» »

3DMark 03

3DMark 03

einstein :P ::

Zaradi testiranja starih grafičnih kartic odpiram to temo, lahko sodeluje vsak...

Moj rezultat:

ATI Radeon 9600 Pro, Intel Celeron 2.8GHz, 2GB RAM, 80GB IDE (vse stock)



:) Hvala tudi za vaše prispevke!
STAY OUT OF MY TERRITORY!

einstein :P ::

Še ena slikca:

STAY OUT OF MY TERRITORY!

freesty ::

Kaj to so default nastavitve? Prvi post je nikakvo napisan, nobenga linka za download, nobenih nastavitev. Potem zakaj 3D mark 03? wtf? To je ze staro ko svet. Pa se povsod nekaj silis s to tvojo predpotopno opremo. Ja imas najslabsi racunalnik, we get it. Prid nazaj, ko bos kupil nekaj konkurencnega.

Nic osebnega.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

einstein :P ::

"Ja imas najslabsi racunalnik"

sanjaj, malo si poglej teste, boš videl, da se najde kdo pod mano...

"To je ze staro ko svet."

a si nepismen? napisal sem, da je test za starejše grafične kartice...

"Pa se povsod nekaj silis s to tvojo predpotopno opremo."

a če za spremembo testiram nekaj starejšega se boš pokakcal od groze ali kaj? to ni moj računalnik, na katerem delam, to je le del velike zaloge starih komponent, ki jih imam doma (enim nam pač nekaj pomeni, če imamo doma nekaj zgodovinskega recimo tudi pentium 2 in pentium 3 cpu)

"Prid nazaj, ko bos kupil nekaj konkurencnega."

pridi ti nazaj, ko boš imel nekaj konkurenčno počasnega doma.

nastavitve so na default, če si ne znaš poiskati 3d marka 03, potem pojdi nazaj v vrtec.

Očitno si eni ljudje veliko preveč dovolite in znate samo žalit druge. Mislim, kakšen kreten lahko sploh reče, nekomu naj si nabavi najnovejše komponente, če ne se ne more primerjat z ostalimi oz. ne sme delat testov. Jaz nisem tukaj za merjenje e-k*rca, kot vidite, freesty očitno je. Predvidevam, da sploh še ni slišal za nobeno od mojih komponent v računalniku, ki ga uporabljam vsak dan, zdaj pa ko testiram s Celeronom in enim starim Radeonom pa že blefira: "dokazal si, da imaš najslabši sistem"... Glede na to on misli, da jaz uporabljam celeron in dx9 grafo... Razumem, da se kdaj kdo zmoti in kaj neumnega zine ampak tale od freestyja je bila pa prav namenska in nevedna (že stokrat sem na st-ju napisal svoje komponente on pa zdajle ugotavlja na podlagi tega testa, da je to moj glavni sistem). Potem me pa še žali in naj si nabavim nove komponente, če bi bil svet poln takih bedakov bi že zdavnaj propadel.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

VoidRay ::

Dej einstein no vsak dan 5 novih tem odpreš. Umiri se.

freesty ::

Sem napisal "nic osebnega", ti pa si si vzel ful k srcu. Saj sam vidis kako je prvi post spisan. Bogo. Pricakujes, da bodo ljudje benchali pa se settingsev ne napises oz. pricakujes, da bomo sami googlal, ce je to na default al ne.

In ne moti me tvoja oprema, sploh ne. Moti me to, da odpiras non stop neke benchmark topike in potem postas s to staro opremo rezultate in dajes obcutek tipa:"kak sm js kul, ker imam celerona".

Me zanima kaj je tvoj point te teme? Kaj tocno zelis od forumasev izvedeti? Vem, da ko sem js odpru temo je bilo to zato, da sem videl kaksne rezultate dobijo ljudje s podobnim setupom.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

einstein :P ::

@voidray

odjebi.

@freesty

nič osebnega??? napišeš totalno izzivalen post in potem rečeš "nič osebnega"?
to temo sem odprl samo z namenom testiranja starejših (dx9) kartic in iz druge slike se čisto lepo vidi nastavitve. sploh pa ta tema ni za kurčenje ampak samo, da se vidi primerjava med starejšimi in novejšimi grafami.

nonstop odpiram benchmark topike? nazadnje sem odprl "fritz benchmark chess 30ega septembra 2012" mislim, da sem kul, ker imam celerona? kaj pa je tukaj kaj posebnega? ene par rezultatov postam, pa nekaj blodiš, da mislim, da sem kul in ne vem kaj... moj rač., ki ga uporabljam vsak dan ima 2 Xeon procesorja in HD6850, kar za šalo povozi vse moje celerone in pentiume skupaj (samo toliko, da ti razjasnim, da moj glaven računalnik oz. "moja oprema" ni nek star celeron...)

kaj hočem od forumašev oz. te teme?

popolnoma nič, to temo sem odprl, ker trenutno ni nobene take, da bi lahko tako staro kartico noter benchal... in pa seveda, če ima kdo doma kaj takega, da lahko še on potestira.

do zdaj sem pač nabral že precej teh starih komponent od ljudi, ki so jih metali stran in mi jih je bilo pač škoda in sem vzel... zdaj pa jih malo testiram, saj nimaš nič proti ne? ;)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

VoidRay ::

Ok,neke psihične motnje imaš.

einstein :P ::

@voidray

ma daj, s takimi troleraši, kot si ti, se sploh ne mislim ukvarjat (nimam časa)

Nothing personal...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

VoidRay ::

Nevem kdo odpira milijon tem na dan in se hvali po fbju kako ''trola'' po STju.

einstein :P ::

@voidray

tvoj problem, če ne veš ;)

danes (izjema) sem odprl celi 2 temi, včasih po cele mesece nobene ne odprem. hvalim se po fb-ju, da trollam po st-ju? no, daj link kakšne moje "trolerske" teme, da te vidimo >:D

Sploh ne vem, kaj se oglašaš, 3 mesece si na st-ju, pa imaš že naziv :)) verjetno si ga dobil že v prvih nekaj dneh...

sploh pa kaj si zdaj nekaj začel offtopic? če nimaš dx9 grafe, da bi jo testiral in tukaj objavil rezultat, potem pa šuu. ;)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predlog za najboljši rabljen računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
567060 (6073) 2loud4u
»

3d mark 2003 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Navijanje
56631479 (15626) R33D3M33R
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456744 (25476) LittleDevil
»

Slo-Tech 3D Team! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389341 (6751) TommyLee

3D mark 2003 - 1060 točk!!??

Oddelek: Navijanje
411260 (944) morphling1

Več podobnih tem