» »

kako ugotoviti kdaj je prejeto sporocilo bilo poslano (android OS)

kako ugotoviti kdaj je prejeto sporocilo bilo poslano (android OS)

lev88k ::

Pozdravljeni! sem lastnik telefona samsung galaxy S2 (z najnovejso verzijo androida 4.0.3). Z mobitelom sem vec kot zadovoljen, imam le en problem. Ko telefon izklopim ali se sam izklopi zaradi prazne baterije in ga cez par ur nazaj prizgem, zacnem dobovati smse, ki so mi jih kolegi posiljali tekom teh ur (kot na vsakem telefonu). A problem je v tem, da nikakor ne morem ugotoviti, kdaj so mi ta sporocila poslali, saj mi napiše le čas prejetja smsa (ki je vec kot ocitno takrat ko vklopim telefon in mi prav nic ne pomeni..), ne pa tudi čas pošiljanja.. a se da to kako pogledat kdaj je sporocilo bilo poslano? Mogoce obstaja kaka Android aplikacije za to? Vnaprej se vam zahvaljujem za vase odgovore :))

Cooper ::

Pojdi v konkretno sporočilo => daljši pritisk na sporočilo => prikaži podrobnosti

lev88k ::

hvala Cooper, ampak mi ne pomaga.. držim dlje, pritisnem na podrobnosti in mi piše sam Vrsta: besedilno sporocilo, Od: ...., pa Prejeto: ..., ne pise pa kdaj so mi ga poslali :(( Kak drug namig mogoče? :)

;-) ::

Meni nad besedilom piše: včeraj 10:37

Logično da ti piše čas prejetja, čas pošiljanja sploh piše kater telefon ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

lev88k ::

Men piše datum pa ura prejetja.. glede časa pošiljanja pa piše na vseh neAndroid telefonih.. primer Nokia..

gendale ::

men default aplikacija za smse od miui roma kaže kdaj je blo poslano

žal nimam nobenga smsa, ki bi mi ga kdo poslal, ko sem mel izklopljen telefon, zato ti težko povem, a prav kaže
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Mavrik ::

Privzeta Android 4.0.3 aplikacija za SMSe ima pod Settings => Original timestamps to nastavitev. Kje točno je pa to skrito pri Samsung posilstvu vmesnika pa bo moral kdo drugi odgovoriti.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MMS android

Oddelek: Mobilne tehnologije
162598 (1980) mitkos
»

Samsung Galaxy Note (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
375104787 (58523) camper66
»

Zanimiv problem s telefonom

Oddelek: Mobilne tehnologije
203932 (2718) kunigunda
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770333827 (150846) medenko
»

Android 4.0.3 na Nexus S

Oddelek: Mobilne tehnologije
385206 (3602) arjan_t

Več podobnih tem