» »

dial-up: upload dela, download ne

dial-up: upload dela, download ne

tha_man ::

Kot pravi naslov, upload dela čist normalno (recimo pošiljanje e-maila), download pa nikakvo. Recimo ko greš pobirat mejl, pride tako daleč da pokaže koliko mejlov te čaka na strežniku, ampak mu ne uspe downloadati niti enega. Isto pri surfanju, najde stran (tako vsaj pravi explorer v statusni vrstici), ampak je ne odpre. Meni nič jasno.

Je pa tole Pentium 100 računalo, Win95, IExplorer 5.0. Prej je bil gor IE 5.5, katerega sem odinštaliral in namestil 5.0 (ne bi razlagal zakaj, ampak blo je nujno). Ali je mogoče v tem problem?
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

A1eN ::

povsej vrjetnosti nimaš pravilno napisan naslov za POP 3 strežnik(dohodna pošta) , če lahko pošiljaš e-maile ..prejemat jih pa ne moreš......

tha_man ::

POP3 je pravilno vpisan, saj pravim da priklopi se nanj, le pošte noče pobrat. Tud surfanje ne dela, za kar pop3 ne more bit kriv.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

ABX ::

Tudi ko upload-aš istočasno downloadaš paketke.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

tommyknocker ::

Živjo!

Svetujem ti, da si odstranis TCP/IP settings v Omrežju in ga še enkrat dodaš an novo. Ponavadi pomaga tudi kreiranje nove dial-up povezave. Vem pa, da znam biti zoprn problem....mogu sem ponovno inštalirat Win98, tud na Microsoftovi podpori mi niso znali pomagat!

Upam, da bo pomagal!

horr ::

Kar je tudi mogoče, je, da imaš vklopljen firewall? No ja, za internet to navadno ne velja, za maile pa...

tha_man ::

Firewalla ni...

tommyknocker, bom se probal s TCP/IPjem poigrat, thanks.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273970 (18901) Matko
»

Gmail podpira odslej tudi IMAP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8710637 (10637) Gandalfar
»

Po menjavi ponudnika problem s pošiljanjem pošte

Oddelek: Omrežja in internet
425394 (4783) Matko
»

spet problemi z email.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
635637 (4253) Gandalfar
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16317019 (17019) Bakunin

Več podobnih tem