» »

Trollanje policaja...

Trollanje policaja...

addy93 ::

Hm. No mene pa zanima kako si privoščiti policaja...

NPR. Ustavi te policaj zaradi butastega prekrška. Recimo da stečeš čez rdečo luč, kjer ni žive duše in on te ustavi... Kako lahko na legalen način "sprovociraš" policaja? Magari, da mu poveš njegove dolžnosti, ki jih je dolžan izpolniti... In tvoje pravice-prekrškarja, ki jih mora spoštovati.

In prosil bi, da se zadržite komentarjev ala "mulc, kva si pa ti misliš...itd.". HVALA!


Hvala, Addy

einstein :P ::

Ja nekako odvisno od situacije poizkušaš preusmeriti temo na nekaj drugega in to ga lahko zmede.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

VoidRay ::

Vprasaj ga kako kaj zena..
Work can't kill you, but why take a chance?

sandmat ::

če nimaš pametnejšega dela od trollanja policaja je verjetno problem pri tvoji ženi.

korenje3 ::

mene so vidl v tivoliju, ko sem šel čez rampo na parkirišče da si kupim horseburger. policaj so se pa glih mim pelal. pol ko se pripeljem do parkirišča pa vidm policaje za sabo divjajo kot da sm največji kriminalc.
potem mi pa reče če znaki za mene ne veljajo. pa mu pravm da je tam znak samo zaradi rampe, on pa pravi da je tisto enosmerna.
ker sem hotel da se postopek čim prej konča, mu nisem hotel razlagat da tisto ni znak za enosmerno in sem rekel da nisem vedel kako drugače se lahko pride na to parkirišče... pa zakaj delajo tako galamo iz tega. v glavnem kazni nisem dobil, policaj pa pravi da naj upam da se nikoli več ne srečava.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jest10 ::

Zanimivo bo, ko se te bo policaj privoščil nazaj>:D
Ampak potem boš jasno povsot jokal, kako so ti policaji brez razloga na veliko težili

knesz ::

addy93 je izjavil:

Hm. No mene pa zanima kako si privoščiti policaja...

NPR. Ustavi te policaj zaradi butastega prekrška. Recimo da stečeš čez rdečo luč, kjer ni žive duše in on te ustavi... Kako lahko na legalen način "sprovociraš" policaja? Magari, da mu poveš njegove dolžnosti, ki jih je dolžan izpolniti... In tvoje pravice-prekrškarja, ki jih mora spoštovati.

In prosil bi, da se zadržite komentarjev ala "mulc, kva si pa ti misliš...itd.". HVALA!


Hvala, Addy


"Predlagaj izbris"

#000000 ::

Predlagaš zamrznitev postopka :)

kmetek ::

ob pol 4 zjutraj se ponavadi spi.

Invictus ::

Lahko zahtevaš legitimacijo policaja.

Da preveriš, če je res pravi.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Hayabusa ::

Priimek in ime enote bi moral povedati vsakič, ko te ustavi na cesti, vendar vemo kako je s tem.
Če se kaj izgovarja da mu piše na uniformi, lahko trolaš da ne veš, če je le-ta res njegova.

http://www.uradni-list.si/1/content?id=...
10 člen


btw, če misliš konkretno trolati, brez poznavanja zakonodaje ne bo nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Barbarian ::

let me guess, pol ti bo pa nabil neko enormno kazen in boš jokal na forumu kakšni nepošteni prasci so policisti?

bejži naprej risanke gledat.

Ziga Dolhar ::

OP, pojdi v Nakladalnico.
https://dolhar.si/

ZaphodBB ::

addy93 je izjavil:

Hm. No mene pa zanima kako si privoščiti policaja...

NPR. Ustavi te policaj zaradi butastega prekrška. Recimo da stečeš čez rdečo luč, kjer ni žive duše in on te ustavi... Kako lahko na legalen način "sprovociraš" policaja? Magari, da mu poveš njegove dolžnosti, ki jih je dolžan izpolniti... In tvoje pravice-prekrškarja, ki jih mora spoštovati.

In prosil bi, da se zadržite komentarjev ala "mulc, kva si pa ti misliš...itd.". HVALA!


Hvala, Addy

Everybody hates a wiseguy. Policaji imajo eno grdo navado, da si zapomnijo osebke, ki so jih jebali v glavo. Sam sem bil enkrat brihten, pa sem končal pri sodniku za prekrške zaradi razžalitve uradne osebe, ker sem mu menda kazal sredinec. Ne nisem kazal sredinca in ja sem provociral policaja, vendar po mojem mnenju 'prefinjeno'. On mi je pa pokazal kdo je gospodar v bajti in sem moral plačati par stotakov kazni.

Potem je bil še en primer, ko smo bili trojica modri napram policijski patrulji. Končalo se je tako, da sem edini iz druščine, ki nisem ostal brez vozniškega izpita, pa še to bolj zato ker me je srečala pamet in ker ne živim v rajonu teh istih kapslov.

Torej stari, go for it. Ti garantiram, da se boš veliko naučil.

“If you hold a cat by the tail you learn things you cannot learn any other way.” (Mark Twain)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ustavno sodišče nad samodejno prepoznavo tablic (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6117162 (14339) vesolc
»

Policija (pravila za ustavljanje) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7512796 (10659) m0LN4r
»

Prevožena rdeča luč (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26093084 (81487) fosil
»

Velika Britanija ukinja osebne izkaznice (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
5317049 (13367) camalotz2

Več podobnih tem