» »

HTC Wildfire - zavrnitev klica

HTC Wildfire - zavrnitev klica

luky ::

Žena ima HTC Wildfire na katerem je naložen CynogenMod 7.1.0.1 buzz rom. Ko jo hočem poklicati iz svojega GSM-ja (Nokia x2-05 Simobil) mi tel. 1x zazvoni potem pa kar začne zvoniti kot, da je zaseden v resnici pa ni. Enostavno blokira mojo GSM številko ker napiše, "Klic je zavrnjen". Če pa kličen iz drugega GSM-ja in ne iz svojega pa vsako številko sprejme.

Prosim strokovnjake, da mi povedo, kje je v tem HTC Wildfire moja GSM štev. blokirana, ker mora da je mogoče kdaj pomotoma oz. nevede prišlo do kakšne blokade. Sam ne nadem menuja, da bi odstranil svojo številko iz blokade.

Hvala vnaprej za pomoč.
luky!

RejZoR ::

Si že probal Cyanogen 7.2, ki je zadnja final verzija?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bobby ::

simpl, baba te ima na block,.. sam ti tega ne veš,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

luky ::

bobby je izjavil:

simpl, baba te ima na block,.. sam ti tega ne veš,..

Hvala za duhovit odgovor.
luky!

shadeX ::

hmm.. tak problem sem imel tudi jaz. Ma ni bilo kriva nobena blokada in s to razliko da telefona nista bila "pametna" telefona. oz edino nokia s symbian sistemom, brez kakršnega koli nameščenega programa.

Sicer nevem kako se je problem rešil vendar je samo od sebe začelo delovati po nekem času. Poskusi eno foro:

Naj ona zamenja sim kartico z drugim telefonom. Če bo delovalo zamenjajta sim kartice in telefone in naj te ona poskuša poklicati s tvojim telefonom in njeno simkartico na njenega wildfire-ja.

Še nekaj. A prej je delovalo ali je začelo to delati po namestitvi cynaogen moda?

luky ::

shadeX je izjavil:

hmm.. tak problem sem imel tudi jaz. Ma ni bilo kriva nobena blokada in s to razliko da telefona nista bila "pametna" telefona. oz edino nokia s symbian sistemom, brez kakršnega koli nameščenega programa.

Sicer nevem kako se je problem rešil vendar je samo od sebe začelo delovati po nekem času. Poskusi eno foro:

Naj ona zamenja sim kartico z drugim telefonom. Če bo delovalo zamenjajta sim kartice in telefone in naj te ona poskuša poklicati s tvojim telefonom in njeno simkartico na njenega wildfire-ja.

Še nekaj. A prej je delovalo ali je začelo to delati po namestitvi cynaogen moda?


Rešil tako, da flashal novi rom Cyanogen 7.2 in seaj dela vse OK.
luky!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zafrkniti tistega,ki ti je ukradel mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8027383 (9296) nergac
»

HTC Wildfire (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
703125626 (62224) majstr77
»

Android tracker, lokacija, lost phone

Oddelek: Mobilne tehnologije
71257 (1159) z00s
»

Uveljavljanje stvarne napake za mobitel

Oddelek: Kaj kupiti
144301 (3819) Ziga Dolhar
»

Sense 3.0 na voljo le za peščico naprav

Oddelek: Novice / Android
329187 (7060) JayKay

Več podobnih tem