» »

DVB-C sprejemnik Conax

DVB-C sprejemnik Conax

Nepowem ::

Kupil sem ta DVB-C sprejemnik Conax (Modul v katerega vstaviš kartico in nato v TV) za 50eur, vendar mi ne deluje oz. ga neznam naštimat. Vstavim ga notri v TV, se nič ne zgodi. Potem grem na namestitev kanalov in ponovno namestim kanale in mi spet najde samo analogne iste kot prej. Tv je pa Philips 23PFL...
Kr neki

Tero ::

Preveri če si pravilno vstavil modul v televizijo in če si pravilno vstavil kartico v modul. :)
Koliko vem ni nobene fizične zaščite pred napačnim vstavljem tako da pač probaš vse 4 možnosti ali prebereš navodila :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Nepowem ::

Sem probal vse pa negre.
Kr neki

Okapi ::

A kartico si dal v modul? Ker brez nje ni nič.

Katerega ponudnika tv imaš? Ker ne vem, ali ima kateri čisto vse digitalne kanale zaklenjene in bi moral kaj videti tudi brez modula.

O.

Nepowem ::

Telesat.
Kr neki

Nagi Bator ::

Morda neumestno vprasanje ampak vseeno, a si preklopil TV iz analognega vhoda na DVB-C ?

Dami ::

Če imaš digitalno kablsko in TV z dvb-c ti more pri iskanju kanalov najdit tudi digitalne ne glede na to ali maš kartico not al ne. S tem modulom si te kanale pol samo odkleneš (pustiš nekaj časa na enem zaklenjenem kanalu, ki veš da ga maš naročenega). Če ti najde samo analogne, potem probaj izbrat pri nastavitvi tvja katero drugo državo.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Nepowem ::

Bator, kako se to sploh naredi?
Kr neki

Nagi Bator ::

Na daljincu se preklaplja iz analogne sheme v DVB-C/DVB-T in se med ostalimi vhodi, ki jih ima TV.
Glede na to da ne najde niti enega programa iz digitalne sheme bi rekel, da je tu tvoj problem.

king67 ::

Nagi Bator je izjavil:

Na daljincu se preklaplja iz analogne sheme v DVB-C/DVB-T in se med ostalimi vhodi, ki jih ima TV.
Glede na to da ne najde niti enega programa iz digitalne sheme bi rekel, da je tu tvoj problem.


Pri filipsu ni preklapljanja med dig in an kanali, kot je recimo pri soniju. Ob iskanju kanalov probaj izbrat državo Finska.

lp,
king67

Martin Krpan ::

Philipsi znajo biti zelo tečni za nastavljat digitalne kanale saj ti tudi , če nastaviš državo na Finska verjetno ne bo našel vseh programov. Mislim , da je težava v naboru znakov , saj ti TV išče na 6900 pri nas pa se uporablja 6875.
Boljše bo , če jih poiščeš ročno.
Vprašaj svojega operaterja na katerih kanalih oddaja (ko najdeš prvega (362)povečuješ po 8), kateri nabor znakov (6875?) in kako QUAM modulacijo (64).
V oklepaju so vrednosti kot jih imam nastavljene jaz , vendar imam drugega operaterja , ki pa signal dobiva od Telemacha.
Prvič je malo tečno nastavljati , boš pa 100% našel vse programe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833435838 (75366) zavajon
»

TV tuner za PC z DVB-C z digitalnem pretvornikom !?

Oddelek: Kaj kupiti
1311095 (6674) laguna1
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12524121 (14809) OK.d
»

digitalna kabeelska tv dvb-c izkušnje (cablestar2)

Oddelek: Pomoč in nasveti
208403 (4042) predrag000
»

DVB-C Tuner (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5425716 (22284) icek

Več podobnih tem