» »

NVIDIA Shield

NVIDIA Shield

««
9 / 17
»»

Redman ::

Jst uporabljam en old pc pa gor centos7 + emby server. Dela vse bp.

marko-mb ::

Nabavil shield TV pro.
naložil EON , dela super!
danes si vzel malo časa in naložil še kodi in neke aplikacije...
zaženem EON in se izpiše obvestilo:
"Omejitev odgovornosti"
" Za najboljšo izkušnjo EON priporočamo uporabo novejših naprav z najnovejšimi posodobitvami itd itd...."
kliknem naprej in se ustavi na napisu EON pod njim se vrti krogec za nalaganje, v ozadju pa se normalno sliši zvok trenutnega programa.

skoraj prepričan sem da se v sistemu ni nič spreminjalo ali nadgrajevalo. prej še dela, zdaj ne....
zbrišem aplikacijo, ponovno naložim ... ne gre aktivirat, kličem telemach aktivirajo in še vedno nič.
Tehnična podpora omeni da v nekaterih TV pomaga če nastaviš DNS od googla namesto telemacha ampak to že imam v osnovi.
naslednja izjava tehnične pomoči pa je ta te naprave niso podprte s strani telemacha!!! in da mogoče bo delalo mogoče ne.
na spletni strani telemach / EON pa piše : citiram: "EON deluje z vsemi napravami NVIDIA SHIELD TV."

A je še kdo s podobno težavo in ali rešitvijo le te?

OK.d ::

" zbriši neke aplikacije"?:|
Če nič drugega ne pomaga naredi FR in "Jovo na novo"
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

MKC00 ::

Kje kupite Shield TV Pro (znotraj EU)?

GupeM ::

MKC00 je izjavil:

Kje kupite Shield TV Pro (znotraj EU)?

Jaz sem ga na španskem amazonu, ampak se mi zdi da se ga dobi tudi ceneje. Ne vem pa kako je z zalogo.

MKC00 ::

Razen .com mislim, da je kar povsod "Temporarily out of stock."

OK.d ::

Na Bolhi jih je par, pa tudi eden uporabnik foruma ga prodaja
LPOK.d

negot ::

MKC00 je izjavil:

Kje kupite Shield TV Pro (znotraj EU)?


https://www.alzashop.com :)

marko-mb ::

jaz sem kupil https://www.nvidia.com/de-de/shield/buy/ ker je slučajno prišla zaloga. do sedaj ni bilo zaloge nikjer. pač pošiljanje preko nemčije (razni mail servisi ali preko "kolega" v nemčiji :)

Kitajc01 ::

marko-mb je izjavil:

Nabavil shield TV pro.
naložil EON , dela super!
danes si vzel malo časa in naložil še kodi in neke aplikacije...
zaženem EON in se izpiše obvestilo:
"Omejitev odgovornosti"
" Za najboljšo izkušnjo EON priporočamo uporabo novejših naprav z najnovejšimi posodobitvami itd itd...."
kliknem naprej in se ustavi na napisu EON pod njim se vrti krogec za nalaganje, v ozadju pa se normalno sliši zvok trenutnega programa.

skoraj prepričan sem da se v sistemu ni nič spreminjalo ali nadgrajevalo. prej še dela, zdaj ne....
zbrišem aplikacijo, ponovno naložim ... ne gre aktivirat, kličem telemach aktivirajo in še vedno nič.
Tehnična podpora omeni da v nekaterih TV pomaga če nastaviš DNS od googla namesto telemacha ampak to že imam v osnovi.
naslednja izjava tehnične pomoči pa je ta te naprave niso podprte s strani telemacha!!! in da mogoče bo delalo mogoče ne.
na spletni strani telemach / EON pa piše : citiram: "EON deluje z vsemi napravami NVIDIA SHIELD TV."

A je še kdo s podobno težavo in ali rešitvijo le te?


A si prevzel eon app iz shieldove googleplay ? Jaz sem danes instaliral in deluje bp.
Lahko pa imaš samo eno napravo na TV. Sam sem mislil da bi imel na smart tv direkt in pa eno na shieldu pa sem moral na smart tv odjavit in registrirat na shieldu.

marko-mb ::

Kitajc01 je izjavil:

"
A si prevzel eon app iz shieldove googleplay ? Jaz sem danes instaliral in deluje bp.
Lahko pa imaš samo eno napravo na TV. Sam sem mislil da bi imel na smart tv direkt in pa eno na shieldu pa sem moral na smart tv odjavit in registrirat na shieldu.


Ja s trgovine. Odjavil sem TV in prijavil shield.. Najprej Deluje super potem pa zapleti...

louser ::

Geforce Now prišel iz bete in je tako na voljo za vse.

PARTyZAN ::

Za vse, razen za tiste, ki ni. Recimo slovence.

louser ::

Meni je na PCju šlo dol potegniti brez problema. Račun sem pa ustvarjal preko VPNja in za samo delovanje, ko je enkrat aplikacija nameščena, ni potreben.
Za telefon sem moral potegniti dol apk.

MKC00 ::

Tudi meni ne deluje EON na Shield TV Pro. Javi da This device is not supported by EON mobile app. Tistim ki dela imate namesceno kaksno starejso verzijo EON?

masevc ::

Ce koga zanima, prodajam shielda zaradi neuporabe. Prakticno nerabljen, samo preizkusen.
Vec info pa na zs.

blazekg ::

A se da v Sloveniji uporabljati GeForce Now za Nvidio Shield, ker mi na spletni strani piše (GEFORCE NOW IS CURRENTLY NOT SUPPORTED IN YOUR REGION.)?

Hvala

CoreySteel ::

Zdaj ko so iz beta verzije, ne več.
Twitter: @CoreySteel_

blazekg ::

To pomeni, da lahko igraš samo še Android games?

marko-mb ::

MKC00 je izjavil:

Tudi meni ne deluje EON na Shield TV Pro. Javi da This device is not supported by EON mobile app. Tistim ki dela imate namesceno kaksno starejso verzijo EON?

Namesti eon iz trgovine... Ne Mobil app. Potem ga registriraj kot smart tv.
Meni sedaj sicer dela ampak ob zagonu se kar pise da ni podprto. Se pa vsake toliko zgodi da se nekateri kanali na eon zatikajo. Ce probam na telefonu isti program pa deluje....

Ne da se mi pa delat factory reset ker je treba spet klicat na telemach in delat registracijo nove naprave , na koncu pa ne dela...
Najprej pocakam na shield update. Ce takrat nebo ok pa factory.....

MKC00 ::

marko-mb je izjavil:

MKC00 je izjavil:

Tudi meni ne deluje EON na Shield TV Pro. Javi da This device is not supported by EON mobile app. Tistim ki dela imate namesceno kaksno starejso verzijo EON?

Namesti eon iz trgovine... Ne Mobil app. Potem ga registriraj kot smart tv.

Namestil sem tudi EON iz trgovine. Tam pa se pojavi "zaslon" z aktivacijsko kodo, katero naj vpišem v mojtelemach. Nimam EON paketa in verjetno zato nimam kam za vpisat kode, ali pač?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MKC00 ()

OK.d ::

Tako je.
LPOK.d

bauci ::

Z EONom imamo probleme tisti, ki nimamo paketov, ki vključujejo EON TV aplikacijo, imamo pa možnost 5 namestitev na računalnik ali mobilne naprave. Prav zaradi tega sem kupil že dva android boxa in za oba mi je napisalo, da mobilna aplikacija ne podpira te naprave. Sem inštaliral tudi starejše verzije EON mobilnega programa pa koncu inštalacije zahteva update na ta zadnjo verzijo, ki pa kot sem že napisal, ne podpira te naprave. Ali je kakšen tv box, kjer EON aplikacija za mobilne naprave deluje?

polde66 ::

@bauci
Najcenejši Tanix tx9s z amlogic 912 procesorjem podpira. Tam deluje vse: tvin, eon, t2, voyo, hbo go...Vendar je drugje okrnjen če te slučajno moti da nima 2.5 ghz in bluetootha.
beelink GT king tudi deluje prakrično vse. To sta najnižji cenovni razred in najvišji. A95x F2 eon deluje, pomoje da a95x F3 tudi. Ne deluje pa na mecoolu KM9 pro classic. na Ugoosu,
Katera 2 android boxa si ti kupil?
polde

bauci ::

Ugoss, ta prvega se pa ne spomnim, ker sem ga dal ze naprej. Bom probal se z Tanix, ker rabim box tv samo za EON in nič drugega.

bauci ::

Cena mi trenutno ni problem.
Tanix
Glede na vso paniko glede virusa in ustavljeno oz. oteženo pošiljanje paketov katerega trgovca priporočate, da bo pošiljka še prišla v doglednem času? Na Geekbuying ga pošiljajo iz Španije vendar ga nimajo na zalogi.
Belkin GT king
ali lahko kdo potrdi da mobilni EON deluje? Če da, kje se ga da dobiti iz EU skladišča?

DarwiN ::

Bauc, sej lahko tudi brez appa spremljaš EON na tv boxu. Pač se logiraš na eon.tv preko browserja.

Pa kako misliš, da tvojh paket ne vključuje EON TV aplikacije? Trenutni EON paketi jo vsi vključujejo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

MKC00 ::

Lahko imaš npr. še stari SILVER paket (ali kaj podobnega, ki ni več v ponudbi - v mojem primeru).

mat xxl ::

bauci je izjavil:

Cena mi trenutno ni problem.
Tanix
Glede na vso paniko glede virusa in ustavljeno oz. oteženo pošiljanje paketov katerega trgovca priporočate, da bo pošiljka še prišla v doglednem času? Na Geekbuying ga pošiljajo iz Španije vendar ga nimajo na zalogi.
Belkin GT king
ali lahko kdo potrdi da mobilni EON deluje? Če da, kje se ga da dobiti iz EU skladišča?


Jaz ti potrdim, da na Belkin GT KIngu mobilni EON deluje BP ! Sam sem ga naroćil na Geekbuying iz Italije, pošiljajo iz skladišča v Miljah pri Trstu, sam sem ga naročil v ponedeljek ponoči ob 1h30 min in plačal takoj Paypal, pri meni v rokah je bil isti teden v sredo ob 10.30 h z DHL- om..... torej po 56 urah .......

Evo imajo ga : https://www.geekbuying.com/item/Beelink...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

bauci ::

Nimam EON paketa ampak TotalTV, ki ne vključuje EON TV aplikacije.
Sem nabavil še Tanixa, pa bom čez vikend sprobal.
Še eno vprašanje za znalce. Na internetu se dobijo verzije EON programa. Kako veš kateri je za Android kateri pa za AndroidTV? Na Apkpure imajo EON verzije s črno ikono in s sivo ikono. Katera je ta prava?

neocodexx ::

MKC00 je izjavil:

Kje kupite Shield TV Pro (znotraj EU)?


Amazon ima skozi razprodano, jaz sem ga dobil tu https://www.ldlc.com/fiche/PB00280102.h...

Malce draga poštnina ampak dobil v 3 dneh takoj, zaloga tudi je.

http://prntscr.com/r5kjfo

Takrat ga je sicer imela samo 1 poslovalnica in smo se res borili da si ga dobil, zdaj je že dosti boljše stanje.

Sicer pa greš na https://www.nvidia.com/en-us/shield/reg... ; kje kupiti, regionalni partnerji pa se najde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

PARTyZAN ::

Tudi na alzashopu ga imajo. Jaz sem sicer na svojega čakal skoraj en mesec, je pa res, da sem naročil za "veseli december".

D-PaX ::

Evo javljam se po dolgem času. :)
Veni je novi update za nvidia shield pro tv 2019 ga priporočam, saj odpravi kar nekaj težav.
Kodija uporabljam samo še, da si dol potegnem podnapise za film in potem zaženem plexa.
Ta način mi olajša, da ne rabim sam ročno poiskati podnapise jih odpakirati in preimenovati itd...
Plex mi končno sedaj sortira datoteke po datumu in tudi vse tekoče deluje.
T-2 tv tudi gledam preko nvidije.
Za 1x nimam nobenega problema. :D
Ne igram pa igerc preko nvidije to pa me ne zanima...
Upam, da bo tudi tako ostalo.
Paxy

neocodexx ::

Zakaj je plex toliko boljši? Meni se ga ni dalo "učiti" in ker sem se Kodija že navadil, pa še skini so mi zelo všeč še posebej Embuary, sem se tak navadil da mi je kar težko zamenjat skin kaj šele drug program. Ne vem zakaj sem taka stara trma :) ampak zakaj bi res hotel Plex, kaj je toliko bolje od Kodija?

Tsunamii ::

Men plex ko povezem na comp in na box ne deluje prav..probal vse zivo. Prikaze vse lepo na boxu..ampak ko zazenen javi napako.. Zato je Kodi pri men kodi v igri in usb disk.

predi ::

@neocodexx, želiš primerjavo med hruškami in japkami. Plex je primarno medijski strežnik, Kodi pa predvajalnik in organizator. Brez posebnega napora lahko predvajaš vsebino, ki jo streže Plex, tudi v Kodi-ju, in to na katerem koli računalniku v istem omrežju. Omogoča ti tudi, da prenehaš s predvajanjem na eni napravi in nato nadaljuješ na drugi, točno kjer si ostal. Sam Kodi uporabljam samo za gledanje vsebin iz Plex-a, preko Plex add-ona, ker mi je bolj všeč kot Plex Media Player.

sblas909 ::

Pa kje lahko sploh kupis? Vsepovsod je razprodan....

D-PaX ::

sblas909 je izjavil:

Pa kje lahko sploh kupis? Vsepovsod je razprodan....

Mislim da v Decembru nabavo...
https://www.alzashop.com/nvidia-shield-...
čakal skoraj 1mesec, da so dobili zalogo ampak so korektni.
Paxy

sblas909 ::

Mislim, en mesec... omg... noro

D-PaX ::

Priporočam, da čimprej naročiš.
Ko pride zaloga takoj zmanjka.
Če pa si na čakalni listi in, ko dobijo prejmeš v roku 2 / 3 dneh. :D
Paxy

sblas909 ::

Vseno predolgo :D hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sblas909 ()

Ganon ::

Zakaj so tako omejene zaloge??

D-PaX ::

zgleda, da ne dohajajo...
Al pa ma Nvidia kako kvoto koliko jih naredi na mesec...
Priporočam, da se obrneš na njih https://www.nvidia.com/en-us/geforce/fo...
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

stajerckozu ::

Kdo ve kako narediti screen record na tuba verziji??
Lp

sblas909 ::

sblas909 ::

neo5468 ::

si ti nor?

Vanadium ::

Stane1 ::

D-PaX je izjavil:

Evo javljam se po dolgem času. :)
Veni je novi update za nvidia shield pro tv 2019 ga priporočam, saj odpravi kar nekaj težav.
Kodija uporabljam samo še, da si dol potegnem podnapise za film in potem zaženem plexa.
Ta način mi olajša, da ne rabim sam ročno poiskati podnapise jih odpakirati in preimenovati itd...
Plex mi končno sedaj sortira datoteke po datumu in tudi vse tekoče deluje.
T-2 tv tudi gledam preko nvidije.
Za 1x nimam nobenega problema. :D
Ne igram pa igerc preko nvidije to pa me ne zanima...
Upam, da bo tudi tako ostalo.


Dodaj v Plex server "Sub-Zero.bundle" v mapo Plug-ins
" https://github.com/pannal/Sub-Zero.bund... "
Plex bonovno zaženi
Podnapise bo nato plex sam prenašal.
Če boš potreboval še sliko dodatnih nastavitev mi pa pošlji sporočilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stane1 ()

sennheiser ::

Je za evropo še kaka alternativa razen Alza shop?
Naročeno in plačano že od marca, pa si mi danes že 3. spremenili rok dobave.
««
9 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15247080 (1277) i8t76

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561078782 (338789) Mavrik
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14232281 (21646) sasoe
»

Media player 4K- HDMI (BOX)

Oddelek: Kaj kupiti
236039 (5016) Erzo

Več podobnih tem