» »

HTC Wildfire

HTC Wildfire

««
3 / 15
»»

mprox ::

Imam eno vprašanje in sicer še vedno ne znam izbrati svojega lastnega mp3 zvonjenja...mi lahko kdo pomaga? :D

andej ::

Zakaj pa ne pogledaš v navodila, kjer vse lepo piše?

V Music si zaigraš izbrani komad, potem tap na Menu in Set as ringtone ..

krentam ::

krentam je izjavil:

aha, a to dost kuri? Al pač samo nekaj kb?


Da vem, ali naročiti še za 6 € 1 Gb prenosa dodatnega.
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

denabiker ::

krentam je izjavil:

aha, a to dost kuri? Al pač samo nekaj kb?

mene bolj skrbi za baterijo. Nimam androida, poišči v task managerju koliko žere, ali pa kakšen program, kjer boš čekiral procese, programe itd

mprox ::

andej je izjavil:

Zakaj pa ne pogledaš v navodila, kjer vse lepo piše?

V Music si zaigraš izbrani komad, potem tap na Menu in Set as ringtone ..

Hvala :)
Na trenutke čisto pozabim na menu button :)

Axl Rose ::

_spirit_ je izjavil:

Od 15.7. naprej niso več. Če si telefon kupil pred tem datumom, ti ga pa brezplačno odklenejo.

pa garancija velja? : )

projektor ::

sevede velja

_spirit_ ::

krentam je izjavil:

Da vem, ali naročiti še za 6 € 1 Gb prenosa dodatnega.


Enostavno izklopiš aplikacijo z vremenom in pogledaš napoved takrat ko te zanima. Tako delam jaz. Kakšno vreme je zunaj verjetno sam vidiš, ne rabiš tega na telefon gledat :)

mcb ::

vse bolj se mi zdi, da bo wildfire moj naslednji :D

mih3lic ::

Mene pa zanima klko ur je potrebno polniti novi HTC Wildfire in podobne telefone??? 3h - 5h je mnda preko dovolj.

martincek1 ::

1 urca pa pol ;)

mcb ::

od viška glava ne boli ;)
drgač pa cca 2 uri, odvisno od modela telefona

mih3lic ::

ahaa, ok tnx obema.

JerryP ::

Lep pozdrav vsem, tudi sam sem si omislil omenjen telefon. Zaenkrat sem z njim zadovoljen, imam pa eno vprašanje. Iz uradne HTC strani bi naročil usnjen etiu in ščit za zaslon. Je pa poštnina malo draga, zato bi vprašal če je kdo v podobni situaciji, da se naroči skupaj ter da si razdelimo poštnino?

mih3lic ::

In klko potem takem bi naj stal ta etui in poštnina??

sgdjkdlsugi4 ::

JerryP je izjavil:

Lep pozdrav vsem, tudi sam sem si omislil omenjen telefon. Zaenkrat sem z njim zadovoljen, imam pa eno vprašanje. Iz uradne HTC strani bi naročil usnjen etiu in ščit za zaslon. Je pa poštnina malo draga, zato bi vprašal če je kdo v podobni situaciji, da se naroči skupaj ter da si razdelimo poštnino?


Poglej raje po ebayu, mas postnino par €...

JerryP ::

mih3lic je izjavil:

In klko potem takem bi naj stal ta etui in poštnina??


Hej etui je 14,99 plus poštnina je 9,90 (poštnino si razdeliva). Razmišlu sm pa da zraven uzamem še zaščito za zaslon. Cena je 9,90 notr sta sicer dva tko da en bi mi odveč hodu.

Je pa tko da na spletni strani piše da je za etui čakalna doba 5dni, za zaščito pa 20 :-/

Na eBayu pa ne najdem originalnega
 etuija

etuija

_spirit_ ::

Jaz ti tudi svetujem, da si pogledaš na ebayu. Sam sem namreč torbico in avto-polnilec naročil iz VB. To pa zato, ker tam, kjer misliš ti naročit, zadeve nimajo na zalogi in sploh ne vejo (?!) kdaj jo bodo imeli. Sicer piše "običajno 5 dni", ampak žal ni tako.

JerryP ::

Aha a imaš mogoče povezavo do tega etuija pa avtopolnilca?

Drugače sm pa sprobu zlo dober športni program endomondo, ki ti pri športanju (tek, rolanje,, kolesarjenje,..) kaže vse od hitrosti, srčnega utripa, kalorij, poti itd. tudi za kasnejšo analizo in primerjavo. Dostopen na povezavi :-)

_spirit_ ::

Torbica in polnilec.


JerryP je izjavil:

kaže vse od hitrosti, srčnega utripa, kalorij, poti itd. tudi za kasnejšo analizo in primerjavo.

Kje boš pa utrip dobil? Brez "njihovega" merilca bolj težko, torej tudi kalorije odpadejo. Zgleda pa enako kot Nokijin sports tracker.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _spirit_ ()

JerryP ::

Hvala ti, bom dons naroču. Ja je podobna zadeva kot sports tracker, za te podatke moraš pa imet trak za merjenje utripa, ki se poveže preko bluetootha ;-)

BladE_ ::

Sportypal je tut kr zanimiv za par športov...

_spirit_ ::

Da ne bomo samo pri GPSu, še ena zelo zanimiva aplikacija za tiste, ki to rabijo.
PocketCloud

Sicer še v beta fazi, ampak dela pa zelo lepo.

mcb ::

kaj pa glede SAR vrednosti?
na mobitelovi strani je podatek da ima Wildfire SAR vrednost 0,754 W/kg, priporočljiva pa naj bi bila manj kot 0,6 W/kg, res pa je, da naj bi bila maksimalna 2 W/kg

Vantage ::

Nekdo pa je gledal buce na pop-tv...

Krofek ::

Kako je pa kej predvajanje filmov na tem telefonu? Delajo zelo počasi?
karkoli je že to...

_spirit_ ::

Na telefonu boš filme gledal? 8-)

Krofek ::

Odgovorim še jaz z vprašanjem? Zakaj pa ne, če bi bilo mogoče?
Sej zato nevem al bi tega vzel pa zraven kupu še en mp4 plejer al bi kupu samsungov wave in ga uporabljal za vse :S.
karkoli je že to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Krofek ()

moxon ::

Sodelavka si je nabavila ta telefon. Na hitro lahko rečem samo, da je všečnega izgleda, deluje dokaj kvalitetno, kar se tiče izdelave, zaslon pa me je razočaral. Menim, da ima res premalo pixlov glede na velikost zaslona. Wildfire ima praktično enako resolucijo 240x320 px kot HTC Tattoo z bistveno razliko, da ima Tatoo manjši zaslon. Tattoo-ja sem si lastil dva meseca in me resolucija ni motila, prej vse kaj drugega.... Wildfire pa me je ravno zaradi tega razočaral. Kar se ostalih stvari tiče pa ne vem kako se obnese Wildfire. Upam, da so odpravli vse napake, ki jih je imel Tatoo saj sta telefona praktično enakega cenovnega razreda z obzirom na čas izida.

P.S.: že besedila/slike v meniju in OS okolju so pacasta, tako tudi pri odprtih straneh v browserju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moxon ()

andej ::

To za test pišem na wildfire v operi, kjer se z zumiranjem prav v redu vse vidi. Tudi za pošto ali za pregled novic v twitterju je ok. Filme pa raje, kot na kateremkoli telefonu, gledam na plazmi.

js osebno ::

Filme pa raje, kot na kateremkoli telefonu, gledam na plazmi.

In plazmo boš s sabo nosil na vlak?
Just sayin'

andej ::

Na vlaku boš gledal filme?
Sicer se z vlaki že dolgo nisem vozil, vendar si kar predstavljam, na kakšnem filmsko-umetniškem nivoju je lahko doživljanje filma v kakem "kavbojskem" vagonu .. potem imaš pa že več od vožnje, če gledaš skozi okno in opazuješ naravo.
Na telefonu pa bežno preveriš pošto in novice, ki te zanimajo.

Krofek ::

Ko sem se peljal z vlakom do Bratislave, bi z veseljem pogledal kako nanizanko na majhnem ekranu. Tudi dežuranje v domu, če nimaš prenosnika, ti zna popestrit kak filemček. Sej vem, da lahko bereš knjigo, ampak, če je že možno zakaj ne izkoristit dodatne opcije? :P. Mislim, da ne rabiš 50" za gledat angleške komedije. Sicer Wildfire me mika, je pa tudi res, da lahko šele 7.9. kupim nov telefon brez prekinitve pogodbe, tko da v tem času se lahko še marsikaj pojavi na trgu, sploh glede na to, da je prodajalka na Simobilu rekla da prihajajo novi telefoni na prodajalne, tko da mi je priporočila nej počakam še malo tko al tko :). Jo bom držal za besedo :P.

lp
karkoli je že to...

andej ::

Če bi se že znašel v situaciji, da bi moral za dlje časa kje "zdolgočaseno dežurati", bi si za gledanje video vsebin raje omislil netbooka, ki ima vsaj ekran spodobnejše velikosti. Te male igračke pa za moj okus niso ravno najprimernejše za neprekinjeno buljenje v mini ekran dlje od deset minut.

mcb ::

Krofek je izjavil:

Sicer Wildfire me mika, je pa tudi res, da lahko šele 7.9. kupim nov telefon brez prekinitve pogodbe, tko da v tem času se lahko še marsikaj pojavi na trgu, sploh glede na to, da je prodajalka na Simobilu rekla da prihajajo novi telefoni na prodajalne, tko da mi je priporočila nej počakam še malo tko al tko :). Jo bom držal za besedo :P.
lp


sam sem v podobni situaciji, imaš morda kakšno informacijo kateri telefoni naj bi prišli?

lisjak ::

to mene tud zanima ... :)

djordjevic ::

Jaz sem se tako zagrel za Legenda, da me do 23. težko prepriča kaj drugega, četudi bi kaj prišlo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

lisjak ::

same here :)

thramos ::

Kako je z aplikacijami, zaradi majhne ločljivosti ekrana?

andej ::

Aplikacije, ki so narejene prav in ki omogočajo zumiranje, kot naprimer Opera ali Google Maps, delajo brez problema.
Če je pa aplikacija fiksirana na fiksno ločljivost, se pa ne bo dobro videlo.
Napisati je mogoče tudi aplikacijo s tako butasto ločljivostjo, da se je niti na Nexusu ali na Droidu ne bo dalo brati.

thramos ::

Ne bo dobro videlo, al se sploh ne bo dalo inštalirat?
Nekaj takega sem zasledil v temi o Tattooju?

andej ::

Instalirati bi se dalo, samo v marketu je zaščita, da se takih aplikacij, ki na tej ločljivosti ne bi delale dobro, sploh ne da dol potegniti.
Jih niti ne vidiš v marketu.

_spirit_ ::

moxon je izjavil:

Wildfire pa me je ravno zaradi tega razočaral.

Resloucija ni moteča! Govorim ti kot človek, ki uporablja telefon od kar je prišel v Slovenijo, ti si ga očitno držal v roki samo par minut.
Wildfire je veliko cenejši od večjih bratov in dražjih (!) bratov. Hočeš boljšo resolucijo? Ni problema, daj 200EUR več, pa jo boš imel! Ekran je ena od stvari, s katerih so zagotovili telefonu tako ceno. In morem rečt, da so izbrali vsekakor popolnoma sprejemljive odločitve. Sam sem bil na začetku tudi skeptičen, ker ima telefon enako resolucijo, kot jo je imela moja 4 leta stara N95. Ampak zdaj mi ni žal nakupa, niti malo! Dobil sem majhen, hiter, odziven, poceni (v primerjavi z drugimi) touch z androidom, ki ga potrebujem za telefonirat in tu pa tam skočit na internet prebrat kak mail. Z ozirom na to, da imam vedno GPS zraven, če ga bom slučajno rabil, WiFi, radio, fotoaparat, svetilko, dostop do domačega računalnika, itd. itd. In morem rečt, da me telefon niti v eni stvari še ni razočaral!

Če bi rabil večji ekran, bi kupil večji telefon, z večjo resolucijo, ampak ga (je) ne!
Če bi rabil boljše slike, čeprav so mi že te dobre in primerne za telefon, bi uporabil fotoaparat.
Če pa bi se peljal z vlakom do Bratislave, bi pa raje šparal baterijo telefona, če bi ga kasneje potreboval zaradi pomembnejših stvari, kot pa da filme/serije gledam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _spirit_ ()

mcb ::

v povprečju koliko aplikacij dela oz. ne dela za wildfire med tistimi, ki ste jih že sprobali?

_spirit_ ::

Vse, ki sem jih do zdaj poskusil, so delale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _spirit_ ()

andej ::

Vse aplikacje, ki jih lahko iz marketa dol potegneš, delajo.
Tiste, ki ne delajo, jih pa na maketu tako ne vidiš.

thramos ::

Kok pa je to cca? "Pomembnejše" vse delajo?

andej ::

Odvisno, kaj je za koga pomembno.
Dela vse, kar vidiš v marketu in tu gre ševilo aplikacij v desettisoče.

Tudi prdenje in riganje na sto načinov lahko najdeš, če je to komu seveda pomembno :)

JerryP ::

_spirit_ je izjavil:

moxon je izjavil:

Wildfire pa me je ravno zaradi tega razočaral.

Resloucija ni moteča! Govorim ti kot človek, ki uporablja telefon od kar je prišel v Slovenijo, ti si ga očitno držal v roki samo par minut.
Wildfire je veliko cenejši od večjih bratov in dražjih (!) bratov. Hočeš boljšo resolucijo? Ni problema, daj 200EUR več, pa jo boš imel! Ekran je ena od stvari, s katerih so zagotovili telefonu tako ceno. In morem rečt, da so izbrali vsekakor popolnoma sprejemljive odločitve. Sam sem bil na začetku tudi skeptičen, ker ima telefon enako resolucijo, kot jo je imela moja 4 leta stara N95. Ampak zdaj mi ni žal nakupa, niti malo! Dobil sem majhen, hiter, odziven, poceni (v primerjavi z drugimi) touch z androidom, ki ga potrebujem za telefonirat in tu pa tam skočit na internet prebrat kak mail. Z ozirom na to, da imam vedno GPS zraven, če ga bom slučajno rabil, WiFi, radio, fotoaparat, svetilko, dostop do domačega računalnika, itd. itd. In morem rečt, da me telefon niti v eni stvari še ni razočaral!

Če bi rabil večji ekran, bi kupil večji telefon, z večjo resolucijo, ampak ga (je) ne!
Če bi rabil boljše slike, čeprav so mi že te dobre in primerne za telefon, bi uporabil fotoaparat.
Če pa bi se peljal z vlakom do Bratislave, bi pa raje šparal baterijo telefona, če bi ga kasneje potreboval zaradi pomembnejših stvari, kot pa da filme/serije gledam.


Evo si skoraj v celoti zadel moje mnenje o telefonu ;-) Sam sem nadgradil z nokie 5530 in celo ta je imela višjo resolucijo kot zdajšnji htc. Vendar pa tudi mene to ne moti. Menuji zgledajo ok, spletne strani pregledujem z opero mini, kjer si lahko naštimaš velikost teksta, youtube videi zgledajo solidno, itd. Odzivnost aparata je napram nokii odlična.

Slike dela super, povezljivost z bluetooth napravami dela brezhibno(med telefonom, s slušalkami, z računalnikom in drugimi napravami...) Ima zame na telefonu nepogrešljiv fleš lučko, ki jo že privzeto lahko upprabljaš kot svetilko za ponoči ;-)

Skratka tudi jaz sem zadovoljen z nakupom. Enkrat v teh dneh pričakujem še folije za zaslon in etui za zaščito, ter avtopolnilec pa poročam kako se vse to obnese.

moxon ::

Ima kdo izmed uporabnikov Wildfire-a morebiti težave z WiFI povezljivostjo? Ciljam predvsem na probleme, ki jih je imel HTC Tattoo. Sicer pa, kolikor berem razne forume in tudi komentarje (GSM Arena recimo) na vse android telefone, se ljudje dostikrat pritožujejo, da jim prekinja WiFi itd... Nisem se točno poglobil v težavo kot takšno, sprašujem se ali je morebiti krivda v nekompatibilnosti določenih ruterjev/switchev z Androidom? Vsaj zagotovo lahko trdim, da imajo nekateri probleme kot z Legendom tako s Tattoojem. Sam sem bil primoran spremeniti enkripcijo WiFija na modemu, da je Tattoo delal brez problema, a kaj ko zaradi tega nisem mogel uporabljati WiFija na laptopu. Jebeš tako :) No resno me zanima ali je kdo opazil kakšne težave kot takšne.

Hvala za odgovor
««
3 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320613 (13124) Mrakw
»

Nakup telefona!

Oddelek: Pomoč in nasveti
333036 (2746) Tine:)
»

Nokia ali HTC

Oddelek: Kaj kupiti
294619 (3380) rzidar1
»

HTC Wlidfire S ali Samsung Ace

Oddelek: Mobilne tehnologije
213003 (2732) MATEJ_92
»

Android 2.2 v kratkem na HTC-jih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7416280 (11089) cucolino

Več podobnih tem