» »

Sveti Peter in njegovo b.m. spočetje

Sveti Peter in njegovo b.m. spočetje

«
1
2 3

luli ::

Videti je, da mediji kar nočejo pozabiti zgodbe. Sicer čudno, saj v ozadju ni nobenega dejanja, ki bi ga bilo mogoče kazensko preganjati, po drugi strani pa niti ne, saj se lahko hitro in enostavno dokaže Rodetu smrtni greh.

Mogoče je dobro, da smo delno zanemarili začetek zgodbe, saj zgleda, da se zgodba na žalost novinarjev prehitro končuje.

Torej zadeva je sledeča : Rode je pripravljen opraviti test očetovstva.
Scenarija sta torej dva :
DA : Rode postane izobčenec in dobi sina. Novinarju Karbi zraste legitimnost.
NE : Pojavijo se teorije zarote o načinu testiranja, novinarji vlečejo na plan nove zgodbe, Rode toži, vendar sodbe glede na hitrost sodišč ne dočaka.

Sam obe izmed možnosti ocenjujem na 50%.

Kakšen pa bo po vašem mnenju epilog te zgodbe?

alexa-lol ::

NE ... kako težko je pa podkupit uno k sklofa "Glede na vzorce DNK smo ugootvili, da je/ni vaš sin".

djordjevic ::

luli je izjavil:

Videti je, da mediji kar nočejo pozabiti zgodbe. Sicer čudno, saj v ozadju ni nobenega dejanja, ki bi ga bilo mogoče kazensko preganjati, po drugi strani pa niti ne, saj se lahko hitro in enostavno dokaže Rodetu smrtni greh.

Mogoče je dobro, da smo delno zanemarili začetek zgodbe, saj zgleda, da se zgodba na žalost novinarjev prehitro končuje.

Torej zadeva je sledeča : Rode je pripravljen opraviti test očetovstva.
Scenarija sta torej dva :
DA : Rode postane izobčenec in dobi sina. Novinarju Karbi zraste legitimnost.
NE : Pojavijo se teorije zarote o načinu testiranja, novinarji vlečejo na plan nove zgodbe, Rode toži, vendar sodbe glede na hitrost sodišč ne dočaka.

Sam obe izmed možnosti ocenjujem na 50%.

Kakšen pa bo po vašem mnenju epilog te zgodbe?

Isti kot pri Kresalki. Testi ga bodo oprali krivde, v očeh ljudi pa bo kriv. >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

luli ::

No potem ko sem že oddal post se mi je ponudila še ena izmed možnosti :
Ker se bi s testom zgodba za naše razmere prehitro odvila, stavim 5€ na naslednji zaključek :

Peter si naenkrat nenadoma premisli in po navodilih znanega novinarja reče, da ni pripravljen na odvzem DNK, saj z očetom, ki ga ne sprejme, noče imeti nič. Potem si naenkrat Rode začne prizadevati za ta test. Stokovnjaki, ki so do nedavnega za Delo izjavljali, da ni pravne prepreke, ki bi Petru onemogočila izvedeti ime očeta pa naenkrat vidijo polno pravnih preprek.

Da ta zgodba se najbolje vklaplja v našo okolje. Kot sem rekel stavim 5€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()

Karaya 52 ::

Odnos Rode-javnost bo ostal isti, ne glede na to kaj se zgodi.

No, kaj se bo zgodilo z Delom ... to pa me zanima. Ce se izkaze Karbin clanek za ponesreceno rumeno zgodbo na naslovnici osrednjega casnika, potem smo decki in dekline na prelomni tocki slovenskega novinarstva. Taksne blamaze se pac ne pozabi.

Pocakajmo. >:D

Marat ::

Naj grejo naredit DNK test nekje v tujini, npr. Nemčiji, in vsi laboranti morajo biti trdni ateisti (da ne bo kak Opus Dei na njih vplival) :)

luli ::

Marat je izjavil:

Naj grejo naredit DNK test nekje v tujini, npr. Nemčiji, in vsi laboranti morajo biti trdni ateisti (da ne bo kak Opus Dei na njih vplival) :)


Ja ampak priporočeno bi bilo, da ne v Nemčiji, saj vedo od kje prihaja papa. Tudi Italija ne pride v poštev. Amerika je itak no go, saj tam oblast prevzemajo desnaki, Hrvaška in Poljska odpadeta.

Ostane samo še Kumrovec.

USS Liberty ::

Meni je čudno to, da je Rode, ki so ga v tem istem časopisu "dobro obveščeni" novinarji proglasili, da je vodja gejevskega lobija "nevidna moč", sedaj postal nek Bill Clinton, ki je času hipijev ženske naskakoval in froce naokoli delal.

Jaz bi bil kar presenečen, če bi nek resen test Rodetu očetvstvo res dokazal. Mislim, da je Rode zvit in je s to vaško radodajko šel samo tako daleč kot Billy z Monico, tako da se bo Peter S. moral zadovljiti s tem, da je njegov fotr nek drugi Francl iz sosednje vasi, ki vozi traktor. Ne bo pa Rode nikoli prepričal slovenske javnosti... Na medmerežju je že leva propaganda, da bo test ponarejen in tudi če naredijo dest testov v Švici, ne bo to Slovencev prepričalo, tako kot Slovenci še vedno trdno mislijo, da je tista Apollo zastava plapolala, ker je veter pihal v Universal studiju.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Marat ::

Mogoče je pa kak Rodetov brat ali bratranc. Ker podobnost je kar očitna :)

Karaya 52 ::

Ne glede na izide testa, bodo ljudje, ki rezultatu ne bodo verjeli. S temi se nima smisla ukvarjati tako kot ne z ljudmi, ki slisijo veter na Luni. Anyway. Ce Rode ni ata bo tozil Delo, ce si je Karba vse skupaj izmislil, ne vidim razloga, da tozba nebi uspela - odskodnino podari Karitas. RKC se dve desetletji maha z Delovo izmisljotino, dokaz, da po osamosvojitvi kulturni boj se vedno zivi. Delo pa ... o Delu se ne bo vec debatiralo.

SaXsIm ::

ah pa dejte no. Od vseh problemov, ki jih kot država imamo, se vi obremenjujete z enim nepomembnim Rodetom. Kaj ne vidite, da smo že tako daleč, da mora Janša svoje žrtvovati?
SaXsIm

luli ::

SaXsIm je izjavil:

ah pa dejte no. Od vseh problemov, ki jih kot država imamo, se vi obremenjujete z enim nepomembnim Rodetom. Kaj ne vidite, da smo že tako daleč, da mora Janša svoje žrtvovati?


Zate, ne vem kako si daleč, moram pa ti povedati, da mi glede financ in življenja ni šlo nikoli bolje. Zdaj če je za tvoje probleme kriv Janša ne vem. Vsekakor pa bi na tvojem mestu testiral svoje mulce. Da se slučajno zadaj ne bi skrival Janša.

Karaya 52 ::

To je top tema ze cetrti dan, vsak Dnevnik se s tem zacne. Mi pa debatiramo in fantaziramo o moznih zakljuckih. O Jansinem zrtovanju pa se ni bilo prispevka. Mogoce jutri. Sploh pa JJ (se) nima dosti opraviti s Sv. Petrom in brezmadeznim spocetjem, tako da ne razumem zakaj se pojavlja v temi. Mogoce koga zrtvuje kot Abraham Izaka?

Zgodovina sprememb…

USS Liberty ::

še dobro, da je prišla ven Rodetova štorija, saj bi se drugače naši novinarji ukrvarjali s tem, zakaj Janša kupuje luč v IkeI in ne v Merkurju
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Daedalus ::

Mislim, da je Rode zvit in je s to vaško radodajko šel samo tako daleč kot Billy z Monico,


Če to drži (pa pustimo ob strani stereotipe o " radodajni prasici" in "hudem jebachu", ki sekajo iz zgoraj citiranega stavka), se bo Rode pač cvrl v večnem ognju.

Fine with me.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

PaX_MaN ::

SaXsIm je izjavil:

ah pa dejte no. Od vseh problemov, ki jih kot država imamo, se vi obremenjujete z enim nepomembnim Rodetom. Kaj ne vidite, da smo že tako daleč, da mora Janša svoje žrtvovati?

Jah, s tem kako bojda politična elita posiljuje pse so se leto pa pol t(i)le na S-T ukvarjal...

AmokRun ::

alexa-lol je izjavil:

NE ... kako težko je pa podkupit uno k sklofa "Glede na vzorce DNK smo ugootvili, da je/ni vaš sin".

Sploh če je predstojnik inštituta Jože Balažic, ki je med drugim tudi predsednik društva Slovenski katoliški izobraženci. :D

luli ::

Daedalus: Vidim, da si zelo pobožen. Nač naj te ne skrbi, saj se je spovedal.

Sicer pa me bolj kot prepucavanje zanima vaše mnenje glede epiloga te zgodbe.
Torej kako se bo zgodba po tvojem mnenju končala Daedalus?

Karaya 52 ::

Daedalus je izjavil:

Mislim, da je Rode zvit in je s to vaško radodajko šel samo tako daleč kot Billy z Monico,


Če to drži (pa pustimo ob strani stereotipe o " radodajni prasici" in "hudem jebachu", ki sekajo iz zgoraj citiranega stavka), se bo Rode pač cvrl v večnem ognju.

Fine with me.


Uau. :D Se sploh lahko na kak drug nacin bolje demonstriras neznanje. :D

luli ::

AmokRun je izjavil:

alexa-lol je izjavil:

NE ... kako težko je pa podkupit uno k sklofa "Glede na vzorce DNK smo ugootvili, da je/ni vaš sin".

Sploh če je predstojnik inštituta Jože Balažic, ki je med drugim tudi predsednik društva Slovenski katoliški izobraženci. :D

Evo smo že odkrili zaroto!

Daedalus ::

Jaz sem ateist. Večkrat poudarjeno, tudi tu. Tako da smo si glede tega na jasnem.

Epilog? Me ne zanima preveč. V bistvu se mi tile pobožni ljudje še kr smilijo. Ko se v imenu neke brezvezne fantazme takole mučijo celo življenje in zanikajo (sploh duhovniki in višje) nagone, ki vrsto sicer ohranjajo v obstoju. Precej samodetruktivno, bi rekel. Prej bi razumel, da je dejansko naredil otroka, al pa dva, kot pa da nikol ni sexal. V kolikor se izkaže, da je kakega naredil... bo pač izpadel hud hinavec v stilu "Ne glejte mojih dejanj, ampak poslušajte moje besede."

Moreš biti hud naivnež, da se takole pustiš furat žejen prek vode. Ampak ajd, njegova odločitev je to, z vsemi posledicami, ki jih ima.

Uau. Se sploh lahko na kak drug nacin bolje demonstriras neznanje.


Neznanje česa? Na nivoju stereotipov je USS povedal točno to. Glede pekla pa... se tudi ne motim, glede na Biblijo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

Okapi ::

Taksne blamaze se pac ne pozabi.
Pajade. Naslednje leto ob tem času se tega ne bo nihče več spomnil.

ce si je Karba vse skupaj izmislil,
Kako si je lahko vse skupaj izmislil? Samo po sledi starih govoric je šel, saj je celo Rode sam priznal, da je imel rad Petrovo mamo. A jo je spoznal v bibličnem smislu, vesta zanesljivo samo onadva, špekuliranje pa za zdaj še ni niti prepovedano, niti kaznivo.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

luli ::

Okapi :
špekuliranje pa za zdaj še ni niti prepovedano, niti kaznivo.

Ne vem, če je to tako enostavno.
Daedalus :
Neznanje česa? Na nivoju stereotipov je USS povedal točno to. Glede pekla pa... se tudi ne motim, glede na Biblijo.

Očitno imaš ti vgrajene neke čudne stereotipe, če lahko razumeš to točno tako. Taki stereotipi so značilni za dežele južno od nas.

Karaya 52 ::

Daedalus, katolicizem oz. verjetno pa nobena krscanska sekta ne deluje po principu, ki si ga zapisal. Ce bi res kaj vedel o Bibliji, si tega kiksa nebi privoscil. :) Kot bi zapisal - romanje Bude v Meko. WTF. :)

Okapi je izjavil:

Taksne blamaze se pac ne pozabi.
Pajade. Naslednje leto ob tem času se tega ne bo nihče več spomnil.

ce si je Karba vse skupaj izmislil,
Kako si je lahko vse skupaj izmislil? Samo po sledi starih govoric je šel, saj je celo Rode sam priznal, da je imel rad Petrovo mamo. A jo je spoznal v bibličnem smislu, vesta zanesljivo samo onadva, špekuliranje pa za zdaj še ni niti prepovedano, niti kaznivo.

O.


Se ze nazaj vlece Karbo in Delo. :)) Ne more nek "resen" casnik, objaviti taksnih zgodb na prvi strani z argumentacijo, da so sli po sledeh govoric. No, lahko jo ze objavi samo potem se naj ne cudijo, da jim naklada pada iz leta v leto. :) Rezultat ocetovstva bo jasen. Ne gre tukaj za Patrijo z meglo v zraku. Da ali ne. Delo laze ali ne laze. Kdo pa si zeli brati cajtng, ki mu laze? :) No, tudi na to bi se dalo odgovoriti. ;((

djordjevic ::

Kako lepo je videti, da ste tako konsistentni v branjenju lika in dela naših javnih oseb, po govoricah obtoženih jemanja mamil in podobnih packarij. Oh, wait ...

;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

Daedalus ::

Taki stereotipi so značilni za dežele južno od nas.


Takes one to know one, eh?

Daedalus, katolicizem oz. verjetno pa nobena krscanska sekta ne deluje po principu, ki si ga zapisal.


Itak da ne. Tam je dosti, da se greš malo zatožit k enemu župniku. Sam koncept greha in Boga je v resnici bolj zajeban. Če ga je Rode nepooblaščeno namakal, je kr jasno, da gre v deveti krog. Pa ne nebes>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

DeeJay ::

Ta, očitno ZELO pomembna štorija, ki polni naslovnice, je itak samo diverzija za vlado, da potiho sprejeme en kup bedastih zakonov, povečuje takšne in drugačne davke, zniža plače, pokojnine itd... zanimivo je prebirat "drobne", "skrite" novice ob takih "pompoznih" novicah... ti je takoj vse jasno.

djordjevic ::

Ne igram športnih stav, pa niti zdaj ne bom dajal napovedi. On a more personal note - osebno Rodetu sploh ne bi zameril, če bi pokazal, da je celo človek. Hvalabogu, da ga ganejo ženske, ne pa mladoletna deca. Po drugi strani pa je res, da sem ateist. Katoliške ovčice bi mu znale zameriti. Edino, kar bi me motilo (v primeru, da se res izkaže, da ima sina) lahkotnost svetohlinstva in pridiganja drugim. Poleg tega pa je prav zanimivo še nekaj drugega, in sicer kako so se na zadevo odzvali mediji. Če so bili v primeru Urana v bistvu prav blagohotni in so mu nekateri odkrito stopili v bran, ko ga je vatikanska mafija praktično izobčila in ga dala v neke sorte zapor, se do Rodeta obnašajo drugače (pri čemer se RKC tudi obnaša diametralno nasprotno kot v Uranovem primeru). Me prav zanima, ali ima kaj pri tem dejstvo, da so bili njegovi javni nastopi večinoma polni žvepla na račun vsega, kar ni žmohtno krščansko. Bi ga znalo to zdaj precej v rit kavsnit, če govorice držijo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

PaX_MaN ::

DeeJay je izjavil:

Ta, očitno ZELO pomembna štorija, ki polni naslovnice, je itak samo diverzija za vlado, da potiho sprejeme en kup bedastih zakonov, povečuje takšne in drugačne davke, zniža plače, pokojnine itd... zanimivo je prebirat "drobne", "skrite" novice ob takih "pompoznih" novicah... ti je takoj vse jasno.

Um, a ni Delo kao od talevih-UDBA-komunajzar-stricev-iz-ozadja, ki pa menda na vse pretege rušijo vlado?:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

win95<3 ::

Ce drugega ne, bo zabavno radio ga ga poslusat :D

Zheegec ::

res ne vem, zakaj se tako ukvarjate s to nepomembno stvarjo. To, da ima veliko denarja se ne pomeni, da je Rode kaksna pomembna oseba. Ce ima otroka se pac ta klub RKC prepove, ker omejuje posameznikovo svobodo (imeti otroka). Pa vse milione eurov, ki jim dajemo zahtevamo nazaj, pa obdavcimo jih in zelo visoko oglobimo.
to, da ima otroka je pa najbolj naravna stvar mozna. Good for him, je vendarle vsaj malenkost normalnega cloveka se v njem.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

luli ::

Zanima me, kaj pri tej zgodbi dobi Peter?
Kaj z očetom, ki te ne priznava in niti noče videti?
oz.
V primeru, da Rode ni oče takoj sledi implikacija, da je bila njegova mati kar poskočno dekle.

win95<3 ::

Seveda je big deal, ce pa milijone posiljujejo raznimi neumnostmi, on pa kot eden od pomembnejse zivine seksa pred poroko, aja poroke v celibatu ne predvidevajo, aja cak cak seksa tud ne, rokomet je pa itak greh ... Res je krasno katolisko vzgajanje mladine z "zdravim" pogledom na spolnost...

Nevem zakaj so trde droge prepovedane, ker ta religija je pokopala vec folka kot ga je kaksen kokain in ta morebiten spodrsljaj Rodeta vidim kot moznost, da se kak vernik spregleda njihove dvolicne igrice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: win95<3 ()

guest #44 ::

No pa se je znašla ta zgodba na ST.

I say...i'm happy, da je tokrat vsaj eno odraslo žensko natepaval, napram običajnim žrtvam v RKC...otroci.

luli ::

win95<3 je izjavil:

Seveda je big deal, ce pa milijone posiljujejo raznimi neumnostmi, on pa kot eden od pomembnejse zivine seksa pred poroko, aja poroke v celibatu ne predvidevajo, aja cak cak seksa tud ne, rokomet je pa itak greh ... Res je krasno katolisko vzgajanje mladine z "zdravim" pogledom na spolnost...

Nevem zakaj so trde droge prepovedane, ker ta religija je pokopala vec folka kot ga je kaksen kokain in ta morebiten spodrsljaj Rodeta vidim kot moznost, da se kak vernik spregleda njihove dvolicne igrice.

Se strinjam zaradi religije komunizma je umrlo mnogo otrok. Zdaj pa na temo!

djordjevic ::

Lepo ga trollaš. Reminds me, da se ne bom več oglašal. >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zheegec ::

komunizem in RKC sta skoraj isti zadevi, pac direktna konkurenca sta si ti dve religiji. Zato se niso prevec marali nikoli. Obojim se gre za kult osebnosti, enim za obstojeco osebo, drugim pa pac za neobstojeco osebo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

win95<3 ::

Se strinjam zaradi religije komunizma je umrlo mnogo otrok. Zdaj pa na temo!


Ne razumem ... Offtopic sem bil ? Kaj si zelel potem z to temo ? Da se mu klanjamo, potocimo solzico, zakurimo grmade in gremo z mecem in ognjem nad nevernike, ki se mu drznejo ocitat nekaj tako naravnega kot je delanje otrok ?

Phantomeye ::

A je samo meni zanimivo, da je sledeča zadeva prišla ven zelo kmalu po Uranovem izgnanstvu, kjer je bila v igri podobna farsa z očetovstvom...

A se je ta Peter na podlagi tega opogumil...

Ali pa želi pokazati, pod kakšnim pritiskom je lahko nekdo, ki nečesa ni 'kriv'?

Okapi ::

Delo laze ali ne laze.
Lažeš kvečjemu ti, ker v Delo afaik niso nikjer napisali, da ima Rode sina.

O.

by00 ::

OK, če prav razumem, je kronologija dogodkov pred objavo v medijih takšna:
- leto 1969. Franc in Breda se srečujeta [Franc pravi: "To prijateljstvo bi lahko preraslo v ljubezen, a sva se sporazumno odpovedala drug drugemu zaradi višje vrednote: mojega duhovniškega poslanstva." Breda je glede tega očitno zmedena (pričevanje sina): "Rekla je, nisem 100-odstotno prepričana. Vprašal sem jo, kako nisi 100-odstotno prepričana? Imela sta spolne odnose ali pa jih nista imela, to je zelo preprosto. Dejala mi je, da, imela sva spolne odnose. In povedala mi je nekaj, česar ne želim razlagati v javnosti; kako je prišlo do spolnih odnosov. Normalno bi se morala oba strinjati glede spolnih odnosov."]
- v Nemčiji se rodi Peter, čigar videz danes spominja na Franca,
- + 5 let: Peter prvič vidi Rodeta v stanovanju sorodnice v bližini Celja. Rode tega niti ne potrdi niti ne zanika.
- Peter "od nekoga" dobi informacijo, da je njegov oče Rode,
- Peter menda poskuša - menda neuspešno - priti v kontakt z Rodetom.

Če predpostavimo, da ne gre za medijske manipulacije ali strice iz ozadja, je tole odlična novinarska zgodba, ki se je ne bi sramoval noben medij. No, z izjemo desnih medijev. Peter očitno obstaja. Breda, nekdanja Franceva prijateljica, tudi.

Edino, kar se sprašujem je, kdo je bil tisti, ki naj bi poklical Petra in ga seznanil s to informacijo. Če so za to res vedeli neimenovani Bredini sorodniki, stvar ni tako zelo tajna.
Glede na čas objave pa je zelo verjetno, da obstajajo nekakšni globlji interesi - bodisi v cerkvenih krogih, bodisi v politiki. Morda celo z desnice.

Zakaj desnice? Glede odličnega preusmerjanja pozornosti (prosto po Chomskemu) se strinjam z DeeJay-em. Mediji in ljudje imamo eno kost več, ki niso prihajajoče reforme.

Dodatno vprašanje je, ali bo Peter vztrajal? Če so ga res poklicali na sedež njegovega delodajalca v Nemčijo, ima morda kariero na kocki?
In če bo vztrajal in bo prišlo do testa - v primeru negativnega rezultata bo tu še vedno senca dvoma.

Glede tožbe mislim, da glede na dosedanje zneske ne bo neke nevarnosti za obstoj Dela. Sploh, če se bo Peter res pojavil v Sloveniji kot tisti, ki je ključen, da je zgodba danes v medijih. Ne pa Dejan Karba, ki je samo zagrabil dobro zgodbo. Razen, če se Peter sploh ne pojavi v Sloveniji/na testu, kjer koli že bo.

Možna pa je še ena zarotniška različica izida :) Rode preko vzvodov Vatikana pritisne na Petrovega delodajalca, Peter ne pride na test in vse obvisi v zraku kot "še ena nebuloza levičarjev in poskus razdora Cerkve v Sloveniji" ...

Okapi ::

Kaj z očetom, ki te ne priznava in niti noče videti?
Ko bo Rode šel k sv. Petru, se bo lahko prijavil za obvezni delež pri dedovanju.

O.

Sc0ut ::

Mislim da glede na izgled obeh DNK test ni potreben:)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Malcolm_Y ::

djordjevic je izjavil:


Isti kot pri Kresalki. Testi ga bodo oprali krivde, v očeh ljudi pa bo kriv. >:D


Kresalka se ni hotela testirati. Kriva je pa tako ali tako.

RejZoR ::

Ma dej delajo tak halo, pa kaj, tud če je njegov sin, koga fakin briga. Sej je isto človk tko kot vsi mi.
Celibat bi moral itaq ukinit, ker je največja bedarija, ki bi si jo lahko izmislili. Kako lahko nekdo, ki ne sme imet družinskega niti intimnega odnosa z nekom pridigat drugim o ljubezni, družini itd.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jype ::

Dobr da se o tem pogovarjamo, da ne bi kdo slučajno pomislu, da to ne vpliva na nič pomembnega.

Utk ::

Malcolm_Y je izjavil:

djordjevic je izjavil:


Isti kot pri Kresalki. Testi ga bodo oprali krivde, v očeh ljudi pa bo kriv. >:D


Kresalka se ni hotela testirati. Kriva je pa tako ali tako.

Če bi se Kresalka testirala z lasom, bi bla zdaj najbrž v parlamentu, še posebej če bi bila pozitivna in bi začela zagovarjat legalizacijo.

jype ::

Jaz bi jo vsekakor podprl, ampak ravno pod njo je ministrstvo podalo najbolj pišmevuhovski odgovor na poziv k legalizaciji.

driver_x ::

Karaya 52 je izjavil:

Kdo pa si zeli brati cajtng, ki mu laze?


Če bi to držalo, bi bila pred Delom že precej dolga vrsta časopisov, ki jih nihče ne bi bral.

Sicer pa, kakor sem jaz razumel prebrano, je Delo le objavilo zgodbo o tem, kako si nekdo prizadeva izvedeti, ali je Rode njegov oče. Torej niso objavili nobenih laži, neglede na to, ali je v zgodbi omenjeni človek kardinalov sin ali ne.
Zadeva pa je za javnost zanimiva zato, ker je Rode visok predstavnik organizacije, ki zelo javno zagovarja svojo definicijo družine. Javnost ima še kako pravico vedeti, ali predstavniki cerkve spoštujejo načela, ki jih vsiljujejo drugim.

jype ::

Pa saj vsi (razen parih starih mam in džankijev) vemo, da RKC nihče več ne more resno jemati.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

rode

Oddelek: Loža
181639 (997) DragonHeart
»

Ali Janša prisluškuje prek "svojega" zaposlenega kar na Mobitelu?

Oddelek: Problemi človeštva
246044 (4889) krucefiks
»

Franc Rode, kardinal! (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
805661 (3537) Oxford
»

Zakaj se cerkev ni združjiva z državo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
816468 (5209) Asgard

Več podobnih tem