» »

Kje kupujete oblačila?

Kje kupujete oblačila?

Temo vidijo: vsi
««
6 / 13
»»

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

CleanPower ::

jakne iz armyshopa so zakon..
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

krneki0001 ::

Rias Gremory je izjavil:

Je že kdo kupil rokavice v army-shopu? Izkušnje?


Kakšne? Sam sem vzel tam dvoje. Ene iz kevlarja in neoprena (spodnji del iz kevlarja proti urezninam, tenak, da lahko čutiš oprijem, zgoraj debel neopren, če kam udariš, da ti zaščiti roko. Druge so za airsoft.

Hlače tam tudi kupujem. Sem kupil črne sprane, pa jih ne bom nikoli več. Od takrat naprej vedno samo "nove". Sperejo se sčasoma, zdržijo pa mnogo več kot tiste sprane. Normalne M65 hlače (original vojaške) mi zdržijo po 5 do 6 let, ob tem da jih imam za vse od valjanja po tleh pod avtom, ko ga šraufam, do airsofta, dela v hosti in podobno. Sprane vintage futigues (kopija M65 hlač) pa so mi zdržale nekje eno leto, ob tem, da sem jih nosil samo 8 ur na dan v službi, potem se vedno preoblečem v original vojaške (flekaste)).

Razlika je očitna. Sprednji žepi začnejo razpadat - notranje blago dobesedno razpade. Gumbe moraš itak po dveh tednih nošenja na novo prišit, ker so prišiti strojno in samo eno nitko malo zapneš pa odletijo stran in podobno.
Uglavnem sprane so slabše kot "nove".
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

vorantz ::

Kako se pa vidi, če so sprane al ne?
Nism zihr, če je dovol samo pogledat če piše da so sprane v opisu :P

krneki0001 ::

Je dovolj. Če je v opisu napisal, da so sprane, potem so sprane. Kupujem v tem army shopu že odkar obstaja, tako da vem, da ima kar točne opise stvari, ki jih prodaja.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Okapi ::

Še ena zanimiva trgovina s športno konfekcijo z ugodnimi cenami M&M Direct.

Recimo ena softshell jakna, znižana z 80 na 35 funtov.

http://www.mandmdirect.com/01/details/Q...

Ali pa, za tiste, ki mislijo vnaprej, odlični Karrimorjevi usnjeni sandali z vibram podplatom, znižani s 75 funtov na 15 - s poštnino vred pridejo 26 evrov.
http://www.mandmdirect.com/01/details/K...

O.

Okapi ::

Ali pa kargo hlače Police, znižane z 65 na 25 funtov.

http://www.mandmdirect.com/01/details/P...

cortez ::

Okapi je izjavil:

Še ena zanimiva trgovina s športno konfekcijo z ugodnimi cenami M&M Direct.

O.



Hvala Okapi , sem že naročil. Škoda ker ne podpirajo paypal.

Okapi ::

Imaš tudi nemški M&M Direct z enako ponudbo in podobnimi cenami, ki podpira paypal (ne vem pa, če pošiljajo v Slovenijo).

O.

matmel ::

Dobra je tale spletna trgovina m&m z dobrimi cenami in ful fajn dobro ponudbo. Če bo kdo naročal se lahko priključim naročilu.

cortez ::

Poštnina je 10EUR sam jo lahko zmanjšaš na 5EUR s kodo XS22.

Ja, lahko izbereš tudi Nemško podstran oz. Slovensko, sam je pa razlika v cenah potem. Lahk pa pol plačaš s paypalom !??!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

matmel ::

Ja sam se razlika v cenah kar pozna, precej, a bi se dal, da bi kr tko naroču k je? Prek nemške strani, ker tam so cene res noro dobre ?

cortez ::

Če najdete na netu nižjo ponudbo za isti model, velikost in barvo, vam na mandmdirect.com dajo 2x razliko do svoje cene. Seveda, pod določenimi pogoji.

http://www.mandmdirect.com/01/landing/p...

Okapi ::

Čisto tako mimogrede, Bauhaus pri nas ponuja nekaj podobnega.

O.

cortez ::

Ejej, mal sem bil prepozen.


Customer Number:
Order Number:

Dear Mr.,

Thank you for your email.

Unfortunately we would not be able to process this Price Promise claim, as our Terms and Conditions do state that this is only valid on the day of purchase.

I can see that this order was placed at 12:43 on 02/11/12 and you have only emailed us today at 15:53, over 24 hours after the order was downloaded onto our system.

I do apologise for any disappointment caused.

Kind regards


Contact Centre Operator

Telephone: 0871 200 5000
Fax: 0871 664 1355
Overseas: +44 (0) 1568 619 521
Overseas Fax: +44 (0) 1568 619 555

Email: customerservices@mandmdirect.com
Website: www.mandmdirect.com

Okapi ::

Povej,kaj si našel, mogoče bo kdo drug lahko izkoristil dodaten popust.

cortez ::

Kar kupiš, daš v google search in če najdeš isti aktikel z nižjo ceno, jim ga čim prej pošlješ. Dvojna razlika se ti potem prišteje kot bonus pri naslednjem nakupu.

Sam ne vem, ali gledajo samo uk site ali tud ostale.

Okapi ::

Ja, to mi je jasno. Zanima me, kaj si ti našel drugje ceneje.

cortez ::

cortez ::

Okapi ::

Konkretni popusti (recimo jakne po četrtini cene) se najdejo tudi pri nas.
http://www.stilago.si/outlet/moski/jakn...

flameir ::

Okapi je izjavil:

Konkretni popusti (recimo jakne po četrtini cene) se najdejo tudi pri nas.
http://www.stilago.si/outlet/moski/jakn...


Super stran!
Si že kaj tukaj naročil? Kako je z vračilom, če ti npr. ni prav?

Okapi ::

Nisem nič naročal, ampak veljati bi morala naša zakonodaja glede nakupov "na daljavo", se pravi nobenih problemov pri vračanju.

Popravek -zgleda, da je trgovina slovaška, in da gre za nek "nakupovalni klub" - bo treba drobni tisk prebrati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

cortez ::

Stilago - Studio Moderna Fashion Group d.o.o.

Ah , ne vem no. Težko dobiš prave mere .

Podobna stran : www.fashiondays.si


uporabniki nimajo kaj dobrega mneja o teh dveh straneh :
http://www.diva.si/forum/viewtopic.php?...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

flameir ::

hvala, potem odpade :) amazone pa pika :)

genesiss ::

Nimam izkušenj s takšnimi jaknami: http://www.mandmdirect.com/01/details/Q...

Pa me zanima če je to kul za zimo (recimo potovanje)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Okapi ::

Odvisno kaj vse boš spodaj oblekel, in kje boš hodil - Skandinavija je velika. Eno je se po Stockholmu sprehajat, drugo je pa lov na severne jelene nekje daleč na severu.;)

Tale je s flisom podložena, se pravi bi morala biti kar topla. Če daš spodaj termo majico z dolgimi rokavi in kakšen spodoben flis ali topel pulover, bi te do kakšnih -5 po mojem ne smelo zebsti (ampak je že spet odvisno, ali boš migal ali sedel, poleg tega je treba pazit, ker softshelli so običajno narejeni precej tesno, se pravi ne moreš spodaj ravno veliko obleči). Drugače pa za cel dan na -10 in manj moraš najti kaj toplejšega.

O.

Okapi ::

Na Amazonu imajo nekaj zimske konfekcije znanih znamk s konkretnimi popusti.

http://www.amazon.co.uk/b/ref=sr_aj?nod...

Recimo O'Neillova jakna z 200 znižana na 52 funtov.
http://www.amazon.co.uk/ONeill-Explore-...

thramos ::

Okapi je izjavil:

Nisem nič naročal, ampak veljati bi morala naša zakonodaja glede nakupov "na daljavo", se pravi nobenih problemov pri vračanju.

Popravek -zgleda, da je trgovina slovaška, in da gre za nek "nakupovalni klub" - bo treba drobni tisk prebrati.


Iz Stilaga je punca že večkrat kupovala in vračala, pa je bilo vedno brez kakršnih koli težav. Mislim, da že ob pošiljki dobiš template, vse pripravljeno za vračilo.

Vajenc ::

A je na angleškem amazonu tudi kakšna koda za popust?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Spider9 ::

je kdo bil v kratkem v samoboru na placu? imajo že zimske cote?
nedam velik na oblačila, pa tm majo vse na kupu, kr po trgovinah se mi ne da laufat :)
LP

genesiss ::

Okapi je izjavil:

Odvisno kaj vse boš spodaj oblekel, in kje boš hodil - Skandinavija je velika. Eno je se po Stockholmu sprehajat, drugo je pa lov na severne jelene nekje daleč na severu.;)

Tale je s flisom podložena, se pravi bi morala biti kar topla. Če daš spodaj termo majico z dolgimi rokavi in kakšen spodoben flis ali topel pulover, bi te do kakšnih -5 po mojem ne smelo zebsti (ampak je že spet odvisno, ali boš migal ali sedel, poleg tega je treba pazit, ker softshelli so običajno narejeni precej tesno, se pravi ne moreš spodaj ravno veliko obleči). Drugače pa za cel dan na -10 in manj moraš najti kaj toplejšega.

O.

Bom kar vzel, ziher bo kdaj prav prišla.
S kodo XS22 vse skupaj pride 38 GBP.

Vajenc ::

Jaz sem moral neki narobe narest, ker mi koda s popustom 20% za naročilo na mail novice, ni prijela :(
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

The Player ::

A kdo ve a Labod še obstaja (oz. njihove trgovine)?

Kdo ve, kje bi se dal dobit kake boljše srajce, da bi ble primerne tudi za uradne dogodke (služba, zagovor, itd...)

pa da so tudi doseglive za študentski žep ;)

damjan1980 ::

peek&clobenburg. vzames tiste njihove blagovne znamke. so poceni in glede na ceno zelo dobra kvaliteta in lep dizajn

cortez ::

No, Včeraj sem dobil paket od MM. Dostavo vrši DPD.
Kar hitra dostava; naročil v petek-dostava v torek/sreda.

ČE boste kaj naročali, vam svetujem, da pod opombe napišete svojo GSM, ker drugače vas voznik ne bo upu kontaktirat, ker MM ne napišejo gsm številke avtomatsko.

DPD so pa po svoje čudni, saj dostavljajo z osebnim vozilom, na sledenju pa javijo, da so te obvestili, pa čeprav nisi od njih dobil nobenega pildka u kaslc pa tudi zvonc jim je tuj. Tko da je treba čene kr DPD kontaktirat, da kličeš voznika...itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

šernk ::

Kako so kaj velikosti v angliji tisti ki tam kupujete? XL ustreza slovenskim XL majicam?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

dr.Akula ::

Jemlji tole bolj z rezervo, ampak ker si že vprašal: sam sem pred kratkim naročil par oblek na thehut (majice s kratkimi, trenirka hlače, srajco, nekaj puloverjev). Vse sem naročil v M velikosti, ker tudi v Sloveniji kupujem vedno v M in vedno "sede". Takole je; vse razen srajce in trenirka hlač bi moral naročiti v S velikosti. Trenirka hlače so sicer za malenkost predolge, ampak S bi bile verjetno že prekratke. Pri srajci so pa vsi v komentarjih pisali, da naj naročamo eno velikost večje kot običajno, ker je kao majhna, torej bi jaz moral naročiti L. Pa edino ta srajca je res taka, da je 100% tisto kar bi kupil tukaj (size-wise).
Tole je do sedaj edina izkušnja od mene z oblekami iz Anglije, lahko še kdo drug pove, če ima podobne izkušnje.
ni podatka

genesiss ::

Danes sem dobil jakno iz MM.
M velikost, ki jo običajno kupim pri nas, je bila ok.

Poštar od DPD-ja je vztrajno čakal 15 minut pred vhodom, ker sem se tuširal in nisem slišal zvonca. Celo v imeniku je našel stacionarno telefonsko in me poklical. Ne vem kaj bi bilo če me ne bi bilo doma. Res je bil vztrajen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Okapi ::

Mimogrede, pri M&Mdirect je poštnina brezplačna pri naročilih prek 75 funtov. Tako da se splača malo več robe naenkrat kupit in pridejo poceni tudi drobnarije, ki bi jih drugače poštnina preveč podražila.

O.

Aston_11 ::

pri temu direktu iz Nemčije pa preko 50 EUR.

Okapi ::

Samo kot sem na hitro pogledal, ima nemški vse cene od oka 15% višje.

O.

Okapi ::

Še ena stran z znanimi znamkami & veliki popusti (recimo Diesel za več kot 50% ceneje) je BuyVip (prijaviš se z Amazonovim računom).

http://de.buyvip.com/ref=qd_mr_per_l?re...

O.

mat3jc3k ::

Je kdo kaj zasledil poceni allstarke v sloveniji ?

bosmla ::

Malo prebiral pa nic nasel...
Mogoce kdo ve kje bi lahko kupil 100% bombazni pulover (crn) taksen iz tezkega bombaza brez flisa znotraj.
Hvala za nasvet.

Edit: ja seveda brez kaksnega napisa ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

Okapi ::

Recimo na Amazon BuyVip imajo trenutno Le Coq Sportif, črn bombažen, za 35 € (znižan iz 78). Pa še kaj drugega se verjetno najde tu.
http://de.buyvip.com/ref=qd_mr_per_l?re...

Modri dirkač ::

Goody je izjavil:

gzibret je izjavil:

Cote kupujem v tujini, predvsem v večjih mestih zahodnih držav (Nemčija, Belgija ipd...), ko sem na službeni poti in imam kakšno popoldne fraj. Pri nas prodajajo oblačila najnižje kvalitete (in lepote in modernosti) za najvišje cene. Skratka, za veliko denarja ponujajo low-class-shit od shita, vsi po vrsti. SLO trgovine s cotami so smetišče Evrope. Kar ne morejo drugje prodat, pošljejo sem. Mi gre na bruhanje, ko si moram "silom prilike" kupit kaj v SLO. Še v Turčiji imajo boljšo robo za 1/4 cene kot pri nas...

PS - dopolnitev. Ista pesem je s sadjem in zelenjavo, z izjemo tistega, kar pripeljejo iz Srbije in Makedonije.


Sindrom slovenceljna...(si pa prave lokacije za fashion cote navedel: Nemčija, Belgija ;))

Ne vem, kdo je tukaj slovencelj.
Vsak, ki je preživel kašen dan čez mejo naše patetične državice, ve da to drži, pa ne samo pr' cotah.
Everybody lies!

einstein :P ::

V trgovini.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Modri dirkač ::

Relanium je izjavil:

gzibret je izjavil:

Cote kupujem v tujini, predvsem v večjih mestih zahodnih držav (Nemčija, Belgija ipd...), ko sem na službeni poti in imam kakšno popoldne fraj. Pri nas prodajajo oblačila najnižje kvalitete (in lepote in modernosti) za najvišje cene. Skratka, za veliko denarja ponujajo low-class-shit od shita, vsi po vrsti. SLO trgovine s cotami so smetišče Evrope. Kar ne morejo drugje prodat, pošljejo sem. Mi gre na bruhanje, ko si moram "silom prilike" kupit kaj v SLO. Še v Turčiji imajo boljšo robo za 1/4 cene kot pri nas...

PS - dopolnitev. Ista pesem je s sadjem in zelenjavo, z izjemo tistega, kar pripeljejo iz Srbije in Makedonije.

Tvoj post je potegnjen popolnoma iz riti.
V Nemčiji (in drugod) pa seveda nimajo Pull&Bear, New Yorkerja, H&M in podobnih.
In res nevem, kako bi se dalo bangladešovcu šivat dva različno kvalitetna pulovra.

Imajo.
Poglej na spletne strani določenih blagovnih znamk, imajo kar velike online trgovine, preglej kolekcije, pojdi v naše poslovalnice. Veliko sreče!
Everybody lies!

bosmla ::

Ma sem vse preiskal pa crnega (brez napisov) 100% bombaznega puloverja iz tezkega bombaza brez flisa znotraj ni nikjer za dobit (Amazon BuyVip ima obupno pomanjkljiv opis - tako dobis ponavadi bolj majico ali pa flis znotraj).
Ce kdo naleti na kaj takega naj prosim sporoci.
««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520937 (5034) Kvinta
»

nova moška bunda/puhovka, kje kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112478 (7213) Kvinta
»

pohodniška oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8918858 (12323) Okapi
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134801 (20492) leiito
»

Moška obleka (maturantska)

Oddelek: Loža
3311137 (10256) lucif3rka

Več podobnih tem