» »

Prevožena rdeča luč

Prevožena rdeča luč

««
6 / 6
»
»»

Pyr0Beast ::

Mipe je izjavil:

Pyr0Beast je izjavil:

Nope it's not ...

To pravijo vsi, ki so prevozili rdečo luč in zbili kakega otroka, ki je vestno prečkal pri zeleni, kot so ga naučili.


A zadeva sploh korelira ali celo to ne ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Avenger ::

šernk je izjavil:


v petek sem skoraj ostal sredi križišča...3 smo zapeljali v križišče in zavijali levo...ko se je prvi avto ustavil na rdeči luči


To gre tudi meni na živce, ampak se motiš, upam si trdit, da je zadnji avto ki je šel čez, že prevozil rdečo in v takem primeru si pa res zasluži kazen.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

OrkAA ::

Se ena prevozena rdeca luc z moje strani. Za namecek je gospodicna zavila desno iz pasu za zavijanje levo.

black ice ::

KoMar- je izjavil:

Jp, dosti lažje se je zbrat, ko voziš sam. Če imaš družbo, si je treba izkušnje skoraj še enkrat nabrat :|

Se strinjam s prvim delom. Vendar, če se nisi sposoben zbrati, ko voziš še nekoga zraven potem enostavno ne sodiš za volan.

Milanese ::

Živijo!

Zanima me namreč glede naprave za kontolo vožnje skozi rdečo luč na Slovenčevi v Ljubljani. Zanima me namreč, če ta naprava dejansko deluje? Ravno danes, ko so začele veljati nove kazni, sem nareč nehote prevozil rdečo luč. V bistvu se je rdeča prižgala ravno v trenutku, ko sem s prednjimi kolesi prečkal stop črto.

Prosil bi vas, da mi zaupate vaše iskušnje s to napravo (Traffistar SR520) na slovenčevi!

BigWhale ::

Se pravi, si spregledal oranzno in potem rdeco? Upam, da si se vsaj nasmehnill, da bos lep na sliki, bos lahko mami pokazal! ;>

šernk ::

še vedno mi ni jasno kako lahko nehote prevoziš rdečo luč ob temu da gori rumena vsaj ene 3 sekunde če ne celo več.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Gray_Warden ::

upam ad si imel na glavi sončna očala in si bil nasmejan, da boš na sliki takšen -> 8-)

Že skozi rumeno luč ne smeš it.

tako je veljajo prej, nevem če se je zakon glede tega spremenil:
2. rumena luč - prepovedana vožnja, razen v primeru, ko se vozilo pri vožnji z dovoljeno hitrostjo ne more varno ustaviti zaradi premajhne oddaljenosti od semaforja;
Ti si bil še dovolj daleč ko je začelo preklapljat, če je na rdečo preklopilo ko si ti šele prevozil stop črto.

edit: nevem pa kako natančno tista reč na Slovenčevi deluje.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

Z oranžnimi je problem, ker niso povsod enako dolge (vsaj takšen občutek imam), zato sedaj dostikrat na polno zabremzam že takoj, ko vidim oranžno. Folk zadaj pa jezen :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

šernk ::

to je res da niso povsod enako dolge, na večjih križiščih so daljše, na manjših krajše, ampak še vedno ne dovolj kratke, da bi ti uspelo "nehote" skozi rdečo zapeljati.

če ti uspe v rdečo zapeljati je edina možnost da loviš rumeno, kar je pa že prepovedano.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

fosil ::

Ja, koker vem tista kamera na Slovenčevi deluje. Vsaj včasih je.
Tako je!
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznja v rdeco luc... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9919167 (15456) anketar
»

globa za prekršek...mnenje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9020420 (18540) Roadkill
»

Kdaj pustiti policistu prednost (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
648543 (6356) St235
»

Zelena luč semaforja ne bo več utripala (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18813761 (10232) BigWhale

Več podobnih tem