» »

Iskanje

Iskanje

Jest ::

Nevem ali sem mogoce jaz kje spregledal... ali ta forum nima opcije za iskanje po sporocilih... :\
Lp
Thomas
www.mobile.si

Tomi ::

Počasi bo tudi to.. Verjameš mi lahko, da se o tem že nekaj časa govori, ampak trenutno Primož išče najboljši način, kako zadevo izvesti, če sem dobro obveščen:\
metrodusa.blogspot.com

Dax ::

Upam, da bo to čimprej, ker je dejstvo, da je v tem forumu taka ogromna zaloga informacij, da je kr brezveze.
Tud dvojni topici se bojo po mojem potem nehali pojavljati, ker pol bi se najbrž dalo tud nastavit, da bo sistem preveru, če kak podoben topic že obstaja in te opozoril.

PaJo ::

Ja te opcije nas forum zaenkrat se nima, ker jo je treba sprogrmirat zato pa clovek(Primoz) rabi svoj cas in dobro idejo. Upam da bo zdaj kaj spacal skupaj ko ma pocitnice:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Jest ::

Kot je ze nekdo omenil je baza znanja ze kar velika... Sam sem npr. vceraj iskal kaj o prenosnkih, ker ravno kupujem enega... pa nisem zal nicesar nasel po hitrem prebrskanju foruma..... Tako da o funkciji "ISKANJE" morate razmisljati in dati na seznam upgrade-ov na prvo mesto.....
Lp
Thomas
www.mobile.si

PaJo ::

Tega se tudi mi zavedamo, samo zal je svar odvisna od enega prgrmerja, kateri pa mi ima na zlost tudi kaksne druge obveznosti;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Elemen_T ::

Thomas: Verjetno že veš za spodnji dve strani, ampak vseeno...:
www.bolha.si
http://www.mojoglasnik.com/

lp

Jest ::

Verjetno si mislil www.bolha.com .... Poznam obe strani... hotel sem samo pogledati, ce se sploh kaj debatira o temi NONAME prenosniki... Kupujem pa novega ....
Lp
Thomas
www.mobile.si

Tomi ::

Če kupuješ novega, poglej na

Hermes

ali pa pojdi na katerega od iskalnikov..

Oziroma, ker si obupal nad starimi temami, sem jaz nšel svojo, ki ti bo mogoče kaj pomagala.. Najdeš jo tule..

Upam, da ti bo vsaj nekaj od tega koristilo..

Pa ko boš gledal cenik za Hermesu, da se ne boš prehitro navdušil.. Cene so brez DDV-ja, kar seveda piše v najbolj drobnem tistu|O
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550876 (22543) OwcA
»

Kaj menite o Slo-Techu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
655404 (3919) Primoz
»

Prvi od mnogih drastičnih ukrepov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
654851 (4851) tejo

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947532 (5520) Sergio

Več podobnih tem