» »

kva pa babe pravjo na vse to.

kva pa babe pravjo na vse to.

tempo ::

Mene pa zanima kva pa vaše punce,bejbe ali pa žena pravjo,ko cele dneve pred mašino sedimo in vanjo bulmo.
domastius

poweroff ::

Hja, nekje sem zasledil da se za zene racunalniskih navdusencev pocasi uveljavlja izraz "cyber vdove".:D

TinkaPinka ::

Heh, jaz nič ne rečem.>:D Tudi zato, ker sem sama ogromno časa na mojem računalniku... Z mojim dragim imava to srečo, da sva oba računalniška zasvojenca.
I am easy to please as long as I get my way.

Tjulenj ::

hehe... moja je pa skos bl alergicna na slo-tech :D

Tomi ::

Moja pa ne pisne niti besede.. Mogoče zato, ker je trenutno nimam:'(.. Pač nimam sreče, ali pa imam previsoke kriterije.. Drugače pa si je treba postaviti prioritete ( trenutno fax:D)
metrodusa.blogspot.com

Ribicija ::

Točno tako kot je rekla TInka. Jaz nimam problemov ker sva oba enaka. Problem nastane samo takrat ko je na voljo samo en računalnik.:\

lp

TinkaPinka ::

Jah ko je samo en računalnik na voljo, se pa tepeva zanj. :D Pa določava minute in tako naprej...:P
I am easy to please as long as I get my way.

RookY ::

Moja počas postaja alergična na besedi: UNREAL TOURNAMENT
Juhu juhu spet bom bruhu

Tjulenj ::

rooky: samo ne ponovit moje napake!!! naucu sm jo igrce spilat. pa ne solitaire pa podobna jajca ampak kr lepo quake3 pa starcraft

AlchemY ::

ja, hehehe, ce je samo en racunalnik je problem,....
Rooky: ce je tvoja alergicna na UT, potem moja dobi vrocino ob besedi Half Life-Counter Strike,....eh bo ze treba se malo prilagajat pa je,.....:D

Dr.Miha ::

Moji so računalniki in konzole prov všeč...očitno jo je moč mojega računala prepričala, da hodi z mano >:D
Za domovino z Nintendom naprej!

PaJo ::

Hm... dobra tema:D

Moram priznat da moja dokaj prenasa to mojo "zasfojenost", saj je v bistvu tudi vedela v kaksne vode se spusca, ko sma zacela hodit:D
Tako da se nekako gre, ceprav sem jo komaj prepical da me je spustila na Slo-Tech tekmovanje v Portoroz>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

GoddessTM ::

Če bi moj najdražji dal prednost računalniku bi mu kaj kmalu ostal samo ta...ha ha ha...potlej bi pa videli kako bi ga potolažil kakšen slo-tech:D
What a wonderfull world.

Tjulenj ::

goddess: hehe... sej zna skrivat :D sicer pa, glede na to, da pohajkujes po slo-tech forumu, mu kaj veliko najbrz sploh ni treba skrivati... ah ko bi bila vsaj se moja malo bolj navdusena nad tehniko :D

GoddessTM ::

Seveda mu ni nič treba skrivati....to bi bilo žalostno se ti ne zdi ?Dokler imam jaz njegov srček se lahko zaradi mene prilepi na računalnik...tudi jaz nisem daleč od tega :):)
What a wonderfull world.

Tjulenj ::

bo kr drzal.. vse ta-dobre so ze oddane :D

zetko ::

Jst mam srečo da je moja peečka od računalničarja hči tko da je tega že navajena :D. Problemi so sam pr matki k skoz neki stalno mori zarad računa za net :D

miranpozar ::

Ko mi je moja preveč težila, sem ji pa predstavil situacijo, ko bi imel kakšen bolj mačističen hobi, kot naprimer popivanje do jutranjih ur, letanje za drugimi babami, hazarderstvo, trde droge, hitri motorji, frajerišanje z usnjenimi hlačami in mobitelom, posedanje pred TV ali politika.
Od takrat je postala bolj materinska... "naj se moj mali kar igra z internetom in igricami".
:)

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

OrlyTM ::

hehe .. zanimiv pristop Miran :)))

Jest sm ji pa pač računalnik kupu pa se je kr navdušla ... pač ... kaj naj rečem ... I love my Goddess :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Kekec ::

heheh, pri meni ni glih problemov, je pa pogosti stavek ....poglej kulk je ze ura a mslis it kaj spat ...DA DRAGA SE PET MINUT>:D

Thomas ::

Je že kar par mesecev, ko so v ZDA prvič izmerili večje število uporabnic online od uporabnikov online.

Da si ne bi kdo delal utvar o nežnem spolu.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

AlchemY ::

Miran: hehehe, dober prisop, treba probat.
Kekec: ja nojbolj je tisto, ko se draga zbudi ob enih 2 zjutraj in pride k meni za racunalnik in zacne tezit,....."ja, ja, glih ugasam, pridem cez 5 minut>:D"
Thomas: tudi sam, naprimer v sluzbi opazam, da jih vecina zna uporabljat internet,...ko bi se same znale kaj poiskat,...tko mam pa cele dneve polne roke dela z njimi,.....no saj ce pomislim moski niso nic boljsi....ampak pocas jih bom menda ze naucil
>:D

GoddessTM ::

Ja Miran....strinjam se,da so ostale razvade precej bolj oz. popolnoma nesprejemljive vendar pa je ta tvoja metoda majčkeno podobna grožnji se ti ne zdi ? Pusti mi moj računalnik ali pa bom postal pošastko>:D
What a wonderfull world.

zetko ::

Hehe. Ta dobra fora. Če mi bo mt težila bom reku da bom začeu drogo prodajat :D

luni ::

Ali racunalnik, ali pa postanem masovni morilec. Ultimatum?
Artificial Intelligentia

Jeronimo ::

Jaz nimam teh problemov.

Na internet hodim v glavnem samo v službi.
Ker imam doma modem 28.800 in ni prevelikega veselja. :D

Igric pa tudi ne igram - P150 pove vse.:D

Bolj kot z računalništvom sem zasvojen s športom. Sem svoji že pred leti povedal, da če me hoče imeti fit, moram športat, če ne bom pa ratu zavaljen. Je razumela in nimam problemov.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Macos19 ::

gooddessTM:tudi jaz se strinjam s teboj, morem pa priznat da postanem elergnicna ko moj zalovfa NBA,FIFO in RED ALERTA2:D

Thomas ::

No, sem reku. Ne podcenjevat deklet. Oziroma njihovega netanja. Dobrodošla še ena - Macos19.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

zetko ::

Zdej jih je celo že ene 7 :D

Macos19 ::

tud zenske mormo mal srfat in si sirit obzorje0:)

jeti ::

Pa saj to je neverjetno! To jih je točno toliko, kot mojih sošolk na faxu. Se pravi - cela gužva!:D

Sicer pa, dobrodošla, Macos19.0:)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Tomi ::

Hja, na našem šolskem forumu ( farmacevtskem ), jih je pa gotovo ene 25, 30..
Ostali pa v jok in na drevo:D
metrodusa.blogspot.com

TESKAn ::

Hehe, zmeraj več je punc na Internetu...hvala bogu8-).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

zetko ::

Hehe. Največ jih boste u rl najdl :D. Sicer je pa lepo vidt da se tut ženski del populacije začenja za računalnike zanimat >:D

Macos19 ::

Ja moski pozor zenske napadajo:D:DPazite da vas ne bomo pocasi izpodrinle sploh pa govorite kot da je to nekaj cudnega punca za racunalnikom nekatere so se vecji maherji kot moski:D

zetko ::

Hitr usi k mamo kej med nogam u bunkerje! :D

Thomas ::

Ja so, so maherce. Dons smo se trije trudli eni nekej razložit, kako naj naredi. Čez nekaj časa nas je nagnala, češ da je to vedla že od začetka, kar mi čežnjamo. Jest ji verjamem. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Yohan del Sud ::

Urgh! Kako vam uspe najdit take ženske? Ta zadnji sem se pohvalil, da se preživljam z buljenjem v ekran, pa me je pogledala ko da sem z lune padu... ;(:\:(

Thomas ::

Jest sem eno tako k'r oženu, pa je. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Macos19 ::

ves moj mi na zacetku sploh ni povedu da je manijak na racunalnike pol ko sem pa to ugotovila ga pa nisem mogla vec pustit morem pa priznat da vse kar znam me je naucil on:))

TinkaPinka ::

Heh, na mene običajno gledajo moški kot neko čudo narave, ko jim povem, da sem računalniška zanesenjakinja, da preživim pred računalnikom dolge ure, in da se z računalniki ukvarjam že od nekje desetega leta. ;)
Me pa zelo veseli, ko vidim, da je vedno več računalniško izobraženih žensk.
I am easy to please as long as I get my way.

Tomi ::

Sicer pa, ne bodimo šovinisti..
Kdo pa je bil prvi programer na svetu.. In s tem posledično kriv za Slo-tech ( in kup drugih stvari.. ) ?
Saj jaz imam tudi par sošolk, ki so navdušene nad računalniki.. Samo so pa res kaplja v morje...
metrodusa.blogspot.com

DanKick ::

Pri vsaki stvari je treba biti zmeren. Sam sem oženjen (srečno !) , imam otroka, zahtevno službo, pa mi vseeno uspe vse skupaj zmiksat tako, da je volk sit in koza cela. Res pa je, da moraš biti karakter; če si rečem eno uro na comp-u, je to ena ura in ne dve ali tri.

Tjulenj ::

dankick: pa dej ne tolk naokol razglasat. bojo zenske se vrjele da je tak karakter mozn :D

zetko ::

Eh. Iz prakse vejo da je to NEMOGOČE! :D

GoddessTM ::

Macos19 tudi jaz se nisem zavedala kako zelo je moj dragi navdušen nad računalniki in priznam,da me je na začetku malo motilo ampak kaj naj rečem...model se je znajdu,mi kupil comp in me naučil vse kar sedaj znam:DKako pametna odločitev.
:D:D
What a wonderfull world.

Muflon1 ::

evo so se že začele ženske debate to bo tale tema živela leta in leta:D:D

Macos19 ::

ves kaj dragi moj david enkrat se pa lahko tud zenske mal razgovorimo pa kr mir dej 0:):D

MRB0rYS ::

Ma moja je že 100000-krat rekla da mi ga bo čez okno fuknila, sam za enkrat sm še kar vstrajn, da mam mal časa sm že gor ba bummm
b0rys

Caboose ::

Hehe jaz te "sreče" nimam :'(

Je pa res... da je sedaj predstavnic nežnejšega spola pri Slo-Techu ravno toliko kot VSEH žensk na SERŠU um na oddelku računalniški tehnik...Se pravi 4letniki *3oddelki *33 pubecof = 366 vseh in 7 punc.... GUŽVA.

Sicer pa podpiram vse ki menijo, da računalništvo NI samo moški "šport" oz. hobi.:D

HOWK
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako dobit fanta

Oddelek: Loža
4211602 (9904) WarpedGone
»

Spolni odnosi v dolgotrajnem razmerju! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719098 (14077) Volk|
»

WOMAN - BEJBA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
584695 (3721) Medved
»

Koliko jih je???????

Oddelek: Loža
262327 (1928) Klemenn
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367846 (6575) luni

Več podobnih tem