» »

Kje kupujete oblačila?

Kje kupujete oblačila?

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 13
»»

Janac ::

Kje kupujete oblačila? Koliko zapravite povprečno?

Jaz jih največ kupujem v obsešnu, zapravim pa povprečno okoli 180EUR.

L.P

Magic1 ::

Fotr pa je radodarn, kolk bi te nagnal da zaslužiš teh 180€. Razen če tolk zapraviš dvakrat na let max.

Drgače nabavljam večino v Espirit, okoli 20EUR-70EUR na nakup.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Janac ::

za ta denar samo dobiš npr. 2 hlace pa 2 puloverja... to je zelo malo.

Ali pa še to ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Magic1 ::

Lahko dobiš tudi ene hlače za ta denar, lahko pa tudi šest. Odvisno koliko ni problema plačat:D Ko začneš sam plačevat za oblačila, ponavadi bolj pomisliš koliko daš in kaj res rabiš.
Magic

ramiz?! ::

Ja sej za 180€ lahko ne dobiš nič za oblečt, če kupuješ tako. Lahko pa maš naprimer za 3 mesece za hrano, če živiš sam in paziš kaj in kako kupuješ in ješ.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

bdoxx ::

veliki nakupi 2x leto (pred zimo in pred poletjem) v grazu. okoli 700€ po nakupu.

(čevlji niso všteti)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

energetik ::

2x na leto daš 700€ za obleko?? 8-O
Pa kva to nabavljaš?
Meni je nakupovanje oblek/čevljev nahujša nočna mora in se tega lotim le, ko je res treba (~1x/2leti). Nabavljam pa praktično povsod, če najdem kaj zame in če ni drago.

galu ::

Obsešn... A to je una štacunca ki se v LJ nahaja nekje v kleti?

Osebno dam (dobim:P) za obleke cca 200-300e / leto. Ceno precej zvišajo razne leather stvari - jakne, čevlji.:|
Tako to gre.

DimmniBurek ::

Fak, jest kupim ko mam že vse raztrgano, da mi grejo jajca iz hlač. Takrat kupim hlače za 20€ in sem za pol leta ali več dobr. Pa še to mi je težko dat. Superge mam ene ali max dvoje za celo leto, pozimi bulerje stare 10let, ki so še zmerej OK.
Eni tle nakupujete ko babe. 2×letno za 700€? Ne predstavljam si sploh.
There Is No Stronger Drug Than Reality

gruntfürmich ::

kvaliteta pred kvantiteto, fantje. če ne bo tko, nas bo vse pokopalo.
ter seveda prednost imajo slovenske znamke.
če tko izbiraš, ti vsaka cota traja vsaj 5 let, če ne več...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PecenkA ::

V kratkem bom kupil 7 parov nogavic in to bo to za letos. Službene cunje veliko odtehtajo. Tako ali tako nimam denarja.

bluefish ::

gruntfürmich je izjavil:

kvaliteta pred kvantiteto, fantje.
Kar seveda ne pomeni, da so astronomsko drage cunje tudi dejansko kvalitetne.

gruntfürmich ::

bluefish je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

kvaliteta pred kvantiteto, fantje.
Kar seveda ne pomeni, da so astronomsko drage cunje tudi dejansko kvalitetne.

vsekakor. vsaka znamka ima svoje zakonitosti. ampak če gledamo recimo kakšne andraž smučarske komplete, ali pa lovske/outdoor cote blaser, fjallraven... bi rekel da so vredne toliko denarja (čeprav sam nisem toliko denarja pripravljen odšteti za njih). neke dizajnerske pozerske cote pa so itq tko-tko.
definitivno pa nikoli ne grem več v h&m, pa če mi dajo zastonj cote. ker so zanič!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Tukaj največ kupujem www.army-shop.si Povprečno na leto okol 200 evrov.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

vorantz ::

lol fensi šmensi folk :D

ponavadi sem nabavljal v mani, trenutno mal bol v C&A ker se najde zlo poceni stvari ponavadi
porabim povprečno kake 50€ na leto za obleke

bluefish ::

gruntfürmich je izjavil:

definitivno pa nikoli ne grem več v h&m, pa če mi dajo zastonj cote. ker so zanič!
Ampak spodnjice imajo pa kul. :D

RejZoR ::

Mana, redko New Yorker in pa občasno SportDirect. Nisem nek frik na znamke, važno da mi je všeč in da je udobno za nosit. Sem in tja naredim kakšno izjemo če mi je kaj res všeč, ampak to je ponavadi največ kos ali dva kjer si rečem kurc, to mi je res všeč in dam še kakšen evro več.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gruntfürmich ::

bluefish je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

definitivno pa nikoli ne grem več v h&m, pa če mi dajo zastonj cote. ker so zanič!
Ampak spodnjice imajo pa kul. :D

ne bi vedel8-) sem pa jih pred kratkim nabavil v lisci; 12 kom.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

pek/ ::

Pull & Bear all the way:D kolko pa nebi vedo. po potrebi pač

galu ::

krneki0001 je izjavil:

Tukaj največ kupujem www.army-shop.si Povprečno na leto okol 200 evrov.


Me want this: http://www.army-shop.si/i/a/6096/9/mosk...
:O
Tako to gre.

gzibret ::

Cote kupujem v tujini, predvsem v večjih mestih zahodnih držav (Nemčija, Belgija ipd...), ko sem na službeni poti in imam kakšno popoldne fraj. Pri nas prodajajo oblačila najnižje kvalitete (in lepote in modernosti) za najvišje cene. Skratka, za veliko denarja ponujajo low-class-shit od shita, vsi po vrsti. SLO trgovine s cotami so smetišče Evrope. Kar ne morejo drugje prodat, pošljejo sem. Mi gre na bruhanje, ko si moram "silom prilike" kupit kaj v SLO. Še v Turčiji imajo boljšo robo za 1/4 cene kot pri nas...

PS - dopolnitev. Ista pesem je s sadjem in zelenjavo, z izjemo tistega, kar pripeljejo iz Srbije in Makedonije.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Magic1 ::

Kaj pa čmo, ko pa imamo eno firmo- sportina. Naknadnim prišlekom, kot so H&M in podobnim pa se itak ni treba pretegnit.
Magic

Goody ::

gzibret je izjavil:

Cote kupujem v tujini, predvsem v večjih mestih zahodnih držav (Nemčija, Belgija ipd...), ko sem na službeni poti in imam kakšno popoldne fraj. Pri nas prodajajo oblačila najnižje kvalitete (in lepote in modernosti) za najvišje cene. Skratka, za veliko denarja ponujajo low-class-shit od shita, vsi po vrsti. SLO trgovine s cotami so smetišče Evrope. Kar ne morejo drugje prodat, pošljejo sem. Mi gre na bruhanje, ko si moram "silom prilike" kupit kaj v SLO. Še v Turčiji imajo boljšo robo za 1/4 cene kot pri nas...

PS - dopolnitev. Ista pesem je s sadjem in zelenjavo, z izjemo tistega, kar pripeljejo iz Srbije in Makedonije.


Sindrom slovenceljna...(si pa prave lokacije za fashion cote navedel: Nemčija, Belgija ;))

opeter ::

Kupujem v NKD, MANA ipd. štacunah. Meni obleke niso prioriteta. Imam druge stvari, za katere rabim denar.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Janac ::

kaksen still oblacenja pa imate?

PurpleMoo ::

Nakupujem na fashiondays.si, v Tally Weijl, H&M, občasno se pa zapeljem tudi v Palmanovo. Gledam, da čim ceneje pridem skozi, tak da zapravim nekje med 40-60€ na dva tedna / mesec.

mtosev ::

ne kupujem nič.
kar starši kupijo to mam. i don't care
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

DOOM_er ::

C&A hlače, kratke hlače, puloverji. Majce mam povečini sponzorske ali pa kkšne festivalske za 10e ali manj. Čevlje addidas 80e na 2 leti in vans 50e na 2 leti. Bunda 100e na 4 leta, windstoperji 50e na 4 leta. Pa občasno štumfe pa gate vmes, drugega pa ne nosim.
Robots will steal your job. But that's OK

Diesel ::

kje dobiš te sponzorske in festivalske majice? Pri nam niti NZXT majice ni.

krneki0001 ::

Jst imam army stil že zadnjih 25 let. Vojaške cunje, za službo enobarvne, za doma in za psa vozit naokoli pa flekaste al pa enbarvne. Cene so pa dost ugodne - hlače po 30 evrov, jakne po 40 evrov, pa še zelo vzdržljive zadeve so. Ene hlače vsaj 2 leti zdržijo. Pa s pravimi preparati, so potem tudi nepremočljive (nixwax preparati za impregniranje).

Za pohodništvo pa merrel, razen za pozimi, ko imam pa vojaške škornje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

blackbfm ::

Obsešn in madness imata nategunske cene, sam drugje takih stvari žal ne dobiš. Kvaliteta tudi ni nekaj ekstra, ko bi blo vsaj to.

H&M kvaliteta, vsaj tist kar je za tipe, je poden. Gate so ok :D

Sem gledal v Kiku (edina trgovina s poštenimi cenami z karkoli) en pulover, nevem če je bil 10 eur, kvaliteten odtis, samo žal tako glup ampak res glup motiv da te vse mine:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

oemdzi ::

Sicer je pa prepovedano sodelovati v isti temi z vec kot enem racunom.

Ontopic:

v supernovi/ sportdirect in online http://www.majice.si/

na leto za vse skupaj ne dam vec kot 200 eur (z cevlji vred)

addy93 ::

Kupujem povsod, med razprodajami ali pa v Italiji.

energetik ::

blackbfm je izjavil:

H&M kvaliteta, vsaj tist kar je za tipe, je poden.
:|
Poletne dolge hlače iz H&M imam že vsaj 3 leta, pa jim še nič ne manjka. Tako da ne mi s podnom. Sicer težko kaj pametnega dobim, ker imajo samo hlače s šlicom na gumbe, ampak za tako ceno je povsem OK.
Sicer pa se da tudi v Mani kej v redu dobit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

T-h-o-r ::

največ v new yorkerju (oz praktično skoraj vse)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

DOOM_er ::

Diesel je izjavil:

kje dobiš te sponzorske in festivalske majice? Pri nam niti NZXT majice ni.


tega na faksu stalajo ko dreka, pa na študentskih zadevah ponavad.
Robots will steal your job. But that's OK

korenje3 ::

po treh letih sm si kupu dvoje hlače za 300€, 10 gat za 100€, 10 parov nogavit za 50€.

gate kupujem v leclercu.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

djordjevic ::

Esprit, EDC, Jack & Jones, Tom Tailor, Peek & Cloppenburg, Intersport, Hervis.

Pa tisto o turških cotah, kar je napisal gzibret, dejansko drži.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Alamar ::

gzibret je izjavil:

Cote kupujem v tujini, predvsem v večjih mestih zahodnih držav (Nemčija, Belgija ipd...), ko sem na službeni poti in imam kakšno popoldne fraj. Pri nas prodajajo oblačila najnižje kvalitete (in lepote in modernosti) za najvišje cene. Skratka, za veliko denarja ponujajo low-class-shit od shita, vsi po vrsti. SLO trgovine s cotami so smetišče Evrope. Kar ne morejo drugje prodat, pošljejo sem. Mi gre na bruhanje, ko si moram "silom prilike" kupit kaj v SLO. Še v Turčiji imajo boljšo robo za 1/4 cene kot pri nas...

PS - dopolnitev. Ista pesem je s sadjem in zelenjavo, z izjemo tistega, kar pripeljejo iz Srbije in Makedonije.
Bullshit, če veš kje in kaj kupovati. Imam 10 in več let stare boksarce, majice, trenerke in obleke, slovenske proizvodnje, ki so kot nove. Seveda jih nisem kupil v kiku, leclercu in podobnih smetiščih.

blackbfm ::

Po 10ih letih kot nove..dej prosim slikaj da vidimo :))

m0LN4r ::

Majc sem si kupil 2 v zadnjih petih letih. Ostalo nosim promocijske :D Nesov tek, študentski klubi, razne zavarovalnice itd. Puloverje ne nosim, mama mi kupla enga.
Gate Kik 2€ po komadu. Hlače hmm nevem že dolgo jih nisem kupil in zelo težko najdem kake dobre.

Recimo da če seštejem kaj sem kupil zadnjih 5 let bi blo povprečno med 50-60€ na leto.

Tu so všteta, oblačila za šport, poletje, zimo, gate, zokni, čisto vse. Je pa res da veliko zadev ne nosim. Nosim eno jakno jeseni, pomladi, pozimi je namreč dvoslojna in se lahko notranji sloj odstrani. Poleti pa samo kratke majce in kavbojke ali kratke hlače.

Za šport pa mam eno dolgo trenirko zgornji in spodnji del in ene kratke hlače in eno kratko majco iz umetnega materjala. To pa je vse za zadnjih 5 let.

Je pa druga stvar to, da mene stanejo ene hlače, ki so mi udobne, kvalitetne in so mi všeč tam 50€, verjetno si zato še nisem kupu nobene.

Ženske hlače pa od 10€ naprej, majce pa od 5€ naprej, kratke hlače 5€ itd. Ženskam je veliko lažje in imajo 5x večjo izbiro. Medtem ko je moški dejansko nimamo pa še drage so.
Punce dobijo za isti denar bistveno več oblačil, kot moški. Tu mislij na večino študentov in najstnikov.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

djordjevic ::

Veste, kaj? Tale tema se mi zdi en velik contest, kdo kupuje cenejše cunje in je videti, oprostite besedi, večji klošar. Včasih je veljal rek 'obleka naredi človeka'. Do neke mere velja še danes.
No grave is deep enough to keep us in chains.

DimmniBurek ::

Veš kko je reku moj kolega?
"Pravjo de obleka nardi človeka...ma če si mona, si mona!"

Seveda obleka nardi človeka, če to rabiš (sestanki, večerje, it ven s kolegi v diskač) ampak za vsak dan me prav boli k×××× kaj si folk misli in kaj nosim. Če pa sodite človeka samo po obleki pa tudi nevem.
There Is No Stronger Drug Than Reality

turk1990 ::

Zara, H&M, bershka..:D

Vsake tolko kašna bolj priznana znamka s trsta..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: turk1990 ()

djordjevic ::

@dimniburek: Lej, niti približno nisem mislil, da moraš furat šminkeraj, da te človek šljivi pet posto. Osebno pač dam dosti na to, da so oblačila, ki jih nosim kakovostna in (meni) všečna. Seveda gledam tudi na ceno, ampak običajno tehtam, kako dolgo mi bo kakšna reč ostala. Če nosim pulover pet let, bom dal brez pretirano slabe vesti zanj 50 evrov, recimo. Če ga bom dobil znižanega za, say, 35, toliko boljše. Nikoli pa ne bom razumel mentalitete, ko človek orgazmira, ker dobi neko cunjo za tri evre (in mu bo po možnosti držala pol leta ali 10 pranj, kar je prej). Tudi pri garderobi se pogosto velja držati reka, da ne kupuješ poceni, ker nisi bogat.
No grave is deep enough to keep us in chains.

blackbfm ::

Danes stvari niso narejene za na dolgi rok, tak da kolikorkoli das bos stvar priblizno istocasno stran vrgu..kaksna izjema se najde sem pa tja..

djordjevic ::

Bolj se ne bi mogel motiti.
No grave is deep enough to keep us in chains.

blackbfm ::

Ni vse kar je drago kvalitetno.

djordjevic ::

Ja, saj. Zato pa kupuješ po izkušnjah.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Alamar ::

Ja, okej. Ampak gate za 2 EUR v kiku ne morejo niti približno biti kvalitetne. To je vse instant roba, ko parkrat opereš in se razpade-razbarva,
««
«
1 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520670 (4767) Kvinta
»

nova moška bunda/puhovka, kje kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112187 (6922) Kvinta
»

pohodniška oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8918597 (12062) Okapi
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134045 (19736) leiito
»

Moška obleka (maturantska)

Oddelek: Loža
3311011 (10130) lucif3rka

Več podobnih tem