» »

The Last of Us

The Last of Us

oo7 ::

The Last of us igra prihaja na PC

Magic1 ::

Zdej je verjetno konkretna panika izdelat nekaj novega in šopajo na polno remaster verzije in porte.
Magic

Skyman ::

Res so bedni samo porti za PC,boljse da bi energijo dali v nove PS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

oo7 ::

Pa saj je prav, da ta igra pride tudi na PC. Edino cena je neumna saj je polna za 10 let staro igro.

drvo ::

Za nekoga, ki si ni nikoli lastil PS, je nova.

Zmajc ::

Še vedno je iz gameplay stališča proti današnjim igram zelo zastarela igra, čeprav ima nove teksture prek zalepljene.

dolenc ::

barocco ::

Uf fino, da pride za PC..nimamo vsi konzol..
"of topic":pred kratkim( v zadnjem letu) preigral Tomb Raider 2013(30ur)in Rise of the Tomb Raider2016(70ur),super zgodba ,tudi bogato grafično lepa(lokacije)..:)
Da ne omenjam METRO trilogije super muzka zgodba, konci različni..priporočam;)
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

oo7 ::

dolenc je izjavil:




Hhaha :)

oo7 ::

Naughty Dog has shared new concept art from The Last of Us multiplayer game and promised it will release more information later this year, possibly on the original game's 10th anniversary.



https://www.ign.com/articles/naughty-do...

oo7 ::

The Last Of Us Multiplayer Project Is Naughty Dog's "Most Ambitious" Yet, Says Neil Druckmann

https://exputer.com/news/games/the-last...

oo7 ::

Igra bo imela krajšo zamudo. Igro so prestavili iz 3 marca na 28 marec zaradi dodatnega poliranja igre.

BorutO ::

Tisti, ki ste jo že igrali ... je ta igra bolj open world stil ali je tako kot left 4 dead, kjer samo bežiš tja, kjer je pot in do cilja? Da vem, če jo sploh kupim.

LeQuack ::

Left 4 dead? Tisto je multiplayer špil in nima nič veze s tem.
Quack !

Kayzon ::

Mah kaki open world,dokaj linearna "cinematic" igra v slogu playstation TPS iger kot so Uncharted in podobne. Res sila preprosta igralnost,edino kar je vleklo igro za moje pojme naprej,je zgodba ki spet v primerjavi s filmi nic posebnega.

Reaper ::

Tako, linearna zgodba z zgodbo ki ti je všeč ali pa ti ni. Meni sta bila oba dela super, drugi še toliko bolj.

Zmajc ::

BorutO je izjavil:

Tisti, ki ste jo že igrali ... je ta igra bolj open world stil ali je tako kot left 4 dead, kjer samo bežiš tja, kjer je pot in do cilja? Da vem, če jo sploh kupim.


TLOU je 100% linearni coridor shooter z Cinematicsi. Igra je iz leta 2013, PC release je remaster.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Sistemske zahteve za TLOU

oo7 ::

The last of us port za PC dela studio Iron Galaxy in ne Naughty dog. Ta studio je naredil port za PC tudi za igro Uncharted: Legacy of Thieves Collection.

LeQuack ::

Zmajc je izjavil:

BorutO je izjavil:

Tisti, ki ste jo že igrali ... je ta igra bolj open world stil ali je tako kot left 4 dead, kjer samo bežiš tja, kjer je pot in do cilja? Da vem, če jo sploh kupim.


TLOU je 100% linearni coridor shooter z Cinematicsi. Igra je iz leta 2013, PC release je remaster.


Se pravi bodo naredili en AI upscaling in prodajali kot suho zlato?
Quack !

Zmajc ::

LeQuack je izjavil:

Zmajc je izjavil:

BorutO je izjavil:

Tisti, ki ste jo že igrali ... je ta igra bolj open world stil ali je tako kot left 4 dead, kjer samo bežiš tja, kjer je pot in do cilja? Da vem, če jo sploh kupim.


TLOU je 100% linearni coridor shooter z Cinematicsi. Igra je iz leta 2013, PC release je remaster.


Se pravi bodo naredili en AI upscaling in prodajali kot suho zlato?


Nove teksture, malenkost lepši modeli, boljša fizika, polepšane animacije likov, boljši pathing AI nasprotnikov.

Mislim da so dodali še kako osebno ali 2 v zgodbo.

LeQuack ::

Ne vem no, nekako se mi ne zdi spodobno da prodajajo 10 let staro igro (2013) za 60€.
Quack !

oo7 ::

The Last of Us Part I - PC Features: Audio Descriptions, Controller Support, and More | PC

undertacker ::

Je možno igrat Multiplayer?

meho7 ::

LeQuack je izjavil:

Ne vem no, nekako se mi ne zdi spodobno da prodajajo 10 let staro igro (2013) za 60€.

Saj to ze dolgo pocnejo.
Uncharted 4 je bila 6 let stara, ko smo lani dobili pc port.

dronyx ::

LeQuack je izjavil:

Ne vem no, nekako se mi ne zdi spodobno da prodajajo 10 let staro igro (2013) za 60€.

Igra je remake igre iz leta 2013. Glede na velikost igre dobiš skoraj 1,5 GB za 1 euro, kar je veliko. Sony si sicer zasluži pohvale za PS igre, ki jih je prenesel na PC do sedaj (God of War, Uncharted:Legacy of Thieves Collection, Spiderman...).

Zmajc ::

dronyx je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Ne vem no, nekako se mi ne zdi spodobno da prodajajo 10 let staro igro (2013) za 60€.

Igra je remake igre iz leta 2013. Glede na velikost igre dobiš skoraj 1,5 GB za 1 euro, kar je veliko. Sony si sicer zasluži pohvale za PS igre, ki jih je prenesel na PC do sedaj (God of War, Uncharted:Legacy of Thieves Collection, Spiderman...).


To da portajo 4+ let stare igre na PC je za mene norčevanje z PC gamerjev in jih iz principa ne mislim nikoli kupiti ne plus.

Na konzoli jih v tem času dobiš že za drobiž tam pa ti port prodajo po 60€.

Mislim portali so God of War iz 2018 , nato pride ven Ragnarok in .... ignor, prst v dupe, lahko čakate 4+ leta za sequel, ker zakaj pa ne.

oo7 ::

LeQuack je izjavil:

Ne vem no, nekako se mi ne zdi spodobno da prodajajo 10 let staro igro (2013) za 60€.


Saj ni prav, da je polna cena.

dronyx ::

Zmajc je izjavil:

To da portajo 4+ let stare igre na PC je za mene norčevanje z PC gamerjev in jih iz principa ne mislim nikoli kupiti ne plus.

Saj nikogar ne silijo da kupi. Jaz gledam izključno iz stališča igralne izkušnje in God of War in Uncharted sta zame eni izmed boljših iger. Druga opcija bi bila, da jih sploh ne bi bilo na PC in ta se mi zdi bistveno slabša. Upam da izdajo na PC še Ghost of Tsushima, ampak slabo kaže.

oo7 ::

The Last of Us Part I - Unlocked Framerate, Speedrun, Permadeath and More | PC Games

mihi666 ::

Jaz na konzoli ne morem igrat in mi je edina varianta PC
Mogoče sem že star...

oo7 ::

Igra je danes izšla za PC. Trenutno na steamu ima mixed oceno. Večina se pritožuje na slabim portom in crashanjem.

scipascapa ::

Niti enega review-a ni bilo.

Another shoddy port by Iron Galaxy(of Batman Arkham Knight, and UC Collection fame), with absolutely awful HW utilization(more CPU bound than most RTS games), suttery mouse camera movement(same issue from UC Collection), lack of Screen Dirt Effect setting toggle, and general lack of optimization.

Just remember: Sony hired the most infamous PC porting team to handle their two biggest IPs, despite owning Nixxes, the most famous PC porting team.

NOT RECOMMENDED until issues are fixed.

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Očitno hočejo povedati: Lejte kako bedno igra dela na PC, ker je PC zanič, kupite Playstation.
Quack !

svecka ::

Ekipa k je izdala zanič Arkam port, je isto zanič naredila Uncharted za nič port in tudi The Last of US je zanič port. Pač ena bedna ekipa k je uspela lobirat pri Sonyu in ponudila port za pest riža. Manegement Sonya je kriv k ne zna gledat na kaj več kot denar, da bodo pač problemi z igro. Launch and forget.

Izi ::

Mostly Negative ocene na Steamu. Kar dve tretjine igralcev meni, da je igra popolnoma zanič.

Izkušnja večine:
Igro zaženeš, celo uro gledaš kako se gradijo Shaderji, nato se igra sesuje ob prvem Intro filmčku, ponovno zaženeš in ponovno gledaš eno uro kako se gradijo shaderji, nato pa sta mimo že dve uri in igre ne moreš več vrniti >:D
Hahaha...

oo7 ::

Izi je izjavil:

Mostly Negative ocene na Steamu. Kar dve tretjine igralcev meni, da je igra popolnoma zanič.

Izkušnja večine:
Igro zaženeš, celo uro gledaš kako se gradijo Shaderji, nato se igra sesuje ob prvem Intro filmčku, ponovno zaženeš in ponovno gledaš eno uro kako se gradijo shaderji, nato pa sta mimo že dve uri in igre ne moreš več vrniti >:D
Hahaha...



Igra je dobra samo port je zanič.

ZiedRieke ::

Res je slab port, z miško in tipkovnico ni nemogoče igrati. Gre z xbox kontrolerjem, ampak je občutek enak, kot da igro poganjaš preko emulatorja. Igral sem 15 min, vizualno "intro misija" izgleda precej dobro."Building shaders" mi je mlelo slabe 43 minut, potem pa še 2 minuti loading screen. Igro sicer poganjam z starega SATA3 SSDja, ampak vseeno.... Ostalih resnih crashov, glitchev in napak nisem opazil. Malo jo še poflikajo, pa bo super špil, upam :)

Skyman ::

Sej je ze via travnik...sicer pa ce ti zadeva 9 let ni disala zakaj bi 9 let kasneje igral? vmes je bila igra na PS3-PS4-PS5-PC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

dronyx ::

Sony je resna firma, tako da tole bodo popravili. Za tiste ki ciljajo na refundacijo je pa problem, če igra gradi shaderje več kot eno uro, ker se ta čas šteje med igralni čas in 2 uri sta hitro mimo. Imajo pa nekateri sigurno težave tudi zaradi tega, ker ne počakajo, da igra zgradi shaderje do konca. Brez tega nima smisla niti začet igrat, ker se računalnik mora ukvarjati še s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Kayzon ::

Saj nic ne zamujate,dokaj povprecna hodi naprej streljacina z rahlimi "stealth" elementi in povprecno filmsko zgodbo.

DeeJay ::

Kupim, ko bo 85% off
Don't f with me.

acookook ::

dronyx je izjavil:

Sony je resna firma, tako da tole bodo popravili. Za tiste ki ciljajo na refundacijo je pa problem, če igra gradi shaderje več kot eno uro, ker se ta čas šteje med igralni čas in 2 uri sta hitro mimo. Imajo pa nekateri sigurno težave tudi zaradi tega, ker ne počakajo, da igra zgradi shaderje do konca. Brez tega nima smisla niti začet igrat, ker se računalnik mora ukvarjati še s tem.

Če bi Sony bla resna firma, bi port zaupala pravemu studiu, ne pa tistemu, ki je naredil port Batman AK.
.

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Saj nic ne zamujate,dokaj povprecna hodi naprej streljacina z rahlimi "stealth" elementi in povprecno filmsko zgodbo.



Men je pa prvi del zelo dobra igra. Drugi del pa čisto razočaranje.

dronyx ::

acookook je izjavil:

Če bi Sony bla resna firma, bi port zaupala pravemu studiu, ne pa tistemu, ki je naredil port Batman AK.

Naredili so tudi port Uncharted na PC in vsaj jaz z njim nisem imel nobenih težav na starejšem PC. Sony sicer očitno precej samozavestno ignorira Denuvo zaščito. Ampak zanič port je najboljša zaščita proti piratom. :D

Horas ::

uncahrted lepo dela na pc in je super igrica.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Prišel prvi patch za igro TLOU kateri pa je velik samo 35MB.

oo7 ::

The Last of Us Part I | PC vs PS5 | Graphics Comparison & Steam Deck Performance

Horas ::

35mb??? kaj to za en samcat pixel izmed 1000000
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Izi ::

Update 1.0.1.5

- Fixed several performance & hitch related issues impacting some users.
Note: Additional improvements and investigations based on user feedback are underway.

- Added extra crash diagnostic information to assist in investigating shader building related crashes and other common reported stability issues.

__________

Vse kaže da je Shaderje treba pustiti da se zgradijo do konca, drugače se bo igra zatikala, ustavljala in sesuvala.
Problem je, da grajenje Shaderjev traja pol ure ali celo več in je opcijsko, kar pomeni, da jih lahko prekineš. In videti je da večina nima dovolj potrpljenja za to, kot kaže nujno, opcijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
536011 (338) oo7
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48864053 (9894) Pithlit
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32374417 (7456) ZiedRieke

Več podobnih tem