» »

Zgodovina

Zgodovina

zgodovina ::

Pozdravljeni !

Ker nisem vedel kam naj prilepim tole temo sem jo raje pod šolo. Torej z prijateljem sva ustvarila forum o zgodovini. Na ta forum lako trenutno pišete tudi neregistrirani uporabniki. V glavnem trenutno še iščemo uporabnike , ki bi znali kaj pametnega povedati. Po tem ko bo ( če bo) vsaj 200-300 registriranih se bodo odvijale tudi nagradne igre. Prav tako bo prišla če bo seveda dovolj zanimanja za to tudi spletna stran. Torej če te zanima zgodovina in če želiš kaj povedati se prijavi. Prav tako iščema z prijateljem nekoga ki zna delati z forumi ker imama nekaj vprašanj.

http://zgodovina.comli.com/index.php

zgodovina ::

Z prijateljem sva naredila še spletno stran . Zdaj pa me zanima kako ta forum ki ga imama naredima noter v strani? Plus kaj bi se še lahko dodalo strani. Za oba je to prvi projekt v spletnih straneh brez kakšnega predznanja

http://zgodovina.netau.net/index.html

Zgodovina sprememb…

sid911 ::

Kot veste novi vek traja od najdbe Ameike dalje


Tu vas bomo poizkušali podučiti o dinozavrih , pračloveku , itd


(oboje citirano z omenjene strani)

Fanta, saj je OK, da se trudita, vendar takih bedarij se pa le izogibajta (kot tudi copy-paste z wikipedie). Pravopisa raje ne omenjam...
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

zgodovina ::

Zakaj pa bi bile to bedarije? Mislim da kar veliko ljudi zanimajo dinozavri. Da ne omenjam Evropskih pohodov v Ameriko tudi že pred 1492 .Če tebi niso všeč še ne pomeni da drugim nebodo. Drugače pa še vedno iščem nekoga ki bi mi povedal kako se naredi forum znotraj strani da nebi bil na zunanjem linku.

bluefish ::

Za vključitev obstoječega bo treba znati nekaj PHP-ja. Vmesna rešitev je uporaba frejmov, ampak so iz prejšnjega desetletja.

sid911 ::

zgodovina je izjavil:

Zakaj pa bi bile to bedarije? Mislim da kar veliko ljudi zanimajo dinozavri. Da ne omenjam Evropskih pohodov v Ameriko tudi že pred 1492 .Če tebi niso všeč še ne pomeni da drugim nebodo.


Najdba Amerike = odkritje Amerike.
Prazgodovina in dinozavri = jabolka in hruške

Ni problem v tematiki, problem je v tem, da pišete bedarije. Če rabite kakšen nasvet - piši ZS. Trust me, nekaj malega že vem o zgodovini...

Glede spletne strani pa, morda bi bilo najbolje vse skupaj prestaviti na kakšno skupno platformo (zdaj, ko še ni toliko vsebin).
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

zgodovina ::

Odkritje Amerike je bilo že okoli leta 1000 ko so Vikingi pluli tja. Glede prazgodovine pa je tak sam si jo tolmačim od 2M let pr.n.št. do nekje 100.000 let pr.n.št. Ampak strani nimam samo jaz ampak še prijatelj tako da morama delati kompromise pri določenih stvareh pri katerih se ne strinjama. Glede platforme pa imaš na zs.

galu ::

Kaj pa Azijci? Njih zopet zapostavljate?:D
Tako to gre.

tt2 ::

zgodovina je izjavil:

Odkritje Amerike je bilo že okoli leta 1000 ko so Vikingi pluli tja.
Ja na vzhodno obalo. Kdo pa na zahodno? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Moderni suznji

Oddelek: Problemi človeštva
364733 (4026) PrihajaNodi
»

atlantida (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19140189 (34406) Mipe
»

Odkrili lobanje nezemljanov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18620540 (11779) leiito
»

Desetletja, stletja, tisocletja...oz. kdaj je zacela 1. dekada (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18142684 (40332) egonk
»

Planet X?

Oddelek: Znanost in tehnologija
243571 (2142) Monster

Več podobnih tem