» »

hujšanje

hujšanje

1 2
3
»

Blinder ::

če si že suh in maš *** ročke pol pejt na liposukcijo al kej podobnega.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

chrispy ::

evo v enem mesecu izgubl še dodatne 4 kg trenutno sem na 91kg pri 193cm; problem imam da se mi je v zadnjih dneh vse skupaj zaustavilo :S (odkar se je spet začela šola) nevidim ravno razloga v tem saj bi bil po tej logiki še bolj aktiven kakor med počitnicami.
morda mam narobe sestavljen red prehranjevanja. zgleda nekako tako: zjutraj 6:00 jem zajrtk kosmiče/hrenovke/jajca/pašteta+kruh, nato v šoli 10:45 nek sadni sok, sendvič (bel kruh :S) in neko sadje, in ko pridem domov mami skuha kosilo (okoli štirih) potem pa se moji obroki zaključijo oz. vzamem potem kasneje še kakšno sadje ali pa jogurt.
kako bi jas to bolje prilagodil da bi imel 5 uravnoteženih obrokov?

Predator ^^ ::

Lol jaz sem shujsal 14kg. Itm je padel iz 25.9 na 20.6. Se vedno pa nisem suh. Se priporocajo kaksne vaje za doma, predvsem za noge in trebuh?
Gnmstle

energetik ::

Predator ^^ je izjavil:

Lol jaz sem shujsal 14kg. Itm je padel iz 25.9 na 20.6. Se vedno pa nisem suh. Se priporocajo kaksne vaje za doma, predvsem za noge in trebuh?
Očitno ssi shujšal predvsem v mišice, če praviš da si pri 20 še vedno debel. Počepi, trebušnjaki.

Chrispy, učitno še vedno poješ več kcal, kot jih porabiš. Tudi če to razdeliš na 5 obrokov, ne bo nič kaj dosti bolje. Za začetek namesto sadnega soka pri malici pij vodo. Kakšno (in koliko) kosilo ti skuhajo doma, lahko tudi samo ugibamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Predator ^^ ::

Ne debel, ampak ne ravno suh. Nisem v mišice ker se vedno pretepem vse sosolce pa sklece mi uspe delat!
Gnmstle

krispe ::

chrispy kako je pa trenutno na stvari? si že dosegel "življenske" cilje?:)
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Aquinas ::

oemdzi je izjavil:

Ali kdo prakticira fasting z tem ne mislim tistega klasicnega ampak tega 16/8 , 18/6 ali nekaj v tem stilu ?


16/8 ne, ker naj bi treniral na tešče in mi po urniku ne znese, zato danes začenjam z enim 24h postom na teden. Zgolj iz radovednosti. Zdi se mi, da pri takšnih "eskperimentih" zelo spoznaš svoje telo in um.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Srčni utrip pri hoji/teku (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11921642 (6785) Twixz
»

Izguba telesne teže (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24830258 (8170) janja765
»

afterburn effect (workout)

Oddelek: Loža
437937 (7049) _Enterprise_

Več podobnih tem