» »

Nokia - radar detektor

Nokia - radar detektor

AlchemY ::

Okoli se veliko govori, da so lahko Nokia GSM-ji tudi radar detektorji. No ce ne veste o cem govorim, naj vam opisem vkljucitev detektorja:
1. Nastavitve (settings)
2. Nastavitve zascite (security settings)
3. Zaprta uporabniska skupina in nastavitve na Vkljuceno (on)
4. vtipkajte 00000 (pet nul)
5. potrdi (ok) in se vrnete na glavni zaslon, kjer boste videli vkljucen detektor.

ok, do tu vse lepo in prav, ker pa sam nimam Nokie, me zanima, ce zadeva deluje tudi v praksi, imak kdo kaksne izkusnje???

Jeronimo ::

Glede teh detektorjev.
Edino ti lahko povejo, kdaj si zapeljal mimo radarja.
Sicer je pa dandanes več laserjev naokoli kot navadnih radarjev. Tam ti pa pomaga samo vožnja v dovoljeni hitrosti.:D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

AlchemY ::

si to probal sam? z vsemi s katerimi se pogovarjam so "slisali", sam pa sem Simens fan >:D
na internetu je naprimer mozno prebrati povsem druge zgodbe,...verjetno pretirane...

zetko ::

Enkat je en model govoru da bi dau tako folijo k odbija žarke na tablce, k ti največja lih u tablco namerjo :D

AlchemY ::

:Dno tle se detektor dejansko vkljuci, vprasanje je samo kako dela...

miranpozar ::

anze: ni potrebno lepiti folije na tablice (to je preveč opazno) - dovolj jo je pošpricati z lakom za lase!
Dodatna rešitev je tudi CD obešen na notranje ogledalo (pač konkreten odboj laserskega žarka). :D

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

zetko ::

Hehe kere fore. Čez devet mesecev k bom jst dobu izpit za avto bomo tole use šli še enkrat čez:D:D:D

McHregec ::

Dons so radarji laserski tok da ti NOKIA nč ne pomaga

zetko ::

Heeh full zajebeš polcaja. Uzameš eno bolho pa daš gas do konca k te pa on z laserjem nacila pa zažgeš avto pa ga tožš do konca:D Eh jebiga preveč star treka :D

Rott-von-weiler ::

Po pameti vozi kr za tiste dve minuti kaj boš profitiro te nebo nič manj:O

poweroff ::

Mater folk ste vi neumni!
Foral laserskega radarja je ravno v tem da laser pošlje žarek, potem pa sprejme odboj in izračuna časovni zamik. To ponovi večkrat in dobi hitrost.

Se pravi če namontirate razne CDje, bo odboj še boljši!
>:D

Pa tudi razna špricanja tablic ne pomagajo kaj dosti, saj te lahko tudi kam drugam nacilja. Res je pa da največkrat ciljajo v tablico, to pa zato, ker je gor ena posebna folija, ki vsebuje prizme, te pa odbijejo žarek pod istim kotom kot je noter priletel.

Horhe ::

Mene sam zanima ce deluje ta stvar na Noki-ji , probu sm uklopt pa dobim eno ikonco pol gor pa se 5 nul..., a je kdo to ze sprobu..in na kasnem principu to dela ?

Miran ::

Ja Matthai maš prov, avto bi moral laserske žarke absorbirati in ne odbijati. Lahko pa bi jih tudi odbijal v različne smeri (disperzija), ravno to pa je namen tistih folij, lakov za lase, CDjev.
En moj kolega je enkrat naredu jammer za "laserske" merilnike hitrosti, ki v bistvu delujejo v IR svetlobnem spektru, nadimek laserski se jih drži le zaradi zelo usmerjenega snopa svetlobe. Pod registrsko tablico je montiral IR reflektor, sestavljen iz 20 IR visokosvetilnih ledic, ki delujejo na pribl. enaki valovni dolžini kot tiste pištole, vzbulal jih je z 1kHz impulzi. Ob prvem samozavestnem srečanju z radar kontrolo je ugotovil da stvar ne deluje kot bi mogla in je projekt opustil. Mogoče bi blo vredno še kaj ekspirimentirat v tej smeri ??
Overclock yourself !

||_^_|| ::

ej kokmestrz, jst mam 7110 pa k upišem tja 00000 prtisnem ok, pa se nč ne nrdi, tko da morm it vn iz menija z "nazaj", a komu dela to sploh??

Horhe ::

Men Dela :))

rooster ::

Meni tudi. Bom kmalu ugotovu kako to dela, če sploh, saj merijo vsak drugi dan pod mojo bajto.
A s ti tut not padu?

zetko ::

Heeh al pa spraskaš tist lak z f-117 pa si ga na avto naneseš. Me prou zanima koko bi delval >:D

Dax ::

www.carreview.com


Malo morje detektorjev, jammerjev in podobnega sranja za policaje v bučo zezat.

Jst resno razmišljam, da bi si neki takega nabavu...
Beri: DaX je danes v vzvratnem ogledalu sredi mesta pri 70 na uro zagledal eno lepo škatlico... bitches...

KamikazA ::

No sem že zadnjič napisal cel esej o tem, pa je elektrike zmankalo.

No tole z nokijami je čisto neuporabno pri nas, saj telefon ne detektira radarja. To je funksija preko katere dobiš na telefon obvestilo kje stoji radar.

Na tiste CD-je pa lake pa podobno sranje pa pozabite, ker garantirano ne dela.
Aja, pa fora polakerane tablice ni v tem, da te ne morejo izmerit, ampak da se na sliki ne vidi regsterska št.

Pomoje je za vse skupaj še najbolši kak komercjalni motilec(ne detektor).
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radar detektor (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5714485 (2363) A. Smith
»

Radar detektor

Oddelek: Na cesti
256386 (5377) Superboyy
»

Kako pretentati radarski sistem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
998827 (6656) tx-z
»

NOKIA = ANTIRADAR???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
363295 (2523) freserovski
»

Radar

Oddelek: Loža
342562 (2124) RookY

Več podobnih tem