» »

Nakup telefona :)

Nakup telefona :)

1
2
»

feryz ::

flameir ::

Politik je izjavil:

Formula 1 je izjavil:

Imam sicer C6-01 ampak Belle bi moral biti isti.Skratka greš na kamero tam klikneš tiste 3pike( ...),prikaže se ti zaznava obraza,mreža in še nekaj stvari in nastavitve.Klikneš nastavitve in se ti odpre:
-kakovost slike
-shrani inforamcije o lokaciji
-...
in potem 5 je ton slikanja.Klikneš tisto in se ti odpre kamera 1,kamera2 itd to imaš 4 te kamere in če še enkrat potegneš gor imaš pod kamera 4 še izključeno tako da imaš 5 opcij le scrollat moraš.



Sem preveril vendar 5 opcije izkluči ni nikjer??!! :( me pa zelo moti, eni so trdili da je izklop mozen pa zgleda so se motili.


Bom šev v roku parih dni osebno se enkrat do kolega k ma e6 da pogledam kje se to nastavi. Vsekakor sem 100%, da se da izklopit, saj ima on izklopljeno, sem slikal z njegovim. Na pamet ti pa žal ne znam povedat. lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

cordoba ::

Lp. Za punco bi kupil v tujini android telefon. Imam viso pa me najprej zanima s katere tuje strani se splača naročiti telefon?
Želje za telefon pa so:
-android {verzija ni toliko pomembna}
-vsaj 5mega fotič video
-vsaj 1mhz procesor z vsaj 1giga notranjega prostora
-velikost ekrana v rangu htc desire

Maximalno bi dal 200 eur za telefon lahko tudi več. Kaj svetujete?
Zaenkrat imam ogledan ta model, ampak bi rad še kakšno idejo, da mi nebo žal kasneje... :-)

http://www.amazon.de/gp/product/B005BN1...

Lp

RejZoR ::

Sony Xperia U je tud za tako ceno, Xperia Sola pa za 50 EUR več, če bi ji bila slučajno všeč, ker ima zanimivo obliko.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Politik ::

feryz je izjavil:

http://bestsymbianapp.blogspot.com/2012...


Ok sem to sem snel z neta in kam to prekopiraš oz koncnica sis je verjetno zagonsaka za symbian??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Politik ()

Politik ::

Bi pa še uprašal zakaj se nekatere uporabniške nastavitve ne shranijo. Npr: pogled sporocil bi si rad nastavil po mapah (prejeto, poslano, osntki...) vendar se mi ta nastavitev avtomatično izbrise ko grem naslejdnjic v sporočila in moram ponovno nastavljat, ali je pa tel z napako???

Ali pa nastavitev kamere izberem ... in hočem nastaviti Barvni ton na intevzivno ali crno belo, ali spremeniti Ostrino na visoko. Ko kamero izklucim in vklucim so nastavitve spet po "difoltu". Po vsaki spremembi kliknem na "kljukico". Vse skupaj je malo čudno??

Formula 1 ::

Pogled sporočil se kot kaže ne da nastaviti na mape,kamera se pa tudi vedno nastavi na osnovo.
Daj poglej če nimaš ti med tistimi 4 toni v bistvu izklopljenega.

Politik ::

Formula 1 je izjavil:

Pogled sporočil se kot kaže ne da nastaviti na mape,kamera se pa tudi vedno nastavi na osnovo.
Daj poglej če nimaš ti med tistimi 4 toni v bistvu izklopljenega.


Torej ce te prav razumem se te nastavitve glede pogleda sporočil in nastavitev kamer ne da prenastaviti za "vedno"?
Sem se enkrat pogledal pa in ne vidm drugega kot kamera1 kamera 2 kamera 3 kamera 4.
Imaš tudi ti tak tel? :)

Formula 1 ::

Imam Nokio C6-01 ampak ker je OS isti (Belle) in so pri Nokiji leni bi vrjetno moralo biti enako.Si se poizkusil z navigacijko tipko premikati tam kjer imaš tiste 4 tone.Pa še ena stvar zanimam mene.Ali kdo ve kako delati screenshote na Nokiji.

Politik ::

Formula 1 je izjavil:

Imam Nokio C6-01 ampak ker je OS isti (Belle) in so pri Nokiji leni bi vrjetno moralo biti enako.Si se poizkusil z navigacijko tipko premikati tam kjer imaš tiste 4 tone.Pa še ena stvar zanimam mene.Ali kdo ve kako delati screenshote na Nokiji.


Sem pizkusil vendar druge opcije ni. Uprašanje ce je (Belle).

Formula 1 ::

Jaz imam takole:









Evo to so slikovna navodila.
Verzija os-a:
Belle:


Anna:

Politik ::

Formula 1 je izjavil:

Jaz imam takole:









Evo to so slikovna navodila.
Verzija os-a:
Belle:


Anna:



Hvala ti za lepa navodila, vse je enako razen nimam moznosti 5 izključeno. Lako skacem gor pa dol pa nikjer moznosti izkljuci.

Formula 1 ::

Predam se.Vprašaj Nokio jutri na FBju (če ga imaš) če se sploh da izklopit zvok.Če jih pa pokliči ali pa nesi na Teleray če si iz LJ ali bližnje okolice.

flameir ::

Stvar je taka, kolega iz e6 je trenutno v tujini, tako da ne moren do njega :) bom šev pa jutri na mobitel pa vzel v roke e6 ter pogledal.
sicer pa si morda probal med profili izklopit opozorilne tone?

cordoba ::

cordoba je izjavil:

Lp. Za punco bi kupil v tujini android telefon. Imam viso pa me najprej zanima s katere tuje strani se splača naročiti telefon?
Želje za telefon pa so:
-android {verzija ni toliko pomembna}
-vsaj 5mega fotič video
-vsaj 1mhz procesor z vsaj 1giga notranjega prostora
-velikost ekrana v rangu htc desire

Maximalno bi dal 200 eur za telefon lahko tudi več. Kaj svetujete?
Zaenkrat imam ogledan ta model, ampak bi rad še kakšno idejo, da mi nebo žal kasneje... :-)

http://www.amazon.de/gp/product/B005BN1...

Lp

Še kdo?

Politik ::

flameir je izjavil:

Stvar je taka, kolega iz e6 je trenutno v tujini, tako da ne moren do njega :) bom šev pa jutri na mobitel pa vzel v roke e6 ter pogledal.
sicer pa si morda probal med profili izklopit opozorilne tone?


Sem tudi sam gledal na mobitelih vendar nikjer niso imeli raztavnega modela da bo se res 100% prepričal ce se da izklopit.
Sem izbral tudi provil tiho in vse mozne zvoke izklopil pa se vedno pisaka. Tel ni vreden pol svoje cene! :)


Formula 1 je izjavil:

Predam se.Vprašaj Nokio jutri na FBju (če ga imaš) če se sploh da izklopit zvok.Če jih pa pokliči ali pa nesi na Teleray če si iz LJ ali bližnje okolice.


Sem tudi jaz poklical enga kolega in pravi da ima tudi moznost izklopa zvoka, pa je enkak tel, drugi pravi pa da deluje ce izbere profil tiho. Na 041 700 700 pa ravijo da izklop ni možen!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Politik ()

flameir ::

jao ta nokia bi rekli :D
no izklop je definitivno možen, sam kako, je pa druga stvar.. ;)
grem zdele u lj pa upam da majo rastavni model.

Politik ::

flameir je izjavil:

jao ta nokia bi rekli :D
no izklop je definitivno možen, sam kako, je pa druga stvar.. ;)
grem zdele u lj pa upam da majo rastavni model.


In je bilo kaj sreče v LJ
vsak novejši tel od nokie je slabši pa še tej velki aparati :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Politik ()

flameir ::

hja, prodajalec mi je rekel da je opcija v nastavitvah v fotoaparatu, rastavnega elefona pa nimajo, da bi sprobal..torej smo na isti točki, kot zjutraj..se bom trudil še naprej kaj izvedeti, saj sem jaz krivec za tvojo slabo uporabnisko izkusnjo. še zmerom pa trdim, da se da 100% izklopit, ker sem lastnoročno sikal iz e6 pa ni blo novenih zvokov ;) lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

Politik ::

flameir je izjavil:

hja, prodajalec mi je rekel da je opcija v nastavitvah v fotoaparatu, rastavnega elefona pa nimajo, da bi sprobal..torej smo na isti točki, kot zjutraj..se bom trudil še naprej kaj izvedeti, saj sem jaz krivec za tvojo slabo uporabnisko izkusnjo. še zmerom pa trdim, da se da 100% izklopit, ker sem lastnoročno sikal iz e6 pa ni blo novenih zvokov ;) lp


He he vsak prodajalec pravi drugace, za foro sem klical na eno prodajno mesto in prodajalec je po dovgem iskanju odgovora rekel da izklop ni mozen :) njraj bi ga nekam poslov :)
Morede se pa najde kaka rešitev!

retard ::

Poskusi nokio 808 pureview al pa lumina 900 ta 2 sta zelo dobra.
nokia 808 pureview ima še posebej dobro kamero 41MP

Hanzo ::

Kolega namerava kupiti nov telefon. Odloča se med Samsung Galaxy S3 mini in pa Samsung Galaxy S2. Kateri je boljši ? Lp

BCSman ::

kupujem kak budget android pri simobilu. je xperia miro vredna tistih 100€? skebi me zaradi procesorja, je pametno dodat še 50€ za xperio u? ali kaj tretjega..

;-) ::

po mojih izkusnjah z xperijami kaj tretjega

puginho ::

po mojih izkušnjah pa z xperio ne moreš falit. Xperia U ima manjši ekran in dvojedrni procesor, odvisno za kaj boš rabil telefon, če boš samo klical pa malo interneta tu pa tam pol ti že miro zadostuje, drugače pa poglej tudi xperia p

BCSman ::

odločil sem se za xperio go, ker dostikrat delam fizična dela in pride prav da je vodoodporen.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529513103 (9413) Leko
»

Prvi mobitel - se kdo spomne firme in modela? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9333323 (23861) DOOM_er
»

Nov telefon, razočaran nad nokio E6

Oddelek: Kaj kupiti
344214 (2791) fosil
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549472 (7413) krneki0001
»

Sony Xperia P vs Nokia Lumia 710 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7720106 (16251) SLO_Matej

Več podobnih tem