» »

Prevožena rdeča luč

Prevožena rdeča luč

««
«
1 / 6
»»

Mediator ::

Sredi ljubljane sem nenamenoma prevozil rdečo luč :'( ..a obstaja kakšna verjetnost, da me je kakšna kamera zabeležila, in me na osnovi tega sankcionirajo? Ni pa bilo to na vodovodni cesti, kjer preverjajo takšne kršitve..

KandazaR ::

Ne.

krho ::

A ti si bil tisti "psihopat", ki je včeraj nekaj pred 17to na Celovški prevozil rdečo pred kinom šiška, dobro, da je bila peška še na sredini...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Good Guy ::

@med

če te je boš vidu(dobu položnco)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

ŽirC ::

60.000 sit/250€ oz. polovico :)



Lp, ŽirC
aks.rula.org

flipflop ::

A niso tudi točke v igri? V primeru točk polovička odpade. Sicer pa če te ni posnela kamera in te policaj ni v faco videl, se ni za sekirati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

BigWhale ::

Namesto tega, da se sprasujes, ce te je kaksna kamera zabelezila, se sprasuj ali si sploh sposoben voziti avto. Ker zgleda, da nisi?

Good Guy ::

@big

veš so trenutki ko sploh nisi skoncentriran na vožnjo, in ne reci da teh trenutkov pri tebi ni...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

jype ::

Pri meni jih ni.

perci ::

Vprašanje je bilo jasno zastavljeno. Vidva, BW in jype sta tule offtopic.

stock ::

Odkar ni utripajoče zelene jid dosti kdaj pa kdaj prepelje rdečo, ker je pač neumno pravilo.. ko vidiš oranžno luc preceni če se lahko varno ustaviš, če ne.. boš šu pa čez rdečo. -tvoj izgovor.

dolenska ::

samo na vodovodni ulici je kamera, ki preverja in slika prekrškarje. Če se tam pelješ čez rdečo luč, dobis položnico. ko sem se tam peljal, je kar nekajkrat pred menoj zasvetila rdeča luč na kameri. no jaz nisem šel čez rdečo, avto pred menoj pa in vrjetn je dobil položnico.... tak d tam folk previdno...

jype ::

Tudi povsod drugje, lepo vas prosim, previdno.

dolenska ::

če se tam pelješ, vidiš da je asfalt prerezan in na novo ulit. pred križiščem v vsaki smeri so v tla vlili senzorje, ki merijo premik vozila ob rdeči in rumeni luči. Mislim da je to edina kamera v sloveniji, ki slika prekrškarje ki vozijo skozi rdečo luč. imajo pa baje policaji kar veselje s to kamero in bodo podobne kamere postavili tudi drugje....

Metulj-1 ::

Kamera je tudi na Slovenčevi.

dolenska ::

ammm sj slovenčeva in vodovodna se sekata............

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenska ()

Mediator ::

@krho

ne nisem bil ta psihopat..

@Bigwhale

vem, tebi se kaj takega ne more zgodit..

sidd ::

se zgodi....samo za hudiča pa nevem kak se lahko eni izgovarjajo da ni več utripajoče zelene. To je bull.

Drugač pa upam, da ne bo položnice!

lp
no idea for signature
signed
I

@LOL ::

Sej jaz tut upam da ne bo položnice. Ded je že dovolj "pretrpel" in še bo ko bo čakal ali bo ali ne bo0:) :D Tko da kazen je verjetno bila vzgojna (s plačilom ali brez). Upam da boš pazil bolj na rdeče luči ker tukaj ni nekega izgovora. Prevoz rdeče pa skrajno nevaren. Ne vem no ampak malo premislite ali ste za na ceste ali niste.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Looooooka ::

ma nc ne bos dobu.
ce je ne dobijo uni kreteni k zanalsc prevozjo rdeco in to takrat ko pesci hodjo cez(tle na dunajski to vsak dan vidm pr wtcju)...pol je tud un k jo je res nehote prevozu ne bo fasu.
pa nekak dvomm da v lj kamere to sploh slikajo.ce ze...te policaj dobi pa na mestu fases kazen.

@LOL ::

pol je tud un k jo je res nehote prevozu ne bo fasu.

Kako pa določiš kdaj je nekdo namerno in nenamerno prevozil rdečo tko iz kamere?;) Ni malo težko?
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Microsoft ::

Ma jst sem to rdeco ze ene parkrat prevozil v Slovenj Gradcu, Velenju, uvoz na AC pri Domzalah itn.

Cim hitrejse gres cez rdeco, manj stvari lahko gre narobe. Pac, ce naletis na rumeno, pa se ti ne da cakat, eno prestavo nizje in gas do konca.



by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

@LOL ::

Tale nas Bill Gates je pa eno teslo lepo povedano. Hja pa misliš ti kaj na druge v prometu?:\ Zaradi čakanja tvegaš neke posledice. :\
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Tody ::

Microsoft

oh njegova visokost se je vrnila al samo jest slabo spremljam forum :) Dejte se vzdržat grdih komentarjev prosim

TESKAn ::

Pred nekaj časa sem videl nesrečo v križišču, oba avta sta imela konkretno zdelan prednji del. Je zgleda nekdo lovil rumeno, zapeljal pa skozi rdečo, ko so z druge ceste že speljali...

Razmislite, če je tista minutka res vredna, da tvegate NAJMANJ par tednov brez avta.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Microsoft ::

Ma to je cisto odvisno od krizicsa. Vzem za primer tole. Peljes se po AC CE->LJ, gres na severno in potem takoj gor za BTC, recimo. Prvo krizisce, ko se pripeljes, je semafor. Pa totalno beden. Ce se ustavis, lahko vidis, ce kdo iz leve (od carine al kaj je ze tam) pelje. Ce ga ni, lahko gres cisto varno naprej cez rdeco. Isto velja potem tam za naslednji semafor.

Tezava bi bila, ker se tega, da se ustavis in pogledas, ne bi mogli vsi drzati.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

lambda ::

Bemtiš, jz sm tudi včeraj šu skozi eno. Najprej bi pa pretepel tiste, ki rihtajo tole novoletno vzdušje. Neke zelene smrekice tam okrog križišča in neki drugi okraski, sem preprosto spregledal rumeno luč - in potem šel že v rdečo. :\ Boljše, da se ne ponovi ...

KandazaR ::

Ma to je cisto odvisno od krizicsa. Vzem za primer tole. Peljes se po AC CE->LJ, gres na severno in potem takoj gor za BTC, recimo. Prvo krizisce, ko se pripeljes, je semafor. Pa totalno beden. Ce se ustavis, lahko vidis, ce kdo iz leve (od carine al kaj je ze tam) pelje. Ce ga ni, lahko gres cisto varno naprej cez rdeco. Isto velja potem tam za naslednji semafor.


Pa kdo je teb dal izpit. BTW a maš slučajno CE registracijo.

Microsoft ::

Ja, CE imam samo jaz in nihce drug. Tko da, ce koga vidis s CE, pol ves, da sem jst!

Btw, sploh poznas tisto krizisce?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

bond007 ::

BTW a maš slučajno CE registracijo


Maš ti velik R v imenu?:\

KandazaR ::

Da poznam ga. Mi je pa inštruktor rekel da so vozniki z registracijami CE slabi vozniki (sedaj vem zakaj).

Microsoft ::

Ok, si bom naslednji avto kupil iz drugega kraja, pa obdrzal registracijo, da bom postal dober voznik. Proda kdo avto z ne CE registracijo? (boh pomagi)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

KandazaR ::

Maš ti velik R v imenu?


In kaj potem če ga mam. Kaj si hotel s tem povedati?

Microsoft ::

Mogoce, da je napacno delati sklepe o nekom, ce ima CE registracijo?:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

KandazaR ::

Ok, si bom naslednji avto kupil iz drugega kraja, pa obdrzal registracijo, da bom postal dober voznik. Proda kdo avto z ne CE registracijo? (boh pomagi)


To se nisem jaz spomnil da so vozniki iz območja celja slabi vzniki. To so meni drugi povedali. Kar pa pri tebi očitno drži glede na to, da se voziš skozi rdeče luči. Spametuj se in za dobro sebe in drugih ne vozi namenoma skozi rdečo.
BTW vsi semaforji so upravičeno postavljeni, saj niso zastonj da bi jih postavljali kar na vsa križišča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

bond007 ::

To se nisem jaz spomnil da so vozniki iz območja celja slabi vzniki. To so meni drugi povedali. Kar pa drži glede na to, da se voziš skozi rdeče luči.


Baba čula, baba rekla sindrom? JSt sm čul, da so tisti, ki imajo velik R na koncu nicka retardi. Pa se nism jst spomnu - tko so mi rekli.:\
Tut jst sm iz Celja, ampak sreča bom v torek kupil avto z LJ registracijo. Za tak avto sem se odločil predvsem na podlagi tega, da so ti z LJ registracijo baje najboljši vozniki, ker imajo velik semaforjev in krožišč:\

PA tip (Microsoft) se zajebava, če ti slučajn ne potegne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Microsoft ::

Kdorkoli si je ze to o slabih voznikih spomnil, je buhtel. Kdor pa tem buckam verjame, pa dost naiven, da kupi te bucke.

Kot bi rekel, da so vsi muslimani teroristi, americani neumni, rusi revni itn, ker si jih ene par po TV videl, pa je pol ze tako.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

@LOL ::

Poglej slovenski Bill Gates: po eni strani govoriš kako si car ko prevoziš rdečo VEČKRAT, po drugi da ste CE vozniki carji. CE vozniki so čist isti kot povosd po sloveniji (except Bill Gat3s>:D )
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

KandazaR ::

Saj jim nisem dokljer nisi ti začel govoriti da vozš čez rdeče.

Glede nicka to je skupaj (kandazar) in ni nekaj posebej (kandaza R). Pač sem si za začetek in konec nicka izbral veliki črki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

Microsoft ::

Ma jst sem v resnici slisu, da so tisti z CE tablicami Carji (izvzeti so tisti z Velenjskim grbom>:D). Jst sem potem Car.8-)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

@LOL ::

Jst sem potem Car

Seveda sej Bill Gatesa osebno malikujem (če imaš njegov avtogram za prodat ZS me), vendar zgleda da na cesti ni ravno neka legenda>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Microsoft ::

Ce bi gledal film Pirates of Silicon Valley bi vedel, da Bill vozi z eno roko, z drugo pa je pico. Avtogram mam pa samo printed, tko da nic nebo.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Vikking ::

Microsoft, zavedaj se da enkrat ko boš ušel skozi rdečo bo čez cesto šel otrok... ALI PAČ NE... dejmo rečt da bo sigurn tovornjak z naloženim železom.

Ali se še otrok pa zajebavaš ali pa v tvoji glavi ni čisto jasno in nimaš nobene vesti oz. se sploh ne zavedaš posledic. Takšne treba dati delat v tele zavode kjer okrevajo ponesrečneci po teških prometnih nesrečah, da jim mal kane v glavo kaj lahko nekomu storiš s svojo lahkomiselnostjo.

WarpedGone ::

Hvala, da se držite topika in se ne dvobojujete.

:|
Zbogom in hvala za vse ribe

Microsoft ::

Vikking, to se ne bo naredilo, ker cez taksno krizisce grem previdno tudi pri zeleni. Gre za krizisca, ki so prazna in pregledna.

Brezveze je, ker enacite voznjo cez rdeco z voznjo cez rdeco. Poleg tega je se dosti bolj pomembnih stvari, kot je vidljivost (dan, noc), krizisce (ce ima zebro recimo), preglednost krizisca, ce je sploh kdo v kriziscu, kaka je hitrost voznje, gume (suho, dez, sneg), avto (abs), v kaksnem stanju je voznik, ali je za volanom BigWhale, poznavanje kraja oz. krizisca itn, katere pa cisto zanemarite. Zato je diskusija o tem brezveze, ker ima vsak svojo situacijo v mislih.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

ahac ::

To se nisem jaz spomnil da so vozniki iz območja celja slabi vzniki. To so meni drugi povedali.


>Baba čula, baba rekla sindrom?


Kdorkoli si je ze to o slabih voznikih spomnil, je buhtel. Kdor pa tem buckam verjame, pa dost naiven, da kupi te bucke.


To sem tudi jaz mislil. Pa so me CE vozniki uspel prepričat, da le je nekaj na tem.
Med tistimi, ki na cesti delajo bedarije, je glede na moja lastna opažanja, res nadpovprečno velik delež voznikov v avtih z CE registracijami.
Sorry.. nimam nič proti Celju... razumem, da ste nekateri užaljeni.. ampak to ne spremeni mojih lastnih opažanj v prometu.
Druga taka stvar je pa.. vozniki z klobuki ne znajo vozit nad 50km/h. ;)

Kot bi rekel, da so vsi muslimani teroristi, americani neumni, rusi revni itn, ker si jih ene par po TV videl, pa je pol ze tako


V povprečju so Rusi revnejši od recimo Fincev. To ne pomeni, da ni bogatih Rusov.
Prav tako tisto z CE vozniki ne pomeni, da ni dobrih voznikov v Celju.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

taurennn ::

no pa saj je splosno zanano, da so najboljsi vozniki LJ, potem jim sledijo KR, pol dolg nic, potem pa se vsi ostali...

karafeka ::

Pravila so za to, da se jih držimo (še posebej v prometu). Če se jih ne držiš, pa idi nekam v puščavo dirkat (ali pa kak offroad, tam ti tvoja farbnblindnost ne bo v napoto )
Zaradi tvojih napak oz. neupoštevanja pravil potem drugi najebejo.

bluefish ::

kakšne ideje prodajajo nekateri :)) . V LJ poznam cel kup križišč, ki so podobna tistemu pri BTC-ju. Po Microsoft-ovo bi seveda lahko nonstop vozil čez rdečo ;(

karafeka ::

Potem mora pa en sromak, ko enkrat v življenju prevozi rdečo luč (nenamerno) plača pa dobi pike, Bill Gatesi pa delajo to namerno vsaki dan, pa nikomu ništa. Da sploh ne omenjam visokih zvez pri lokalnih policijskih postajah. Pol se pa čudijo, kk to da je tolko mrtvih na cestah.....
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznja v rdeco luc... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9919133 (15422) anketar
»

globa za prekršek...mnenje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9020396 (18516) Roadkill
»

Kdaj pustiti policistu prednost (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
648527 (6340) St235
»

Zelena luč semaforja ne bo več utripala (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18813748 (10219) BigWhale

Več podobnih tem