» »

Problem s posto.

Problem s posto.

Azz_Kikr ::

Imam težavo, ki mi povzroča preglavice. Imam Arnesov e-mail in zanj uporabljam Outlook Express, toda že tri dni ne morem prejemat e-mailov. Najprej sem mislil, OK, pac susa, nihce mi ne pise, toda potem sem poskusil poslati sam sebi e-mail z drugih naslovov, pa sem dobil obvestilo:
"cannot access mailbox /out/./4/rroska2/.mailbox for
user rroska2. error writing message: Disc quota exceeded"
Kaj to pomeni, da opozarja na poln disk? Toda disk ni poln, če imam prostih več kot 10 GB. Kaj naj storim? (Pošto pošiljat gre.)
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

ToniT ::

To pomeni, da imaš preveč pošte oz. stvari na Arnesovem strežniku.
Nisi brisal za sabo. Pokliči na helpdesk Arnes in ti bodo zadevo uredili.

Še to...
Poskusi zadevo zbrisati preko web maila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

Azz_Kikr ::

Je to povezano s prostorom na moji spletni strani, ki mi ga arnes odstopi? Ker tista je res polna. Toda saj je poštni strežnik ločen od spletnega ali je to vse skupaj ena stvar? LP
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

ToniT ::

Ti si dobil na Arnesu določeno količino prostora. Za kaj ga porabiš, je tvoj problem.
Kaj pa imaš na strani, da si zapolnil 40 MB?

Azz_Kikr ::

Nalozil sem dva daljsa filmcka, da so si ju frendi downloadali. Bom ju zdaj takoj zbrisal. Hvala za pomoc!
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outlook - problem z mail računi

Oddelek: Omrežja in internet
64046 (3950) Oxford
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316803 (16803) Bakunin
»

Sobig.F na pohodu

Oddelek: Omrežja in internet
202117 (1817) ABX
»

Pošiljanje pošte.

Oddelek: Programska oprema
153557 (3409) Azz_Kikr
»

Spam ali spam? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20312710 (10344) poweroff

Več podobnih tem