» »

Tišanje Chiefteca CS 601MDR

Tišanje Chiefteca CS 601MDR

pisy ::

imam kar glasen comp. Imam p4 2.4, plata epox 4pea+, napajalnik pa enhace 300W. poleg standardnega ventilatorja na stranici imam še dva za prepih(en spredaj pod diski in zadaj pod napajalnikom). n vem ali so glasni za prepih ali napjalnik? ve ntilatorja sta spire 80mm. ali naj jih z FANMAT-om zreguliram?ali naj kupim ventilatorje ki se kontrolirajo po temperaturi. procesor se mi segreje do največ 46 stopinj, notranjost pa do največ 31 stopinj. ali rabim sploh prepih?!!!!!8-O ali obloge kaj pomagajo?
piskac
  • spremenil: alien-w ()

||_^_|| ::

Izklopi ta 2 ventilatorja pa boš vidu če se ti dere napajalnik. Če jih hočeš utišat je pa fanmate dobra stvar.
Za obloge pa tut mene zanima.

pisy ::

problem je tle k mam uno nalepko gor za garancijo k sm ga kupu pr mlacomu. kokr sm poslušu se mi dere napajalnik. ka je za nardit? Drug napajalnik al naj vgradim nov ventilator v napajalnik? unga k se sam regulira glede na temperaturo. k notranjost se mi segreje največ do 32 stopinj pa imam kr vroče v sobi. a sploh rabm preih v ohišju?:)) za obloge pa ne vem k mislm modding delat---- stranica iz pleksija, modra neonka in vantilator na stranici s tremi diodami.
a mejbi veš kateri so trenutno najbl strupeni zvočniki 5.1?sedaj imam cambridge dtt2200 pa so bl švoh.

CandyMan ::

Genius home theatre 5.1 U Big Bangu so za 34k pa v lesu so. Ful dobra stvarca!

matias ::

btw: tile 5.1 Genius zvocniki so eni izmed najbolj kur***** zvočnikov na trgu :) igrajo tak ko kak star tranzistor!
raj si kup Altec Lansing, sam ne un grd jajcast model... tisti napolnijo celo dvorano z zelo lepim zvokom, pa cist majhni so... (zelo veliko modelov je na voljo, ce jih dobis)
aja, ce mas pa se vec denarja, si pa BOSE kup :D

lahk mas pa tud genius, ce nisi prevec zahteven :)

Thanatos ::

če so ti dt2200 švoh in živiš v bloku se mi smilijo tvoji sosedje :D

matias ::

nisem mislil svoh... zvok je zanic... srednji in visoki toni so tako nedefinirani, kot da bi med petjem drzal roko pred usti... neenakomerni, raztegnjeni, ...
fuj! :D

CandyMan ::

matias : a jih mas mogoce doma? ce jih nimas SHUT THA FUCK UP!k pojma nimas kvaj dobr zvok!ti kr kup une u plastiki sj kul an

matias ::

sem jih na zalost mel doma...dva dni...ne po moji zaslugi
btw: ce so leseni, se ni nujno, da dobro igrajo - to je tko, kot da bi na "pikija" dal lite felge pa nizkopresecne gume :D

a nismo mal off topic? :)

Xplicit ::

glede teh oblog bi tud mene zanimal, ce se dejansko to sploh splaca :\

pa se to - kje se da dobit ksne ql in pocen mrezce, da das pred ventilator da mi ne vlece prahu v kompjutr

btw - pa se ena stvar off topic - Matias: tile 5.1 Genius zvocniki so eni izmed najbolj kur***** zvočnikov na trgu :) igrajo tak ko kak star tranzistor!

1. sele zvocniki so supr - posebi za racunalnik, ok za domaci kino glih niso popolni, za racunalnik se jih pa nikakor nebi branu, posebi za tolk nizko ceno
2. a sploh ves kolk kvalitetn zvok so mel stari tranzistorji, oz radiji - jest mam doma enga 30 let starga, pa ce bi mel plac v sobi (in ce bi vec poslusu radio) bi ga z veseljem zamenu za stolp ker ma po tolkih letih se vedno kristalno cist zvok

pisy ::

Ne ne nism v bloku. Gledu sm en sistem od logitecha, k je tud 5.1 pa ima SubWoofer kr 188W, kar je po moje kr dost. Drgac bom pa gor prklopu sistem od Martin Audio pa bo. Btw. a rab kdo hud ozvočenje za party? Mam hud sistem od Martin Audio. Gres lahk pogledat na tole stran in gres pod products in potem pod touring+profesional in pol izbereš wavefront serijo. imam 4x W3 in dva suba ws2. ojačevalce pa : za suba 2x1000w, za w3 base 2x800, za w3 hi/mid pa 2x350. dam za kompjuter 470k sit pa ni to to!>:D

/edit: Prekomerna uporaba CapsLock-a in vprašajev na forumu ni zaželena!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: exe ()

pisy ::

hy! n vem ka naj s to kišto.dal sm za komplet z monitorjem 19 samungom 470k sit pa je klinc k je glasen in pomoje je to kr tale enhace napajalnik. baje da so najhujši od logitecha ta novi 5.1 digital

matias ::

No, z Logitechom si ze na boljsi poti :)
btw: imam enako ohisje (CS601), pa me tud hrup moti... notr so 4 ventilatorji, pa se 2 prideta, napajalnik se dere - tale vulkano se dere tko, da se mi vcasih zdi, da sem v tovarno prisu, ko stopim v sobo... danes sem si plexi zatesnil s silikonom za okna... nc kej boljs... :|
Xplicit: hja, js sem tisto mrezico dol dal, ker je vent. se glasnejsi, je pa res, da je kr naenkrat full vec praha na plati :/
pismo... a bo treba une akasine obloge kupit? :\ - ce mam plexi pa neonko, se bodo grdo vidle... damn! :/

Jebiveter ::

Altec Lansing so eni najboljsih zvocnikov kar jih lahko nabavis! Sam imam njihov 2.1 sistem 2100, ki mu sicer za spoznanje manjka srednjih tonov, vendar so to carski zvocniki! Imel sem namen kupiti 5.1 hercules pa sem raje te vzel! Ce bi imel se enkrat toliko denarja za zapravit za zvocnike (za te sem dal 24.000 v JAE), bi 100% vzel Altec Lansing 5100 (enhanced) ali 641 (ultimate) model.
"When sound kills!":D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

matias ::

Jebiveter: ti si car! :)
ps: ko so jih v BOFu predstavl oz. testiral, se je folk kr ustavlu pa gledu, katero cudo tak igra... tak majhni so, pa so CELO HALO napolnal :) super zvok, res...

pa k temi: a je kdo ze probu te obloge za utisanje? kak se kej obnese stvar? js bi jih raj kr sam naredu...

pisy ::

te obloge spremenijo barvo zvoka. ne utiša v celoti. najbolša varianta je pomoje kupt blacknoise ultra silent, ki je za 1dB tišji od zalmana sam je baje mal drag. najbl se dere pr men enhacov napajalnik k ga bom zj čez okn vrgu. drgač mam pa še dva dodatna ventilatorja za prepih od zalmana( spredaj pod diskom ina zadaj v drugi luknji pod napajalnikom. kako se pa kaj enermax obnese ki mu nastaviš obrate. al pa če v napajalnik vgradiš nov ventilator ki se sam regulira??????8-O

pisy ::

:D a obstaja altec lansing 5.1? ker namreč veliko delam z zvokom in imam audigy2 platinuma in dtt2200 k so pa mal bedni na mid/low področju. sj derejo se še kar.kje v sloveniji pa imajo največ teh zvočnikov prikloplenih da jih lahk probaš k bi blo carsko. ne pa da kr kupiš ene k so pol največja jaca in predragi

pisy ::

za vse ki ne morete dobiti pravega basa in suba je audigy2 platinum prava izbira. za vsak zvočnik nastaviš ali naj gre na njega samo mid/hi ali pa še bas ki se nato preko kretnice v subu preusmeri. in še ena super nastavitev pa je v eax-ovi konzoli CMSS 3d in potem izbereš še ali samo cmss ali pa cmss2 ki pa naredi neverjetne base. naredi 5.1 3d zvok iz mp3 formata. samo centralc je mal pretih in ga imam do konca naglas. pa še ena dobra stvar je pa kretnica ki jo nastavljaš za base. jaz jo imam na 140Hz in dela super

||_^_|| ::

pisy: jst mam samoregulerajočega enermaxa (430). mam še zalmana na procu, pa 5 TT ventov za prepih in najglasnejša zadeva sta diska (WD 10,2, pa WD 120JB)

pisy ::

a pa kišta sploh ni glasna? ql to! pol grem jst tud po enermaxa. tale enhace sux. a pol maš dva venta spredaj in dva zadj ter stranski? men pa Wd 120Gb 8Mb kr lepo dela. na procu je tud ventilator z modro neonko (plata epox 4pe+ in p4 2.4, 512Mb rama ddr 2700, lead geforce ti4200 8x vivo 128Mb, audigy2 platinum)mašina drgač ful uredu dela sam k je napajalnik glasen. zdle gre čez okn. majke mi:))

||_^_|| ::

pisy: ni glasna ker mam zvezane ventilatorje (unih 5) na en 3-stopenjski šalterček. dva spredi dva zadi pa enga stranskiga.

pisy ::

prejle sm bil na mlacomu, kjer sm kupu ta komp. in sm govoru z unmu na servisu da bi se dal ustimat zalmana v napajalniku. kok mas kej stopinj v kišti.jsta največ 32. procesor pa največ 47. kje si pa ta šalter nabavu?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187937 (40412) staher
»

Nova anketa: kakšna konfiguracija zvočnikov je priklopljena na vaš primarni računalni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
677998 (6293) Blum
»

Altec lansing vs. logitech

Oddelek: Zvok in slika
112282 (1948) raptor1
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232292 (1620) jest10
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332703 (2013) partysound

Več podobnih tem