» »

Kje kupujete oblačila?

Kje kupujete oblačila?

Temo vidijo: vsi
««
12 / 13
»»

feryz ::

link_up je izjavil:

ah fantje, saj vas bo minilo nosit razvlecene cunje in superge, brez skrbi...smo verjetno vsi to dali cez. Obleka in cevlji pac morajo biti najboljsa kvaliteta, enako kot jogi recimo. Tako, da ce predlagete primark je tako, kot da bi za kosilo predlagali snops. Zanic je POVSOD kjer je gneca.
V primarku vse kupce obravnajo in ravnajo z njimi kot s potencialnimi lopovi in kriminalci.
Vidi se, na koga ciljajo s prodajno politiko. Na manjšinske "slovence".
Da se tako nizko ceniš, da tam kupuješ ... Sicer pa se krepko pozna. Vrst ne bodo imeli nikoli več.
Jaz sem bil z mulci 3x, prvič, zadnjič in nikoli več. Kupili smo pa točno nič.

Okapi ::

louser je izjavil:

1:1 ponaredki še marsikateri poznavalec ne prepozna.
Kar ni narobe, če se prodaja tudi temu primerno (ceneje)
Točno tako. Saj ponaredki niso nujno slabe kakovosti. Nekatere delajo celo kar v istih tovarnah, z istimi šiviljami, iz enakih materialov, kot originale. Problem je, če ponaredek kupiš po originalni ceni. In če nima vidnih oznak, mu niti ne rečeš ponaredek, kvečjemu kopija.

Ampak običajna praksa je, da isto robo prodajo z vidnimi oznakami kot ponaredke, in brez teh oznak, oziroma z oznakami kakšne "no-name" kitajske firme.

nejcek74 ::

Sicer gre lahko za ponaredke, vendar:
našitke z oznakami se poreže z oblek z namenom da se prepreči vračanje kosov oblačil izvajalcu. Pri močno znižanih kosih gre pogosto za tiste, ki zaradi napak niso bili prodani, so bili zaradi napak zamenjani ali pa so bili prodani v končni razprodaji proizvajalca. Problem je ker prodajalec ne navede za kaj gre. Imaš recimo Yoox, ki je izredno velik (verejtno najvecji, sledi mu Farftech) svetovni online prodajalec prodajalec z odlicnim renomejem, njegova prodaja temelji na prodaji točno takih izdelkov. Tudi pri njih dobiš kose z odrezanimi nalepkami, ponaredkov pa ne.
Drugače pa kdo kaj izdela za samo ceno res ne pomeni kaj dosti. Iz iste tovarne v Italiji letijo moške obleke v rangu 200 do 4.000€ za kos, izdelane z istimi šiviljami za istimi stroji. Ponaredki so ponavadi kar slabse kakovosti. Jaz sem pred desetletji vlačil iz daljnega vzhoda raznorazne kose oblačil, od North Face-a pa do Adidas-a pa nikoli niso bili niti blizu orignalu. V Katmanduju so bili prodajalci tako prijazni da so ze sami cenovno rangirali ponaredke od boljšega do slabšega in je recimo ponaredek iz Vietnam (Nort Face je imel tovarne v Vietnamu) dosegal višjo ceno kot oni Kitajske.

2dark ::

Okapi je izjavil:

Točno tako. Saj ponaredki niso nujno slabe kakovosti. Nekatere delajo celo kar v istih tovarnah, z istimi šiviljami, iz enakih materialov, kot originale. Problem je, če ponaredek kupiš po originalni ceni. In če nima vidnih oznak, mu niti ne rečeš ponaredek, kvečjemu kopija.



Najmanj. Kje ti takšne zgodbice pobiraš. Si bil zraven ali kaj? Ne se hecat no. Ponaredek ni nikoli enak originalu, ker ne more bit.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

korenje3 ::

Janac je izjavil:

Kje kupujete oblačila? Koliko zapravite povprečno?

Jaz jih največ kupujem v obsešnu, zapravim pa povprečno okoli 180EUR.

L.P


Emporium, peek & cloppenbourg
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Yossarian ::

Trgovine so zaprte, jaz (npr. v srednjih letih) pa nimam več nobene prehodne jakne. Lahko je skaj, lahko je kakšna lepa usnjena (veliko ne mislim dat za njo) ali pa tudi iz blaga. Katere spletne trgovine mi predlagate? Zaenkrat sem našel nekaj takovega.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

gruntfürmich ::

obupen okus. sploh ne upam predlagat kaj pametnega...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

m0LN4r ::

Evoga kupil zokne v OBIju od CAT, 100x bolj kvalitetne od tista H&M sundra. Nizke, zgoraj normalne in malo ojacane spodaj. purrrfekt.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Okapi ::

gruntfürmich je izjavil:

obupen okus. sploh ne upam predlagat kaj pametnega...

Mene pa prav zanima, kaj se tebi zdi "pametno".

Yossarian ::

gruntfürmich je izjavil:

obupen okus. sploh ne upam predlagat kaj pametnega...


No, zdaj pa le vemo, da ti misliš, da imam obupen okus. Škoda, da nisi predlagal kake trgovine.
Aja, začetek stavka je z veliko začetnico.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

gruntfürmich ::

jakne se znajo zelo zanimive najti v kakšnem tommy hilfigerju, je zlajnan ampak jakne ima fine pa tudi niso tako nekvalitetne. 'bomber' jakne še nisem našel lepše kot jo ima th; je pa vsako leto malo spremenjen model, moja je z žepi na zadrgo, nekatere letnice tega nimajo...
gant ima tudi lepe. ne moreš zgrešit.
ravni elegantni angleški kroji se znajo najti v londonskem reiss-u.
hugo boss je samo za hitro preleteti ker je poln predragega šrota, se pa najde kaj pametnega.
drugače pa kakšen velik trgovec ala house of frazer v uk kjer se znajo najti jakne z ugodnim p/p, ali herrenausstatter v de...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

https://www.asos.com/tommy-hilfiger/tom...

evo zate ko imaš rad bolj oprijeto očitno, brez logotov, pisanosti in podobne navlake:

 tommy hilfiger bomber jacket

tommy hilfiger bomber jacket

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

A zdaj k se bodo trgovine odprle spet bodo imela vsa oblačila koronavirus ali jih bodo dezinficirali vsakič ko se bo kdo dotaknil?
Quack !

gruntfürmich ::

če želiš kakšno bolj 'outdoor' je sodelavec navdušen nad https://www.carinthia.eu/en/, in še iz volne-lodna jih imaš. bolj naravni nmateriali pa te fore...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

tikitoki ::

Dobro so vas zdresirali. Je bilo drago, a učinkovito.

Okapi ::

Jaz recimo se izogibam znamk, ki jih pri nas nosi vsak drugi šved;)
Kakadu Traders zame.

gruntfürmich ::

pogoste ali ne, dober dizajn ni tako zelo pogosta dobrina dandanes, četudi je poplava 'znamk'...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Yossarian ::

gruntfürmich, to sem rabil, nekaj spletnih trgovin, sicer pa v bistvu iščem jakno, ki malenkost vleče na elegantno. Hvala.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zimonem ::

gruntfürmich je izjavil:

če želiš kakšno bolj 'outdoor' je sodelavec navdušen nad https://www.carinthia.eu/en/, in še iz volne-lodna jih imaš. bolj naravni nmateriali pa te fore...

U madona so pa navil cene. Imam od njih iz g lofta hlače in zgornji del. Tudi cca 13 let nazaj niso bili najcenejši. Ampak za oboje sem dal cca 120e. Danes je en sam kos toliko.

lolipop2 ::

Hej.

Kje se v 2022 še splača kupovati oblačila? Predvsem fizično. Te naše trgovine so obup. HM, NY, TT..vse to je en dolgočasen šrot. Greš npr. v "šoping center" in se samo čudiš, kako dolgočasne cote so, brez barv, nobene kreative, vse razvlečeno,... Ne vem, a sem old school preveč, ampak v celem šoping centru ni enega oblačila, ene jakne ali puloverja, ko bi bil OK.

A je Avstrija ali Italija boljše?Mogoče CRO? Obstajajo kakšni šopping centri, kjer je VELIKO dobre izbire? Pa da je čim manj teh glupih firm kot so HM, NY, TomT, CA itd... ?

Ne želim kupovati online, ker se ne želim ukvarjati z vračili, probavanjem in ponovnim naročanje. Rad bi pogledal v živo... probal in kupil.

Hvala za info.

Ganon ::

Oblačila so različna, nihče tukaj ne ve, kakšen stil ti je všeč, kaj nosiš. Jaz osebno vse dobim v Obsešnu. Karkoli dam nase, stoji kot je treba, kvaliteta je na nivoju. Prej se jih naveličam, kot obrabim.

gruntfürmich ::

lolipop2 je izjavil:

Hej.

Kje se v 2022 še splača kupovati oblačila? Predvsem fizično. Te naše trgovine so obup. HM, NY, TT..vse to je en dolgočasen šrot. Greš npr. v "šoping center" in se samo čudiš, kako dolgočasne cote so, brez barv, nobene kreative, vse razvlečeno,... Ne vem, a sem old school preveč, ampak v celem šoping centru ni enega oblačila, ene jakne ali puloverja, ko bi bil OK.

A je Avstrija ali Italija boljše?Mogoče CRO? Obstajajo kakšni šopping centri, kjer je VELIKO dobre izbire? Pa da je čim manj teh glupih firm kot so HM, NY, TomT, CA itd... ?

Ne želim kupovati online, ker se ne želim ukvarjati z vračili, probavanjem in ponovnim naročanje. Rad bi pogledal v živo... probal in kupil.

Hvala za info.

da boš dobil kvaliteto in ne ceneno hitro modo moraš iti v drage trgovine. čim dražje tem boljše; itq pa niso tako drage da ne bi bile za tvoj žep. ter razen parih kosov, tako dragih stvari v sloveniji ni ker ni kupcev za njih. bogati gredo v tujino nakupovati.
vmesnih stvari žal več ni pri nas.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

IL_DIAVOLO ::

lolipop2 je izjavil:

Hej.

Kje se v 2022 še splača kupovati oblačila? Predvsem fizično. Te naše trgovine so obup. HM, NY, TT..vse to je en dolgočasen šrot. Greš npr. v "šoping center" in se samo čudiš, kako dolgočasne cote so, brez barv, nobene kreative, vse razvlečeno,... Ne vem, a sem old school preveč, ampak v celem šoping centru ni enega oblačila, ene jakne ali puloverja, ko bi bil OK.

A je Avstrija ali Italija boljše?Mogoče CRO? Obstajajo kakšni šopping centri, kjer je VELIKO dobre izbire? Pa da je čim manj teh glupih firm kot so HM, NY, TomT, CA itd... ?

Ne želim kupovati online, ker se ne želim ukvarjati z vračili, probavanjem in ponovnim naročanje. Rad bi pogledal v živo... probal in kupil.

Hvala za info.


Splača? Splača se tam, kjer lahko namesto raztrganih dobis cele gate.

Kaj ti pase, pa bos moral sam ugotoviti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

lolipop2 ::



Kaj ti pase, pa bos moral sam ugotoviti.


Saj to, vem kaj mi NE paše, zato pa bi rad našel kak "šoping center" z različno izbiro, da najdem kaj zase. To, kar mi ne paše, je v Slo v večini centrov. In tega ne bi.

Zimonem ::

Pa kaj bi sploh kupil, obleke, ali strgane kavbojke in majico?

l0g1t3ch ::

gruntfürmich je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Hej.

Kje se v 2022 še splača kupovati oblačila? Predvsem fizično. Te naše trgovine so obup. HM, NY, TT..vse to je en dolgočasen šrot. Greš npr. v "šoping center" in se samo čudiš, kako dolgočasne cote so, brez barv, nobene kreative, vse razvlečeno,... Ne vem, a sem old school preveč, ampak v celem šoping centru ni enega oblačila, ene jakne ali puloverja, ko bi bil OK.

A je Avstrija ali Italija boljše?Mogoče CRO? Obstajajo kakšni šopping centri, kjer je VELIKO dobre izbire? Pa da je čim manj teh glupih firm kot so HM, NY, TomT, CA itd... ?

Ne želim kupovati online, ker se ne želim ukvarjati z vračili, probavanjem in ponovnim naročanje. Rad bi pogledal v živo... probal in kupil.

Hvala za info.

da boš dobil kvaliteto in ne ceneno hitro modo moraš iti v drage trgovine. čim dražje tem boljše; itq pa niso tako drage da ne bi bile za tvoj žep. ter razen parih kosov, tako dragih stvari v sloveniji ni ker ni kupcev za njih. bogati gredo v tujino nakupovati.
vmesnih stvari žal več ni pri nas.



Katere pa so te dražje trgovine in znamke? In katere bi bile vmesne, ki jih pri nas ni ?

DC
Element
north face
patagonia
Arc'teryx
tommy hilfiger
adidas
jack & jones
sens


Recimo kako bi tole posortiral ?

Ganon ::

Gruntfürmich govori tja v tri dni.

Okapi ::

Če misliš, da je dražje boljše, potem glej Canadian Goose, Fjallraven, Moose Knuckles, 66 North, Icebraker... od športnih znamk.

l0g1t3ch ::

Okapi je izjavil:

Če misliš, da je dražje boljše, potem glej Canadian Goose, Fjallraven, Moose Knuckles, 66 North, Icebraker... od športnih znamk.


Sem že ugotovil da dražje ni vedno (dovolj)boljše.

Me je pa zanimalo mnenje gruntfürmich-a.

gruntfürmich ::

pametne kose boš dobil v trgovinah, kjer imajo dražje cote.
drugače pa če si iz ljubljane, je polno malih trgovin in butikov v mestu pa tudi kakšna se najde v večjem šoping centru, v katere se splača zaviti ker se marsikje skrivajo zelo dobre cote za normalen denar.
ni pa tak šopnig za reveže in za lenuhe, ki znajo samo parkirat pred šoping centrom in se zaletijo v najsvetlejšo trgovino. za take so navadne pofl cote.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

puloverje sva z mojo kupovala lansko leto v benetonu, kjer imajo čiste volnene in narejene v srbiji.
ampak za moje pojme niso kvalitetni, so tanjši, in mi ni uspelo da se mi ne bi po pranju skrčili. puloverje iz 100% volne nimam pojma kje imajo kvalitetne v sloveniji (pa da je dizajn normalen, ne za stare mame ali za etno zabave), odkar se je rašica zaprla. praktično vse sem kupil v tujini preko spleta.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Schaltza ::

Meni je znamka Springfield všeč. Imajo ok razmerje med kvaliteto in ceno. Najdeš jih v Emporiumu (BTC in Center) imajo pa tudi prodajalno v Kopru.

Okapi ::

Če nočeš kupovati v spletu, in ne živiš v Londonu, Parizu, Berlinu..., si zelo omejen z izbiro.

Recimo nekaj primerov pri nas bolj ali manj neznanih, ampak kakovostnih znamk, katerih posamezne kose imam, in bi jih pri nas zaman iskal po trgovinah.
https://www.cotopaxi.com/
https://amundsensports.com/
https://www.edmundhillary.com/
https://au.kakaduaustralia.com/
https://www.camelactive.com/

Pač, brskaš po spletu, gledaš, kaj ti je všeč, prebereš ocene, da vidiš, če je kakovost v redu, iščeš ugodne cene in kupiš. Če si se zmotil v velikosti, pa vrneš. Na koncu vseeno dobiš bolje in ceneje, kot če delaš gužvo in zapravljaš čas z nakupovanjem v zidanih trgovinah.

Miki N ::

gruntfürmich je izjavil:

puloverje sva z mojo kupovala lansko leto v benetonu, kjer imajo čiste volnene in narejene v srbiji.
ampak za moje pojme niso kvalitetni, so tanjši, in mi ni uspelo da se mi ne bi po pranju skrčili.


Ja to je "party trick" volne. Pri nas v familji smo vedno imeli kako štrikarico in upoštevati to je bila glavna fora - ker vedno se štrika z neskrčeno volno, ker... razlogi. Očitno tudi strojno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

lolipop2 ::

Kako pa se odločate pri online nakupih, če imaš velikost nekje L ali XL? Vzamete obe velikosti in potem eno vrnete, ali probate srečo z npr. samo L?

mr_chai ::

V kateri spletni trgovini kupujete puloverje, kavbojke in gate ?

Okapi ::

Če ne naročaš pri krojaču, je itak večinoma tako, da ti oblačilo velikokrat ni 100% prav. In potem se pač odločiš glede na to, kaj raje vidiš, da ti je malo bolj ohlapno, ali malo bolj tesno. Tudi glede na konkreten kos oblačila. Recimo majico ali pulover lahko vzameš L, jakno pa XL. Poleg tega prebereš ocene drugih kupcev in vidiš, ali se kdo pritožuje glede velikosti in temu prilagodiš svojo izbiro.

Jaz recimo nikoli ne naročim dve velikosti naenkrat.

IL_DIAVOLO ::

100% bombazne majice se skrčijo in zato je za mojo postavo S premajhna, ce pa ima poleg elastan, pa je S ok.

Pac gledaš materiale. Jaz kupujem majice in trenirke na aboutyou, ponudba je res zanic v fizicnih trgovinah. Majice znamke superdry je ok kvaliteta, s trenirkami od burtona pa nisem bil zadovoljen, kar se tice kvalitete. Stil je sicer 100x lepsi kot v fizicnih trgovinah in jih vseeno nosim.

Oboje sem sicer zadel stevilko. Majice S , trenirke M.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

FoxKnox ::

Bolj kot firme, je pomembno poreklo bombaža. Azijski bombaž je veliko slabše kvalitete kot turški. Mešanje 80\ 20 bombaža in elastana je pa že standard. Kot rečeno majica Made in Turkie je veliko bolj kvalitetna kot Made in Banghladesh.
PS V glavnem je večina Top brands narejena iz turškega bombaža, tudi tisti kosi, ki jih kupite v Milanu ali Parizu.

gruntfürmich ::

lolipop2 je izjavil:

Kako pa se odločate pri online nakupih, če imaš velikost nekje L ali XL? Vzamete obe velikosti in potem eno vrnete, ali probate srečo z npr. samo L?

moja vedno vzame 2 velikosti. verjetno je to najbolje.

je pa tako, da pri nas, kateri smo že dlje na svetu, se je konfekcijska številka praviloma zmanjšala (če se nisi zredil). ker mere ljudi se večajo, in velikost 'M' pred 20 leti ni enak 'M' danes; danes je to velikost 'S'.

mr_chai je izjavil:

V kateri spletni trgovini kupujete puloverje, kavbojke in gate ?

gate izključno slovenske. imaš veliko izbiro. eni celo sami delajo svoje blago.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

80/20? More like 97/3 oz. tu nekje.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Okapi ::

FoxKnox je izjavil:

Bolj kot firme, je pomembno poreklo bombaža. Azijski bombaž je veliko slabše kvalitete kot turški. Mešanje 80\ 20 bombaža in elastana je pa že standard. Kot rečeno majica Made in Turkie je veliko bolj kvalitetna kot Made in Banghladesh.
PS V glavnem je večina Top brands narejena iz turškega bombaža, tudi tisti kosi, ki jih kupite v Milanu ali Parizu.

Če je narejeno v Bangladešu, to ne pomeni, da je tudi bombaž od tam. Kakšen bombaž uporabijo je odvisno od tega, kaj hoče naročninik. Veliko uglednih znamk delajo v Bangladešu, iz turškega, egiptovskega ali kakšnega tretjega bombaža.

Poleg tega niso vsi "turški" bombaži enaki, imaš veliko sort bombaža, ne gojijo v Turčiji samo ene. In vsaj za določene stvari je egiptovski bombaž recimo boljši.

Tako da vsako tako posploševanje je zavajajoče. Imaš veliko stvari, narejenih v Bangladešu, ki so bistveno boljše od stvari, narejenih v Turčiji.

gruntfürmich ::

ne boste verjeli koliko slovenskih cot se dobi v lokalnih trgovinah po malih slovenskih mestih.
me je prav presenetilo, ker je moja želela trenirko in če greš v šoping centre, razen 100EUR+ samo za hlače od andraža slovenske robe ne boste videli. v lokalnih privatnih trgovinah pa večina slovenske robe... prava meka za naju, ki je to eden izmed prvih kriterijev pri izbiri cot.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Pod pogojem da verjames, da je res narejeno pri nas.

Map ::

Okapi je izjavil:

Če nočeš kupovati v spletu, in ne živiš v Londonu, Parizu, Berlinu..., si zelo omejen z izbiro.

Recimo nekaj primerov pri nas bolj ali manj neznanih, ampak kakovostnih znamk, katerih posamezne kose imam, in bi jih pri nas zaman iskal po trgovinah.
https://www.cotopaxi.com/
https://amundsensports.com/
https://www.edmundhillary.com/
https://au.kakaduaustralia.com/
https://www.camelactive.com/

Pač, brskaš po spletu, gledaš, kaj ti je všeč, prebereš ocene, da vidiš, če je kakovost v redu, iščeš ugodne cene in kupiš. Če si se zmotil v velikosti, pa vrneš. Na koncu vseeno dobiš bolje in ceneje, kot če delaš gužvo in zapravljaš čas z nakupovanjem v zidanih trgovinah.

Katere kose imaš?

Par stvari od Amundsen izgleda kvalitetnih in hudo toplih.

Okapi ::

Od Amundsena recimo tole, iz avstralske volne merino.



https://amundsensports.com/boiled-hoodi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Map ::

Pa je tudi tako toplo kot zgleda? Nekaj komentarjev je, da ni primerno za pralni stroj?

Okapi ::

Topel je še bolj, kot izgleda;)
Ročno pranje, ali pa če ima stroj dober program za ročno pranje.

lolipop2 ::

A ta Zelando je legit zadeva? Vse štima? Vračila BP?

IL_DIAVOLO ::

Pulovra nisem oblekel ze 10 let.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
12 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520681 (4778) Kvinta
»

nova moška bunda/puhovka, kje kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112189 (6924) Kvinta
»

pohodniška oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8918601 (12066) Okapi
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134071 (19762) leiito
»

Moška obleka (maturantska)

Oddelek: Loža
3311019 (10138) lucif3rka

Več podobnih tem