» »

Kje kupujete oblačila?

Kje kupujete oblačila?

Temo vidijo: vsi
««
11 / 13
»»

Kinetic ::

sicer ni ženski, ampak moški oddelek :) Ampak nekaj pa je :)
https://stilistfashion.com/collections/...

Annnnnna ::

JAz iskreno ne dam veliko za oblačila. In jih raje večkrat zamenjam kot da nosim vedno ene in iste kose. Zato tudi kupujem v ugodnih trgovinah.
Naprimer tukaj https://www.letakonosa.si/kik/aktualni-... ker za malo denarja naberem veliko tako zase kot za otroke.

Lp

radmannsdorf ::

Ana, vidim da si prava mojstrica varčevanja, sodeč po tvojih prispevkih, ki se vsi nanašajo na ugodne nakupe. Upam samo da cunje, ki jih ne nosiš več, daš nekomu da jih ponosi do konca, kajti tako ravnanje z oblačili res ne sodi v 2018. Kupujmo kvalitetnejše, za dalj časa. Kvaliteta pa je pač dražja. Pa brez zamere. :)

edi45 ::

peek & cloppenburg, sportina, XYZ za "bolj prefinjena" oblačila, trenirke itd pa v hervis ali sport direct.

kalcicmatevz ::

Jaz kupujem v H&M ali zari, moja pa vedno na https://www.ariya-store.com/ . Majo zelo ugodne cene, vrhunsko kvaliteto pa še paket pride v enem dnevu ponavadi :)

IL_DIAVOLO ::

New yorker in bershka.

gruntfürmich ::

jst sem znova prekršil obljubo in pred mesecem kupil kavbojke v celju v xyz hugo boss rdeče, čeprav imajo nizek pas. ampak pašejo pa mi fino, pa še barva je bila primerna.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

IL_DIAVOLO ::

Rdeca? Wtf hahaha

D3m ::

Sportina.
|HP EliteBook|R5 6650U|

T-h-o-r ::

sekond hend shop + splet
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ice queen ::

Peek&Cloppenburg, Zara, Asos.

Cruz ::

To leto sem večinoma v C&A - kavbojke/hlače. Po mojem mnenju boljše od H&M, NewYorker ipd., pa še simpatična prodajalka dela. :)

Vazelin ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Rdeca? Wtf hahaha

Verjetno je mislil label. Hugo rdeč našitek, Boss črn, linije Orange ipd.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

V nedeljo sem bil prvič v Primarku v Ljubljani, ker sem se želel osebno prepričat, kakšne cunje prodajajo. Na koncu sem rpišel do ugotovitve, da so v rangu H&M, C&A, New Yorker in ne drži, da imajo izjemno slaba oblačila v rangu KIKa, Mane..

Kupil nisem nič, gužva za popenit, kupci zanimivo nekulturni in se zabijajo vate brez razloga.

gruntfürmich ::

Vazelin je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Rdeca? Wtf hahaha

Verjetno je mislil label. Hugo rdeč našitek, Boss črn, linije Orange ipd.

če ga to zanima, da.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Kleemen ::

2dark je izjavil:

V nedeljo sem bil prvič v Primarku v Ljubljani, ker sem se želel osebno prepričat, kakšne cunje prodajajo. Na koncu sem rpišel do ugotovitve, da so v rangu H&M, C&A, New Yorker in ne drži, da imajo izjemno slaba oblačila v rangu KIKa, Mane..

Kupil nisem nič, gužva za popenit, kupci zanimivo nekulturni in se zabijajo vate brez razloga.


Primark top, glede na ceno in kvaliteto sigurno najboljša izbira.

mzakelj ::

Lokalne štacune, sem pa prvič letos kupil zimske hlače direkt s kitajske preko aliexpressa. Moram reči da so mi malo prevelike ampak koga briga. Tople so, če se pa kak spotakne ob velikost pa mu rečem da sem se začel s rapom ukvarjat. Drugače pa ne dam kaj dosti na cunje. Ponavadi me mora moja prav prisiliti da si kupim kako novo jopo ali hlače. Edina strast so majice. Teh imam pa kar nekaj. Od CS-GO do youtuberja Borisa ter nekaj celo s evropsko turnejo AH. Ampak tista je bolj za hec. Ker nažalost ne razumejo ljudje več štosa. Pač je svet postal zategnjen safe space !!

2dark ::

Kleemen je izjavil:

2dark je izjavil:

V nedeljo sem bil prvič v Primarku v Ljubljani, ker sem se želel osebno prepričat, kakšne cunje prodajajo. Na koncu sem rpišel do ugotovitve, da so v rangu H&M, C&A, New Yorker in ne drži, da imajo izjemno slaba oblačila v rangu KIKa, Mane..

Kupil nisem nič, gužva za popenit, kupci zanimivo nekulturni in se zabijajo vate brez razloga.


Primark top, glede na ceno in kvaliteto sigurno najboljša izbira.


Veliko je bilo napisanega, kako slabo kvaliteto prodajajo. Meni se ne zdi nič slaše kot C&A , HM in NY..

LeonSlo ::

Zadnjih nekaj let skoraj večino oblačil (kavbojke, hlače, majice, srajce, puloverji...) kupujem v NY, ugodno pa še nekak mi najbolj sede njihov Slim FIt. Sem pa začel določene stvari ala puloverje, zimske kape, nogavice nabavljati po teh workware-rih (Helly Hansen, Snickers, ES...), da ni ravno fuč taprvič ko pade malo olja na pulover, majico.

Vazelin ::

Mam eno crno kratko majco od primarka in eno modro in zadeva je proper. Drugič si bom kupil kavbojke, če le ni kroj totalno češki
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Mam eno crno kratko majco od primarka in eno modro in zadeva je proper. Drugič si bom kupil kavbojke, če le ni kroj totalno češki



Počakaj, da zdržita 6 -7 let, brez da se strgata. :)

LeQuack ::

A je kakšna trgovina, ki ne prodaja obleke narejene z otroško delovno silo v sweatshopu na Kitajskem/Tajska/Tajvan/itd. ? Kakor sem gledal tudi če daš za obleko 10x več je še zmeraj isti izvor.
Quack !

2dark ::

LeQuack je izjavil:

A je kakšna trgovina, ki ne prodaja obleke narejene z otroško delovno silo v sweatshopu na Kitajskem/Tajska/Tajvan/itd. ? Kakor sem gledal tudi če daš za obleko 10x več je še zmeraj isti izvor.


A ti res misliš, da se nič ne sešije v sloveniji?

gruntfürmich ::

LeQuack je izjavil:

A je kakšna trgovina, ki ne prodaja obleke narejene z otroško delovno silo v sweatshopu na Kitajskem/Tajska/Tajvan/itd. ? Kakor sem gledal tudi če daš za obleko 10x več je še zmeraj isti izvor.

treba poiskat, in ni za 3 eure. tko da ni zate...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

2dark ::

gruntfürmich je izjavil:

LeQuack je izjavil:

A je kakšna trgovina, ki ne prodaja obleke narejene z otroško delovno silo v sweatshopu na Kitajskem/Tajska/Tajvan/itd. ? Kakor sem gledal tudi če daš za obleko 10x več je še zmeraj isti izvor.

treba poiskat, in ni za 3 eure. tko da ni zate...


Je za 6.4€.. To je verjetno preveč.

Kleemen ::

2dark je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Mam eno crno kratko majco od primarka in eno modro in zadeva je proper. Drugič si bom kupil kavbojke, če le ni kroj totalno češki



Počakaj, da zdržita 6 -7 let, brez da se strgata. :)


Kdo pa nosi oblačila 6-7 let? Po 1-2 letih se itak naveličaš in kupiš novo. Zato pa je Primark top ker je poceni in za par let odlično.

bluefish ::

Kleemen je izjavil:

Kdo pa nosi oblačila 6-7 let?
Marsikdo, ki ne pada na poceni instant modo.

Sicer pa:

Kleemen ::

Kaj pa če se jih naveličam?

2dark ::

Kleemen je izjavil:



Kdo pa nosi oblačila 6-7 let? Po 1-2 letih se itak naveličaš in kupiš novo. Zato pa je Primark top ker je poceni in za par let odlično.



Se strinjam. Večina mogoče res to ne počne. Sam pa kupujem tako, da nosim na dolgi rok. Toliko sem se naučil, da se izdelkov iz umetnega usnja ne kupuje, ker zadeva se začne luščit po 6-7 letih redne uporabe.


Primer kratke majice, za prosti čas, ki nima omejitve. za tebe verjetno ima, ker ne poznaš zgodovine iz košarke.



še ena stvar, ki se je ne naveličaš in je večno trendovska.




Pa LEVISk se ne naveličaš. Hudič še razpadit noče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Ganon ::

2dark je izjavil:

Primer kratke majice, za prosti čas, ki nima omejitve. za tebe verjetno ima, ker ne poznaš zgodovine iz košarke.



še ena stvar, ki se je ne naveličaš in je večno trendovska.



Tole dvoje je za fantke, stare 12 let.

2dark ::

Ganon je izjavil:

2dark je izjavil:

Primer kratke majice, za prosti čas, ki nima omejitve. za tebe verjetno ima, ker ne poznaš zgodovine iz košarke.



še ena stvar, ki se je ne naveličaš in je večno trendovska.



Tole dvoje je za fantke, stare 12 let.


Nisem ti jaz kriv, če ne moreš dat 190€ za superge.

blackbfm ::

190 euro lol.. Superge 50 eur, tist logo 140.

D3m ::

LOL.

Raje kupim Bugatti čevlje.

Oz. sem jih že.





V živo so še lepši.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

APPluk ::

Ima kdo izkušnje z www.bibloo.si , npr. www.bibloo.si/moska/izdelek/103648-dies... ,imajo kvalitetno robo?

Ribicija ::

No jaz zadnja leta večino stvari kupim online na Bestsecret. Delajo po sistemu povabil in so kar se mene tiče top. dostavo imam zastonj v SLO, naročeno blago je prej kot v enem tednu pri meni. Če kdo rabi invite naj napiše.

koyotee ::

Kleemen je izjavil:

2dark je izjavil:

V nedeljo sem bil prvič v Primarku v Ljubljani, ker sem se želel osebno prepričat, kakšne cunje prodajajo. Na koncu sem rpišel do ugotovitve, da so v rangu H&M, C&A, New Yorker in ne drži, da imajo izjemno slaba oblačila v rangu KIKa, Mane..

Kupil nisem nič, gužva za popenit, kupci zanimivo nekulturni in se zabijajo vate brez razloga.


Primark top, glede na ceno in kvaliteto sigurno najboljša izbira.


Sam ne pol tega ponošenega sranja tukaj na slotechu prodajat.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Egidij88 ::

D3m je izjavil:

LOL.

Raje kupim Bugatti čevlje.

Oz. sem jih že.





V živo so še lepši.


Mater so hudi. To je to, tisto od belega dihurja je res za fantke. Drugače jaz majice in kavbojke večinoma dobim v C&A zadnje čase. Slim fit, pa ne tistih klasičnih trdih kavbojk ampak udobne, bombaž in poliester.

blackbfm ::

Hudi? Te cevlji zgledajo ko za v štalo po gnoju hodit :))

jakan123 ::

Ribicija je izjavil:

No jaz zadnja leta večino stvari kupim online na Bestsecret. Delajo po sistemu povabil in so kar se mene tiče top. dostavo imam zastonj v SLO, naročeno blago je prej kot v enem tednu pri meni. Če kdo rabi invite naj napiše.


Bestsecret je res top zadeva. Zadnje nekaj let samo še tu kupujem.

D3m ::

blackbfm je izjavil:

Hudi? Te cevlji zgledajo ko za v štalo po gnoju hodit :))


Za v štalo so Borovo črni gumijasti škornji, visoki.
|HP EliteBook|R5 6650U|

2dark ::

blackbfm je izjavil:

Hudi? Te cevlji zgledajo ko za v štalo po gnoju hodit :))



Enim so tud Škode pa Subaruji lepi avti.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::

Kupil sem si še en par od Bugatti.



|HP EliteBook|R5 6650U|

link_up ::

ah fantje, saj vas bo minilo nosit razvlecene cunje in superge, brez skrbi...smo verjetno vsi to dali cez. Obleka in cevlji pac morajo biti najboljsa kvaliteta, enako kot jogi recimo. Tako, da ce predlagete primark je tako, kot da bi za kosilo predlagali snops. Zanic je POVSOD kjer je gneca.
In and Out

BeerBelly ::

Če kdo potrebuje invite za Best Secret....
https://invite.bestsecret.com/V5T-P9X-M...

Gambino ::

Z ženo se enkrat do dvakrat na leto odpraviva v Palmanova Outlet Village, ter tam kupiva cunje, ki so še zmeraj drage vendar znižane in kvalitetne. Pač vsako leto pustiva kakega jurja tam. Ampak se splača.
Potem pa kupujeva še občasno v Adidas Outletu v nemčiji, takoj za avstrijsko mejo, se včasih kaj pametnega najde.
Potem pa Ženo peljem občasno za kakšen lep dan v Mugiao, kjer imajo samo za ženkske ampak top kvaliteto. Je pa zanimivo, da našite nalepke Italjani režejo stran, da se ne vidi firma. So kar znane firme in kvalitetne, ki jih Italjani s tem rezanje skrivajo in pod ceno prodajajo. Se pa pol pogrunta na nekaterih cotah katera znamka je, recimo na gumbih. V glavnem fajn roba za ženske. Občasno se zapeljemo pa do Milana, malo pofirbcat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

Okapi ::

Je pa zanimivo, da našite nalepke Italjani režejo stran, da se ne vidi firma. So kar znane firme in kvalitetne, ki jih Italjani s tem rezanje skrivajo in pod ceno prodajajo. Se pa pol pogrunta na nekaterih cotah katera znamka je, recimo na gumbih.
:)) To so jasno ponaredki. Kitajci naredijo ponaredke, ki jih ilegalno prodajajo z vsemi oznakami blagovne znamke, in legalno brez vidnih oznak. Logotipi na gumbih in podobne malenkosti pa ostanejo, ker bi jih bilo predrago spreminjati.

Gambino ::

Okapi je izjavil:

Je pa zanimivo, da našite nalepke Italjani režejo stran, da se ne vidi firma. So kar znane firme in kvalitetne, ki jih Italjani s tem rezanje skrivajo in pod ceno prodajajo. Se pa pol pogrunta na nekaterih cotah katera znamka je, recimo na gumbih.
:)) To so jasno ponaredki. Kitajci naredijo ponaredke, ki jih ilegalno prodajajo z vsemi oznakami blagovne znamke, in legalno brez vidnih oznak. Logotipi na gumbih in podobne malenkosti pa ostanejo, ker bi jih bilo predrago spreminjati.


Ne, ker gredo ponaredki v razrez oz uničenje. Ti pa se prodajajo pod ceno in pač nekaterim firmam delajo slabo reklamo, če bi se prodajali s tako ceno, ki pa še zmeraj ni tako nizka, da se zastopimo. Primer: redna cena plašča je 400E, potem pa se prodaja za 150E.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

Okapi ::

Ti se kar tolaži, da niso ponaredki.

Gambino ::

Okapi je izjavil:

Ti se kar tolaži, da niso ponaredki.


Sem toliko robe kupil, da vem kaj je ponaredek in kaj ne, tako da ...

louser ::

1:1 ponaredki še marsikateri poznavalec ne prepozna.
Kar ni narobe, če se prodaja tudi temu primerno (ceneje)
««
11 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520671 (4768) Kvinta
»

nova moška bunda/puhovka, kje kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112187 (6922) Kvinta
»

pohodniška oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8918597 (12062) Okapi
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134054 (19745) leiito
»

Moška obleka (maturantska)

Oddelek: Loža
3311011 (10130) lucif3rka

Več podobnih tem