» »

Dekriminalizacija marihuane za rekreativno uporabo v USA(col, was)

Dekriminalizacija marihuane za rekreativno uporabo v USA(col, was)

1 2
3
»

Mesar ::

jype je izjavil:

Mesar> pa še sproti nove.

Nove droge so legalne, dokler se jih ne prepove.


Po volitvah pa bo referendum za prepoved koles.

Arto je izjavil:

Mesar je izjavil:

Nebi, nebi niti probal heroina, ker nimam niti enega dobrega razloga zakaj bi ga, zato tudi še nisem probal trave in je niti ne mislim.

Zakaj torej misliš, da ostali ljudje se pa zadržujejo samo zato, ker so droge nelegalne?

Mesar je izjavil:

Zdaj če ti izhajaš iz družine kjer je bila trava nekaj vsakdanjega potem pa razumem, da ti je težko, da zagovarjaš legalizacijo in še kaj.

Ne, ni nekaj vsakdanjega. Ni pa bav-bav. Tudi sam trave ne kadim, ker je ne maram.

BTW, na Portugalskem so dekriminalizirali vse droge. Ne boš verjel, Portugalska ni postala junkie država. Pravzaprav so se razmere izboljšale. Si moraš mislit?


Združujejo se zato ker je pač neko število uporabnikov te droge pri nas in jih verjetno moti, da ne morejo pohat kjer jim pride pa kupovat kjer jim pride pa kaj pač....

Si pa poskusil? Potem veš kam spadaš...

Glede portugalske pa ni videt, da bo ponujali kake konrektne podatke o tem pred letom 2001 in kasneje, za primerjavo - samo prazne besede kako je sedaj boljše.
Your turn to burn!

Matija82 ::

Mesar.

2000 z jointom - potencialni zapor
2002 z jointom - potencialna kazen

Direktno vprašam. A tu ti vidiš napredek ? Manj ljudi v zaporih zaradi posesti drog.

Arto ::

Mesar je izjavil:

Združujejo se zato ker je pač neko število uporabnikov te droge pri nas in jih verjetno moti, da ne morejo pohat kjer jim pride pa kupovat kjer jim pride pa kaj pač....

Ja, ker sedaj je res tak problem dobit travo in blazno se moraš skrivat, ane? Jaz ne vem kje ti živiš. Pri legalizaciji trave gre v glavnem za princip, ker že zdaj ni nobenih resnih ovir, kar se trave tiče.


Mesar je izjavil:

Si pa poskusil? Potem veš kam spadaš...

Kam spadam? Med zagovornike legalizacije? Seveda, saj to je menda jasno. Ampak ne zaradi tega, ker bi si sam želel kadit travo. Pa tudi ne zaradi tega, ker me je strah za prijatelje/sorodnike - ker se nikomur nič ne zgodi, mogoče sem kdaj slišal, da je kdo dobil manjšo globo, to je pa tudi vse. Gre za to, da je nelegalnost drog nesmiselna, celo škodljiva.

jype ::

Mesar> Po volitvah pa bo referendum za prepoved koles.

Many men have tried.
They tried and failed?
They tried and died.

Mesar ::

Arto je izjavil:

Mesar je izjavil:

Združujejo se zato ker je pač neko število uporabnikov te droge pri nas in jih verjetno moti, da ne morejo pohat kjer jim pride pa kupovat kjer jim pride pa kaj pač....

Ja, ker sedaj je res tak problem dobit travo in blazno se moraš skrivat, ane? Jaz ne vem kje ti živiš. Pri legalizaciji trave gre v glavnem za princip, ker že zdaj ni nobenih resnih ovir, kar se trave tiče.


Mesar je izjavil:

Si pa poskusil? Potem veš kam spadaš...

Kam spadam? Med zagovornike legalizacije? Seveda, saj to je menda jasno. Ampak ne zaradi tega, ker bi si sam želel kadit travo. Pa tudi ne zaradi tega, ker me je strah za prijatelje/sorodnike - ker se nikomur nič ne zgodi, mogoče sem kdaj slišal, da je kdo dobil manjšo globo, to je pa tudi vse. Gre za to, da je nelegalnost drog nesmiselna, celo škodljiva.


Točno tako, za princip gre in takoj za legalizacijo travo bodo prileteli še drugi mamileki...

Mogoče se jim nič ne zgodi ker ne pohajo sredi mesta ob 14.00, če bi poklical policijo pa prijavil pa bi jih popisali pa jim kazen nabili.

Uporaba drog je tudi nesmiselna, celo škodljiva. Zakaj bi jih potem legaliziral?

jype je izjavil:

Mesar> Po volitvah pa bo referendum za prepoved koles.

Many men have tried.
They tried and failed?
They tried and died.


A si vedo, da tut kolesa ne smeš vozit zadet?

Matija82 je izjavil:

Mesar.

2000 z jointom - potencialni zapor
2002 z jointom - potencialna kazen

Direktno vprašam. A tu ti vidiš napredek ? Manj ljudi v zaporih zaradi posesti drog.


To ni napredek to je sprejemanje zakonodaje na hitro...
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Arto ::

Mesar je izjavil:

Uporaba drog je tudi nesmiselna, celo škodljiva. Zakaj bi jih potem legaliziral?

Torej bi ti rad, da je vse kar je nesmiselno (za tvoje pojme) in škodljivo, nelegalno? Ojej, potem pa imamo veliko dela. Verjetno lahko začnemo pri nezdravi hrani in pomanjkanju gibanja. To bodo imeli policija in sodišča polne roke dela!

Mesar je izjavil:

Mogoče se jim nič ne zgodi ker ne pohajo sredi mesta ob 14.00, če bi poklical policijo pa prijavil pa bi jih popisali pa jim kazen nabili.

In gotovo se trave potem ne bi nikdar več pritaknili. Ti pa si en naivnež.

Pa še to me zanima, kaj po tvoje dosežemo s tem, da je trava nelegalna? Ker zaradi tega zagotovo ne kadi nič manj ljudi, kot bi jih kadilo, če bi bila legalna. Ti si neke utvare delaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arto ()

Mesar ::

Arto je izjavil:

Mesar je izjavil:

Mogoče se jim nič ne zgodi ker ne pohajo sredi mesta ob 14.00, če bi poklical policijo pa prijavil pa bi jih popisali pa jim kazen nabili.

In gotovo se trave potem ne bi nikdar več pritaknili. Ti pa si en naivnež.


No pa ti še dvakrat dajo kazen, ko te dobijo četrtič te zaprejo za pol leta. In tako dalje... pa je problem rešen.
Your turn to burn!

Arto ::

Mesar je izjavil:

No pa ti še dvakrat dajo kazen, ko te dobijo četrtič te zaprejo za pol leta. In tako dalje... pa je problem rešen.

Ja, ker to se res dogaja zelo pogosto. Vsi hašišarji trepetajo.

Mesar ::

Ni ampak bi moralo biti tako, če se trava legalizira pa bo efekt ravno obraten.
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> A si vedo, da tut kolesa ne smeš vozit zadet?

Ne smeši se, za kolesarje predpisi ne veljajo.

Mesar ::

jype je izjavil:

Mesar> A si vedo, da tut kolesa ne smeš vozit zadet?

Ne smeši se, za kolesarje predpisi ne veljajo.


S čim lahko to podkrepiš ali samo smetiš z praznimi besedami?
Your turn to burn!

jype ::

S slikovnim gradivom:

Mesar ::

jype je izjavil:

S slikovnim gradivom:



In to dokazuje kaj?
Your turn to burn!

amigo_no1 ::

Vozi mimo bicikelj policaja na preži po cesti namesto po kolesarski stezi.

Mogoče ge samo za profesionalno etiko, tako kot se bajkerji in tovornjakarji spoštujejo/pozdravljajo/informirajo (preko cb postaj) med seboj ?
Čeprav mene je policaj na motorju lepo drapnil, ko sem se vozil 1 ulico stran brez čelade (na motorju).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Mesar ::

Mogoče pa je dal kolegu 10EUR da se obleče v fejk policijsko opremo pa je naredil eno sliko, da zdaj trolla tu.
Your turn to burn!

amigo_no1 ::

Če je troll slika, potem je izpeljano profesionalno, policaj in njegovo kolo sta namreč v popolni opremi.
btw, slikano mora biti enkrat poleti (captain.obvious.press).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

jype ::

Video treh prekrškov (prepovedano zavijanje levo, vožnja skozi rdečo luč, vožnja po cesti ko je na voljo kolesarska steza) in reakcija redarjev in policistov.

Če še kdo dvomi, naj poskusi enkrat izkoristiti prednost, ki mu jo podeljujejo predpisi, pa bo vidu hudiča.

Mesar ::

jype je izjavil:

Video treh prekrškov (prepovedano zavijanje levo, vožnja skozi rdečo luč, vožnja po cesti ko je na voljo kolesarska steza) in reakcija redarjev in policistov.

Če še kdo dvomi, naj poskusi enkrat izkoristiti prednost, ki mu jo podeljujejo predpisi, pa bo vidu hudiča.


In kaj si šele naj s tem ko je ravno konec videa takrat ko bi te lahko ustavili?
Your turn to burn!

jype ::

You'll just have to take my word for it, ne da se mi uploadat samo zate.

Itak bi blo pa za prepovedat avtomobile, k sam promet ovirajo.

A lahko zdej legaliziramo marihuano?

Mesar ::

jype je izjavil:

You'll just have to take my word for it, ne da se mi uploadat samo zate.


Ne, ne rabim, če se tebi ne da uploadat ali whatever počet pa to ni moj problem.

jype je izjavil:

Itak bi blo pa za prepovedat avtomobile, k sam promet ovirajo.


A bo referendum?

jype je izjavil:

A lahko zdej legaliziramo marihuano?


Ne.
Your turn to burn!

Matheeew ::

Matija82 je izjavil:

Seattleska policija na tviterju razlaga novo ureditev.

http://twitter.com/SeattlePD/status/266...


Dobro si tole zvohal.

http://spdblotter.seattle.gov/2012/11/0...
Video na koncu (na državni .gov domeni) pa itak zmaga :)

Will police officers be able to smoke marijuana?

As of right now, no. This is still a very complicated issue.


Glede vožnje pod vplivom bo enako kot prej. In enako kot pri nas.
What happens if I get pulled over and an officer thinks I’ve been smoking pot?

If an officer believes you’re driving under the influence of anything, they will conduct a field sobriety test and may consult with a drug recognition expert. If officers establish probable cause, they will bring you to a precinct and ask your permission to draw your blood for testing. If officers have reason to believe you’re under the influence of something, they can get a warrant for a blood draw from a judge. If you’re in a serious accident, then a blood draw will be mandatory.


Tudi tu so/bodo na enakem kot v Sloveniji, afaik
What happens if I get pulled over and I'm sober, but an officer or his K9 buddy smells the ounce of Super Skunk I've got in my trunk?

Under state law, officers have to develop probable cause to search a closed or locked container. Each case stands on its own, but the smell of pot alone will not be reason to search a vehicle. If officers have information that you're trafficking, producing or delivering marijuana in violation of state law, they can get a warrant to search your vehicle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matheeew ()

jype ::

Všeč mi je, da imajo tudi smisel za humor, poleg tega da imajo očitno čisto smiseln odnos do problematike.

Matheeew ::

Mhm..to me je še najbolj presenetilo. Sploh, ko sem ugotovil, da ni to neki XY blog ampak .gov stran. Sproščeno pisanje.

Mesar ::

So jih vsebovali pa vidim, da se s potheadi ne splača prepirat. Kaj vam naj če vam je trava sveta, pa kajenje ni škodljivo (ko je znanstveno dokazano da je TUDI škodljivo), pa da se neopravičeno opirate na kup stvari s katerimi bi lahko opravičili legalizacijo. Ne da se mi več... grem kaj bolj zabavnega delat.
Your turn to burn!

IcEk` ::

Kemoterapija je tudi škodljiva pa se uporablja pri zdravljenju raka.

mihec87 ::

Alko tut pa je na voljo vsepovsod..

Mesar ::

In zakaj bi morali dodati še eno škodljivo stvar? To ni opravičilo.

An eye for an eye can make the world blind...
Your turn to burn!

Spajky ::

Danes ob 23.10 na HTV1 Na rubu znanosti : "travica" in ostale zdravilne rastline - Talk show ;) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

[Michael] ::

Hvala Spajky, opomnik nastavljen :)

innerspace ::

Zanimivo branje in lepe slike:

http://www.wired.com/rawfile/2012/11/po...
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

jype ::

Super članek, ampak...

Lee> I learned about the plant and learned about medical qualities and about pharmaceutical companies and I made a 360-degree turn.

So... Not much change there, eh?

innerspace ::

jype je izjavil:

So... Not much change there, eh?


A twist is a twist. +vertigo;)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

ABX ::

Da povlečem temo iz naftalina.

Kot veste Colorado je legaliziral travo in v prvem tednu so prodali za 5M USD, dobiček od davka se pričakuje v 70M USD v enem letu. Če Slovenija prva legalizira travo v EU rešimo luknjo v proračunu čez noč.
Kot side-effect odstranimo ta dobiček črnemu trgu.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Hayabusa ::

Potem zmanjka sovi/ovs/mnz za black ops.

jype ::

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Legalizacija marihuane 2016 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
904143285 (56108) gushto
»

Sistem medicinske konoplje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013767 (7916) Spajky
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21741474 (29743) jype
»

Peticija za legalizacijo konoplje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
64752115 (30788) MrGTO

Več podobnih tem