalnik :) Samo kable je ven vlekel po vrsti. 5 min dela. Serviserji so taki nafukatorji, če nimaš pojma o avtih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

matjaz87 ::

Zdravo...a kdo prodaja ali pa ve za tapeto desnih vrat audi a3, 3vratni od 2001-03

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: black ice ()

ttommy ::

Pozdravljeni, kakšna je verjetnost, da ima ta Audi realne kilometre in da ni bil karamboliran?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=701...
Gamer

Aston_11 ::

Glede km nikakva.

RejZoR ::

Glede karamboliranega lahko ugotoviš samo če ga dvigneš in pogledaš šasijo, ker spodaj je nihče ne more poravnat nazaj v nulo. Prav tako se bojo videli vari, če je bilo popravljenega kaj večjega. Pa po odtenku pleha ter slojih lahko ugotoviš v kakšnem stanju je. Osebni ogled je za ta del nujen in sabo vzameš nekoga, ki zna to preverit.

Glede kilometrov pa si lahko ziher samo pri družinskih članih kjer skoz spremljaš avto. Pri vseh ostalih lahko miro predvidevaš, da so previti nazaj...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ttommy ::

Kaj pa na kakem servisu- lahko vidijo dejanske kilometre? Če bom kupoval tak avto, ne bi rad bil nategnjen, da ima toliko km, dejansko jih pa ima 100.000 čez.
Gamer

RejZoR ::

Za koliko je bil previt ne. Se pa pri večini diagnostike lahko vidi če se je posegalo v parameter kilometrov. Torej, če se ni, bo kazalo vse ok. Če se je se bo videlo, da je nekdo spreminjal kilometre, ne boš pa vedel za koliko.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

denabiker ::

mislim da se lahko vidi...no to sem slišal od enega, ko je skos zbijal km na audijih. Pa od enega drugega sem slišal da se vidi, če je preko 200.000, se nekje beleži, torej če zbijaš iz 190k na 120 k se ne bo videlo, če pa iz 210k na 120k se pa bo videlo. Če sem ga prav razumel, se na obrnjenih 100k nekje beleži. Samo koliko je pa res pa nimam pojma.

Ej, drugače je pa večina avtov prevrtenih v tem razredu, TDI limuzine itd. Saj večina folk kupi TDI limuzino, ker se vozi veliko, drugače bi si vzel bencinca srednji/nižji razred. No, so pa tudi izjeme, ampak tisti TDI (kratke vožnje) so uničeni veliko bolj kot oni voženi na daljše relacije.

Lahko ti pa povem zgodbo od fotrovega TDI-ja, foter ga je prodal pri 270k (realnih!), naslednje leto je tip prodajal pri 180k, enkrat par let pozneje sem ga pa videl v bližnji avtohiši, kjer je imel 160k:D

Pa veliko takšnih primerov poznam. Precej znancev vrti nazaj. Saj si že čuden, če ne vrtiš,... žal je tako daleč prišlo v tej sloveniji...same goljufije

Zheegec ::

Z uvoženimi je še hujše. Ker se pač tujci več vozijo. In tudi niso neumni, da bi kupili dizla za kratke razdalje. Znanec nabavil Alfo 166 JTD, ki naj bi imela 200k Km, je imela pa preko 600k. Saj dela še vedno, ampak občutek je pa beden, pa še če ne veš da je prevrten ne delaš velikih servisov pravi čas.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

denabiker ::

drugače pa je ta naslov čisto sfaljen. Ne moreš teh dveh primerjat. Meni osebno mi je A3 in A4 tesen avto, ni tako udoben. Tam od 2008 se je A4 razširil.

Hayabusa ::

OP
Preden avto kupiš ga pelji sem
http://www.amzs.si/si/367/Pregled_vozil...
in na pooblaščeni servis, da se pogleda zgodovina:

Če trgovec ni zato, run away.
V primeru da je za ter je vse v redu plačaš pregled in kupiš, drugače plača pregled on in ne kupiš oz kupiš za nižjo ceno (če se kaj najde).

denabiker
Če pa mora imeti vozilo max 200 000 km.

Meni osebno mi je A3 in A4 tesen avto, ni tako udoben. Tam od 2008 se je A4 razširil.

A3, vw golf 4 in vw beetle, seat leon in še kateri si delijo isto platformo.

denabiker ::

Zheegec je izjavil:

Z uvoženimi je še hujše. Ker se pač tujci več vozijo. In tudi niso neumni, da bi kupili dizla za kratke razdalje. Znanec nabavil Alfo 166 JTD, ki naj bi imela 200k Km, je imela pa preko 600k. Saj dela še vedno, ampak občutek je pa beden, pa še če ne veš da je prevrten ne delaš velikih servisov pravi čas.


pa ne to, da se samo več vozijo, ampak ker naši kupujejo avte z veliko km in so cenejši ter več zaslužijo. Glej po tujih oglasnikih 1. lastnik, malo km, nekaramboliran itd. ni tako zelo ugoden.
Od sestrične mož fura dol avte, največ službena, ni nič čudnega, če ima avto 400k - 500k, ampak noter je kot nov - večinoma autobahn.

denabiker ::

mailer je izjavil:

Ne vem, če se ti res splača kupovati 14 let starega audija. Od prvega lastnika ga tako ali tako ne boš dobil. Nisem bral vseh objav tako, da nisem zasledil koliko si sploh pripravljen dat. Na internetu imaš ogromno ponudbo pa poglej še za kakšno drugo znamko. Japonci (Toyota, Honda) so pa po zanesljivosti na prvem mestu, vsaj tako je bilo še par let nazaj.


Če se kupuje toliko star avto je vse odvisno od lastnika in vzdrževanja in ne toliko več od znamke.

Hayabusa ::

Primerjati večinoma autobahn in vožnjo na 10-20 po zjahanih Slo cestah ni ravno primerljivo.

ttommy ::

Hayabusa je izjavil:

Primerjati večinoma autobahn in vožnjo na 10-20 po zjahanih Slo cestah ni ravno primerljivo.


Itak da ne- 1000km autobahna je po moje promerljivo s 100km naših cest.
Gamer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ttommy ()

miraldi ::

Kok kej stane veliki servis za audi a4 b6? Zdej ga ravno kupujem pa bi takoj naredil velik servis, da se vmiru vozim.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Življenjske dobe" vaših avtomobilov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15447877 (24180) krneki0001
»

Nakup rabljenega avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9814224 (10126) Netrunner

AUDI A3 1.9 TDI- nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9622625 (20320) bambam20
»

Nakup Audi A3 - mnenja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22259005 (53664) SkIDiver
»

Diesel ali bencinar (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
603125061 (109074) parus

Več podobnih tem