» »

TRR račun

TRR račun

Janac ::

zanima me kje bi se mi najbolj splačalo odpret nov (študentski, dijaški) TRR račun. Vesel bi bil, če mi ne bi bilo treba plačat provizije ob dvigu na bankomatih, nizka cena vodenja računa in da lahko povežem s paypalom.

Kaj predlagate?
  • spremenil: Janac ()

mihec87 ::

PP kar zoža kandidate saj rabiš mastercard ali pa visa kartico ali pa top up pp-glede na vrsto računa ter da je čim manj stroškov z kartico ostane debetna visa(na pamet mi pride abanka, banka koper)..

Uporabnik ::

pay pal lahko skor vsako kartico sprejeme. Samo če si bo nakazoval nazaj iz pp na kartico dela samo visa, to pa je potem samo BK in Abanka.

Na financah imajo vsako leto članek o tem katere banke so najcenejše tako iz glave delavska hranilnica in sparkasse - za to vem na nima provizij za dvig iz bankomatov.

jype ::

SKB banka ima namesto Maestro kartic VISA kartice. Če si nanjo nakažeš, dobiš na osebni račun.

SKB banka nima konkurenčnih cen (dražja je od večine bank).

Janac ::

zee ::

Abanka je v likvidaciji.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

hendriks ::

zee je izjavil:

Abanka je v likvidaciji.


Si prepričan? Factor banka in Probanka sta v likvidaciji, nekaj se je šušljalo o Abanki, vendar to prvič slišim. Imaš kakšen vir?

zee ::

Moja napaca. Se opravicujem.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Robi :P ::

Js mam tekoči račun pri SKB dali si mi debitno VISO ( kreditna pač ) si nastaviš limit do koliko lahko plačaš z njo pa jo lahk brez skrbi uporabljaš za internetne nakupe. Je pa res da plačaš provizijo če dvigneš na bankomatu ki ni od SKBja...

Aja če misliš met pa varčevalnega pa se ti SKB ne splača...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

mihec87 ::

Robi :P je izjavil:

Js mam tekoči račun pri SKB dali si mi debitno VISO ( kreditna pač ) si nastaviš limit do koliko lahko plačaš z njo pa jo lahk brez skrbi uporabljaš za internetne nakupe. Je pa res da plačaš provizijo če dvigneš na bankomatu ki ni od SKBja...

Aja če misliš met pa varčevalnega pa se ti SKB ne splača...


Odloč se kero so ti dali debetna in kreditna ni isto...

V zadnje ko sem primerjal je bilo še najbol
Abanka študentski račun z maestro+debetna visa electron po želji abanet(sigenca cert.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

hojnikb ::

Osebno uporbljam DBS + Neteller combo. Sicer imajo neumno nizke dnevne limite, nimajo pa stroškov vodenja računa in zastonj spletna banka (če si dijak/študent)...
Za paypal pa koristim neteller (sicer imaš tukaj veliko možnosti, jaz sem vzel netteller zato, ker ima minimalno provizij), nakaterga potem preko trr nakažem, ko potrebujem kej kupit.Ni najbolj convinient, je pa imo bolj varno tako..
#brezpodpisa

amacar ::

Banka Celje. Vodenje, ter visa electron je zastonj za študente (predvidevam da tudi za dijake), dvig na drugih avtomatih je verjetno 50 centov, ne vem ker nikoli ne dvigujem.

negotiator ::

Janac je izjavil:

zanima me kje bi se mi najbolj splačalo odpret nov (študentski, dijaški) TRR račun. Vesel bi bil, če mi ne bi bilo treba plačat provizije ob dvigu na bankomatih, nizka cena vodenja računa in da lahko povežem s paypalom.

Kaj predlagate?


abanka, vodenje je brezplačno, visa electron in ba maestro
All easy problems have already been solved.

Robi :P ::

mihec87 je izjavil:

Robi :P je izjavil:

Js mam tekoči račun pri SKB dali si mi debitno VISO ( kreditna pač ) si nastaviš limit do koliko lahko plačaš z njo pa jo lahk brez skrbi uporabljaš za internetne nakupe. Je pa res da plačaš provizijo če dvigneš na bankomatu ki ni od SKBja...

Aja če misliš met pa varčevalnega pa se ti SKB ne splača...


Odloč se kero so ti dali debetna in kreditna ni isto...

V zadnje ko sem primerjal je bilo še najbol
Abanka študentski račun z maestro+debetna visa electron po želji abanet(sigenca cert.)

aja kaka pa je pol razilka? prek neta plačujem isto tut v tujini gre?

po gugalnju sodeč mam debitno se pravi dnar se odbije takoj in ne 1x na mesnc

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

mihec87 ::

Tako je debetna ti trga z računa takoj in tudi ne moreš porabit več kolikor imaš na računu+ limit trr-ja(če ga imaš), pri kreditni ti trgajo 1x na mesec zapraviš lahko toliko kolikor imaš limita na kartici..

Robi :P ::

ubistvo ja to je edina razlika tako da jaz vidim prednost v debitni? ne morš se kr tk zapufat al pa če jo zgubiš? se motim? je pa kriza če maš majhno plačo pa nucaš limit ker pol ne morš z debitno dvignit pod stanje right?

mihec87 ::

Če imaš majhno plačo je tudi pri kreditni odobren majhen limit..Z debetno lahko dvigneš do 0 oz če imaš 200eur limita na trr potem do -200eur..Na kreditni pa imaš npr 500eur mesečni limit in z to kartico lahko zapraviš max 500eur..

BaToCarx ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109061 (27911) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106826 (33873) PINki
»

Razlika med Plačilno, debetno in kreditno kartico

Oddelek: Loža
1323135 (17132) St235
»

PayPal help

Oddelek: Omrežja in internet
256784 (5950) rakun24
»

Visa electron abanka

Oddelek: Loža
155320 (4708) Alec999

Več podobnih tem