» »

Command & Conquer: Generals - Zero Hour

Command & Conquer: Generals - Zero Hour

«
1
2

Jok3r ::

Hmalu bo izšel dodatek za C&C Generals . Natančneje 22 septembra bo v trgovinah. Imel bo devet generalov in vsak bo imel svoje sposobnosti ter 30 novih enot :). Upam da bo singleplayer bolši kot v enki. Naj bi bilo 15 misij za vsako stran...
Nasploh so mi najbol všeč teroristi od GLA, ki so v avtobusih in na motorjih :)) !!!

Orginalna stran

undefined ::

Upajmo, da bo kaj več strategije, kot pri prvotni igri, ki je bila totalen polom. :)

_Mortal_ ::

Orginal je tok bedn da boli glava
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

undefined ::

Red Alert - to so bile zelo dobre serije C&C. Poleg tega seveda tudi ostale niso bile od muh. Zadnja izdaja Generals je bil pa le bolj Demo (nove grafike), kot pa prava igra. :)

Tito ::

No ja pretiravate. Ne morš rečt da je bil le demo... Je pa res, bila je pre kratka, neumna zgodba in res malo premalo strategij... Sedaj z generali bo to drugače in upam da bodo tudi misije v SP bol težke saj sem original igro obrnil med vikendom (če bi se potrudil bi lahko vse 3 strani obrnil v 1 dnevu...). Mi pa je nudila obilo užitkov preko neta, tako da se nimam kaj pritoževati...

Jok3r ::

Ja multiplayer je bil res zakon :)) . Upam da bo pri nadeljevanju se bolši! Nasploh kar sem videl v filmčkih:
USA- letalonosilke, topi na daljavo, prizmtanki :D ...
CHINA- helikopter, nuke stvari...
GLA- avtobusi z teroristi, antrax...

speed machine ::

Se 4 dni 10ur in 13 min ob tem cajtu do izida. Sam zakaj se mi dozdeva, da ga bom igral ze prej.:D Drgac pa ze cakam na generala nuka in dr. tranksa. To bo spet nor multiplayer. Singel player pa je bil bolj kot ne v originalu dolgocajtn, tak da dvomim da bom ga tud tuki kej spilu.

Quickbeam ::

Ne sodi igre po single player kampanji! To ti je največja napaka ;) Strategije so mp špili, ni to unreal da zna vsak tumast ai špilat ;) Ko igraš proti pravemu nasprotniku je pa igra super! Na Gens online je takih ko listja tak da poka noč in dan.
No pokal bi če ne bi blo treba impulze placevat :(

;)

Vesoljc ::

sicer mi je serija C&C (pravzaprav kr Westwood serija) kr pri srcu, ampak precej na živce mi gre to, da še vedno niso spremenili AI, ko nasprotnik izbere strategijo izstradanja... že od pradavnih časov ko si jim potolku harversterje, pa do dons, ko jim tolčeš helije, kamijončke in kmetiče... no ja, AI zdej tud kej zgradi okol skladišč, ampak še vedno... sux

sicer pa maj fejvrite:
4 x humvee(2 sniperja + 3 roketirji) + air support :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Jok3r ::

Jih ze downlowdam :D ...

chucki ::

Jih ze igram:d
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

Zheegec ::

Se splača dat tistih nekaj tolarjev za ZH?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

chucki ::

itq da se!0:)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Jok3r ::

chucki mi das tvoj Email da se nekaj zmenima :)) .

monster-x ::

@.:Joker:.: Zakaj ne pogledaš v profil? ;)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Quickbeam ::

Kakšna bo pa cena ZH? Pa kolikor vem je izid 22.9. tako da ne vem kako ga lahko že igrate :)

Sicer pa moja kombinacija:
4 bagiji + 3 quadi v spremstvu Kelerja če je potrebno ;)

flipflop ::

Pa kolikor vem je izid 22.9. tako da ne vem kako ga lahko že igrate :)


Ga stric pošlje:8)

BTW,a je boljša od generals? Kakšne so nove enote? Mal komentarjev?

chucki ::

Men osebno je veliko boljsa od generalov ker je dost novih enot, grafika se mi zdi malo boljsa. Ce igras network game si lahko spreminjas koliko $ imas na zacetku igre.Ko si izberes kero vojsko bos imel imas imas osnovne USA,CHINA,GLA in se dost drugih npr. CHINA tank general,CHINA nuke general.........USA air force general.......GLA Toxin general..... in v vsaki od teh skupin imas razlicna orozja. :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

kilergas ::

Kaj pa tiste letalonosilke,..se da kaj uporabljat,al so samo za lepo videt?

nojus ::

men je fajn ker, ko je pizdarija je res pizdarija. (razbija z vseh koncev, delčki letijo po luft, vse se trese)
sovražim Gargamela.

flipflop ::

Še neki me zanima: je to samostojn dodatek al je treba met polno igro na disku?

Quickbeam ::

chucki ::

na zalost mors met generale na disku, letalonosilke v multiplayer ni :( :(
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Jok3r ::

Špil je zakon 8-O .
Ima kdo probleme z sigelpayer misijami od USA ker meni nekaj strajkajo... Zelo so se pobolsali z singlplayerjem, zdaj so dodali se neko opcijo za merjenje moci in je full zakon :)) ...

ulcir ::

Kaj še komu takšno napako javi pri inštalaciji:
C&C generals was not found. Plese instal the full version of C&C generals and try again.

flipflop ::

Malo više poglej,Generals je treba met na disku,po daš pa še Zero Hour gor. Drgač je pa špil kr dober,zaenkrat ni veliko novega,je pa kr ok. Škoda ker spet niso dali filmčkov.

Tito ::

ja sej je neki med nalaganjem, vendar še vedni ni na nivoju prvega C&Cja... Kasneje so ble pa itak bedne ;).:D Aja pa še Red Alert je mel zanimive malo pocukrane (glej španske nanizanke) animacije. TS in RA2 sta mela pa podn od podna...:D

ulcir ::

Kaj se da komu kodo napisat?:D

bradek ::

Tito ::

Sam res, ker neumesna...

BTW

na arnesovem ircu mamo kanal #zero-hour

Jok3r ::

Imas jo zraven (notepad...) :D !

Jok3r ::

Kaj ve mogoce kdo koliko bo tole stalo v trgovini :) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jok3r ()

Tito ::

Pojam nimam, okrog 6k se mi zdi...

chucki ::

zlo pocen ja! js sm dau 10k za generale pa mi zej nc ne nucajo!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Tito ::

Hehe sej jist bom tudi dele kupu original, prej sem pa dobu kodo hmmm hmmm, :\ recmo na bolšjaku:D ...

Hehe ubistvu bomo cel klan nabavli špil in ga dobil par procentov cenej ;)...

Hehe bomo mel klan za generalse :D.

Jok3r ::

Kolk pa vas je v klanu ?

Tito ::

5

Grey ::

Ej sam AI vozil v tem delu Generalsov je porazen. Obnašajo se kr po svoje. Js jih kliknem naj napadejo stavbo, oni pa kr začnejo napadat vse povprek. Tko to ne gre. pol po možnosti ti zarad tega še kerga uničjo pa maš zmešnjavo. Kar se pa tiče izboljšav so pa zadel terno. Velik bolj je zanimiva kokr prej,sam GLA majo spet premoč.

Tito ::

Hmm nimajo zračnih enot... Zato morjo bit na drugih področjih malo bolj obdarjeni ;).

bradek ::

Ce mene vprasas so gla najbolj bedne enote... totalno nezanimivo je igrat z njimi.
Kar se pa tice AIja... v ZH je popravljen, glede na standardne Generalse... meni se ne zdi svoh. Vozila se pa res mal po svoje obnasajo ja... General si, vodi jih :P

frenk ::

teli generelsi so pa tud:D...nej mi en razloži kako loh en z bazuko supersonic airplane zadane??...poj pa z raketami streljanje na pehoto:D...k jih morš strelat dl k pa z navadno pištolco...pa z brzostrelko lahko tank sesuješ...dobre fore:D

globoko grlo ::

men gre tut totalno ka qrac k en rocketir skor sesuje enga tanka, oz. more en tank nevem kokrat s topom užgat po enmu fuknemu špiclju da ga sesuje, mislm kaka bedarija, pa recimo 1 raptor sesuje tank, humvija pa ne more, kakšn kretenizm, ma sploh ni čist nč realno, vse skup je u pizdy, nej crkotajo celo C&C pa bo mir

pa nasploh se da avione preveč hitr sesut, z 10 rocketirji pa itak usuješ vse kar pride, razn kkšnih mašingunov

flipflop ::

Ja ni to simulacija,če hočeš realnost pa v vojsko idi.

Tito ::

hehe, no približujejo se realnosti, vsaj poskušajo. Gre pa za to, da v igri težko simuliraš razlike med pehoto in mašinerijo. In kajhitro se zgodi da so pešaki brez veze...:D

flipflop ::

Ja sej če tk gledaš,pol je tudi nerealno,da se tank naredi v minutki,namesto da bi ga delali nekaj mesecev(???). Al pa da pešak kar pride iz zgradbe,pa ni treba nobenih civilistov,pa davkov,hrane,... Mene nč ne moti,je vsaj zabavno.

chucki ::

al pa recimo migi ko mi pride kak ludek nor v bazo pa mi migi pou moje baze sesujejo predn umre tist bogi ludek :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

speed machine ::

Ja bo pa treba pilotom mal vecje place dat. Ane? Bodo hitrej kej vtrofl.:D

chucki ::

lol :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Quickbeam ::

No zanimive težave mate da vam pehota dela probleme LOL. Vsaka stran ma kakšno enoto ki je prav posebno učinkovita pri odstranjevanju pehote. Teroristi majo toxin traktor, kitajci gatling in dragon tank, pri amerikancih je pa to najbol osnovna enota - ranger, ki je pri tem boljši kot tovrstne enote drugih dveh. Pa še najcenejši so. Še hujši so pa seveda pathfinderji, ki ne da ubijejo z enim strelom ampak so še nevidni med mirovanjem.
Glede realnosti ne morem velik govorit ker še nisn vido vonje v živo. Ampak če pomislim na kak vojni film potem se lahko spomnem kakega prizora kjer prikazujejo možaka s kanonom na rami, ponavadi majo pomočnika da mu cev napolnijo, ta vstreli in tank po ne tako veliko strelih obstane. Mislim pa da tanku le ni tako lahko trofit enga možiclja ki se skriva v grmovju al pa v travi kjer ga niti ne vidiš, da le ma dovol veliko puško :)
Vsaka enota ma šibko točko, ni kake vsemogočne. Zato je treba pa kombinirat in ravno to je zanimivo. Razen če kdo rad nardi 50 tankov, potem je pa presenečen ko mu jih par missile defenderjev s pomočjo laserlock uniči ko za šalo. Take nasprotnike mam jaz rad :)
AA enote - humvee, gatling, quad majo pa bonus pri obrambi proti letalom, tak da se jih je bolše izogibat, ker poleg tega streljajo nazaj.
No, sicer je pa samo igra.

No zdej sm pa cel roman napiso LOL

Jok3r ::

Bi selk kdo igrati to igro preko Kallija... Potrebujemo ene 3 nasprotnike :) . Igrali bi pa 3vs3 :D .

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command & Conquer Generals - Zero Hour - razna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727252 (3007) Vesoljc
»

C&C Generals Zero:Hour (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
564839 (2335) Zeberdee
»

Vprašanje C&C Generals Zero:Hour (USA Missile Defenders)

Oddelek: Igre
141143 (943) WarHeaD
»

c&c generals slo liga (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
684504 (3451) Nettisunny
»

Command & Conquer: Generals (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18911545 (6937) jRk0

Več podobnih tem