» »

Lidl digitalni fotoaparat

Lidl digitalni fotoaparat

svizec12 ::

Ena akcija bo, potreboval pa bi ga za slikanje narave:
http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si...

Je sploh vreden teh 55 evrov, ali je bolje vzet nekaj od nikona do 100 evrov
  • spremenilo: svizec12 ()

bluefish ::

Odvisno od pričakovanj. Tudi z aparatom za 100€ slike ne bodo dih jemajoče.

eric_cartman ::

Pri foto opremi ne smeš bit škrt.. Ker drugače je škrt tut fotoaparat do tebe in tvojih slik..

Tako, da se raje splača dodati kakšnih 100 € več in kupiti žepnega od Nikona ali Canona, mogoče tudi Sony...

Martin Krpan ::

Za slikanje narave ? Panorame ? Makro ?
Vsekakor je vreden 55€ . Pač poceni aparat ,ki ga imaš lahko vedno z seboj , saj ti ga ne bo pretirano škoda , če se mu kaj zgodi.
Boljše tak aparat v žepu kot Canon za 1000€ doma v omari.
Kupi , pozneje pa si boš že še privoščil kakšnega boljšega.

krOOokO ::

Vsekakor je vreden 55€, vendar so vsi ti low budget fotoaparati za en K, sam delam VELIKO lepše slike z mojo xperio, kot z nekim novim low budget fotoaparatom..

jusv ::

Jaz na tvojem mestu ne bi kupil tega fotiča. Saj veš tisto reklo: malo denarja, malo muzike. Če dodaš vsaj ene 50€ dobiš res soliden fotič, ki ga boš lahko imel tudi za kakšne druge priložnosti, z malo več funkcij. Recimo samo na mojem mobitelu delam boljše slike kot jih premore ta fotič. Raje razmisli preden pobereš vso to robo z Lidla. Jaz sem slišal že full negativnih kritih na tehnično robo ki je tam prodajajo. Pejt rajš kam drugam in najdi en boljši fotič. Izbire je veliko :)
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

andromedar ::

jusv je izjavil:

Jaz na tvojem mestu ne bi kupil tega fotiča. Saj veš tisto reklo: malo denarja, malo muzike. Če dodaš vsaj ene 50€ dobiš res soliden fotič, ki ga boš lahko imel tudi za kakšne druge priložnosti, z malo več funkcij. Recimo samo na mojem mobitelu delam boljše slike kot jih premore ta fotič. Raje razmisli preden pobereš vso to robo z Lidla. Jaz sem slišal že full negativnih kritih na tehnično robo ki je tam prodajajo. Pejt rajš kam drugam in najdi en boljši fotič. Izbire je veliko :)


Ja, idi raje v VelikiPok kupit ta fotič, tam je boljši (kao).

Zdaj pa res:
ZELO dvomim, da boš videl razliko med tem in kakim Nikonom za 100 Eur
Eh?

z00s ::

Tudi jaz mislim, da do 123eur ni neke razlike, tako da, če iščeš poceni fotič, kupi tega, cenejšega en boš dobil, so pa vsi isto sr...Za kaj bolj konkretnega se pa odloči na podlagi parametrov, ki so ti bolj pomembni, pomagaš si pa lahko npr. z www.snapsort.com (levo zgoraj imaš compare) ipd.

lp,Z00s

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: z00s ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia izgubila vodjo oddelka za fotoaparate

Oddelek: Novice / Nova vsebina
155539 (4207) PrimozR
»

Samsung Galaxy Nexus (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7227612 (23008) Keyser Soze

Se en friendly tip Slo-techovcem- Benq DC2300 v HArveyu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20314451 (11139) TribesMan
»

HP photosmart 735 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
11993 (918) Wox
»

HP Photosmart 850 vs. Nikon coolpix 3100

Oddelek: Kaj kupiti
6924 (872) pingo76

Več podobnih tem