» »

PayPal-premajhen limit!

PayPal-premajhen limit!

Bakanelli ::

Zdravo, to je moja prva tema, tak da se opravičujem, če sem kej napačno uvrstil ;)
Gre se za to, da mam na master cardu (od kokder PayPal črpa keš), 200€ limita na mesec. Pred kratkim sem dobil avkcijo na ebayu v vrednosti cca 250€ (vključno z poštnino). Prosim če nekdo predlaga, kateri drug način za plačilo. Čeprav bi najraje da se en oglasi iz LJ in bi mu dal 250€ na roko, da bi mi poslal dnar na moj PayPal. Seveda bi mu dal zraven še za kak meni iz meka :)

Gandalfar ::

Gres na banko in se zmenis za zacasno zvisanje limita. Magari nakazes na svoj posebni racun od kreditne kartice 300 evrov pa si zmagal :)

mihec87 ::

Na račun daš 50 eur ostalo pa pokriješ z limita?

Bakanelli ::

Gandalfar je izjavil:

Gres na banko in se zmenis za zacasno zvisanje limita. Magari nakazes na svoj posebni racun od kreditne kartice 300 evrov pa si zmagal :)

Sem že enkrat prej probal nardit 'izjemo' pa so rekl da je nemogoče :S tud če nakažem na račun 300 € mam spet limit 200 € in sm na istem :(

@mihec87 tud če dam 50€ je limit enak :P

Vseeno hvala obema za odg. :)

bajsibajsi ::

Na banki preko katere imas odprt Master card kartico, si zvisaj limit le-te. Banka pri kateri imam VISA kartico, ima 300 evrov kot najnizji mozni limit. Dolocene banke dovoljujejo upravljanje z limiti kartic tudi online, tako da ti ni potrebno sploh iti na banko.

Zgodovina sprememb…

delfinus ::

Zacasno povisanje limita tako je. Pri NLB to uredijo v dnevu ali dveh. Sam sem vlogo oddal kar prek klika, ker sem potreboval vecji limit zaradi nakupa letalskih kart. Zacasno povisanje pa zal stane 3.5 EUR. Dolocis pa si datum do kdaj ga zelis imet povisanega. Lahko si ga tudi stalno povecas, vendar si ga moras dolocit glede na svoje prilive na racun in prihranke, ki jih imas. V koncni fazi banka odloca ali ti ga odobri.

lp, d

fosil ::

Ali pa si zrihtaš viso electron, dnevni limi 3.000, mesečni torej 90.000 ;)
Oziroma kolikor imaš denarja na računu, lahko je tudi 0 in ti tudi ob zlorabi ne morejo nič ukrasti.
Tako je!

mihec87 ::

Čudna banka da ne morjo limita zvišat oz vsaj uredit zadeve..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

#000000 ::

@fosil Tudi visa electron ima mislm da 250 evrov dnevnega limita, na kar me uslužbenka na banki ko sem odpiral račun ni opozorila oz. je kar sama izpolnila da je tolk limit, čez čas ko sem hotu kupit nekaj čez ta znesek na ebayu in po ne vem kolkih poskusih plačevanja sem šele ugotovil za kaj gre, mislm da sem na banki znoru skor za dobro štirico, niso mi znali povedat zakaj jarca rabijo omejevat z limitom MOJ LASTEN denar, ker kartica ni vezana na noben priliv in kolk jest položim tolk lahko porabim. Banka kot banka pač, takoj nekal limitirat čeprav ni nič njihovega. Banda :)

fosil ::

@fosil Tudi visa electron ima mislm da 250 evrov dnevnega limita

Še enkrat pozorno preberi moj post zgoraj.
Tako je!

bond007 ::

Sem imel podoben problem... redni prihodki, vedno imam par k€ na računu, nikoli v minusu, mastercard limit 300€, kupil projektor za 380€, bivša banka (nlb) mi preko neta ni hotela začasno (enkratno) povečati mastercard limita za tistih 80€...Kolega priskoču na pomoč, mi nakazal manjkajočih 80€ na paypal, jst pa njemu direkt na račun. Tko da tudi tebi predlagam enako varianto...

šernk ::

Tudi visa electron ima mislm da 250 evrov dnevnega limita, na kar me uslužbenka na banki ko sem odpiral račun ni opozorila oz. je kar sama izpolnila da je tolk limit,


pred dvemi leti delal VISO electron in imaš na obrazcu, ki ga izpolniš za označit koliko želiš limita, minimum je bil 300 max pa 3000€, nihče mi ni nič povedal, le bral sem kaj izpolnjujem.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

MIHAc27 ::

A si ne moreš iz mastercarda na paypal 1.dan nakazat 50€ drugi dan pa še 200?

Šimpanz ::

Meni so na NLB v enem dnevu dvignili limit na Vizi iz 300 na 1000 eur, tako da ne vem zakaj so imeli nekateri probleme s tem.

Ziga Dolhar ::

Ma - meni pri NLB-ju niso bili pripravljeni začasno dvigniti limita (EC/MC) na 1000 EUR, čeprav sem imel na računu 5k EUR in sem jih bil pripravljeni vezat. Ko sem imel na računu manj denarja, a redne prilive (mesečno plačo), so bili pripravljeni dvignit.
https://dolhar.si/

Looooooka ::

Sej mas tud "predplacniske" mastercarde, ki jih sam filas...pa das gor kokr hoces kesha.

mihec87 ::

MIHAc27 je izjavil:

A si ne moreš iz mastercarda na paypal 1.dan nakazat 50€ drugi dan pa še 200?

Ne gre to tako..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Ziga Dolhar ::

Limit na plačilnih karticah z odloženim plačilom je ponavadi mesečen :).
https://dolhar.si/

Bakanelli ::

@mihc ce je limit 200€/mesec si ne mors en dan nakaz 200 drug pa 50, ker je limit dosezen.

No mislim, da sem zadevo z ebayom uredil in sicer tako, da sem izbral vrsto placila prek banke in sem danes popoldne su in placu 259 € + cca 2€ provizije, kar je čisto vredu.
'Mislim', da sem uredil pa zato, ker 'naj bi se' pokazalo do jutri popoldne >:D

MIHAc27 ::

Ah, nisem vedel da se gre za 200/mesec. Torej bi rabil 1 mesec čakat da bi lahko naložil 250.
Jaz na banki lahko dvignem na bankomatu vsak dan 300, sem mislil da je tukaj isto.

Drugače v EU provizije za nakazovati direktno na TRR niso visoke, jaz imam dobre izkušnje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109445 (28295) Vetrpiha
»

Bankomat limit

Oddelek: Loža
4918268 (5636) Luk as
»

Paypal, Visa Electron (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513749 (6020) Hajznberg
»

Pay pall brez rednega dohodka?

Oddelek: Loža
316374 (5433) bluefish
»

Mnenje o kreditnih karticah!

Oddelek: Loža
385366 (3800) flipflop

Več podobnih tem