» »

NVIDIA Shield

NVIDIA Shield

««
7 / 17
»»

rawlit ::

Bom danes probal T-2 tv2go na Shieldu in Fire Stick 4K, javim ali je v resnici vredno plačevati 1€ na mesec za TV optimiziarno aplikacijo.

polde66 ::

evo;)
polde

stajerckozu ::

T2 app dela odlično, dejansko se kdj uprašaš al maš njihov box vklopln al maš tubo vkloplenno

damirj79 ::

polde66 je izjavil:

Ja res je in je plačljiva 0,99 eur na mesec, če uporabiš pa t-2-tv2go je pa free že v sklopu naročnine in jo lahko inštaliraš na več napravah, potrebuješ samo še dodatno nek daljinec da lažje vpišeš, dočim v samem meniju pa to lahko delaš s priloženim daljincem. To uporabljam sam.
Za tvin obstaja TViN_3.1.3-Hacked-Yani-v2 ki je narejen zato, da naj bi deloval z priloženim daljincem, kako se sedaj v praksi obnese na android TV pa mislim da ne. Tudi če bi se, pa ne deluje v gledanju za nazaj.


Tako TViN kot T2-TV2GO nimata vseh kanalov na voljo, ne vem koliko jih ni ampak si pač poglejte v seznam, mogoče jih je kakšnih pol na voljo, ali pa še to ne. Sicer tudi T2TV app nima čisto vseh (manjkajo tisti proti koncu seznama, za starejše :D )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damirj79 ()

OK.d ::

polde66 je izjavil:

pol ga pa ne uporabljaj

Jaz nimam težav s tem, očitno imaš ti;)
LPOK.d

polde66 ::

Jaz uporabljam
polde

rawlit ::

rawlit je izjavil:

Bom danes probal T-2 tv2go na Shieldu in Fire Stick 4K, javim ali je v resnici vredno plačevati 1€ na mesec za TV optimiziarno aplikacijo.


Mobilni app na android TV je neuporaben brez miške/tipkovnice. Ostajam na namenskem appu.

mat xxl ::

Dovolj je 3d miška...... za 10 eur

Ganon ::

polde66 je izjavil:

In telekom tvin, nekateri uporabljajo tudi še amis TV (A1) samo tam je slika sd


Ne sprašujem po mobilnih aplikacijah, zanima me aplikacija, ki je nadomestek komunikatorju. Vsi programi, vse funkcije in enaka kvaliteta slike.

D-PaX ::

budnost je izjavil:

Mimogrede. Naročil sem novega shielda 2019 pro s spodnje strani. Vse skupaj s poštnino za 203 evre. Prejšnjega shielda 2017 sem kupil prav tako na tej povezavi. Če koga zanima ugodno prodajam starega shielda 2017 z daljincem. Dela vse super. Lahko na zasebno sporočila.

https://www.alzashop.com/nvidia-shield-...

Kak dolgo si čakal?
iz tedna v teden spreminja datum dobvljivosti :O
sedaj so spremenili datum na 9.12...
Ali še kdo čaka pri njih?
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

mat xxl ::

Ganon je izjavil:

polde66 je izjavil:

In telekom tvin, nekateri uporabljajo tudi še amis TV (A1) samo tam je slika sd


Ne sprašujem po mobilnih aplikacijah, zanima me aplikacija, ki je nadomestek komunikatorju. Vsi programi, vse funkcije in enaka kvaliteta slike.



Tega ne boš dobil !!! Pač vzameš njihov BOX in uživaš, do take namenske aplikacije, ki je popravljena prav na določeno strojno opremo, pa ti ne boš nikoli prišel, pa četudi slučajno bi, ti 100% tudi na Shieldu ne bi delala, ja ni zastonj to namenska zadeva.

rawlit ::

Česa ne bo dobil? Izkušnja T2 na Shieldu je povsem primerljiva, če ne boljša kot na njihovem komunikatorju.

mat xxl ::

Mogoče si še enkrat pa zelo počasi preberi, pa premisli, morda ti bo razumljivo, kaj sprašuje, in, kaj mu odgovarjam.

Če slučajno ne, napiši, pa dobiš bolj osnovno razlago !

rawlit ::

Lepo sem te vprašal, česa ne bo dobil z uporabo T2 Android TV aplikacije, ki je mimogrede namenska aplikacija, ki nadomešča komunikator. Ne govorimo o T2 tv2go.

PARTyZAN ::

D-PaX je izjavil:

budnost je izjavil:

Mimogrede. Naročil sem novega shielda 2019 pro s spodnje strani. Vse skupaj s poštnino za 203 evre. Prejšnjega shielda 2017 sem kupil prav tako na tej povezavi. Če koga zanima ugodno prodajam starega shielda 2017 z daljincem. Dela vse super. Lahko na zasebno sporočila.

https://www.alzashop.com/nvidia-shield-...

Kak dolgo si čakal?
iz tedna v teden spreminja datum dobvljivosti :O
sedaj so spremenili datum na 9.12...
Ali še kdo čaka pri njih?


budnost je izjavil:

Sem dobil danes novega shielda 2019 pro. Zadeva je še malce hitrejša (bila je že prej), daljinec je zelo uporaben, ima backlight in kompaktno obliko, v glavnem dobro sede v roko. Novost je tudi AI scaling, ki izboljša vhodni video signal, funkcija je presenetljivo uporabna in izboljša sliko. Sem zadovoljen.


Meni je sicer tudi žal, da ga nisem naročil na Amazonu, ki je imel podobno ceno s preteklimi popusti. Na koncu sem se odločil za alzo, ker so imeli naveden precej krajši rok dobave. Zdaj pa ravno tako kot ti, čakam.

GupeM ::

Obstaja kakšen dober DOS emulator za Nvidia Shield? Sem poskusil emulacijo z RetroArch, pa je težava, da ko se enkrat odpre DosBox, tipkovnica, miška, kontroler ali daljinec več ne delajo. Samo še home button od daljinca ali na kontrolerju delata, da lahko vsaj ven pridem in ubijem app.

D-PaX ::

PARTyZAN je izjavil:

D-PaX je izjavil:

budnost je izjavil:

Mimogrede. Naročil sem novega shielda 2019 pro s spodnje strani. Vse skupaj s poštnino za 203 evre. Prejšnjega shielda 2017 sem kupil prav tako na tej povezavi. Če koga zanima ugodno prodajam starega shielda 2017 z daljincem. Dela vse super. Lahko na zasebno sporočila.

https://www.alzashop.com/nvidia-shield-...

Kak dolgo si čakal?
iz tedna v teden spreminja datum dobvljivosti :O
sedaj so spremenili datum na 9.12...
Ali še kdo čaka pri njih?


budnost je izjavil:

Sem dobil danes novega shielda 2019 pro. Zadeva je še malce hitrejša (bila je že prej), daljinec je zelo uporaben, ima backlight in kompaktno obliko, v glavnem dobro sede v roko. Novost je tudi AI scaling, ki izboljša vhodni video signal, funkcija je presenetljivo uporabna in izboljša sliko. Sem zadovoljen.


Meni je sicer tudi žal, da ga nisem naročil na Amazonu, ki je imel podobno ceno s preteklimi popusti. Na koncu sem se odločil za alzo, ker so imeli naveden precej krajši rok dobave. Zdaj pa ravno tako kot ti, čakam.


ja pa samo 5kom. naj bi prejeli.
Nič pa ne pravijo kateri sem v vrsti. :/
Še malo pa bom zahteval denar nazaj.
Čeprav je z njimi komunicirat katastrofa.
Paxy

stajerckozu ::

Špila kdo prek ppsspp??

Štekajo mi dirkalne igre use ostalo pa normaln dela.
Edina dirkalna ki ne šteka je Gran Turismo

F1 zašteka (frameskip) usakič na ciljni ravnini pa povprečno še 2 krat na progo

Outrun isto usaj 2 krat na rundo ( pivrečno 1 krat na minoto)

Colin Mcrae pa Nfs ne zaštekata sam ko piše 30 Fps se vidi da ni to to (čudna animacija) Piše 30 sam bi rekel da je tam nekje povrečje 25
Na original psp ni bla tuk čudna animacija

Ostalo dela bp. Gow na tem čudu izgleda in se igra neverjetno dobro


Kaj delam narobe

Hvala in lp

budnost ::

PARTyZAN je izjavil:

D-PaX je izjavil:

budnost je izjavil:

Mimogrede. Naročil sem novega shielda 2019 pro s spodnje strani. Vse skupaj s poštnino za 203 evre. Prejšnjega shielda 2017 sem kupil prav tako na tej povezavi. Če koga zanima ugodno prodajam starega shielda 2017 z daljincem. Dela vse super. Lahko na zasebno sporočila.

https://www.alzashop.com/nvidia-shield-...

Kak dolgo si čakal?
iz tedna v teden spreminja datum dobvljivosti :O
sedaj so spremenili datum na 9.12...
Ali še kdo čaka pri njih?


budnost je izjavil:

Sem dobil danes novega shielda 2019 pro. Zadeva je še malce hitrejša (bila je že prej), daljinec je zelo uporaben, ima backlight in kompaktno obliko, v glavnem dobro sede v roko. Novost je tudi AI scaling, ki izboljša vhodni video signal, funkcija je presenetljivo uporabna in izboljša sliko. Sem zadovoljen.


Meni je sicer tudi žal, da ga nisem naročil na Amazonu, ki je imel podobno ceno s preteklimi popusti. Na koncu sem se odločil za alzo, ker so imeli naveden precej krajši rok dobave. Zdaj pa ravno tako kot ti, čakam.




Očitno jim je zaloga hitro pošla. Niso pričakovali takega navala iz Slovenije :)
Dobil sem ga v 3 dneh, ko je zaloga še bila. Se pa očitno dobro prodaja, oziroma je zaloga res majhna...

rawlit ::

mat xxl je izjavil:

Mogoče si še enkrat pa zelo počasi preberi, pa premisli, morda ti bo razumljivo, kaj sprašuje, in, kaj mu odgovarjam.

Če slučajno ne, napiši, pa dobiš bolj osnovno razlago !


No, a nas boš zdaj razsvetlil česa ne dobiš z uporabo T2 Android TV aplikacije?

mat xxl ::

Markezi Človek je spraševal, kje dobi točno to aplikacijo, ki je napisana za in inštalirana na original T2 boxu, ne pa tega, kar si ti razumel !

rawlit ::

Uporabnik Ganon je vprašal:
Kateri operaterji ponujajo aplikacijo na androidnih napravah? Če bi se znebil dodatne škatle, bi bilo to zelo dobrodošlo.


Na vprašanje sem mu jaz odgovoril z T2 in Telemach.

Drugi uporabniki so potem predlagali razne tvine in amise, ki pa niso mišljene kot nadomestek komunikatorja ampak mobilne aplikacije z omejenimi funkcionalnostmi in slabšo izkušnjo na non-touch napravah.

Na te predloge je uporabnik Ganon ponovno odgovoril, da ne sprašuje po mobilnih aplikacijah in še enkrat poudaril, da išče nadomestek komunikatorja, ki mu omogoča izkušnjo, kakovost slike in nabor programov kot na komunikatorju.

Kje si ti tu razumel, da želi software, ki laufa na namenskem boxu pa nimam pojma oz. morda drugič raje ti počasi preberi preden to predlagaš meni ;)

Ganon ::

Markezi ima prav. Saj sem jasno napisal, da me zanima aplikacija, ki nadomešča komunikator.

rawlit ::

Ganon je izjavil:

Markezi ima prav. Saj sem jasno napisal, da me zanima aplikacija, ki nadomešča komunikator.


No zdaj gremo pa lahko nazaj k vprašanju :)

Meni T2 Android TV aplikacija na Shield TV in Fire 4TV deluje super, od programov je na voljo vse kar imam v shemi oz. dodatno še testni 4K programi, ki jih stari Motorolin komunikator ne prebavi.
Slika je po moji oceni iste kvalitete kot preko komunikatorja, user experience na Android TV pa neprimerno boljši (bolj odziven vmesnik, boljši daljinec, uporaba enega daljinca za različne vsebine, ni menjavanja inputa)

Za Telemach imaš možnost 14 dnevnega testa in za to ne rabiš biti njihov naročnik.

Pri T2 se TV aplikacija plačuje 1 EUR mesečno po napravi, pri Telemahu pa je ena licenca že del paketa, ni pa možno doplačati dodatne (če bi želel uporabljti na več TV).
Vmesnik mi je bil bolj všeč pri T2 oz. sem ga verjetno bolj vajen.

damirj79 ::

za T-2 app.. Kako dostopaš do pogramov po številkah? Kaj pa opisi gledanega programa? Par takšnih tipk je na original daljincu, ki jih ni na daljincu nvidie.. Zdaj drugi daljinec OK, ampak kateri?

Scorpy84 ::

Sam bom tudi v kratkem kupil shielda. Je kdo tukaj, ki uporablja usb toslink ali pa hdmi audio extractor, bolj me skrbi kvaliteta zvoka ali ta ostane ista, glede na to da gre vse digitalno. Reciverja pa nebi menjal, ker pac ne podpira zajem zvoka prek hdmi.

rawlit ::

Scorpy84 je izjavil:

Sam bom tudi v kratkem kupil shielda. Je kdo tukaj, ki uporablja usb toslink ali pa hdmi audio extractor, bolj me skrbi kvaliteta zvoka ali ta ostane ista, glede na to da gre vse digitalno. Reciverja pa nebi menjal, ker pac ne podpira zajem zvoka prek hdmi.


Jaz uporabljam HD Fury AVR Key. Ampak v malo drugačni konfiguraciji: Shield > AVR Key, od tam pa 2x HDMI - video out v receiver, audio out pa pa v procesno enoto slušalk. AVR Key omogoča ekstrakcijo full hdmi audia v številnih formatih in kvaliteta se načeloma ne spreminja.

Ampak, če prav razumem to ni tvoj primer, oz. ti želiš zvok po drugem tipu kabla in ne HDMI?

rawlit ::

damirj79 je izjavil:

za T-2 app.. Kako dostopaš do pogramov po številkah? Kaj pa opisi gledanega programa? Par takšnih tipk je na original daljincu, ki jih ni na daljincu nvidie.. Zdaj drugi daljinec OK, ampak kateri?


Good point. Jaz do programov sicer ne dostopam preko številk, tistih nekaj, ki jih gledam imam med priljubljenimi in tam izbiram med njimi.
Številke pa bi verjetno lahko uporabljal z daljincem od TV, s katerim lahko upravljam tudi Shielda. Bom preveril in sporočim.

Meni je super, da vse naprave (TV, Shield in AVR) prižgem z eno tipko in vse kar uporabljam upravljam z enim daljincem (Netflix, YT, HBO, T2..). Priznam, da včasih še vedno posežem tudi po TV remote-u, predvsem kadar urejam kakšne nastavitve (picture mode) ali pa po daljincu receiverja, če želim npr. preklopiti sounde mode. Ampak v 98% primerov, mi zadošča Shield daljinec.

damirj79 ::

Imam dve Sony tv in na starejsi mi prek cec poslje tudi stevilke programov, na novejsi mi pa stevilke programov pac prevzame tv in salta digitalne oziroma analogne programe... cudno to.

rawlit ::

damirj79 je izjavil:

Imam dve Sony tv in na starejsi mi prek cec poslje tudi stevilke programov, na novejsi mi pa stevilke programov pac prevzame tv in salta digitalne oziroma analogne programe... cudno to.


Sem poskusil. Z LG B8 daljincem, lahko upravljam Shielda. Ampak znotraj T2 TV aplikacije, delajo samo smerne tipke, tipka nazaj itd. Preko neke tipke pridem celo do menija, kjer lahko dostopam do opisa trenutne oddaje. Numerični del ne deluje.

polde66 ::

No in smo pri nabavi dodatnega daljinca z wifi miško
polde

rawlit ::

polde66 je izjavil:

No in smo pri nabavi dodatnega daljinca z wifi miško


Za moje potrebe je ne potrebujem. Oz. v resnici imam na Shieldu priklopljeno tudi tipkovnico/miš, po potrebi bi uporabil to, ampak do sedaj še nisem potreboval.

gregor_m ::

rawlit je izjavil:

damirj79 je izjavil:

Imam dve Sony tv in na starejsi mi prek cec poslje tudi stevilke programov, na novejsi mi pa stevilke programov pac prevzame tv in salta digitalne oziroma analogne programe... cudno to.


Sem poskusil. Z LG B8 daljincem, lahko upravljam Shielda. Ampak znotraj T2 TV aplikacije, delajo samo smerne tipke, tipka nazaj itd. Preko neke tipke pridem celo do menija, kjer lahko dostopam do opisa trenutne oddaje. Numerični del ne deluje.


V t2 aplikaciji imaš nastavitve->uporabniški vmesnik->daljinski upravljalnik možnost izbire kakšen daljinec uporabljaš. Poizkusi nastaviti "poln daljinski upravljalnik"

rawlit ::

Poskusil, za moj setup tudi če izberem polni daljinec ne deluje numerični del. Ampak kot rečeno osebno tega ne pogrešam, je pa prav, da je damirj79 to izpostavil - za tiste, ki se zanimajo za prehod na uporabo aplikacije kot možen minus.

Opazil, da imajo kar nekaj nastavitev, med drugim tudi prostorski zvok - ali res kateri program oddaja prostorski zvok?

Kitajc01 ::

Tudi jaz uporabljam večino daljinca od lgTV, kjer pa ta ne podpira vseh funkcij pa uporabim telefon z appom ShieldTV.

D-PaX ::

Končno dobil Nvidia shield tv pro 2019 in težave...
Če je že kje to napisano mi prosim dajte linke.
1. Na kratko povedano nikakor prek okodija ne pridobim možnosti, da omogočim DTS-HD in Atmos zvok.
2. Nikakor preko kodija ne morem povezat pcja, da bi dostopal do željenega diska.

1. točka: Vse živo sem probal in sicer.
Nvidia Shield pro tv 2019 sem nadgradil na zadnjo uradno verzijo 8.1.0(32.7.301.32).
Zvok na shieldu nastavil, da naj sam poišče formate zvoka. (kodi ne prikaže dodatnega načina za vklop zvoka)
Probal še "Manual: select which formats to use. (kodi ne prikaže dodatnega načina za vklop zvoka)glej sliko.


Namestil kodija na shielda iz Google Play potegnilo mi je dol "kodi-18.5-Leia" (kodi ne prikaže dodatnega načina za vklop zvoka)
Namestil kodija iz http://mirrors.kodi.tv/releases/android...
kodi-18.4-Leia (kodi ne prikaže dodatnega načina za vklop zvoka)
kodi-18.0-Leia (kodi ne prikaže dodatnega načina za vklop zvoka)
kodi-17.6-Krypton (kodi ne prikaže dodatnega načina za vklop zvoka)
Probal modificiran kodi naredil dostop shielda preko pcja: (kodi ne prikaže dodatnega načina za vklop zvoka)

back up film.


Seveda sem nastavo način pogleda na expert glej sliko.
Res več ne vem kaj še lahko naredim, da bo zadeva delovala...

Pa pojdimo sedaj na točko 2.
Nikakor mi ne uspe povezat kodi na na pc tudi že vse živo probal in sicer.
https://kodi.wiki/view/SMB/Windows uporabil 3 in 3.1.1 točko. brez uspeha pri povezovanju mi napiše "connection time out" ko nastavim v kodiju (SMB CLIENT) Maximum protocol vesion na SMB1. Če je nastavljeno na privzete nastavitve potem napiše "Operation not permitted"
Probal tudi z temi verzijami kodija, ki so napisana pod točko 1. in ne dela.
Preko drugih pcjev do mojega Pcja normalno dostopam grem na omrežje in mi pokaže računalnike, se nomalno povežem vpišem up. in geslo.
Že močno dvomim da pri točki 1, in 2. je z shieldom težava. Ampak do shielda dostopam preko pcja in obratno dela tudi Plex mi dela se poveže na server. Pri plexu oz. shieldu je ta težava, da ne podpira DTS:X ampak to bodo odpravili pri nadgradnji shielda.

Prosim vas za rešitev.
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

mat xxl ::

Kako gledati na Shieldu , preko katere aplikacije take filme : https://www.partis.si/torrent/podrobno/...
UHD 4k Blue ray ? Na kompih gre z DVD Fab player 5 ali 6.....

D-PaX ::

mat xxl je izjavil:

Kako gledati na Shieldu , preko katere aplikacije take filme : https://www.partis.si/torrent/podrobno/...
UHD 4k Blue ray ? Na kompih gre z DVD Fab player 5 ali 6.....

kolikor vidim to kar si dal mi ne reši problema...
sedaj gledam preko Plexa ampak Kodi je le Kodi :D in bi rad to zrihtal.
na pc kodi mi ponudi DTS-HD atmos itd... samo mi pc pač ne omogoča 4k. zato sme se odločil za shielda :)
shielda pa sem kupo zato, da ne rabim Pcja...
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

mat xxl ::

Jaz nisem nič tebi apliciral ali reševal tvoj problem .

Saul Goodman ::

da še sam povem o teh dalinjcih in appih za gledanje tv slo operaterjev.

sam uporabljam predelan tvin.apk, ki je krožil tudi tukaj gori in ga je nekdo omenil nekaj postov nazaj. dela ok s smernimi tipkami na obeh controllerjih, tko da hitro preklikam do tistih par kanalov, na katerih pogledam poročila. potrebe po miški za live kanale ni, do ogleda nazaj pa se na ta način ne priklikaš.

ne vem pa če je že kdo omenil - nvidia shield ima (vsaj na ios) svoj app v trgovini, tako da preko telefona lahko shield kontroliraš na vse ostale načine (npr. kurzor), s katerim v predelanem tvinu prideš tudi vseh ostalih menijev (npr. ogled nazaj).

works for me.

robertus23 ::

D-PaX
Tudi jaz sem imel iste težave z Win-PC.Nikakor mi ga ni uspelo najti-povezat s Shieldom,dočim mi je Synology Nas in WD MyCloud takoj povezalo preko SMB-ja.Preklopil na iMac-a in vse dela v nulo.Tako da ni težava v Shieldu.Glede Plex-a : pri meni Plex dosti boljši predvaja(prebavlja) 4K in Atmos vsebino kot Kodi(18.5).Sedaj je moj glavni player Plex.

D-PaX ::

@robertus23
DTS-HD ti dela plex na shieldu?
Meni ne stero mi da ven....
Pa pise na nvidiji, da ma napako, da bodo dali ven popravek.
Paxy

robertus23 ::

D-PaX je izjavil:

@robertus23
DTS-HD ti dela plex na shieldu?
Meni ne stero mi da ven....
Pa pise na nvidiji, da ma napako, da bodo dali ven popravek.

Meni dela ,sicer na Nvidia Shield 2017

D-PaX ::

tega glih ne kapiram.. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp...
8.1.0+ HotFix če se prijavim za te nadgradnje ne morem več nadgradit na novo uradno nadgradnjo?
Paxy

OK.d ::

Ko se bo pojavila uradna nadgradnja na recimo 8.2 ali 9.0 boš lahko spet normalno updejtal, do takrat boš pa testni zajček:D
LPOK.d

D-PaX ::

Evo rešil sme problem z zvokom...
Med sabo sem zamenjal hdmi kabla in vse izklopil in še 1x vklopil in sedaj mi ponudi HD zvok v Kodiju.
Nikakor pa mi še ne uspe zrihtat, da se kodi poveže z pcjem...
Paxy

Gagarin ::

Kodi ali Nvidia? A s PC vidiš shield? Meni preko SMB ne rata dostop do shielda ne s PCja, ne z androida. Prodal vse možno. Sem že pisal v temi malo nazaj...

Reaper ::

Ste vključili SMB protokol, ne vem kero verzijo, 1.0? Ta se je samodejno izključila po neki posodobitvi in recimo iz Ipada nisem več dostopal do podatkov na računalniku. Ko sem to vključil nazaj je zadeva začela nazaj delovati.

D-PaX ::

@Fredo66
Na Nvidia Shield imam kodija. Da iz Pcja vidim shielda dostopam do njega saj tako si restoram kodija in ga modificiram poglej drugo sliko kaže dostop do shielda.

@Reaper Sem vklopil SMB protokol ravnal sme se po temu, ki sme ga opisal od zgoraj. D-PaX :: včeraj, 19:31:42
Upam, da mi rata in potem javim rešitev.
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

D-PaX ::

Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()
««
7 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15348193 (1086) viharnik72

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561085735 (345742) Mavrik
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14232484 (21849) sasoe
»

Media player 4K- HDMI (BOX)

Oddelek: Kaj kupiti
236061 (5038) Erzo

Več podobnih tem