» »

Android tracker, lokacija, lost phone

Android tracker, lokacija, lost phone

z00s ::

Pozdravljeni.

Sem nov uporabnik androida (ver. 4.04). Preiskal sem forum, pa ne najdem nič takega, kar bi želel. Zanima me, ali je mogoče locirati telefon, če ga je nekdo ukradel in izklopil wi-fi,gps, prenos podatkov...Torej da bi nekako, prek smsa npr., aktiviral tisto, kar je potrebno za lociranje in potem lociral moj gsm. Samsung Dive potrebuje vklopljen wifi ali prenos podatkov, na samsungu pa pravijo, da druge aplikacije ni, vendar so bili tako neprijazni, da dvomim, da se jim sploh da razmišljati, kaj želim. Na gugl play sem videl veliko aplikacij (tale, tale in npr. tale), vendar bi mi vzelo veliko časa, da zadevo preštudiram (če ne bo nihče vedel, bom seveda zadevo proučil sam) in zato me zanima, ali ima med vami kdo izkušnjo s tem? Sicer te aplikacije ponujajo remote (via sms) vklop gps in wifi, vendar ne vem, če je to dovolj, če izgubim gsm sredi gozda (ni wifija), kjer bi potemtakem potreboval aktiviran prenos podatkov?

Aha pa še to - ker ne bi rad uničil garancije, odpadejo vse aplikacije, ki zahtevajo root access.

Hvala lepa in lp,
Z00s
  • spremenil: z00s ()

einstein :P ::

ja kakor jaz vem, bi ga morali najti.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

z00s ::

Einstein, katero app pa ti uporabljas, da ti najde gsm, čeprav ni wifija in imaš ugasnjen prenos podatkov?

Hvala,

lp,Z00s

Mavrik ::

Prey se da aktivirati preko SMS-a. Obenem se ga da skonfigurirati, da pošilja SMSe na drugo številko, če se zamenja SIM kartica. Mislim da zna tudi aktivirati prenos podatkov/wifi ko dela.
The truth is rarely pure and never simple.

z00s ::

Mavrik hvala, izgleda obetavno. Bom verjetno poizkusil, ko bom imel "malo" časa in poročal.

lp,Z00s

SLO_Matej ::

Poglej še avast! Free Mobile Security. Ima vgrajeno Anti-Theft zaščito, ki je, po opisu na njihovi strani sodeč, precej napredna in pripravljena tudi na zamenjavo SIM kartice.

 Iskanje telefona prek spletnega vmesnika

Iskanje telefona prek spletnega vmesnika

Zgodovina sprememb…

BladE_ ::

Mavrik je izjavil:

Prey se da aktivirati preko SMS-a. Obenem se ga da skonfigurirati, da pošilja SMSe na drugo številko, če se zamenja SIM kartica. Mislim da zna tudi aktivirati prenos podatkov/wifi ko dela.


Kolikor sem testiral je Prey top izbira... ni pa 100% zanesljiva!
Akcija - Reakcija

z00s ::

SLO_Matej - sem imel že naložen Avast Mobile Security, pa je potem hotel root access in sem ga izbrisal (nisem bil pozoren, kateri moduli potrebujejo root access, morda ga anti Theft ne - bom še enkrat pogledal).

Blade - kako misliš, da Prey ni zanesljiv? Ne locira vedno, ali locira vedno, vendar ne popolnoma natančno?

Vsekakor hvala za predloge, se priporočam še za kakšnega.

lp,Z00s


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS pošiljanje iz telefona na server

Oddelek: Programiranje
132004 (1513) mojca
»

siol tvin brez siola?

Oddelek: Pomoč in nasveti
239111 (7402) ...:TOMI:...
»

Android aplikacija ob primeru kraje telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
123323 (3025) dunda
»

Napotek za telebana-instant net na hrvaškem

Oddelek: Mobilne tehnologije
237659 (6911) koyotee
»

Zaščita podatkov na android mobitelu za primer kraje aparata

Oddelek: Mobilne tehnologije
6996 (934) mailer

Več podobnih tem