» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
60 / 71
»»

Mavrik ::

Sakcioniral sem tvoje osebno žaljenje po 2. členu pravil. Na tem forumu ne boš osebno napadal in ne boš žalil. Ne mene, ne drugih. Tako kot ostali ne. In to sem ti že večkrat povedal se mi zdi.

(Zanimivo kako je 99% sporočil, ki jih izbrišem dejansko direktno žaljenje. Žaljenje pa v kulturni pogovor nikoli ne spada. Tako kot standardno jokanje v tej temi po vsakem izbrisu. Nehajte z osebnimi napadi in osebnim žaljenjem. Preberite pravila.)

Za ponovno direktno osebno žaljenje ti pa dodajam naziv.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

andrej69 ::

Eno vprašanje. Odprl sem lastno temo Philips televizorji 2021, pa mi je ta uporabnik izbrisal temo:) Kje je težava ali razlog za izbris moje teme..? Prosim za pojasnilo.

https://slo-tech.com/profili/31210

zmaugy ::

https://slo-tech.com/forum/t779755/p703...

Neumnost, na katero sem odgovarjal, pa nisi pobrisal BW? A spet malo eci peci pec?
Aja ne, to odraža stališča ST verjetno. Rabite novo ime, na primer Vudu ali pa Šloganje...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

Na zgornjo pritožbo

https://slo-tech.com/forum/t530830/p703...

pričakujem odgovor skladno s pravili:

" 28. člen
(pritožba)
Zoper sankcije iz 24. člena ima uporabnik pravico do pritožbe.
Vse pritožbe so javne. Podane morajo biti v 7 dneh od ukrepa, izjemoma v enem mesecu.
Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih, elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.
Na pritožbo odgovarja tisti, ki je posredoval, ali upravljavec strani."

Prosim torej za odgovor, zakaj je moj post, v katerem s citiranjem dela posta soforumaša, ki je v nasprotju s citatom iz članka (postano v Boldu), pobrisan.

Ali je torej navedba v članku napačna? Ker če ni, potem z brisanjem mojega odgovora in hkratnim puščanjem posta z napačnimi predpostavkami zgolj prispevate k perpetuiranju raznoraznih teorij zarote, ki so vse bolj prisotne tudi na ST. Na to se nanaša moj hudomušni predlog glede spremembe imena portala.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

BigWhale ::

zmaugy je izjavil:

Prosim torej za odgovor, zakaj je moj post, v katerem s citiranjem dela posta soforumaša, ki je v nasprotju s citatom iz članka (postano v Boldu), pobrisan.


"OMG" ne predstavlja argumentirane debate.

poweroff ::

Zanima me razlog, zakaj je tale tema zaklenjena: Prijava psihičnega nasilja žene

Mogoče zato, ker je žrtev nasilja moški? Kolikor vem, je diskriminacija po spolu pri nas še vedno prepovedana.
sudo poweroff

bluefish ::

Zaradi offtopica ter nivoja debate. Lahko drug moderator pogleda ter spuca temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mavrik ::

Ne vidim kako lahko takšen začetek teme rezultira v uporabni debati, tako da se mi zdi bluefisheva odločitev smiselna.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Slopek ::

Bigwhale...zakaj si mi onemogočil komentiranje v edini kovid temi? Brisal si skoraj vse. Tudi tiste poste, kjer je bil link recimo 24ur in kjer sem link argumentiral. Medtem si zmaugijove umotvore pustil. Že veš zakaj. Kje je bila kakšna pritožba čez moje pisanje, da si me onemogočil.

Prosim za odgovor.

poweroff ::

Z vsem spoštovanjem, vendar tukaj vidim dva problema. Prvega bi poimenoval napačna moderatorska presoja, drugega pa neukrepanje moderatorjev.

Po mojem mnenju je stališče, da začetek teme ne more rezultirati v uporabni debati napačno in zgrešeno. OP je namreč odprl zanj osebno zelo relevanten problem in spraševal za nasvete ter mnenja. V temi je tudi dejansko dobil nekaj čisto uporabnih odgovorov. Tako da po mojem mnenju debata bila povsem uporabna in tudi koristna tako za OP-ja kot tudi za ostale, ki imajo morda podoben problem, pa ga niso odprli.

Problem se je začel, ko je uporabnik Hipatija začel z nekakšno feministično propagando. Tukaj nastopi drugi problem, in sicer neukrepanje moderatorjev. Določeni uporabniki lahko zavijajo iz teme, konstantno širijo neresnice in smetijo teme, pa moderatorji proti njim ne ukrepajo. Po mojem mnenju je eden izmed teh uporabnikov tudi Hipatija, seveda pa se lahko motim.

Po drugi strani imamo primer, ki sem ga izpostavil pred časom, ko je določen moderator sistematično brisal povsem nedolžne prispevke določenega uporabnika z obrazložitvijo, da gre za kršitev pravopisnih pravil (5. člen) - uporabnik je namreč pisal brez ločil in z malo začetnico.

Seveda je bil to samo formalni izgovor, dejanski so bila ekstremno desna stališča dotičnega uporabnika, moderator pa se je pač odločil, da ne bo brisal samo njegovih skrajnih pogledov, ampak vsa njegova sporočila, ki so vsebovala vsaj minimalno pravopisno napako. Po mojem mnenju je šlo tukaj za poskus discipliniranja uporabnika z desničarskimi stališči. Pri čemer moram poudariti, da so moja osebna prepričanja liberalna in leva.

To se mi je potrdilo, ko sem moderatorjem izpostavil nekaj prispevkov drugih uporabnikov, ki so ravno tako pisali z malo začetnico in brez ločil ter prosil za ukrepanje po 5. členu pravil, pa sem nazaj dobil začudena vprašanja kaj da mi je. Ko sem obrazložil, da želim enako obravnavo vseh, pa sem nazaj dobil daljši zapis, ki bi ga lahko strnil v mnenje, da je "naciste" treba zatirati (povedano z mojimi besedami). To se mi zdi problem neenake obravnave, kar je v svojem temelju nedemokratično in ne-pravno.

Po mojem opažanju uporabnik Hipatija mnogo tem sistematično smeti s svojimi zapisi, ki so čisto slučajno precej "poravnani" s SJW ideologijo, moderatorji pa pogosto ne ukrepajo proti njemu. Po drugi strani pa opažam precej bolj sistematično ukrepanje proti tistim uporabnikom, ki izražajo konzervativna in desničarska stališča. In še enkrat - osebno mi desna ideologija ni blizu. Sem pa mnenja, da je enakost pred pravili/zakonom pomembna civilizacijska pridobitev za katero se je vedno boriti.

Verjamem, da je najbolj enostavno zakleniti temo, vendar po mojem mnenju to ni ustrezen način. Če brisanje off-topic sporočil vzame preveč dela, bi po mojem mnenju lahko uporabnike, ki sistematično zavijajo iz teme blokirali oziroma bi jim podelili nazive.

Prosim za nekoliko bolj izčrpen odgovor in komentar mojega zapisa.

Lahko mi sicer poveste, da je pač to stvar politike - to bom razumel in sprejel, vendar potem ne morem več verjeti, da se Slo-Tech tudi dejansko zavzema za neke demokratične in pravne vrednote (kar se izraža skozi novice). Ker splošno zavzemanje za vrednote je nekaj, kar ni težko storiti. Da pa za temi vrednotami stojiš tudi ko gre za tvoja ravnanja, je pa precej težje. Zato me zanima, kakšno je stališče moderatorjev glede tega, kaj je razlog za neukrepanje proti dotičnemu uporabniku Hipatija ter podrobnejša obrazložitev ali se v okviru moderatorske funkcije uveljavlja sistem dvojnih meril.

Hvala.
sudo poweroff

BigWhale ::

Slopek je izjavil:

Bigwhale...zakaj si mi onemogočil komentiranje v edini kovid temi? Brisal si skoraj vse. Tudi tiste poste, kjer je bil link recimo 24ur in kjer sem link argumentiral. Medtem si zmaugijove umotvore pustil. Že veš zakaj. Kje je bila kakšna pritožba čez moje pisanje, da si me onemogočil.

Prosim za odgovor.


Teorije zarot, neargumentirane objave in izjave in raznorazno trolanje je bilo pobrisano. Zraven je verjetno odletelo tudi kaj kar bi mogoce lahko ostalo ampak je prislo do avtomatskega izbrisa. Iz teme si pa letel zaradi veckratnega krsenja pravil in zaljenja sogovornikov.

Slopek ::

BigWhale je izjavil:

Slopek je izjavil:

Bigwhale...zakaj si mi onemogočil komentiranje v edini kovid temi? Brisal si skoraj vse. Tudi tiste poste, kjer je bil link recimo 24ur in kjer sem link argumentiral. Medtem si zmaugijove umotvore pustil. Že veš zakaj. Kje je bila kakšna pritožba čez moje pisanje, da si me onemogočil.

Prosim za odgovor.


Teorije zarot, neargumentirane objave in izjave in raznorazno trolanje je bilo pobrisano. Zraven je verjetno odletelo tudi kaj kar bi mogoce lahko ostalo ampak je prislo do avtomatskega izbrisa. Iz teme si pa letel zaradi veckratnega krsenja pravil in zaljenja sogovornikov.

To nikakor ni res. Brisano je bilo po sistemu meta kovanca. Brisal si linke, ko sem citiral našo stroko. Če te je na koncu zmotil smajli, imaš pa veeeelik problem. Tako kot nickname. Aha ...uporaba avtomatskega orožja praviš. Ok sprejmem, mi drugega ne preostane in se spolh ne bom pregovarjal, mislim si pa svoje in tudi sam bom nekoč uporabil to tvojo avtomatiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

mahoni ::

Moderator pegasus je ocitno moten, namrec kar vsepovprek mi brise moje komentarje in tako onemogoca sodelovanje v temi.

Mi Covid19 prekuženi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

bluefish ::

Pritožba z nadaljnjo kršitvijo pravil foruma o kulturi dialoga pač vodi v naziv. Čestitke.

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: bluefish ()

Žiiiga ::

Zanima me zakaj so moji zadnji posti izbrisani?
Moram dodati vire ali se o tem ne sme pisati?

SambaShare ::

BigWhale je izjavil:

Slopek je izjavil:

Bigwhale...zakaj si mi onemogočil komentiranje v edini kovid temi? Brisal si skoraj vse. Tudi tiste poste, kjer je bil link recimo 24ur in kjer sem link argumentiral. Medtem si zmaugijove umotvore pustil. Že veš zakaj. Kje je bila kakšna pritožba čez moje pisanje, da si me onemogočil.

Prosim za odgovor.


Teorije zarot, neargumentirane objave in izjave in raznorazno trolanje je bilo pobrisano. Zraven je verjetno odletelo tudi kaj kar bi mogoce lahko ostalo ampak je prislo do avtomatskega izbrisa. Iz teme si pa letel zaradi veckratnega krsenja pravil in zaljenja sogovornikov.


BS. Pobrisal si kar čez palec, pustil edino nek svoj poskus humorja.

Slopek ::

@PEGASUS. Kaj sem napisal, da si me brisal. Obrazloži prosim. Kaj se ga to greš. A pustiš oa če nekdo napiše, da ga v prsih stiska?
Povej zakaj si me brisal?
Kita śe nekako štekam, tebe pa nikakor ne. ZAKAJ?

poweroff ::

Vljudno prosim na odgovor na moje vprašanje izpred par dni nazaj.

Sicer pa bom zaključil, da je tišina zgovorna.
sudo poweroff

sbawe64 ::

Zakaj je bil brisan post, kjer sem omenil rusko cepivo Sputnik V & prilepil thelancet študijo o njem ?
https://slo-tech.com/forum/t777298/p703...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

BigWhale ::

sbawe64 je izjavil:

Zakaj je bil brisan post, kjer sem omenil rusko cepivo Sputnik V & prilepil thelancet študijo o njem ?
https://slo-tech.com/forum/t777298/p703...


Saj ni tako tezko ugotoviti, no. Izbrisana referenca.

SmeskoSnezak ::

Ne vem, ce pegasus moderator ali ne. Sam napak se stvar zaklenila ali izbrisila, od njega pa ni odgovora:
[izbrisana tema]

p.s;Citiram sporocilo njemu: Urejala sem slike, ce preveris sedaj, bos videl, da sem potrebovala cas in je vnos urejen. Prosim za odbris.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Kuglvinkl odlično. Tako naj bi čiščenje delovalo in prvič sem bil deležen "poštene obravnave"
Se pa opravičujem za smetenje in v prihodnje se bom zadržal in se ne bom več spuščal v tovrstne dvoboje.

Jarno ::

Bilo je izbrisano:

https://slo-tech.com/novice/t780260/p70...

Naslov teme:

"Vlada hoče vedeti, kdo nosi hlače v vaši družini"

V bistvu me niti ne zanima, koliko ljudi dojame zgornje sporočilo kot kritiko slovenskega političnega prostora, objava vključuje tudi Hamletovski IQ test, ampak ko se že piše o nošenju hlač...

Lahko se tudi odbriše, kajti kritika za šaljivo izjavo je utemeljena.
#65W!

zmaugy ::

Post, ki sem ga citiral v temu postu:

https://slo-tech.com/forum/t780399/p704...

je bil zagotovo on topic, ker za izigravanje pravil ministra (kar definitivno spada v temo) si le-ta & co zaslužijo kakšno pikro.
Škoda, ker je bilo pobrisano. Tudi nadaljevanje je bilo on topic in se je dotikalo nadaljnjih neumnih stvari, ki jih ta vlada počne in spadajo pod ideološke in naci bedarije - popis prebivalstva.
Res ne vem, zakaj je to bilo pobrisano.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

bluefish ::

Guncanje afen s Hojsovo mamo je offtopic.

zmaugy ::

bluefish je izjavil:

Guncanje afen s Hojsovo mamo je offtopic.

Razumem. Po drugi strani je pa guncanje afen z mojo družino pri popisu s strani vlade OK? In ne pozabit, da je tudi ministrova mama bila zraven v avtu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

bluefish ::

Si dobrodošel, da s to kritiko sodeluješ v obstoječi debati oz. novici in/ali načneš novo v prej obravnavani temi.

zane ::

zane je izjavil:

Zakaj je bila zaprta tema ''Ali je vsak lahko vegan? Zakaj nekateri uspejo in nekateri ne''?
Ali je vsak lahko vegan? Zakaj nekateri uspejo in nekateri ne


Ker ni bilo nobenega odziva od moderatorja, zahtevam da se tale tema zopet odpre!
Pa moderatorju naj se vzame pravica do moderiranja.
Ker če nezna / noče argumentirati svojih dejanj, pač ni primeren za taka opravila.
Vsaka stvar je za neki dobra :)

BigWhale ::

zane je izjavil:

zane je izjavil:

Zakaj je bila zaprta tema ''Ali je vsak lahko vegan? Zakaj nekateri uspejo in nekateri ne''?
Ali je vsak lahko vegan? Zakaj nekateri uspejo in nekateri ne


Ker ni bilo nobenega odziva od moderatorja, zahtevam da se tale tema zopet odpre!
Pa moderatorju naj se vzame pravica do moderiranja.
Ker če nezna / noče argumentirati svojih dejanj, pač ni primeren za taka opravila.


Ne zna, se sicer pise narazen.

Tema je bila zaklenjena zaradi poraznega nivoja debate. Lahko se odpre nova tema kjer bo debata na visjem nivoju.

zane ::

BigWhale je izjavil:

zane je izjavil:

zane je izjavil:

Zakaj je bila zaprta tema ''Ali je vsak lahko vegan? Zakaj nekateri uspejo in nekateri ne''?
Ali je vsak lahko vegan? Zakaj nekateri uspejo in nekateri ne


Ker ni bilo nobenega odziva od moderatorja, zahtevam da se tale tema zopet odpre!
Pa moderatorju naj se vzame pravica do moderiranja.
Ker če nezna / noče argumentirati svojih dejanj, pač ni primeren za taka opravila.


Ne zna, se sicer pise narazen.

Tema je bila zaklenjena zaradi poraznega nivoja debate. Lahko se odpre nova tema kjer bo debata na visjem nivoju.


A je kdo dobil opozorilo zaradi ''poraznega nivoja debate''?
Zakaj bi odpiral novo temo, če ni bilo tehtnega razloga, da se je ta zaprla?
Če se ne opozori sodelujoče, da njihovi komentarji niso na ''dovolj visokem nivoju'', kako se bo kaj spremenilo?
Kako naj sploh vemo, kakšen nivo je ''primeren'', če ne zna nihče na to opozoriti?
Zapiranje tem brez tehtne obrazložitve je nedopustno.
Še enkrat zahtevam, da se tema znova odpre. In da se jasno pove, kateri sodelujoči in s katerimi izjavami niso bili na nivoju!
Če se že greste neko moderiranje (določanje nivojev debate), naj bo to smiselno in argumentirano.
Ko nekdo pade pod nivo komuniciranja, naj se ga na to opozori, ne pa da se zaklene cela tema. Kje je tu logika?
Potem lahko stalno odpiramo nove teme, pa bodo vse na istem nivoju.
Vsaka stvar je za neki dobra :)

bluefish ::

Pimoz ::

Mavrik ima probleme s svojim "debiliranjem":

Mavrik je izjavil:

S teme sem zmetal vse, ki predloga niso prebrali. Saj vem da je enim moškim tule kar mentalni napor prebrati več kot 5 besed, ampak se potrudite.

Tako da prosim nekajte debilirati o nekih ženskah, ki si premišljujejo par let kasneje, ker to sploh ni del predloga.

Mnenja nepismenih tule vseeno ne rabimo.


Za nepismene smatra vse, ki se s predlogom ne strinjajo. Če pišeš dvovrstičnice s katerimi potrjuješ predlog si OK kljub temu da poskušaš s sramotenjem tistih, ki predloga ne podpirajo. Če pa izpostaviš luknjo v zakonu, ki jo prodlog ustvari pa si izbrisan, ker si nepismen, debiliraš in predloga nisi prebral. Kljub temu, da si ga večkrat citiral in navedel primere, ki so s predlogom povezani.

Pimoz ::

Mavrik je napisal na moje sporočilo:
Če imaš pritožbo piši v pritožbe. Pa spomni se da vedno brišemo tudi odgovore na izbrisana sporočila.


Citirano sporočilo v moje postu je bilo:

HappyPills je izjavil:

Pač Pimož boš hodil do Notarja, če imaš take težave s tem.


Sporočilo je še vedno neizbrisano. Kljub temu, da k debati ne prinese ničesar ampak se spravlja samo name z namenom, da se diskreditira moje mnenje.

Prosim za konsistentnost.

Pimoz ::

Kako si upaš dvomit v žrtev? Kdo si ti, da boš presojala, kaj vse je prestal ob tej lažni obtožbi?

Napisala si popolnoma vse ravno obratno kot bi napisal nekdo, ki bi žrtvi posilstva le-to opravičeval.

Ohladi se z osebnim napadanjem.


Kje je tukaj osebno napadanje? Resno sprašujem, ker ga sam ne vidim. Nisem žaljiv in cinizem je tudi način za izražanje nestrinjanja s komentarjem drugega uporabnika.

Gejspodar ::

Mavrik, pobrisal in odstranil si me iz Posilstvo - sprememba zakonodaje

Narobe sklepaš, da predloga nisem prebral. Prebral sem ga, a dvomim v tisti citirani odstavek odseka "Kdo nosi dokazno breme?"
Tuje primere sem omenil, ker so bili tam sprejeti identični ali zelo podobni zakoni, ki efektivno dokazno breme oz. dokazovanje nedolžnosti v celoti preložijo na obtoženo osebo.

Zgoraj omenjeni odstavek ni nič drugega kot zavajanje, ki krive ovadbe, ki se gibljejo "med 2 in 8 odstotki" pomete pod populistično preprogo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Gejspodar ()

Koraaz ::

Kaj je bil razlog za izbris mojega komentarja in onemogočanje komentiranja v temi Posilstvo - sprememba zakonodaje?

Nikogar nisem osebno žalil ali rekel kaj neprimernega, samo vprašal sem na kakšnem nivoju naj bi bila ta posodobitev zakona. To je bil tudi moj edini komentar v temi. Nisem imel namen nikogar užalit, ravno zaradi problematike teme sem poskusil biti kar se da čimbolj PC (za razliko od ostalih komentarjev, ki so se prepucaval med sabo).

Če je bil moj komentar sporen, zakaj me ni potem izbrisal že Kuglvinkl, ki je komentar takoj po objavi videl in ga tudi komentiral?

aborko ::

A se lahko vedno napiše razlog za zaprtje teme, ne pa nekaj v stilu... "Evo, pa smo prisli na cilj.". ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

kuglvinkl ::

aborko je izjavil:

A se lahko vedno napiše razlog za zaprtje teme, ne pa nekaj v stilu... "Evo, pa smo prisli na cilj.". ?


Takoj ko je taksna tema, pridejo vse zivali iz hoste. Nekako se zmuznejo do tipkovnice in potem zacnejo nabijat. Do nezavesti. Pametovat.

A ker v resnici pojma nimajo, bo ves njihov impact v svetu, da se je atribut posta v katerem nabijajo spremenil iz 1 v 0.

Zgodovina sprememb…

videc ::

19. 2. 2021 je bil pobrisan moj komentar iz teme o ustrahovanju v Celju. Tema je bila kasneje zaklenjena.
Ker se mi moj komentar ne zdi sporen (če je, me zanima zakaj), bom dodal samo povezavo na članek iz RTVSLO, ki ga omenjam v komentarju:
https://www.rtvslo.si/crna-kronika/vrst...

Zimonem ::

Zakaj resno moten človek moderira?
https://slo-tech.com/forum/t780839/p707...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Zimonem ::

Zakaj je bil v temi Ali sem koviden ali ne?

Izbrisan moj post ne pa cp3o-jev ki ga zgolj povzema? Ako ravno je kovidna superpozicija glede testiranj znanstvena tema.
https://link.springer.com/chapter/10.10...

Gejspodar ::

Mavrik, kaj si imel pa v Hoxx in varnost za zbrisati?
Pomagaš filat ego nekemu narcisoidnemu penzionerju?

Mavrik ::

Gejspodar je izjavil:

Mavrik, kaj si imel pa v Hoxx in varnost za zbrisati?
Pomagaš filat ego nekemu narcisoidnemu penzionerju?


Ne, s teme sem te brcnil ker si priskakljal in samo žalil nekoga. Tako kot v citiranem sporočilu. V vsaki normalni družbi bi takega težaka brcnili ven. Ne rabimo težakov.

Opozorilo pred nazivom.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

FireSnake ::

Ne vem, če sem ravno v pravi temi (na to vižo nisem našel teme).

Opazil sem, da v tej temi:
https://slo-tech.com/forum/t148264/3749
ne morem objavljati.

Predvidevam, da je ta tema za mene zaklenjena.

Obstaja kakršen koli postopek, da se tema (zame) odklene? Ali je zadeva dokončna?

(Gre namreč za uporabno temo in, če v njej ni moč sodelovati se je treba vprašati o smiselnosti sodelovanja na forumu)

Zgodovina sprememb…

padavlada ::

bluefish ::

FireSnake je izjavil:

... se je treba vprašati o smiselnosti sodelovanja na forumu
Ob žaljenju souporabnikov tudi.

Si odblokiran. V primeru novih osebnih napadov bo pa prepoved permanentna.

padavlada je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t781613/p707...

Prosim, za obrazložitev.
Ah, jype, saj veš - argumentirana debata, viri ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

padavlada ::

bluefish ::

padavlada je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t781613/p707...

Prosim, za obrazložitev.
Offtopic.

padavlada ::

Ne strinjam se ker samovoljno brisanje je znak slabih argumentov.

SmeskoSnezak ::

Intervju Edward Snowden in prihodnost ljudi
A lahk kdo pobrise komentarje, ki so pod nivojem? Mislim da je nekdo pospemal mojo temo s klepetom, ki ne pase nikamor, kot to nekateri tu gor omenjajo.
Hvala ze vnaprej.
LP,
Smeska
@ Pusti soncu v srce... @
««
60 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3652489162 (40) GupeM

Pravila

Oddelek: Slo-Tech
92161 (1727) BigWhale

Več podobnih tem