» »

Na ker antivirus prisegate?

Na ker antivirus prisegate?

rap3r ::

Me zanima ker se nemorm odločt kerga nej uporabljam! In pa še ali imate naštimano da skoz preverja vš sistem al sam da nevem na par dni!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

nojus ::

Men je še najbol ql Norton antivirus 2002 v8.0. (mislim, da je to tudi trenutno zadnja verzija). Imam pa vse vklopljeno, tko da naj nebi imel blemow.
:))

ChiefThunder ::

jep, tud jz Nortona uporabljam in mi povsem vredu služi...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Jeebs ::

Jst Nortona uporabljam že skor 2 leti in morm rečt da je super, ker do dons mi še noben virus ni delu škode. Seveda ga je potrebno kot vsak spodoben antivirus redno obnavljati (virus definitions in podobno), kar lahko naredi tudi samostojno, kar pa se tiče samega delovanja, ko sprašuješ če naj imaš skoz vklopljenega ti povem tkole, vse ali nič, srednja varijanta ni sigurna. Pregledovanje vseh datotek vključno z arhivi, uporaba ''Heuristics'' na ful... Skratka, maximum protection za minimum problems bi se reklo. Če pa hočeš imeti res dobro zaščito, priporočam celoten paket Norton System Works, v kombinaciji z Internet Security. Norton Antivirus je že v teh dveh paketih. A ja, če te pa še extra skrbi zaradi trojancov, pa ti bo pomagal tale link Tauscan (glej link) je profesionalen program, ki skrbi za detekcijo in uničenje izključno trojanskih konjev. Evo, tele programe k sm jih napisu si dobi, pa boš imel mašino zrihtano u iber. Jst te programe uporabljam že več kot eno leto in to na Windows Millenium (!!! k eni tok pravjo, da so nestabilni) in lahko ti rečem, da v tem letu dni še nisem imel problemov z virusi, trojanci, Windowsi... I gave you advice, now it's your turn to shake your ass boy! Pa vso srečo!:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

rap3r ::

Ja tud jz ga že uporabljam kkšne 5 let! Odloču pa sm se da ugasnem auto protection! Za viruse z neta mi že itak skrbi zone alarm kot tud trojance...v nortonu mam naštiman da čekera pošto tko da to tud ni pa skripte čekera tko da nerabm da mi usako datoteko čekera ker mi ful rač upočsnuje sploh disk! Da bi ga pa s špilom dobu? Al pa prek cdjev disket... nardim full system ček usake 3 dni pa z ghostom back up nkrat na tedn! Mam pa tud system works gor!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Spajky ::

Nod32..8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Jeebs ::

Rap3r:No, sej pol je pa cool, če nardiš backup vsake par dni. Jst na žalost nimam kam narest backupa, zato tok bolj skrbim, da vse dela OK. BTW, kero verzijo System Works maš gor?>:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Polde ::

Panda antivirus ;)
Ni da ni!!!

ToniT ::

Doma uporabljam Norton Antivirus, v službi pa CA Inoculate IT. Oba dobro opravljata svoje delo, s tem da je Norton veliko dražji, kar se pri enem uporabniku še ne pozna toliko, pri 100 pa kar precej!
Priporočam Nortona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

rap3r ::

5.0 zakaj kerga maš pa ti?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

dr.J ::

Zaenkrat (!) je še najboljši antivirus - Linux.

Sicer pa Norton. Inoculate IT imamo v službi, ampak včasih na nekaterih računalnikih zasede 100%CPU za več ur, tako da se ne da delati.
Najbrž je kak bug skrit v njem.

krucymucy ::

F-secure ... zakaj? najbrz zato, ker mi je prvi prišel pod roko ... redni update-i na vsakih 30 dni samodejni ... al pa sam če se spomnim!

ToniT ::

Dr. J - za Inoculate obstaja en popravek, ki ga je dobro namestiti (zasedenost CPU).

BigFoot ::

jest uporabljam Norton AV
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

ender ::

F-prot za DOS

Jeebs ::

Rap3r: Čist tko vprašam, jst mam NSW 2001 PRO. :=) Krucymucy: Model, get real... F-Secure is not secure at all. A ja, pravš, da imaš posodobitve (update) na 30 dni... Model, a se ti zavedaš kok novih virusov ''nastane'' v enmu mescu? Cccc....:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

rap3r ::

v čem je pa razlika med navadnim pa pro?!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

3LeR. ::

norton 2002. ni druzga.

MadMax ::

PC-cillin 2000:
+
a) posodobitve virus list vsaj 1x tedensko (tudi4x ze dozivel),
b) posodobitve scan engine na nekaj mesecev
c) zazna "vse", tudi ce ne more ocistit

- upocasni masino (res da je to velik minus...)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Jeebs ::

Rap3r: Nisem prepričan, bom pa povprašal, takoj jutri (danes) zjutraj, ko bom imel čas.:))
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

tec ::

PC-Cillin 2002 & AVG

Jeebs ::

Rap3r: Opis funkcij Norton System Works PRO 2002 imaš tule, Norton System Works 2002 (običajna verzija) pa tule. No ja, za domačo uporabo je verjetno vseen katero verzijo uporabljaš, ampak razlike so. Sam imam sicer 2001 PRO verzijo.:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

branko_bm ::

AVP - Kaspersky Anti-Virus

http://www.kaspersky.com/

rimljan ::

par virusov mi Norton ni našel,zato uporabljam poleg njega še Pando,kot rezervo

matter ::

RAV dela vredu, ne upočasni sistema, pregleduje sproti vse, updati minimum 2x na teden sicer pa več.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711304 (8667) frikihamster
»

Kateri antiviru program in kaj menite o nortonu

Oddelek: Programska oprema
392386 (1892) madmitch
»

Antivirus: Norton ali Panda?

Oddelek: Programska oprema
191743 (1240) Jeebs
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615676 (4701) BigFoot
»

Nortonovi produkti 2002 - 2003 ?

Oddelek: Programska oprema
101089 (924) Cokolesnik

Več podobnih tem