» »

Intervju Edward Snowden in prihodnost ljudi

Intervju Edward Snowden in prihodnost ljudi

«
1
2

SmeskoSnezak ::



V tem skoraj dveurnem posnetku je pogovor Snowdna glede zasebnosti, glede drzavnih institucij in tudi malcek, kako se trenutno vlade ali pa vlada amerike trenutno ukvarjajo s takozvano problematiko nadzora ali po anglesko mass surveilance, mogoce malce tud pod pretvezo covid virusa. Kot sam omenja, njemu ne gre v nos nadzor, ampak masovno kopicenje in nadziranje brez suma o slabem pocetju.

Priporocam ogled, za tole tematiko in temo drzati na nekem nivoju, ter po moznosti, si to kdo shrani, ce se bo posnetek dol snelo/cenzuriralo, kot se to rado pocne.
Je kdo ze pogledal celotno diskusijo? Mnenje?
LP,
Smeska
@ Pusti soncu v srce... @

vostok_1 ::

Nič lepega se ne piše. Svobodna 90' in 00' so mimo. Gremo v nov negativni cikel. Tokrat precej distopičen.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Uizi ::

Zakaj mislite, da so politiki brez hrbtenice? Obveščevalne imajo na zalogi dirty secrets o vsakem, nas plebse nima kaj skrbeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

vostok_1 ::

Uizi je izjavil:

Zakaj mislite, da so politiki brez hrbtenice? Obveščevalne imajo na zalogi dirty secrets o vsakem, nas plebse nima kaj skrbeti.


Čak mal. To, da obveščevalne agencije imajo podatke o vseh vplivnežih ti ni problem priznati.

To, da morda Billyjeva banda ima dostop do informacij obveščevalnih služb pa ti je že nevrjetna teorija zarote?
Ne samo, da NSA je že delila podatke z "privatnimi" uporabniki...NSA uporablja sisteme Billyja in družbe.
Put fucking two and two together.

To niso nobene teorije zarote. To je čisto klasična zarota, ki jo poznamo že od časa Nebukadnezarja, zgolj, da sedaj je digital powered.
Morda Ramses ni uspel vseh egipčanov prepričati, da je pol-bog. Billy pa vas bo lahko elektrošokal prek WiFi-ja v doglednem času, če boste dvomili vanj.


Seriously. Self pwning is best pwning.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

kow ::

Vsak sistem se hoce ohraniti. Ko enkrat zgradis ogromen obvescevalni sistem, bodo pac branili svoje sluzbe. Ni druge. Saj je isto s fakultetami, drzavo ali pa slovensko tiskovno agencijo. Kdaj bodo/bomo ukinil DUBT?
Podjetja enako, samo pogosto jih unici trg.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

vostok_1 ::

No saj.

Komu služijo NSA? Samim sebi? Šure. Pa še kup drugim. Tistim pri koritu.

Trdit, da nima Billy nekakšen fast lane do ljudi na teh pozicijah mi je absurdno smešno.
Billy je bil prijatel z Epsteinom. Epstein je gostil kup direktorjev takih in drugačnih zavodov, institucij itd.
Vi mi sedaj pravite, da ni šans, da bi ti dve osebi prej ali slej končali v stiku?

Kaj pa počne drugače recimo Billy? Cele dneve igra minesweeper sam s seboj?

PS. Billy je tu samo prispodoba. Mirno zamenjajte njegovo ime z drugim vplivnežem.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Uizi ::

@vostok Zakaj bi se obremenjeval z nečim na kar nimam in nikoli ne bom imel vpliva? Lahko sem le nemi opazovalec in pregledam drobtinice, ki leaknejo. O koroni ni še ničesar oprijemljivega, o tem KAR OP GOVORI pa je dosti. Pa spet si derailal temo baksuz en, chill out. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

vostok_1 ::

Uizi je izjavil:

@vostok Zakaj bi se obremenjeval z nečim na kar nimam in nikoli ne bom imel vpliva? Lahko sem le nemi opazovalec in pregledam drobtinice, ki leaknejo. O koroni ni še ničesar oprijemljivega, o tem KAR OP GOVORI pa je dosti. Pa spet si derailal temo baksuz en, chill out. :))


Saj imaš vpliv.
Vsak od nas ima majhen vpliv.
Če se nas nabere masa se lahko kaj premakne.
Če pa boš dajal vladarjem uteho, da te na osnovi lažne-pandemije zapirajo...potem boš prej ali slej dobil analne teste.

Recimo, da jih naslednjo sezono uvedejo. Boš pridno nastavil ritko kot dosedaj?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

showsover ::

Huh, Snowden se je malo postaral in tudi kakšen kg pridobil, ali...

Vostok_1, če prav razumem, nam dopoveduješ za bottom-up operacijo, ki bo uspešna do samega vrha, ja?
Kdo so tiste konkretne osebe, ki bi jih bilo dobro odstraniti na vsak način?

Uizi ::

vostok_1 je izjavil:

Uizi je izjavil:

@vostok Zakaj bi se obremenjeval z nečim na kar nimam in nikoli ne bom imel vpliva? Lahko sem le nemi opazovalec in pregledam drobtinice, ki leaknejo. O koroni ni še ničesar oprijemljivega, o tem KAR OP GOVORI pa je dosti. Pa spet si derailal temo baksuz en, chill out. :))


Saj imaš vpliv.
Vsak od nas ima majhen vpliv.
Če se nas nabere masa se lahko kaj premakne.
Če pa boš dajal vladarjem uteho, da te na osnovi lažne-pandemije zapirajo...potem boš prej ali slej dobil analne teste.

Recimo, da jih naslednjo sezono uvedejo. Boš pridno nastavil ritko kot dosedaj?


Če bo moja služba in preživetje odvisno od tega, vsekakor, kaj pa naj? Začnem kuhat meth? Predvidevam, da ti že kuhaš nekje underground, pa odklopi se iz neta, ker s tem podpiraš Billya. Self pwning indeed.

Jarno ::

Malce se tudi čaka na razpravo o dejanskih krivcih oz. posameznikih, ki z zlorabo informacijske infrastrukture dajejo dober povod za večji nadzor.
Torej ugrabiteljih, preprodajalcih prepovedanih zadev, pedo-ringih, hudodelskih združbah različnih dejavnosti, teroristih itd.
Zaenkrat se še ne dogaja preveč pogosto, da bi random posameznike obešali v pan-optikum zaradi preprostih prirojenih človeških lastnosti.
Tukaj pa je potrebno biti strikten in obsojati 'watcherje' na vse pretege.
#65W!

vostok_1 ::

showsover je izjavil:

Huh, Snowden se je malo postaral in tudi kakšen kg pridobil, ali...

Vostok_1, če prav razumem, nam dopoveduješ za bottom-up operacijo, ki bo uspešna do samega vrha, ja?
Kdo so tiste konkretne osebe, ki bi jih bilo dobro odstraniti na vsak način?


Lol. Pa ja ne bom javno napisal konkretno koga bi treba usmrtiti.

Predvsem pa namesto usmrtitve, treba izobraziti dovzetne plebse. Enkrat ko je kritična masa...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

pegasus ::

Slabo ti gre to izobraževanje ... Mogoče ne znaš izobraževat?

showsover ::

vostok_1 je izjavil:

Lol. Pa ja ne bom javno napisal konkretno koga bi treba usmrtiti.

Zakaj ne, te lahko kdo izsledi? Obtoži sovražnega govora? Nek cilj poblaznela množica mora imeti, če nočeš, da se pokolje med seboj in s tem samo olajša delo eliti.

vostok_1 ::

pegasus je izjavil:

Slabo ti gre to izobraževanje ... Mogoče ne znaš izobraževat?


Bojim se, da imam zgolj butast razred.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

showsover ::

vostok_1 je izjavil:

Bojim se, da imam zgolj butast razred.

Res je, ni izključeno. Te to sicer odveže vse odgovornosti?

pegasus ::

vostok_1 je izjavil:

Bojim se, da imam zgolj butast razred.
Da da, drugi so krivi. Vse jasno :)

ajdov2 ::

vostok_1 je izjavil:

pegasus je izjavil:

Slabo ti gre to izobraževanje ... Mogoče ne znaš izobraževat?


Bojim se, da imam zgolj butast razred.

Problem je, ker je razred že nasedel na propagando. Take ljudi je pol težko prepričat, da so bili nategnjeni.

vostok_1 ::

pegasus je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Bojim se, da imam zgolj butast razred.
Da da, drugi so krivi. Vse jasno :)


Če si ti butast, ne more biti to moja odgovornost. Mislim...duuuh.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

pegasus ::

Da da, saj vemo, ti živiš sam na svojem svetu.

Zimonem ::

vostok_1 je izjavil:

pegasus je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Bojim se, da imam zgolj butast razred.
Da da, drugi so krivi. Vse jasno :)


Če si ti butast, ne more biti to moja odgovornost. Mislim...duuuh.

Po vseh teh letih skupnega življenja, si kriv!

vostok_1 ::

Zimonem je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

pegasus je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Bojim se, da imam zgolj butast razred.
Da da, drugi so krivi. Vse jasno :)


Če si ti butast, ne more biti to moja odgovornost. Mislim...duuuh.

Po vseh teh letih skupnega življenja, si kriv!


Ja pa kaj naj naredim, uvedem nazaj fizično kaznovanje učencev?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: blackbfm ()

pegasus ::

Lej, če so tebe v otroštvu tepli, ti tu ne moremo pomagati, poišči si strokovno pomoč.
Sicer si pa lahko na primeru šolanja psov naučiš, kakšne izobraževalne metode delujejo.

vostok_1 ::

That's it?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Horas ::

pegasus je izjavil:

Lej, če so tebe v otroštvu tepli, ti tu ne moremo pomagati, poišči si strokovno pomoč.
Sicer si pa lahko na primeru šolanja psov naučiš, kakšne izobraževalne metode delujejo.


ko človek nima več kaj rečt. ;((
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Utk ::

Na eni strani je vostok in še par čudakov, na drugi pa cel "izobraževalni" sistem, prek medijev, politike, itd. Vostok nima šans. Kdo ima prav je nepomembno za zmago.

vostok_1 ::

Utk je izjavil:

Na eni strani je vostok in še par čudakov, na drugi pa cel "izobraževalni" sistem, prek medijev, politike, itd. Vostok nima šans. Kdo ima prav je nepomembno za zmago.


Ko sem prebral tvoj post sem skoraj crknil od smeha.

2019 bi morda imel še kak procentek prav. 2020 onwards si krepko v minusu.
Od institucij, stroke in vlad...vsi so falirali kot po spisku. Kategorično.

Vem, da ti še vedno ni nič jasno. Ampak ok. Daj se cepi čimprej...po možnosti z AZ cepivom.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Utk ::

Ne, ne razumeš. Ne glede na to kolk imaš prav, ne boš premagal vseh. Velika večina je sprogramiranih in tega ne moreš ti in podobni spremenit. Kaj je res, je tu nepomembno. Če ljudem tv 24/7 govori nekaj, ne more tega par internet aktivistov preprogramirat. Niti Snowden ne.
In meni je jasno, da ni več jasno kdo vse laže. Dejansko ne moreš več verjet ničesar nobenemu. Vsak ima svoj skrit interes zadaj. Če ti šef rafinerije govori kako je nafta kul, veš da ni objektiven. Ampak niti noben zdravnik več ni, oz tudi če je, tega ne moreš vedet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

vostok_1 ::

Res je.

Zato pa ne skušam prepričati neprepričljivih. Tiste prepričane vabim k cepljenju z AZ, čimprej in čimvečkrat.

Ostali, ki stojijo na meji in ne vedo komu vrjeti. Tistim želim pomagati.
Če se nas nabere dovolj bomo lahko vsaj imeli svojo ekosfero z nekakšnim zatočiščem.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

el_bahattee ::

vostok_1 je izjavil:

Zato pa ne skušam prepričati neprepričljivih. Tiste prepričane vabim k cepljenju z AZ, čimprej in čimvečkrat.

Ostali, ki stojijo na meji in ne vedo komu vrjeti. Tistim želim pomagati.

Saj vbistvu jim pomagaš, ker večina razumnih ne bo nasedla tvojim nesmiselnim teorijam zarot in se bo tako lažje odločila, da zaupa svetovni stroki, namesto pa dr. Potrču. :)
Come to my center, you enter the winter.

vostok_1 ::

Dokler ne pokažeš kje je Potrč propagiral teorije zarote, boš ostal luzer.

Nevrjetno kako ste ti, zmaugy, sheeshkar in še par...tako debilno annoying. Dobesedno se vas nič ne prime, serjete pa 100 na uro še naprej.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

vostok_1 ::

Če ste mislili, da plebse ne moremo bolj zavajati

https://www.24ur.com/novice/znanost-in-...

Skratka, to bo še zanimivo. Folk že tako vrjame na prvo žogo. Kje bo povprečen pleb, ki dnevno preverja koliko lajkov je dobil na instagramu vprašal za kriptografski watermark neke fotografije ali videa.

Seriously...a se ne včasih vprašate...koliko zares je povprečen človek napredoval od ostalih primatov.
Tudi, če ga šolamo, bo vedel zgolj to kar ga izšolamo, kot recimo pes. Ne bo pa sam presegel svoje omejitve in napredoval.
Če bodo v šoli učili, da treba preverjat hash fajla, bo preverjal hash fajla. Ko pride kaj novega pa bo zatajil.
Saj ne rečem, da bi morali bisi vsi ekstremno izobraženi v vsem. Ampak zgolj nekaj procentov ljudi can reason themselves out of a current problem. Ostali delajo po nagonu/navadah.
Tehnologija ki prihaja bo resno testirala kapacitete človeka.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jshadlsa232 ::

vostok_1 je izjavil:

Če ste mislili, da plebse ne moremo bolj zavajati

https://www.24ur.com/novice/znanost-in-...

Skratka, to bo še zanimivo. Folk že tako vrjame na prvo žogo. Kje bo povprečen pleb, ki dnevno preverja koliko lajkov je dobil na instagramu vprašal za kriptografski watermark neke fotografije ali videa.

Seriously...a se ne včasih vprašate...koliko zares je povprečen človek napredoval od ostalih primatov.
Tudi, če ga šolamo, bo vedel zgolj to kar ga izšolamo, kot recimo pes. Ne bo pa sam presegel svoje omejitve in napredoval.
Če bodo v šoli učili, da treba preverjat hash fajla, bo preverjal hash fajla. Ko pride kaj novega pa bo zatajil.
Saj ne rečem, da bi morali bisi vsi ekstremno izobraženi v vsem. Ampak zgolj nekaj procentov ljudi can reason themselves out of a current problem. Ostali delajo po nagonu/navadah.
Tehnologija ki prihaja bo resno testirala kapacitete človeka.

Heh, zdaj pa si predstavljaj potovanje po vesolju in med planeti pri populaciji, kjer je max dosežena domena uporabe tehnologije pri uporabi fejsbuka in tiktoka. Namesto da bi se delalo na dvigu znanja, se podrejamo skupnemu imenovalcu (beri low iq 3rd world people).

vostok_1 ::

Z napredkom posameznik ni postal inteligentnejši, kot smo to predvidevali pred 70 leti.
V bistvu je postal bolj butast.
Zgolj network intelligence je postal izredno hiter. Zato seemingly zmoremo več kot nekdaj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

el_bahattee ::

vostok_1 je izjavil:

Dokler ne pokažeš kje je Potrč propagiral teorije zarote, boš ostal luzer.

Nevrjetno kako ste ti, zmaugy, sheeshkar in še par...tako debilno annoying. Dobesedno se vas nič ne prime, serjete pa 100 na uro še naprej.

Daj no. Kaj drugega kot namigovanje na teorijo zarote pa počne Potrč?
Nevrjetno kako ste ti, ajdov, sbawe in še par...tako debilno annoying. Dobesedno se vas nič ne prime, serjete pa 100 na uro še naprej.:D
Come to my center, you enter the winter.

vostok_1 ::

el_bahattee je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Dokler ne pokažeš kje je Potrč propagiral teorije zarote, boš ostal luzer.

Nevrjetno kako ste ti, zmaugy, sheeshkar in še par...tako debilno annoying. Dobesedno se vas nič ne prime, serjete pa 100 na uro še naprej.

Daj no. Kaj drugega kot namigovanje na teorijo zarote pa počne Potrč?
Nevrjetno kako ste ti, ajdov, sbawe in še par...tako debilno annoying. Dobesedno se vas nič ne prime, serjete pa 100 na uro še naprej.:D


Še enkrat:

Citiraj, linkaj na teorije zarote, ki jih je Potrč propagiral.
Now! Or be forever a luzer.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Uporabnik ::

Mene tudi tole zanima. Ker sem šel sam iskat, pa nisem nič našel. Že večkrat. Upam, da nam heroji pomagajo najti.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

vostok_1 ::

el_bahattee je pač generični low effort niti ne trol, ampak debil.
Jebe ljudi v glavo brez neke vsebine.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

el_bahattee ::

vostok_1 je izjavil:

Še enkrat:

Citiraj, linkaj na teorije zarote, ki jih je Potrč propagiral.
Now! Or be forever a luzer.

Preprosto vprašanje zate. Če nekdo stalno dvomi recimo o pristanku na Luni in se ukvarja z izpodbijanjem strokovnih člankov in dejstev, ali to podžiga teoretike zarot, ki ne verjemejo, da je človek pristal na Luni ali ne?
Vidiš, Potrč dela nekaj podobnega, samo na drugi fronti. Če ga radi omenjate ti in podobni kalibri, to samo še potrdi, da ste ga vzeli za svojega. No, zadnje čase je malo potihnil, ker ima tudi Švedska težave s covidom in uvajajo vse več ukrepov, še celo njihov kralj se je oglasil in potrdil, da njihov plan ne deluje.

vostok_1 je izjavil:

el_bahattee je pač generični low effort niti ne trol, ampak debil.
Jebe ljudi v glavo brez neke vsebine.

U mad bro? Ko zmanjka argumentov pa začneš žaliti - nič posebnega za omejence tvojega kova. Večina foruma se norčuje iz tebe, kot iz kakega vaškega norčka, dejansko pa bi se nam moral smiliti.
Come to my center, you enter the winter.

vostok_1 ::

Kje, je, Potrč, propagiral, teorije, zarote, ?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

https://www.24ur.com/novice/korona/srbi...

Et tu Serbia. Eh fuck.

Do nadaljnega se je moj svet precej zožil z prejšnjim letom.

Potovanja izven naše države so probably zgodovina zame from now on.
Koncerti, bye bye.
Masovne kulturne prireditve/dogodki. So long.
Obiski zdravnika, precej oteženi.

God damn it. Saj sem vedel kaj me čaka. Ampak sedaj ko to postaja realnost (katero sem skoraj do meseca natančno napovedal pol leta nazaj) me daje cmok v grlu.

Vi ki boste cepljeni s korporativnim zaprtokodnim cepivom pa i wish you best of luck.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Uizi ::

Torej vse po starem praviš?

driver_x ::

vostok_1 je izjavil:


Če se nas nabere dovolj bomo lahko vsaj imeli svojo ekosfero z nekakšnim zatočiščem.


Saj jo imate: Pot Sv. Antona 49, 5280 Idrija.

vostok_1 ::

driver_x je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Če se nas nabere dovolj bomo lahko vsaj imeli svojo ekosfero z nekakšnim zatočiščem.


Saj jo imate: Pot Sv. Antona 49, 5280 Idrija.


Very funny.

Zgleda je popularno srati po ljubiteljih svobode.
Kakšni retardiranci me obkrožajo ej.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mahoni ::

vostok_1 je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/srbi...

Et tu Serbia. Eh fuck.

Do nadaljnega se je moj svet precej zožil z prejšnjim letom.

Potovanja izven naše države so probably zgodovina zame from now on.
Koncerti, bye bye.
Masovne kulturne prireditve/dogodki. So long.
Obiski zdravnika, precej oteženi.

God damn it. Saj sem vedel kaj me čaka. Ampak sedaj ko to postaja realnost (katero sem skoraj do meseca natančno napovedal pol leta nazaj) me daje cmok v grlu.

Vi ki boste cepljeni s korporativnim zaprtokodnim cepivom pa i wish you best of luck.


V Srbiji dnevno okuženih več kot 4000 ljudi

Če bo trend okužb v Srbiji še naprej vztrajal, z več kot 4000 novookuženimi na dnevni ravni, bo pristala na rdečem seznamu, in s tem bodo ogrožena vsa pogajanja o priznanju potrdila.

Toliko o famoznem cepivu...
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

driver_x ::

vostok_1 je izjavil:

driver_x je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Če se nas nabere dovolj bomo lahko vsaj imeli svojo ekosfero z nekakšnim zatočiščem.


Saj jo imate: Pot Sv. Antona 49, 5280 Idrija.


Very funny.

Zgleda je popularno srati po ljubiteljih svobode.
Kakšni retardiranci me obkrožajo ej.


Svoboda se zmanjšuje, še posebej svoboda govora, kar je alarmantno. K temu zmanjševanju pa največ prispevate taki, ki hote ali nehote po internetih širite laži in razne teorije zarote. S tem dajete povod tistim, ki jim je omejevanje svobode v interesu.

vostok_1 ::

mahoni je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/srbi...

Et tu Serbia. Eh fuck.

Do nadaljnega se je moj svet precej zožil z prejšnjim letom.

Potovanja izven naše države so probably zgodovina zame from now on.
Koncerti, bye bye.
Masovne kulturne prireditve/dogodki. So long.
Obiski zdravnika, precej oteženi.

God damn it. Saj sem vedel kaj me čaka. Ampak sedaj ko to postaja realnost (katero sem skoraj do meseca natančno napovedal pol leta nazaj) me daje cmok v grlu.

Vi ki boste cepljeni s korporativnim zaprtokodnim cepivom pa i wish you best of luck.


V Srbiji dnevno okuženih več kot 4000 ljudi

Če bo trend okužb v Srbiji še naprej vztrajal, z več kot 4000 novookuženimi na dnevni ravni, bo pristala na rdečem seznamu, in s tem bodo ogrožena vsa pogajanja o priznanju potrdila.

Toliko o famoznem cepivu...


Torej sedaj smo povsem prešaltali iz intenzivcev na "okužene"...heh. Kdo bi si mislil.
Actually...i know of one. Me, and a couple of others.

Izven fašističnih ukrepov moje življenje virus ni nič destabiliziral. Vsi še živi in zdravi. Razkužujem ne, že od vsega začetka. Masko 2x menjal v 1 letu. Rokujem se. V splošmen grozno šlampasto se epidemiološko obnašam.
Isto velja za vse moje znance in njihove znance.
Efekti virusa kar se tiče mojega življenja so tako redki, da jih niti ne zaznavam.

Kot sem rekel pol leta nazaj. To ni epidemija. To je zdravstvena anomalija za majhen delež populacije.
Obrnili pa smo cel svet v drugo smer zaradi tega.

driver_x je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

driver_x je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Če se nas nabere dovolj bomo lahko vsaj imeli svojo ekosfero z nekakšnim zatočiščem.


Saj jo imate: Pot Sv. Antona 49, 5280 Idrija.


Very funny.

Zgleda je popularno srati po ljubiteljih svobode.
Kakšni retardiranci me obkrožajo ej.


Svoboda se zmanjšuje, še posebej svoboda govora, kar je alarmantno. K temu zmanjševanju pa največ prispevate taki, ki hote ali nehote po internetih širite laži in razne teorije zarote. S tem dajete povod tistim, ki jim je omejevanje svobode v interesu.


Ne morem vrjet, da kaj tako debilnega je višje razviti sesalec zmožen spisat.
A ti si sploh prebral kaj si nalepil preden si poslal sporočilo?

Postaviti bom res moral spodnjo mejo opponentov, ker take budalaščine, ki me obletavajo zadnje čase pa so way below my grade.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

el_bahattee ::

vostok_1 je izjavil:

Kje, je, Potrč, propagiral, teorije, zarote, ?

Če ne razumeš mojega prejšnjega odgovora, potem ti ni pomoči, tu ni več kaj za dodat. Ali se delaš neumnega ali pa si pač res intelektualno bos.

Medtem pa iz npr. Italije poročajo, da je tam lani (med pandemijo) umrlo največ ljudi po druge svetovni vojni. Ampak to se vas pač ne prime, ker se ne ujema z vašimi teorijami zarot.
Come to my center, you enter the winter.

Uporabnik ::

Še vedno nisi napisal niti ene torije zarote, ki jo je širil Potrč. Daj napiši zame prosim, samo eno. Hvala!
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

Zimonem ::

Dajte nehat primerjat Potrča in Snowdna.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Jaron Lanier interview on how social media ruins your life (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
749260 (6643) bluefish
»

Policijska ura, ustavno sodišče in vlada (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656151 (4511) vostok_1
»

Nobelov nagrajenec: Covid je umetno ustvarjen in to se prikriva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12014463 (11167) imagodei

Ruski vojaki v Siriji (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9921308 (17890) Isotropic

Več podobnih tem