» »

Black Mesa 14.9

Black Mesa 14.9

«
1
2 3
...
5

kmetek ::

  • spremenil: kmetek ()

Nagi Bator ::

"Zivi bili pa vidjeli..."

Highlag ::

Ja zgleda da je pekel ponovno zamrznil.... Pa pravijo, da deluje globalno segrevanje....
Never trust a computer you can't throw out a window

opeter ::

Kot je Rode rekel: verjamem, če vidim.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

NOROOOOO :P:P:P:P:P:P

A to je druga grafika za Half Life 1?
A to naj bi bilo tole?:P Ali kaj drugega?

mjolnir ::

To je to. Kaj je tako smešno?

Mipe ::

Pa kaj je s tem FOV, me glava boli že po gledanju trailerja...

oo7 ::

mjolnir je izjavil:

To je to. Kaj je tako smešno?



Kje pa je kaj smešno?8-O

69charger ::

Black Mesa je v bistvu standalone mod, ki uporablja Source pogon. Čisto vse iz HL1 je bilo predelano in izboljšano. Torej ni le HL1:Source ampak res pravi remake. S prvo verzijo bo možno igrati vse do Lambda reaktorja, Xen bo pa popolnoma svoj chapter ker bodo zgodbo še razširili. Komaj čakam.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kje pa je kaj smešno?8-O

Mogoče tistih 7 smeškotov, ki si jih prilepil v svoj post ;)
Drugače pa grafika ni iz Half-Life 1 ampak je iz Half-Life 2. In ravno v tem je point tega ljubiteljskega projekta, ki ga je celih 8 let bolj ali manj uspešno razvijalo okoli 40 prostovoljcev.

Kolikor je meni znano (če se motim naj me nekdo popravi) gre za predelavo igre Half-Life 1 z motorjem od igre Half-Life 2. Drugače povedano Black Mesa je Half-Life 1 z izboljšano grafiko.
Rečeno je bilo, da bo igra na voljo zastonj, če pa to še vedno drži pa ne vem.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kje pa je kaj smešno?8-O

Mogoče tistih 7 smeškotov, ki si jih prilepil v svoj post ;)
Drugače pa grafika ni iz Half-Life 1 ampak je iz Half-Life 2. In ravno v tem je point tega ljubiteljskega projekta, ki ga je celih 8 let bolj ali manj uspešno razvijalo okoli 40 prostovoljcev.

Kolikor je meni znano (če se motim naj me nekdo popravi) gre za predelavo igre Half-Life 1 z motorjem od igre Half-Life 2. Drugače povedano Black Mesa je Half-Life 1 z izboljšano grafiko.
Rečeno je bilo, da bo igra na voljo zastonj, če pa to še vedno drži pa ne vem.


Aha.No to sem nalimal(:P)od veselja:)ker Half Life je zame najboljša igra kar sem jih igral in potem še Half Life 2.Ker že epizodo 3 čakam 100 let pa me je razveselila novica,da pride pa pač ta igra nisem mislil nič slabega:).

GrimReaper ::

Če se dobro spomnim se tole čaka že od izida HL2, konec 2009 pa naj bi izšla.
Pa alpha verzijo sem že dolgo nazaj probal, ampak je bla še daleč od končane igre.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Izi ::

Kaj hudiča se pa dogaja z Half-Life 2: Episode 3, ki naj bi po prvih napovedih izšla že leta 2008, sedaj pa že 4 leta prelagajo izid ?
Uradnega datuma ni nikjer, preklica tudi ne, neuradni datum pa pravi božič 2012 v kar seveda močno dvomim. Tole bo kmalu preveč zastarelo za prodajo, če že ni.

oo7 ::

Half Life 2 episode 3 mislim,da še nebo kmalu če sploh bo:'(.Sem bral po forumih,da ljudje sprašujejo valve pa taokroglega šefa Gabe Newell kdaj bo pa samo molčijo in nič ne povejo.Mogoče pa delajo nekaj čisto novega pa,ko pride ven nas samo vrže na rit:))

mjolnir ::

Aja, opa. Sem mislil da se smejiš igri/izgledu. Half Life 2 episode 3/ Half Life 3 pa pomojem še kar nekaj časa ne bo, če sploh kdaj bo.

dolenc ::

Super, verjetno se ne bo dalo podoživeti občutkov ob prvem igranju hl1, bo pa bliz :D

Lepo, da ne zamrejo taki projekti.

RejZoR ::

Če je countdown dejansko za release igre bom pojedel svoje obrvi...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

koyotee ::

pics or it won't happen :D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

tt2 ::

a lahko kdo malo na kratko razloži kaj o tej igri ali karkoli to je?

mjolnir ::

tt2, si se včeraj rodil? Hec :D. Dejansko gre za Half Life 1 z lepšo grafiko, novejšim source pogonom. Projekt, ki nastaja že od 2004 (izzida Half Life 2). Prvič naj bi igra izšla leta 2009, vendar ni. Zdej je pa uradni datum 14 september. Igro boš lahko snel s steamom zastonj, če imaš na steamu vsaj eno igro s source pogonom.

oo7 ::

Kje pa se bo dalo dobit to igro sploh?Glede na to,da na Steamu je ni in nikjer je nisem zasledil.Če kdo ve kje se,da naročit pa tud če je 60eur kupim takoj;).

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kje pa se bo dalo dobit to igro sploh?Glede na to,da na Steamu je ni in nikjer je nisem zasledil.Če kdo ve kje se,da naročit pa tud če je 60eur kupim takoj;).

Kam noriš, saj še ni 14. september :P
Potem jo boš pa že nekje našel. Ker bo kot kaže zastonj, ne bo pretirane panike tudi če jo boš potegnil s torrenta ;)

In zaenkrat še ne bo cel Half-Life 1, ampak samo do Lambda reaktorja. V HL1 smo od tam potem skozi portal odšli na Alienski planet Xen, ali nekaj takega. Ta del pa še delajo in bo na voljo kasneje, verjetno čez nekaj let ;)

D3m ::

fap fap fap fap...

:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kje pa se bo dalo dobit to igro sploh?Glede na to,da na Steamu je ni in nikjer je nisem zasledil.Če kdo ve kje se,da naročit pa tud če je 60eur kupim takoj;).

Kam noriš, saj še ni 14. september :P
Potem jo boš pa že nekje našel. Ker bo kot kaže zastonj, ne bo pretirane panike tudi če jo boš potegnil s torrenta ;)

In zaenkrat še ne bo cel Half-Life 1, ampak samo do Lambda reaktorja. V HL1 smo od tam potem skozi portal odšli na Alienski planet Xen, ali nekaj takega. Ta del pa še delajo in bo na voljo kasneje, verjetno čez nekaj let ;)



Neučakan sem:))
No ja sej Half Life je zelo dolga igra.Tisto na Xen-u se ni dogajalo dolgo tako,da tudi če tega dela ni v igri bo še vedno dolga:)
Pa če prav razumem teli ljudje,ki to igro preoblikujejo sploh niso z Valve ali se motim???Bi jih vsaj Valve najel pa bi oni naredili HF3 če oni nimajo časa:P

RejZoR ::

Valve nima nič zraven. Če bi imel, bi zadevo lahko izdali že prej in to v celoti.

Osebno čakam dan ko bo nekdo predelal legendarni They Hunger v najnovejši Source pogon.
Meni osebno ena boljših grozljivk tistega cajta, mojstrovina Neila Manke. Left 4 Dead je bil podoben ampak niti malo tako temačen in creepy kot They Hunger. Tud škoda, da so ukinli They Hunger 2, sem se že dolgo pripravljal na nakup ob releasu pol pa žalostna novica, da so ukinli razvoj :(
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Izi ::

oo7 je izjavil:

No ja sej Half Life je zelo dolga igra.Tisto na Xen-u se ni dogajalo dolgo tako,da tudi če tega dela ni v igri bo še vedno dolga

Izdelovalci pravijo, da je brez Xena, se pravi tisto, kar mislijo sedaj dati ven, za 8 do 10 ur igranja. To ni ravno dolgo. 2 popoldneva in si končal.

RejZoR ::

Men je bil Xen itaq brezvezen. Do Lambda Core levela pa je bilo ful zanimivo. Je pa tko da je zadeva dolga toliko kot izvirni Half-Life. Razlika je samo v tem, da smo Half-Life vsi preigral že miljonkrat in že veš kako se lotit nivojev čeprav bojo sedaj mal predelani. Ko si igro dobil nanovo si sigurno rabil dalj časa, ker si se kje izgubil, si kaj iskal, parkrat crknil ker nisi poznal fore itd...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

mjolnir ::

Po tem prebranem imam filing, da HL3 še kar nekaj časa ne bo. Bi bil pa presrečen, če bi vsaj najavili, da je projekt v zagonu. Zadnja valve-ova igra, kjer sem res užival je bla portal 2, res biser. Pri zgodbi se Half Life in Portal (1 in 2) zelo povezujejo, saj sta Black Mesa in Aperture Science, dve tekmici. Torej vsak true Half Life fan, bi moral probat Portal (1 in 2).
This is your fault. I'm going to kill you. And all the cake is gone. You don't even care, do you?

GlaDOS 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

kmetek ::

Portal 2 sem igral vsaj 3x....upam, da bo 3 tudi.

boogie_xlr ::

Gravity gun, where is it? Oh, it's in HL2 and that happened later then.

D3m ::

Jebeš gravity. Crowbar all the way. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

G-man :)

GrimReaper ::

Še 15 sekund.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

kmetek ::

13..

Ganon ::

kmetek ::

krepnl ne dela. it was a lie :D

Ganon ::

Niti torrent ne dela, vse je pokleknilo. :)) Počakajmo še malo.

kmetek ::

dej link torrenta :P

Ganon ::

magnet:?xt=urn:btih:VG2UNOAUDQQQQ4GOBHCDAOFGV3U6AFL7&dn=BlackMesa&tr=http%3a%2f%2fwww.gameup
dates.org%2fannounce.php

5er--> ::

Ganon ::

Oboje je 403 Forbidden.

AmokRun ::

kmetek ::

1250K/s :D

kmetek ::

http://bleddyn.co.uk/forums/ocuk/BlackM...

Then add these trackers.

http://tracker.ccc.de/announce

http://www.gameupdates.org/announce.php

udp://tracker.publicbt.com:80

udp://tracker.ccc.de:80

udp://tracker.istole.it:80

http://games.on.net/file/50858/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

JC Denton ::

Upam da mi jo uspe čimprej dol potegnit, da jo v nedeljo preigram. Zanima me kolk folka bo to igralo.

kmetek ::

start setup. exe and it's says could not find blackmesa.7z?

ANY IDEAS?

RejZoR ::

Imaš oba fajla v isti mapi?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

vse 3...

BlackMesa.7z
BlackMesa.md5
BlackMesa-Setup.exe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

5er--> ::

Če samo odzipaš BlackMesa.7z z 7-zip?
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half Life 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18836328 (1028) D3m
»

Half-Life II (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Igre
1677112371 (2986) opeter
»

Half-Life in Portal (film)

Oddelek: Sedem umetnosti
447872 (2205) oo7
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237428 (23144) Sc0ut
»

Half-Life 2 Episode Three (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12319059 (10405) tt2

Več podobnih tem