» »

Koliko jih je???????

Koliko jih je???????

krucymucy ::

Zivjo!
Mene pa zanima kolk je kej na Techu predstavnic neznjesega spola????

Upam, da jih je kej drugac bo treba ukrepat!

Morpheus ::

Ce to sprasujes zaradi razloga kerga jst misl, si pa res en obupanc.>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pretorijanec ::

Jst vem za tri. In use so face!:D Ena je TinkaPinka, ki je tut admin, tko da ne se iz nje norce delat! Ne, sej se hecam! Ona je ful prjazna! Druga je Lara-K, tretja pa WitchUrsula. Punce, sorry za napačno črkovanje.

jeti ::

A na našo ljubo teeno- ste pa kar pozabili?8-O

Ne bo šlo tkole naprej, fantje...

Ali pa recimo GodessTM. Kdo se je spomnil na ti dve kolegici?>:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Morpheus ::

Se sploh nism slisu za njiju. Jst sam poznam une tri k jih je Pretorijanec nasteu.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Binji ::

Kar se mene tice jih je res premalo. Kaj se zenski spol nasploh res tako malo zanima za tech stvari?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomi ::

Jeti, rekel bi, da si velik poznavalec tematike žensk:D.

Sicer pa vse punce, ki so na forumu, so ali pa so bile dosti aktivne. Samo spomnite se stripa in podobnih zadev8-O
Sicer pa ni povsod takšna kriza. Na našem šolskem ( farmacevtskem ) forumu je več punc.. Saj jih je nasplošno tudi na faksu več:)
metrodusa.blogspot.com

krucymucy ::

Obupan!!!!
Hvala, res hvala za trapast kompliment!

Kwa misls, da sem neki k**** brez Miske?

Sprasujem kok jih je za stvar-OC-jenje!!

OZZY ::

Ja na forumu je premalo punc. Samo je tko, da je OC bolj decom bližje (adrenalin itd) prav tako strast do računalnikov. Je pa lepo,da se tudi katere punce zanimajo za te stvari. Moja mi včasih kar mal teži, ker me računalnik tok zanima. :D
Go with the flow.

Sergio ::

Jah Tinka je zlo za overclockanje... Njena najljubša frekvenca je ene 69*10 MHz, to pa lahko itak PaJo potrdi :D.

witch_ursula - je pa nenadomestljiva. Overclocka pa še ne. Ampak, počakajte. Tudi tega bo kmalu znala dosti :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

trillian ::

oh, srce mi je vztrepetalo, ko sem prebrala zadnji post.

da sem nenadomestljiva, pravis..
seveda sem. naravnost popolna, kajne.

no, za vse moje obozevalce in tiste, ki mislite to se postati bo v torek manifestacija mojih sposobnosti. na kongresnem trgu.. enkrat po kucanovem speechu bo imela vasa coprnica ursula skupaj z nekaj nadobudnimi bezigrajcanimi uro casa pa branje in predstavitev nasih pesmi (da, tudi mojih).. iz zadeve bomo naredili tak mini show. vabljeni. enkrat zgodaj popoldne, baje.


love, ursula.

"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

TinkaPinka ::

LOL Sergio... Kdo lahko to potrdi glede moje frekvence, je pa Ribicija, ne.. :D Mislim pa, da je ta frekvenca postala tudi dokaj ljuba PaJu... Odkar je zvedel za njo.:D

Saj o tem, zakaj je punc tako malo na slo-techu, pa smo že razpravljali. Dejstvo je pač, da večine pripadnic ženskega spola ne zanima OC in računalništvo. Osebno pravzaprav poznam mogoče eno ali dve, ki ju zanima računalništvo.
I am easy to please as long as I get my way.

trillian ::

hm.. jaz poznam kar nekaj deklet, ki se kar intenzivno ukvarjajo z racunalniki.
a priznam, da nisem ena izmed njih.
mislim pa, da prepad med spoloma sploh ni tako neznanski.
ampak je kar velik.


love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

OZZY ::

No. S čim pa se ukvarjate slo-tekarice ko niste za računalnikom. Razen z šolo.:D
Go with the flow.

TinkaPinka ::

Razen študija pri meni torej.. Večinoma delam na računalniku, karkoli me pač trenutno zanima. Prosti čas (razen računalnika) pa zavzame moj dragi, kakšne knjige, in petje v pevskem zboru.
I am easy to please as long as I get my way.

abcde7 ::

Jest sm se predstavu kot vesoljec ko sm se prjavlov, drgač bi pa izbral mošKI (10% nočem kršit)!:D:D
Ampak tele smeškoti so pa zlo fajn!!!:\:))8-):D

PaJo ::

Hm...
Ja no glede moje najlubse ferkevence bom raje kar tiho:8)

Drugace pa mislim da bi kar malo pozivilo ce bi bilo se kaj vec punc, so zmeraj dobrodosle, ceprav razen TnkePnke ne poznam nobene ki bi se tako zelo zanimala za racunalnike.. zal;(
Ceprav mam na faxu(FERI) 4 sosolke, nobeno ne zaniam racunlanistvo tako zelo, programirajo ze, to pa je tudi zal vse.. res skoda;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

teena- ::

jeti i love you :))

trillian ::

no.. moj osebni opis tu na slo-techu tudi pravi, da sem vesoljec...
me pa zanima.. koliko se jih je predstavilo kot vesoljci, moski, zenske... v bistvu.. koliko zensk je in koliko se jih je prijavilo kot zenskega spola?

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Aggressor ::

Ker forum je to, Tomi?
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Tomi ::

Aggressor: saj ti je gotovo Petra že povedala zanj, ampak za vsak slučaj, to je Farmacija na www.egroups.com. Sicer je še kaj več kot forum, ampak je pa le:))
Witch_ursula: kdaj točno naj bi bilo to, ker bi prišel malo pogledat, če ne bom imel vaj..
metrodusa.blogspot.com

trillian ::

pojma nimam.. enkrat ob enajtih se bomo odpravili iz sole proti mestu.. potem pa kdaj bomo na vrsti.. se mi niti ne sanja.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

luni ::

Natasa, Pepsi... :\
Artificial Intelligentia

Sergio ::

sej res, Nataša! Naša prva prava forumašica... Prav zanima me, kje je...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TinkaPinka ::

Tomi, Yahoo je prevzel egroups.com mailing liste, tako da sedaj lahko to najdete na Yahoo! Groups.
I am easy to please as long as I get my way.

Tomi ::

Tinka, da vem, ker sem šel skozi vso proceduro pretvaranja accounta, tako da mi je še kako znano. Samo naslov še vedno dela, tako da še vedno dostopam preko njega, ker je vse skupaj lažje.
Ker drugače je naslov malo daljši. groups.yahoo.com/local/news.html recimo:D
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

Sej ni tut preveč čudno da ni velik deklet na slo-techu. Že to je to da tam nekja na sredini teme, ko je TinkaPinka(:D) spremenila odgovor piše dobesedni navedek:


[To sporočilo je spremenil TinkaPinka dne 15.04.2001 ob 12:16:32.]


Pozorni bodite na spol in spremenil ne spremenila. Admini še to lahko zrihtate


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WOMAN - BEJBA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
584826 (3852) Medved
»

slo tech admini !!!!

Oddelek: Slo-Tech
361525 (1039) Sergio
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367975 (6704) luni
»

NAJ FORUMASI!

Oddelek: Loža
331485 (961) trillian
»

Nepravično razdeljevanje zvezdic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
584563 (4041) ahac

Več podobnih tem