» »

Android 4.0.3 na Nexus S

Android 4.0.3 na Nexus S

mozzare ::

Včeraj sem na Naxus S in naložu gor Android 4.0.3. Dans pa je pršu uradni update it 2.3 na 4.0...
Je kakšna možnost, da bi ga spravu nekak nazaj na uradno verzijo 2.3.3 ?

lp.

Meizu ::

A je pršu uraden update na 4.0? Neat.

Kako pa deluje? Kot zgleda nisi preveč zadovoljen?

JerryP ::

mozzare je izjavil:

Včeraj sem na Naxus S in naložu gor Android 4.0.3. Dans pa je pršu uradni update it 2.3 na 4.0...
Je kakšna možnost, da bi ga spravu nekak nazaj na uradno verzijo 2.3.3 ?

lp.


A to ti je auto update naredil?

Drugač pa tud moj nexus je že na 4.03 verziji, sicer ne po uradni poti, ampak sem mu malo pomagal ;-) Novosti je veliko in večina aplikacij deluje brez problema. Izmed glavnih novosti manjka le face unlock, ki pa mislm da ga večina ne bo pretitano pogrešala :-D

mozzare ::

JerryP je izjavil:

mozzare je izjavil:

Včeraj sem na Naxus S in naložu gor Android 4.0.3. Dans pa je pršu uradni update it 2.3 na 4.0...
Je kakšna možnost, da bi ga spravu nekak nazaj na uradno verzijo 2.3.3 ?

lp.


A to ti je auto update naredil?

Drugač pa tud moj nexus je že na 4.03 verziji, sicer ne po uradni poti, ampak sem mu malo pomagal ;-) Novosti je veliko in večina aplikacij deluje brez problema. Izmed glavnih novosti manjka le face unlock, ki pa mislm da ga večina ne bo pretitano pogrešala :-D


Ne včeraj sem en .zip fail dau na telefon, in updatu. Danes pa vidim, da je prišel uradni update in me malo jezi, ker sem zajebu garancijo.
Je kakšna možnost, da spravim nazaj na uradno?

Meizu je izjavil:

A je pršu uraden update na 4.0? Neat.

Kako pa deluje? Kot zgleda nisi preveč zadovoljen?


Je kar vredu. Veliko novosti je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mozzare ()

JerryP ::

mozzare je izjavil:

Ne včeraj sem en .zip fail dau na telefon, in updatu. Danes pa vidim, da je prišel uradni update in me malo jezi, ker sem zajebu garancijo.
Je kakšna možnost, da spravim nazaj na uradno?


Update na 4.0.3 je prišel že 16. ven tako da če si posodobil na to imaš že uradno verzijo. Kaj te pa matra garancija, a ti kej ne dela?

Če boš hotu nazaj na 2.3 verzijo boš mogu še enkrat rootat in posnet custom recovery.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JerryP ()

mozzare ::

od tule sm downloadu pa naložu: http://getandroidstuff.com/ice-cream-sa...

zdj pa nwm a je to že uradna izdaja?

JerryP ::

Ja to je že taprava verzija, zdj če hočš jt nazaj na 2.3 morš sledit temu postopku da ga rootaš http://forum.xda-developers.com/showthr... .

mozzare ::

Potem mi ni šla garancija. Če ga pa nazaj rootam pol nebo šla?

aljo558 ::

Kako ste dobili uraden update na nexus s ce ga jaz se kar nimam :( telefon n
je bil kupljen na mobitelu?

JerryP ::

mozzare je izjavil:

Potem mi ni šla garancija. Če ga pa nazaj rootam pol nebo šla?
Ja garancija se ti ni izničila ker si posodobil na uradno verzijo. Če pa ga boš rootal in snemal neuradne verzije, pa znajo na servisu komplicirat.

Kako ste dobili uraden update na nexus s ce ga jaz se kar nimam :( telefon n
je bil kupljen na mobitelu?

Google je 16. začel s pošiljanjem over the air updatov za gsm nexus s, vse naprave nameravajo posodobiti v tem mesecu. Nekateri bodo update dobili prej nekateri kasneje. Če pa potrpežljivost ni tvoja vrlina si pa lahko update tud sam naložiš gor na xda-developers je že par vodičev ;-)

Meizu ::

Sm si ga doma updejtal uradno na 4.0.3 in je napram 2.3 milina. Veliko lepši vmesnik, tudi na prvi pogled je bolj smooth. Zdej sam da vidim, kako je z baterijo, upam da ne bo ICS žrl bolj kot ginger. Pa tudi občutek mam, da je v ICS vseskupaj bolj pregledno kot pri gingerju.

Kar se rama tiče, je usage nekje tam tam. Kar je nad mojimi pričakovanji. Skratka zaenkrat sem pozitivno presenečen.

Golden eye ::

Tole rabš, da pobrišeš števce o naloženih romih in rootih: USB JIG
http://www.dialandroid.com/2011/12/how-...

SodVina ::

Jaz sem ga uradno dobil na mojega nexusa v soboto zjutraj.

Par stvari me moti, ampak drugače je pa kar kul, ja.

JanezH ::

Jaz ga še vedno nisem dobil ...

urosh ::

jaz tudi ne...

NekdoCe ::

Narediš preko http://getandroidstuff.com/ice-cream-sa... in dela super (ter ni treba čakat da prideš na seznam za posodobitev). Ni treba nič rootat ali kaj podobnega in zato ostane garancija.

Meizu ::

Pač počakajte malo, pa bo, saj ne čakate čeka za miljon €...

Jaz sem čisto iz firbca odprl system updates zavihek, ker mi je ponudil upgrade na ics 4.0.3. In sem pač kliknil. Saj bi lahko tudi cyanogen mode gor dajal že prej, ampak imam raje izpravno stvar brez nepotrebnih komplikacij.

Boste že prišli na seznam, nč bat.

JanezH ::

Saj vemo, da bomo, samo smo nestrpni :)
Kolega je dobil update v soboto, oba sva na mobitelu :)

aljo558 ::

Klinc... Tiščim power+volume up pa pridem v fastboot. Pol pa dam recovery pa mi vrže vn trikotnik z android logotipom.... Kako si nej pa pol naložim uraden 4.0?

aljo558 ::

No sem malo pogooglav pa sem našel v čem je problem. Še enkrat sem moral pritisnit Power pa Volume up pa sm dal apply from sd card pa je šlo. Sistem dela super! Lepo je videti nov sistem na Nexus S-u :))

bobby ::

jap, dela prekrasno.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Meizu ::

bobby je izjavil:

jap, dela prekrasno.


Ne vem, če je bilo to zdaj mišljeno kot sarkazem, ampak dejansko meni osebno deluje sistem zadovoljivo in gladko. V določenih primerih celo bolj kot prej.

Edino res bi lahko bilo v nexusu s malce več rama, ampak ok, se da živet tudi brez tega.

bobby ::

ne ne, ni sarkazem.
več rama bo kasneje prav prišlo, tisti seveda, ki smo kupli tel za 2 leti recimo.
sicer pa linux zna z ramom delat, pol bo pa swap file začel delat. zaenkat imam cca 150Mb free kar je veš kot dovolj zaenkrat.

free ram is wasted ram :)
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Meizu ::

:)

Ja, res je, zaenkrat je 150mb free rama še kul, je pa itak odvisno kere aplikacije nucaš.

JanezH ::

Ravnokar dobil notification za update na telefon :D
Se instalira sedaj :D

urosh ::

če še ga kdo nima: http://www.techsliver.com/manually-down...
tudi jaz sem prišel do trikotnika in v tistem prejšnjem linku to ni opisano. Tu je. Sem naredil in dela bp.

KoMar- ::

Jp, s tem ZIP sem uspešno nadgradil dva Sa, kupljena 1 leto narazen v različnih državah.

Hitch-Hiker ::

4-ka je huda. Dela velik bolj tekoce kot 2.3. Vsaj zaenkrat je tak obcutek (po 3 dneh uporabe). Baterije tud ne kuri bolj.
Sam mal motece je, ko prides po 2 letih upoabe 2.x androida in si navajen, da so dolocene stvari (nastavitve) tam kjer so sedaj pa so drugje. Al pa ko prides z root-anga telefona na ne root-anga pa pol nastavitev manjka. :D
Se pa hitro navadis.
Pomagajmo Microsoftu v boju proti piratstvu - namestimo Linux!!

alexo ::

Prosim za malce pomoči.
Po nadgradnji na 4.0.3 mi ne deluje več aplikacija APN on off. Bi jo že odinštaliral, pa si ne upam, kajti povezava je trenutno na off in se bojim, da če programček odstranim ne bom mogol vzpostaviti APN, kajti praviloma bi pred odstranitvijo programa moral dati status na on, kar pa ne gre ker se prej obesi.
Druga zadeva je koledar (vgrajeni), ki se mi nikakor noče sinhronizirati z exchange koledarjem.

majstor ::

Meni na Simobilu po nadgradnji na ICS 4.0.3 ne delajo MMS mi lahko kdo napise nastavitve s katerimi deluje MMS?

Hvala!

bobby ::

tisti, ki še niste upgrade naredil na 4.0.3 počakte še malo. ima kiks, OS veselo papca baterijo.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Meizu ::

Vidim ja, da jo žere bolj. Ampak še vedno drži 2 dni. Tko da ni panike, dokler pride update.

Yaqwsx ::

ima se kdo problem, da mu pri smsih in zadnih klicih pisejo samo telefonske, ne pa imena kontaktov, ceprav jih ima shranjene v telefonu? ce nimas fotografskega spomina, da imas telefonske od vseh kontaktov v glavi prav motece, ker sploh neves kdo te je klical.

pa nevem kak pisete vsi o nekih pohitritvah, pa veliko bol tekocem delovanju. ce meni telefon trokira ko stara oma. live wallpaper animacija se zatikuje, ko stisnem knof za apps/widgets animacija prv tako preskakuje. vse to je na 2.3.6 laufalo vec kot tekoce.

bobby ::

ja sem imel za problem
tu sem najdel rešitev: http://forum.xda-developers.com/showthr...
tretji post.

pri meni se je tudi zatikalo zato sem naredil najprej factory reset, pol pa vse ostalo. pa potem se je tudi baterija pobrala tako da zdrži najmanj 2 dneva z vsemi prčkarijam (brez igrc seveda)
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

arjan_t ::

Yaqwsx je izjavil:

ima se kdo problem, da mu pri smsih in zadnih klicih pisejo samo telefonske, ne pa imena kontaktov, ceprav jih ima shranjene v telefonu? ce nimas fotografskega spomina, da imas telefonske od vseh kontaktov v glavi prav motece, ker sploh neves kdo te je klical.


očitno je problem pri telefonskih za katere nimaš vpisane "predpone" (+386)

KoMar- ::

Try this, press Menu > Manage apps, now make sure you are on the "All" tab, look for "Contact Storage" and tap it, now press "Force stop" then "Clear data", now open the contacts app and it will re-sync your contacts, hopefully this will fix the issue.

Jp, tole je delovalo pri sodelavcu z isto težavo.

HarryRed ::

Kaj kdo ve kdaj bi se naj nadaljevalo to posodabljanje ICS-a na Nexusu S, ki je bilo začasno zaustavljeno predvsem zaradi težav s porabo baterije??

Kron ::

A je že vsem ponudil OTA posodbitev na ICS?
=**=C64=**=

arjan_t ::

posoddobitev je bila malo po izzidu umaknjena, naj bi se zvišala poraba baterije pri nekaterih, ne vem če so potem s posodobitvami nadaljevali

posodobitev 4.0.5 naj bi prišla marca


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770334005 (151024) medenko
»

Samsung Galaxy Nexus (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15235342 (23678) Robi :P
»

[Samsung Galaxy Ace] Posodobitev OS

Oddelek: Mobilne tehnologije
152708 (2405) Pithlit
»

android 2.3.4 (4.0.1.A.0.283)

Oddelek: Pomoč in nasveti
181505 (945) jastreb
»

Pomoč pri nakupu telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
6656 (522) broken/link

Več podobnih tem