» »

Simobil

Simobil

1
2
3

Sami ::

bluefish je izjavil:

Simobil ima pri predplačniškem paketu ponudbo, da lahko ob polnjenju računa za 10€ zakupiš 1000 enot, ki veljajo en mesec. Domnevam, da se po mescu dni oziroma konec meseca te enote brišejo, skupaj z 10€. Ja?


Trenutno je akcija in za 10EUR lahko zakupiš 2000enot (podvojeno).

Ob zakupu se 10EUR takoj odšteje, enote pa so veljavne 30dni, po 30ih dneh zapadejo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

starboi ::

ProfAlen je izjavil:

Kaj pa pravite na ponudbo Iphone 5s 24x 13€ s tem, da se vežem na paket za 20€ na mesec...torej 33€ na mesec za iphone 5s... mnenja? Se da kje bolj pocen dobit?


Telefon je izšel Septembra 2013. Se splača, si si verjetno takoj ob prebranem sam odgovoril? Se za ta denar dobi marsikaj novejšega in kvalitetnejšega. Lp

sheldon ::

Mene osebno zanima, če se kdo bolj spozna oz. ima bolj ekspertno mnenje pri očitno napaki na računu ali pri zavajanju potrošnikov, še sam ne vem kaj bi temu rekel.

Račun


Zgoraj na sliki je del računa, ki sem ga dobil od Simobil-a, kjer mi računajo za plačilo mesečne naročnine v razmerju 40 % ORTO SMART(stari paket), ki je bil cca. dobrih 20 EUR (brez ddv očitno 16,6667 EUR) in 60% ORTO Tripster+ (novi paket), ki naj bi bil ob nakupu z vštetim dodatnim popustom 19,49 EUR z vključenim DDV. Potem je pa še naknadno vključena Opcija 3 GB, ki je sam nisem naročil vendar je nakako povezana s ORTO Tripster+ paketom, da dosežemo oglaševano akcijo 8 GB, ki se je prodajalo pod ceno 19,99 EUR vendar naj bi bila opcija zastonjska samo, da imajo tako v sistemu zabeleženo. Sedaj vidim, da kot prvič je cena 19,66 EUR navedena brez DDV in drugič štejejo Opcijo 3GB kot dodatno plačljivo opcijo, ki seveda ni bila nikjer omenjena kot plačljiva. Ne na spletnih straneh in ne v trgovini ob sklenitvi vezave.

Ima kdo podobne izkušnje in nas "razsvetli" kako je ukrepal?

Govori se o tej "akciji", kjer imate tudi navedeno ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sheldon ()

smacker ::

Pokliči 040 40 40 40 pa zahtevaj obrazložitev kaj pomeni postavka "Opcija 3GB" in zakaj so ti jo zaračunali. Če boš po obrazložitvi še vedno mnenja da tega nisi naročil, potem vložiš reklamacijo na račun - vprašaj po telefonu kako poteka reklamacija, ko sem jaz mel so hoteli met pisno po mailu, položnico sem plačal pa sem pri naslednji dobil dobropis za tistih par €.

Kebo ::

Reklamacijo se da preko telefona vložit in sem dobil v 8 dneh pisni odgovor domov. Pa nasploh je čudno, kjer ti za ta paket piše, da ima notri 6GB podatkov, v akciji pa 8Gb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

Kebo ::

Glede na ceno brez ddv in enote so ti verjetno zaračunali Orto Gigastik 6 GB ki je 23,99 € z DDV

Nikonja ::

pejd na moj simobil in izklopi opcijo 3giga

Sami ::

Paket tripster+ (8,GB) je sestavljen iz zakupljenih količin paketa in opcije 3GB, ki se ne obračuna, kot recimo bombastik 4GB.

Ne vem zakaj takoj panika, zavajanje itd...pokliči v KC in ti bodo razložili.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

sheldon ::

Saj ni panika. Samo vprašam zakaj mi racunajo nekaj, kar se ne plača.

Mogoče sem že malo pod stresom, ker je to že druga napaka v 14ih dneh pri Simobilu in se mi res ne da ponovno ukvarjati s tem, ker prva je bila večja umetnina od zgoraj navedene, ki je res verjetno samo napaka v sistemu.

Se mi zdi, da imajo bolj politiko naredi napako in počakaj, če odkrijejo.

smacker ::

Jaz te politike nisem zaznal pri njih, pogosto pa opažam nesposobnost prodajalcev na prodajnih mestih. V klicnem centru so mi do zdaj vedno točno razložili postopke, na prodajnih mestih pa včasih jaz vem več o njihovih akcijah kot pa zaposleni.

GupeM ::

sheldon je izjavil:

Saj ni panika. Samo vprašam zakaj mi racunajo nekaj, kar se ne plača.

Se ti ne zdi, da bi bilo bolje to povprašati na SiMobil?

Jaz sem vzel praznični orto elastik (5GB, vsak dodaten GB se plača 1€). Ko sem poslal SMS "Stanje" na 9443, Sem dobil povratni sms, da sem porabil xxxMB od 2048MB. Seveda sem poklical na SiMobil, zakaj piše 2048MB, če bi moralo biti 5120MB. Model mi je prijazno razložil, da je osnovni paket 2GB, potem pa ti 3GB povečujejo brezplačno, šele po tem pa plačaš vsak dodaten GB 1€. No, ko sem 2GB prekoračil, mi je tudi v SMSu pisalo da sem porabil 2XXXMB od 3072MB.

Pokliči, ne grizejo. Se pa napake seveda dogajajo. Imel si pač to nesrečo, da se jim je ravno pri tebi zgodila v roku 14 dni.

sheldon ::

Saj sem jih kontaktiral, verjetno se ne bo kar na Slo-tech-u samo rešilo :) Samo dodatno me je zanimalo, če se je komu še kaj podobnega zgodilo in kako se je stvar rešila. Hvala :)

MorsUltima ::

Zdravo,
Zanima me če pri bom pri simobilu moral plačati strošek ponovnega priklopa če prej prekinem pogodbo? Se da prekinit pogodbo in plačat položnice za nazaj. Rad bi prekinil pogodbo, ampak stroškov ponovnega priklopa ne bi rad plačeval ker pravzaprav ne želim ponovnega priklopa
Lp

Hockey ::

040 40 40 40

primozzzz ::

Ujemite jesenske popuste! Pošljite SMS s ključno besedo UJEMI na številko 4333. V povratnem sporočilu boste prejeli kodo, pod katero se skriva popust, z njo pa pohitite na naše najbližje prodajno mesto. Več na simobil.si


=)
NI PODPISA

Dosan ::

Dodaj še nateg da se moraš zglasiti v poslovalnici da ti "dešifrirajo" koliko popusta si dejansko dobil. Gnile marketinške fore.

"Na številko 4333 pošljite SMS-sporočilo s ključno besedo UJEMI.
V povratnem sporočilu boste prejeli kodo, pod katero se skriva popust.
Z njo pohitite na najbližje Si.mobilovo prodajno mesto, kjer vam bo naš prijazni svetovalec dešifriral kodo, ki vam lahko prinese od 20 € do 250 € popusta na nov telefon ali tablico."

primozzzz ::

Heheh, kakšne fore :8).. Sem samo skopiral iz FB =)..
NI PODPISA

bambam20 ::

Dosan je izjavil:

Dodaj še nateg da se moraš zglasiti v poslovalnici da ti "dešifrirajo" koliko popusta si dejansko dobil. Gnile marketinške fore.

"Na številko 4333 pošljite SMS-sporočilo s ključno besedo UJEMI.
V povratnem sporočilu boste prejeli kodo, pod katero se skriva popust.
Z njo pohitite na najbližje Si.mobilovo prodajno mesto, kjer vam bo naš prijazni svetovalec dešifriral kodo, ki vam lahko prinese od 20 € do 250 € popusta na nov telefon ali tablico."



Kaj tebe to tok boli. Kdor bo pač želel bo odšel na Simobil in pogledal koliko popusta je bil deležen. Ne koncu je lahko ta 250€ in imaš zastonj telefon.

St235 ::

MorsUltima je izjavil:

Zdravo,
Zanima me če pri bom pri simobilu moral plačati strošek ponovnega priklopa če prej prekinem pogodbo? Se da prekinit pogodbo in plačat položnice za nazaj. Rad bi prekinil pogodbo, ampak stroškov ponovnega priklopa ne bi rad plačeval ker pravzaprav ne želim ponovnega priklopa
Lp


Zakaj bi potem zahteval ponovni vklop? Pač obvesti Simobil, da prekinjaš pogodbo, poravnaj obveznosti, ki jih moraš in je to to.

Pithlit ::

St235 je izjavil:

Zakaj bi potem zahteval ponovni vklop? Pač obvesti Simobil, da prekinjaš pogodbo, poravnaj obveznosti, ki jih moraš in je to to.

Pssst... zamujaš za slabe 2 meseca... :P
Life is as complicated as we make it...

m3k ::

Pozdravljeni, v Si.mobilu praznujemo postavitev 1000. bazne postaje. Ker zelimo naso malo zmago deliti z vami, vam v petek, 4. 11. 2016, od 00:00 do 24:00 podarjamo brezplacen in neomejen prenos podatkov v Sloveniji. Praznujte z nami! Vas Si.mobil
:)
Mirko tipka na radirko ////

bluefish ::

Fino dokler bo trajalo. Sem uporabil mobilca kot AP in prenašal s 5+ MBps. Osvežitev od običnih 4 Mbps.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

shadeX ::

Adijo Simobil. Pozdravljen A1

Telekomunikacijski operater Simobil bo tekom leta 2017 izvedel prehod s svoje trenutne blagovne znamke na novo znamko A1. Gre sicer za znamko avstrijskega telekomunikacijskega velikana Telekom Austria, ki je lastnik Simobila.

cortez ::

GupeM ::

Dogaja se... No more roaming, par operaterjev za celo evropo, vsi mali pa nasvidenje. Saj načeloma je bil Simobil že sedaj pod Telekom Austria, ta pa pod Vodafone. Zdaj samo trademark Simobil ne bo več v uporabi. Tako kot je bilo z Mobitelom/SiOLom in Telekomom.

Bud_Bundy ::

Ker sem zamudil Domači internet za mlade(čeprav je še kar na njihovi spletni strani), me zanima, če lahko pričakujemo kakšno novo akcijo za novo leto?

Nekaj sem slišal za nek fiksen popust za mlade ob vezavi, ampak ni na njihovi strani?

Rad bi sicer 10/3 domači internet... alternativa mi je neskončni internet 4/2 s tem, da imam svojo napravo.

SaXsIm ::

Samo v opozorilo, v kolikor ste občasni uporabniki monete na simobilu ter naročnino na moneto izklapljate, preverite račune, če vam je vseeno ne obračunavajo. Imajo napako v sistemu, tako da tudi, če monete nimate vključene, pa pošljete sporočilo za izklop monete (recimo, da ste s telefonom plačali neko storitev, pa niste prepričani, če je bila plačana z moneto), tretirajo, kot da ste do zahteve za izklop imeli moneto vključeno.

Meni so jo tako namreč obračunavali od julija 2016, pa sem novembra podal reklamacijo za oktober (za dlje nazaj ni šlo). Seveda so mi ob podaji reklamacije moneto izključili še enkrat, za ziher. Na naslednjem računu je bila spet zaračunana. Dejansko pa z moneto nisem nič plačal od junija naprej. Mi je pa njihov zaposleni na informacijah dejal, da oni tretirajo, kot da si redni naročnik storitve, če je uporabiš večkrat. Sem ga sicer potem vprašal, zakaj imajo potem možnost izklopa storitve, pa mi ni znal razložiti.
SaXsIm

Dr_M ::

Evo, da se ne bo samo cez telekom pljuvalo, kako vsak leto drazijo.
http://www.zurnal24.si/simobil-bo-1-feb...

Vsi operaterji ponavljajo za njim cez ene 3-4 mesece pricakujte enako se od najslabsega operaterja podobno podrazitev.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MadIggy ::

Se pravi, če na portalu Moj Si.Mobil vklopim Blokado Monete, bi se načeloma morala naročnina na moneto izklopit?

FTad ::

SaXsIm je izjavil:

Samo v opozorilo, v kolikor ste občasni uporabniki monete na simobilu ter naročnino na moneto izklapljate, preverite račune, če vam je vseeno ne obračunavajo. Imajo napako v sistemu, tako da tudi, če monete nimate vključene, pa pošljete sporočilo za izklop monete (recimo, da ste s telefonom plačali neko storitev, pa niste prepričani, če je bila plačana z moneto), tretirajo, kot da ste do zahteve za izklop imeli moneto vključeno.

Meni so jo tako namreč obračunavali od julija 2016, pa sem novembra podal reklamacijo za oktober (za dlje nazaj ni šlo). Seveda so mi ob podaji reklamacije moneto izključili še enkrat, za ziher. Na naslednjem računu je bila spet zaračunana. Dejansko pa z moneto nisem nič plačal od junija naprej. Mi je pa njihov zaposleni na informacijah dejal, da oni tretirajo, kot da si redni naročnik storitve, če je uporabiš večkrat. Sem ga sicer potem vprašal, zakaj imajo potem možnost izklopa storitve, pa mi ni znal razložiti.



Kako si potem rešil zadevo? Jaz bi zahteval, da mi razpolovijo mesečno naročnino do konca vezave npr.

St235 ::

Tako, da so mu preveč zaračunano odbili od računa ali vrnili. Od kje ideje, da naj ti bi zaradi napake naslednjih x let računali pol naročnine?

shadeX ::

Dr_M je izjavil:

Evo, da se ne bo samo cez telekom pljuvalo, kako vsak leto drazijo.
http://www.zurnal24.si/simobil-bo-1-feb...

Vsi operaterji ponavljajo za njim cez ene 3-4 mesece pricakujte enako se od najslabsega operaterja podobno podrazitev.


Nč hudega. Nizkocenovnikov se je v SLO nabralo že kar nekaj :)

Kebo ::

Ob dražita v roku parih mesecev, diši kot kartelni dogovor. Hvala bogu nisem več na Simobilu.

Valentin ::

Iz Simobila bi šel na Telemach, ker bi za približno enak paket plačal 5€ manj. Kakšne imate kaj izkušnje z njim, pokritost signala, itd... ?

SaXsIm ::

St235 je izjavil:

Tako, da so mu preveč zaračunano odbili od računa ali vrnili. Od kje ideje, da naj ti bi zaradi napake naslednjih x let računali pol naročnine?


You wish. Reklamacijo lahko baje podaš samo 15 dni po prejetem računu, tako da so mi upoštevali reklamacijo samo za novembrski račun, za ostale račune sem pa ostal brez. So mi pa zadevo rešili tako, da sem naslednji mesec dobil dobroimetje za 0,49 EUR. Dejansko sem na izgubi samo za slab evro, bolj me je razjezilo, da so mi po obvestilu (in precej dolgem mailu, z obrazloženo napako, podokumentirano in opremljeno s screenshoti) naslednji mesec zaradi iste napake spet obračunali naročnino na storitev. Sicer v sorazmernem deležu (0,07 EUR), glede na čas med začetkom obračunskega obdobja ter dnem, ko mi je operater na informacijah še enkrat ročno izključil že izključeno storitev. Sem jih pri prejetju računa spet klical, in so mi rekli, da morem spet podati reklamacijo. Sem potem z zadevo po telefonu seznanil AKOS, ki pa pretiranega navdušenja nad obravnavo napake ni kazal, vsaj po telefonu. Pisati še enega maila z razlago po dolgem in počez pa za 0,07 EUR žal nimam časa.

Sem jim potem seveda tudi povedal, da če jih bom moral vsak mesec nadzorovati, kako obračunavajo storitve, da lahko pričakujejo moj odhod ter odhod še nekaj drugih strank, ampak jih to ni preveč ganilo v smislu, da bi mi ponudili kakšno cenejšo naročnino vsaj za en mesec. Ker sem sicer žal vezan do maja, bom do takrat potrpel, ampak takoj po izteku poskusil izpogajati novo ceno ali pa pač odidem drugam. Ter seboj odpeljem čimveč ljudi.

Tako da, zgolj dobronamerno opozorilo, da preverjajte račune.
SaXsIm

smacker ::

Logično je, da moraš reklamacijo podat takoj/čimprej, ne pa za pol leta nazaj. Račune moraš povsod preverjat, vsak se kdaj zmoti. Veš kolikokrat se v trgovini zgodi, da se cena na blagajni ne ujema s ceno na polici (sploh pri akcijskih izdelkih)? Ni potrebe po nekih inšpekcijah, vložiš reklamacijo po mailu oz. v primeru trgovine opozoriš blagajničarko, pa se vse reši. Mam tud z drugimi operaterji podobne izkušnje - reklamiraš eno stvar, zaj*** pa še nekaj zraven. Dodatnega popusta kot opravičilo ne boš dobil, to dajejo samo v primeru izpada storitev, pa še takrat jim moraš težit. Tu so vsi operaterji na istem, z menjavo tega ne rešiš. Torej če menjaš, menjaj zaradi bolj ugodne ponudbe, ne zaradi supporta - zgolj dobronamerno opozorilo, da ne boš razočaran ;)

jusv ::

Valentin je izjavil:

Iz Simobila bi šel na Telemach, ker bi za približno enak paket plačal 5€ manj. Kakšne imate kaj izkušnje z njim, pokritost signala, itd... ?


Ista storitev, druga cena. Pokritost pa imajo itak vsi trije (osrednji) operaterji 99% prebivalstva.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

smacker ::

Valentin je izjavil:

Iz Simobila bi šel na Telemach, ker bi za približno enak paket plačal 5€ manj. Kakšne imate kaj izkušnje z njim, pokritost signala, itd... ?

En čas so meli 7(ali celi 14?) dni brezplačnega testiranja pri Telemachu. Najboljše da sprobaš na tvojem območju kak je signal ;)

m3k ::

smacker je izjavil:

En čas so meli 7-dnevni( ali celi 14?) dni brezplačnega testiranja pri Telemachu...

Zahtevo o pokritosti na določeni lokaciji lahko podate tako, da pokličete na našo brezplačno telefonsko številko za pomoč uporabnikom 080 22 88, kjer vam bomo pokritost lahko preverili na želeni lokaciji. (telemach.si)
Mirko tipka na radirko ////

Dosan ::

Dr_M je izjavil:

Evo, da se ne bo samo cez telekom pljuvalo, kako vsak leto drazijo.
http://www.zurnal24.si/simobil-bo-1-feb...

Vsi operaterji ponavljajo za njim cez ene 3-4 mesece pricakujte enako se od najslabsega operaterja podobno podrazitev.


Ve kdo preko katerih kanalov so obveščali o tem? Zakonsko je predpisano da morajo uporabniki biti obveščeni vsaj en mesec prej, jaz pa danes prvič slišim o tem.

jernejl ::

Za ostale kanale ne vem, imajo pa na spletni strani:
https://www.simobil.si/pomoc-in-informa...
Spodaj piše:
Obstoječi uporabniki, za katere veljajo pravice iz 129. člena ZEKom-1, imajo v 30 dneh od obvestila o spremembi na spletni strani www.simobil.si brez odpovednega roka pravico, da brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni, odstopijo od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo.

smacker ::

Zanimiva logika... orto gigastik z opcijo plus5 bo po novem 26eur (ko sem se zavezal je bil 24eur), po drugi strani majo pa orto tripster+ ki je enak paket s tem da ima še 1gb prenosa podatkov v EU za samo 20eur. Nategancija v glavnem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

SaXsIm ::

Dosan je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Evo, da se ne bo samo cez telekom pljuvalo, kako vsak leto drazijo.
http://www.zurnal24.si/simobil-bo-1-feb...

Vsi operaterji ponavljajo za njim cez ene 3-4 mesece pricakujte enako se od najslabsega operaterja podobno podrazitev.


Ve kdo preko katerih kanalov so obveščali o tem? Zakonsko je predpisano da morajo uporabniki biti obveščeni vsaj en mesec prej, jaz pa danes prvič slišim o tem.


Sem pred časom naslovil takšno vprašanje na AKOS, pa še ni odgovora. Ga objavim tukaj, ko ga dobim.
SaXsIm

AnjaNja ::

Ah ja...že spet? Pa ravno sem za dve leti še podpisala in jasno, kupila aparat z ugodnostjo...Če prav vidim, moj paket Svobodni S ni med tistimi, ki jih bodo tokrat podražili...no upajmo, da vidim prav. Se bo pa mamin, ampak je zdaj imela Podjetni ultimativni S za 12€ z DDV na mesec.

Sem pa preračunavala koliko bi se mi splačalo menjat in it na BOB-telemach itak odpade ' ni tako zelo ugoden, da bi se splačalo...In če na si.mobilu dobim soliden aparat za cca 100€, nov, v garanciji...Me bi potem tak telefon prišel okoli 300€ in če si ga bi nabavila na 2 leti, se mi ne izplača. Če bi pa imela aparat 4 leta, bi letni prihranek vreden....ampak koliko androidov pa zdrži 4 leta spodobnega delovanja?

Sami ::

Ah ja...že spet? Pa ravno sem za dve leti še podpisala in jasno, kupila aparat z ugodnostjo...Če prav vidim, moj paket Svobodni S ni med tistimi, ki jih bodo tokrat podražili...no upajmo, da vidim prav. Se bo pa mamin, ampak je zdaj imela Podjetni ultimativni S za 12€ z DDV na mesec.


To so paketi, ki se bodo podražili: OPTIMALNI S, OPTIMALNI M, ULTIMATIVNI S, ULTIMATIVNI M, ULTIMATIVNI L, ULTIMATIVNI XL, PODJETNI OPTIMALNI S, PODJETNI OPTIMALNI M, PODJETNI ULTIMATIVNI S, PODJETNI ULTIMATIVNI M, PODJETNI ULTIMATIVNI L, PODJETNI ULTIMATIVNI XL, SENIOR S, SENIOR M, POLETJE, SILVESTER, GIGANT PLUS, ORTO ELASTIK, ORTO ELASTIK mini, Praznični ORTO ELASTIK, PODJETNI NESKONČNI L, PODJETNI NESKONČNI M, PODJETNI NESKONČNI S, PODJETNI NESKONČNI TUJINA, PODJETNI OSNOVNI L, PODJETNI OSNOVNI M, PODJETNI OSNOVNI S, enaZAME, triZAME, XS ZAME, S ZAME, M ZAME, XS ZATE, M ZATE, SENIOR ZATE, OSNOVNI S, OSNOVNI M, NESKONČNI XS, NESKONČNI S, NESKONČNI M, NESKONČNI L, ORTO BOMBASTIK, ORTO FANTASTIK, ORTO GIGASTIK, ORTO SMART, ORTO STARTASTIK, ORTO TRIPSTER, ORTO TRIPSTER PLUS, ORTO U NULO, PODJETNI START 1, PODJETNI START 2, PODJETNI START 3, PODJETNI SMART 1, PODJETNI SMART 2, PODJETNI SMART 3, XS PODJETNI, S PODJETNI, M PODJETNI, L PODJETNI, XL PODJETNI, PAKET 9, SENIOR, SMART, SMART 1, Neskončni paket, PRAZNIČNI PAKET, GIGANT

Sem pa preračunavala koliko bi se mi splačalo menjat in it na BOB-telemach itak odpade ' ni tako zelo ugoden, da bi se splačalo...In če na si.mobilu dobim soliden aparat za cca 100€, nov, v garanciji...Me bi potem tak telefon prišel okoli 300€ in če si ga bi nabavila na 2 leti, se mi ne izplača. Če bi pa imela aparat 4 leta, bi letni prihranek vreden....a


Določene aparate pri operaterjih tudi preplačaš, se jih da dobiti tudi ceneje, s tem da se vežeš z aparatom pa plačuješ vzporedno tudi naročnino (bi bila recimo pri bobu cenejša).

ampak koliko androidov pa zdrži 4 leta spodobnega delovanja?


Khm....Google Nexus ali novejši Google Pixel, vse ostalo so le derivati.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

AnjaNja ::

Sem računala takole, 100€ akcijska cena aparata, za 24 mesecev se vežeš, naročnina trenutno 20€. Bob naročnina 11€, cena aparata sličnih karakteristik kot sedanji 260-350€ v prosti prodaji nov ali malo rabljen, še v garanciji.

In če računam na dve leti sploh ni razlike, v štirih bi se poznalo, saj bom videla sedaj kako bo po dveh letih, kako bom (ne)zadovoljna z aparatom ali operaterjem.

Pa, da ne omenjam skrajno prijaznih prodajalcev in žakl, ki ga dobiš vsakič, ko kupiš aparat :D Malo za šalo, malo za res.

Edino kar pa reees nikoli več. Ne uporabim njihove spletne trgovine za spreminjanje naročnine ali nakupa telefona. Ker ni OK ali pa sem samo jaz imela smolo in naletela na nesposobno referentko ali pa imajo res zoprn sistem...Saj se je vse uredilo, naknadno, ampak je šel moj čas in njihov, da so zadevo uredili (pač zaračunali so menjavo paketa-čeprav prehod iz Orta v drug paket ne bi smeli + niso upoštevali 20€ popusta in sem pričakovala položnico 0€ za plačat dobla pa skoraj 30€, nakar so uredili, da mi ni bilo potrebno plačat).

Wazzock ::

SVOBODNI paketi omogočajo:
Souporabo vseh količin v Sloveniji z zaposlenim za le 12 evrov na mesec.


Se pravi če prav razumm je to lahko Svobodni M paket in pa 5x12eurov, kar nanese na 6 uporabnikov enega paketa? Iščem namreč neki za 6 telefonskih številk.

jtothek ::

Ok, glede na to da je tema taka: Koliko oziroma kako racuna simobil za predcasno prekinitev pogodbe? Vracilo subvencije za telefon + strosek prekinitve racuna ali imajo se kaksne dodatne stroske/ kazni? In ali je strosek za prekinitev pogodbe vedno prisoten?

Kebo ::

Samo ugodnosti, ki si jih prejel + 5€ za prenos številke.

jtothek ::

Kebo je izjavil:

Samo ugodnosti, ki si jih prejel + 5€ za prenos številke.


Thanks
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691281535 (2754) PINki
»

Telekom Slovenije draži mobilne naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20751427 (41105) MrStein
»

Simobil podražitev

Oddelek: Mobilne tehnologije
338021 (6215) St235
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14034860 (19964) Veron
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534145785 (125286) Lonsarg

Več podobnih tem