» »

DScaler

DScaler

rap3r ::

zadeva se mi zdi ql sam me zanima kako ga nej pripravm da bo delu na aver media tv98?Nevem kake nastavitve morm naštimat...mi lahko kdo pomaga?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Predator ::

a maš 3.1stable al tisto 4.x unstable verzijo?

drugače v 3.1 gre približno takole
zaženeš dscaler in se ti odpre eno okno ( ta meni lahko startaš tudi ločeno -> hardware -> setup hardware )

za card izberi avermedia tvcapture 98 ( oz tvoj model )
za tunner philips PAL
tisti spodnji nastavitvi pusti

potem ko prideš noter v program pojdi na "datacasting" in vklopi "capture vbi data", potem pa še "videotext" ( toliko da vklopiš teletekst )

meni settings:
deinterlace mode: jaz imam video(greedy, high motion )
audio input: tunner
video input tunner

potem moraš pa še kanale nastavit
pritisni "home" izberi tam frekvenčno območje ( jaz sem vzel european air frequency ) in potem pač daš scan


mislim da je to skoraj vse; povej če ne bo kaj delalo ali pa če imaš 4.x verzijo ( sej večino menijev mislim da ima isto )

rap3r ::

Hm fora je v tem da mi kanal predvaja nevem ene 5s pol pa zmrzne slika zvok gre naprej!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Predator ::

poskusi dvignit prioriteto programa ( advanced -> thread priorities -> program& decoding... )

rap3r ::

Np isto skoz!Še kkšna ideja?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Predator ::

žal ne :'(

a ostali software ti pa v redu dela?

Voyager ::

A mas mogoce Nortona Antivirus 2003 instaliran ?

rap3r ::

Ja mam sam ni aktiven!Pr njihovem programi se mi pa nevem pod dveh urah slika ustav čist!Ne sam v programu ampak v celih windowsih tko da morm rač restartat!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Evo zdej uporabljam AverTV in dela zanekrat!Mam sam en problem lahko naštimam programe in mi tud use najde jim lahko cifro določm sam mam problem!V nastavitvah mu morš povedat al TVair ali TVcable fora je da bi jz meu oboje!Ker če mam air pol mi s kalalov ne najde mi pa use k kanale najde če dam pa cable mi pa sam s in par k uglavnem slo če maš mogoče idejo kako bi združu da mi nebi blo treba pretikat v nastavitvah!?:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

andrej ::

jaz mam isto TV kartico in dela v Dcsalerju brez problemov. ne uporabljam pa default gonilnikov ampak neke open source gonilnike z neta.

rap3r ::

A res? Mi prosm pošleš gonilnike na mail?rap3r@email.siOz poveš link?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Voyager ::

Jst imam sicer ATIjev tuner samo se mi pojavijo podobne tezave kot tebi ce instaliram Norton Antivirus 2003. Tudi ce ta NI aktiven !
Verzija 2002 mi ne dela teh tezav, tako da poskusi odstranit nortona ce nic drugega ne rata.

andrej ::

rap3r ::

Isto je če uporabm te driverje in un DScaler mi slika zmrzne po ene 2-3 sekundah zvok gre pa naprej!V čem bi biu problem? Mašina je 3000+ z 512rama grafična pa r9700
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47028598 (12032) darkolord
»

Xp se nočejo zagnat!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161265 (1028) Feniks
»

TV TUNER

Oddelek: Kaj kupiti
252005 (1491) All
»

Program za gledanje tv-ja

Oddelek: Zvok in slika
262199 (1698) freserovski
»

Na ker antivirus prisegate?

Oddelek: Programska oprema
241355 (989) matter

Več podobnih tem