» »

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Temo vidijo: vsi
««
18 / 29
»»

BigWhale ::

PARTyZAN je izjavil:

O, dejansko s Protonom igraš?


Oh, ne. :)) Sem pa probal v Protonu in igra se pozene in na low settings zadeva celo dela dost ok. RTXa pa proton tko al tko ne podpira.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: ahac ()

ahac ::

Povprečne ocene so kar malo padle:

Opencritic
86

(ob izidu je bilo 91)

IGN ima celo ločen "review" verzije za konzole, kjer so dali oceno 4/10 (PC je 9/10).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

Jaz imam ves čas 3 popolnoma ločene glavne zgodbe.
Sem mislil, da se bo po določenem času kaj združilo, pa zaenkrat še nič ne kaže. Poskušam hkrati delati vse 3 zgodbe, da ne bi s katero povozil ostale.
Kot kaže ena zgodba poskuša reševati Johnnyeve, ena Takamurine in ena V-jeve probleme.

Stranski questi so tudi nekateri super dolgi tako da sem včeraj cel dan delal en sam stranski quest. Sem že nekajkrat mislil, da je konec, pa me je glavni akter čez nekaj časa spet poklical in na koncu sem za nagrado dobil avto.

Zmajc ::

Ja, je kar nekaj side story arcov, ki se kar nadaljujejo. Osebno trenutno pomagam Panam in ni in ni konca. :)

sundance ::

ryzen 5600x, rtx 3080
vse na ultra, ray tracing psycho, dsll off, 1080p, na čase tud pod 50 fps. Ne gre brez dlss. Ok gre za konzola standarde :)
Igra ray tracing off in on je pa razlika dan in noč.

IvoJan ::

sundance je izjavil:

ryzen 5600x, rtx 3080
vse na ultra, ray tracing psycho, dsll off, 1080p, na čase tud pod 50 fps. Ne gre brez dlss. Ok gre za konzola standarde :)
Igra ray tracing off in on je pa razlika dan in noč.

sej ce das raytracing na ultra vizualno razlike ravno ne bo, bos pa imel cca 25% vec fpsjev. jaz na 1440p igram na ultra + DLSS performance mode, drugace je konstantno pod 60.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

sundance ::

IvoJan je izjavil:

sundance je izjavil:

ryzen 5600x, rtx 3080
vse na ultra, ray tracing psycho, dsll off, 1080p, na čase tud pod 50 fps. Ne gre brez dlss. Ok gre za konzola standarde :)
Igra ray tracing off in on je pa razlika dan in noč.

sej ce das raytracing na ultra vizualno razlike ravno ne bo, bos pa imel cca 25% vec fpsjev. jaz na 1440p igram na ultra + DLSS performance mode, drugace je konstantno pod 60.

Ja sj rt psycho in dsll quality skače med 60 in 90 fps na 1080p. Sam kot zanimivost, kok je ray tracing požrešn. Pa ni problem v vramu.

ETI3n ::

gddr85 je izjavil:

sej bojo poflikal zadevo, menda bo naslednje leto polno patchev in updejtov ;)
Kdo še bo njih čakal do naslednjega leta? Sej so vendar lagal, kao da špil teče bp na konzolah (old gen), in edin praviln glede refunda, ker igra je broken and buggy.

shadeX ::

Disclaimer: Ne vem če je to res, ampak to se mi sedaj poraja po glavi ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kitl76 ::

sundance je izjavil:

ryzen 5600x, rtx 3080
vse na ultra, ray tracing psycho, dsll off, 1080p, na čase tud pod 50 fps. Ne gre brez dlss. Ok gre za konzola standarde :)
Igra ray tracing off in on je pa razlika dan in noč.


dsll nunjo na performance ne na off od takrat ko sem tole vklopil mi vse na ultra dela in to v 4k 58-62 fps sploh pod to ne pade. Imama pa RTX 3070.

Lonsarg ::

4K je itak prehuda za gaming rendering engine, tako da je dsll je dobra rešitev ker je rendering na nižjih resolucijah in nato za dodatno ostrino rešijo z dobrimi upscaling algoritmi če daš na performance.

No jaz nimam teh modernih grafik in sem z zadovoljivimi FPSji naslednje 3 kombinacije dosegel na svojem 38" 3840x1600 monitorju:
- 3840x1600 na low
- 2560x1080 na medium
- 1920x800 na high

Zadnja se je izkazala po subjektivnem filingu za najboljšo (pomaga to da je resolucija točni split od nativne), pa še največje FPSjev dobim pd vseh treh kombinacij. Quality>resolution :)

Ampak če pustimo grafiko pri miru, Cyberpunk je v osnovi zelo podoben modernim Deus Ex. No ampak z dodanimi par nivoji kompleksnosti in odprtosti. Story telling bi si sicer upal reči da je vseeno v Witcher 3 bil boljši, ampak spet ne tok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

meho7 ::

BigWhale ::

Lonsarg je izjavil:


- 3840x1600 na low
- 2560x1080 na medium
- 1920x800 na high

Zadnja se je izkazala po subjektivnem filingu za najboljšo (pomaga to da je resolucija točni split od nativne), pa še največje FPSjev dobim pd vseh treh kombinacij. Quality>resolution :)


Jaz sem skor preprican, da je boljsi rezultat, ce das settings na high in vklopis DLSS, in-game resolution pa na 3840x1600. DLSS zagotovo nardi boljsi upscale kot ga naredi monitor oziroma televizor. Upscalerji v monitorjih so ponavadi shit. :>

kitl76 ::

Sem vam že napisal DLSS nujno na performance s to funkcijo sem dvignil iz 43 fps na 60-65 fps v špicah tudi 71 fps v 4k in vse na max.

Izi ::

Vidim da se vsi samo igrate z nastavitvami. Sem jaz edini, ki to igro celo igram? ;)

Začuda kar zmagujem na dirkah in to s tipkovnico. Ostali sotekmovalci so tako uvidevni, da če zletim ven iz ceste se ustavijo in počakajo, da se vrnem na cesto :D
Sem pa postal čisti hacker, vse sovražnike scvrem ali skurim, metka nisem izstrelil že kar nekaj dni.

BigWhale ::

Voznja je tolk shitty, da grozn. :> Jaz sem vse dirke zmagal, ni prav tezko.

kitl76 je izjavil:

Sem vam že napisal DLSS nujno na performance s to funkcijo sem dvignil iz 43 fps na 60-65 fps v špicah tudi 71 fps v 4k in vse na max.


DLSS na performance nardi sliko precej grso, sploh ce pogledas robove in bolj oddaljene like.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

MATiCEK ::

meho7 je izjavil:


Da so pa tak izdelek za 60€ poslali na konzole je res sramota za cd projekt red. Enostavno nebi izdali igre za stare konzole, če so vedeli kaj bo :|

Zmajc ::

Izi je izjavil:

Vidim da se vsi samo igrate z nastavitvami. Sem jaz edini, ki to igro celo igram? ;)

Začuda kar zmagujem na dirkah in to s tipkovnico. Ostali sotekmovalci so tako uvidevni, da če zletim ven iz ceste se ustavijo in počakajo, da se vrnem na cesto :D
Sem pa postal čisti hacker, vse sovražnike scvrem ali skurim, metka nisem izstrelil že kar nekaj dni.



Ja, epic tier hacki so prav zabavni ko si jih scrafataš.

Videl sem že tudi sniper builde kjer vse one shotajo za pol miljona+ dmga ...samo je hacking dosti bolj zabaven imo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

dronyx ::

MATiCEK je izjavil:

Da so pa tak izdelek za 60€ poslali na konzole je res sramota za cd projekt red. Enostavno nebi izdali igre za stare konzole, če so vedeli kaj bo :|

Igro so razvijali za aktualne konzole, tako da gre očitno tu tudi za slabo voden projekt, če je v takem slabem stanju. Problem so pa po moje prednaročila, ker ti s tem prodajaš nekaj, kar sploh še nimaš in ne veš točno kako bo zares izgledalo. V takem primeru je pa težko kar preklicati izzid ali pa v nedogled odlašati z izzidom.

Zmajc ::

Kolikor sem slišal je del problema tudi, da za konzole zaradi backwards compatibilitya ne obstajajo različne verzije. Obstaja ena skupna verzija za PS4/5 in ena verzija oba Xbox-a. Ni bilo možnosti igro izdati samo na next gen konzolnah in delayat na current gen in očitno so raje tvegali kot igre ne izdali za next gen.

Kar se pri igri kot je Cyberpunk očitno ni izkazalo kot dobra stvar. V vsakem primeru bi uporabnike morali opozorili da je igra namenjena next gen in samo pogojno igriva na starih konzolah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

lonewolf_ ::

Na 2560x1080
Quality dlss = ~59fps
Balanced dlss = ~60fps
Performance dlss = ~62fps
Ultra performance dlss = ~64fps
Dlss OFF = ~45fps

Govorim o petih različnih lokacijah po mestu z 30s vzorcem na vsaki nastavitvi.

Ta hex sprememba v .exe z 75 na EB je pri meni prinesla praktično nič, razen, da je procesor obremenjen ~90% namesto 65%; mogoče je malo boljši frame time.

Grafična kartica pa samodejno teče na ~1925mHz

Meni je zgodba pa vse čisto kul. Se ne obremenjujem z bugi. Jih bodo že pofiksali. A kdo ve slučajno, če je perke možno kako resetirati?
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Izi ::

lonewolf_ je izjavil:

A kdo ve slučajno, če je perke možno kako resetirati?

Ja, Perke lahko resetiraš, Atributov pa ne.
Za reset perkov moraš pri Ripperdocu kupiti reset, ki stane kar poštenih 100 tisočakov.

Matevz96 ::

Zmajc je izjavil:

Kolikor sem slišal je del problema tudi, da za konzole zaradi backwards compatibilitya ne obstajajo različne verzije. Obstaja ena skupna verzija za PS4/5 in ena verzija oba Xbox-a. Ni bilo možnosti igro izdati samo na next gen konzolnah in delayat na current gen in očitno so raje tvegali kot igre ne izdali za next gen.

Kar se pri igri kot je Cyberpunk očitno ni izkazalo kot dobra stvar. V vsakem primeru bi uporabnike morali opozorili da je igra namenjena next gen in samo pogojno igriva na starih konzolah.


Si prepričan? Ker sam sem 90% da so se na Linus tech tips v rewievu PS5 pritoževali da jim je naložilo "next gen" in PS4 verzijo iger.
#hooldthedoor

Lojzze ::

next gen upgrade naj bi prišel marca

B34ST ::

BigWhale je izjavil:

Lonsarg je izjavil:


- 3840x1600 na low
- 2560x1080 na medium
- 1920x800 na high

Zadnja se je izkazala po subjektivnem filingu za najboljšo (pomaga to da je resolucija točni split od nativne), pa še največje FPSjev dobim pd vseh treh kombinacij. Quality>resolution :)


Jaz sem skor preprican, da je boljsi rezultat, ce das settings na high in vklopis DLSS, in-game resolution pa na 3840x1600. DLSS zagotovo nardi boljsi upscale kot ga naredi monitor oziroma televizor. Upscalerji v monitorjih so ponavadi shit. :>

Kaj pa integer scaling brez blura? Če že kje bi moralo bit vsaj približno spodobno na 4K->1080p. Saj monitor že sam po sebi lahko kupiš 27" in 32" 1080p, tako da ne vidim problema, ker integer scaling 4K na 1080p bi moralo biti po vsej logiki popolnoma enako kot native 1080p.
Lahko probam 1440p->720p, ampak to je pa res verjetno že DLSS Performance (720p upscale) boljši.
i5-10600K | NH-D14 | MSI MAG Z490 TOMAHAWK | F4-3200C14D-16GVR @4000C14
ASUS DUAL RTX 3070 | ADATA XPG SX8200 Pro 2TB | 870 QVO 8TB | 2x WD Blue 4TB
Corsair 600T | Corsair AX760 | G413 | G403 | HP Pavilion Gaming 32

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: B34ST ()

BigWhale ::

Ce iz 1080p delas 2160p potem iz enga pixla dobis stiri pixle in je vsa zadeva bolj kockasta. Ravno to je glavna prednost DLSSja, da zna ta scaling nardit dost leps kot sam display.

ahac ::

Sony removes Cyberpunk 2077 from the PlayStation Store
https://www.gamesradar.com/uk/sony-pull...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zmajc ::

Cyberpunk je so far edina igra kjer random kitarist ki ga srečaš na ulici dejansko igra kitaro ... vsak gib prstov se ujema točno z pesmimi, ki jih igra.

link

Mato989 ::

Zmajc je izjavil:

Cyberpunk je so far edina igra kjer random kitarist ki ga srečaš na ulici dejansko igra kitaro ... vsak gib prstov se ujema točno z pesmimi, ki jih igra.

link


Odlično, za to so porabili 8 let, in pustili tono bugov =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zmajc ::

Igra ni bila v izdelavi 8 let. Dejansko razvoj igre se je začel komaj po 31. maju 2016 po izdaji Blood & Wine za Witcer 3.

In ne ... igra na PCju v verziji 1.04 nima .... "tono bugov"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Zmajc ::

Sicer pa bv debatirat, nekateri ste tako obsedeni z izlivanju žolča po igri, da normalna debata sploh ni možna.

V verziji 1.04 na PCju je relativno malo bugov.

yayo ::

sumim, da so žolčni kritiki v gkavnem tisti, ki so bili preveč kmetje, da bi cenili TW3, pa jim je to ustvarjalo komplekse, ker jih ni hotel nihče poslušat. Sedaj imajo končno kost za glodat. Maščevanje najbolj tekne ko je hladno. :))

miteq ::

Ne vem, katero igro vi igrate, ampak Cyberpunk ima tono bugov na PC-ju in napol dodelanih konceptov. Da o odsotnosti umetne inteligence sploh ne govorimo...

Zmajc ::

Koliko vidim so gaming mediji totalno prešli na clickbait Cyberpunk hate meme train članke.

Žalostno.

Gejspodar ::

miteq je izjavil:

Ne vem, katero igro vi igrate, ampak Cyberpunk ima tono bugov na PC-ju in napol dodelanih konceptov. Da o odsotnosti umetne inteligence sploh ne govorimo...


Se strinjam, v mojih cca 40-50 urah sem izkusil neverjetno veliko t-posinga, nerazumnih pospeškov ter grafičnih anomalij, prav tako letečih avtomobilov in avtov brez collisiona.

Sem pričakoval nekaj, kar se bo kosalo vsaj z novejšimi Deus Exi kar se RPG igralnosti tiče, pa je zadeva bolj klavrna na vseh frontah...

Zmajc ::

Kaj točno imajo "grafične anomalije, nerazumni pospeški, leteči avti ter avti brez collisiona" z RPG elementi?

Ne vem točno na kateri platformi ter katero verzijo igre ti igraš ampak jaz podobnih izkušenj nimam. Vsaj ne da bi buge videval left and right. Tudi T posing sem videl natančno 1x v 50+ urah igranja.

Fizika in AI sta bolj švoh to se strinjam,

YesMan ::

Celoten seznam elementov, ki so bili popolnoma odstranjeni iz igre ali pa hudo poneumljeni - na podlagi 48-minutnega gameplay trailerja iz 2018 (avgust).



Ampak ne, kritiki igre in lažnjive, brezobzirne korporacije, ki stoji za njo, so "kmetje" (se opravičujem vsem kmetom), ki niso znali ceniti veličine The Witcher 3-ke; najboljše igre, ki je bila kdaj koli ustvarjena in je vse druge igre in razvijalce naredila popolnoma irrelevantne in neobstoječe, takoj po tem, ko je seveda prinesla mednaroni mir in končala svetovno lakoto :D

Gejspodar ::

Zmajc je izjavil:

Kaj točno imajo "grafične anomalije, nerazumni pospeški, leteči avti ter avti brez collisiona" z RPG elementi?


Bugi sami nič, je pa igra bolj "mile wide, inch deep", čeprav je tudi tale "mile" dvomljiv.

Ajde, maš klasičen skill tree z aktivnimi in pasivnimi elementi, ampak na zgodbo oz. dogajanje nimajo velikega vpliva. Najbolj me je motila nepomembnost izvorne fakcije (Corpo, Street kid, Nomad).
Popolnoma vseeno je ali presneakaš celotno misijo, ali pa pobiješ cel tabor, ter potem samo zadnjega "šefa" počiš čez betico s kijem - dialog na koncu bo isti, razen če pobiješ čisto vse, potem je fixer bolj "jezen".

Pomanjkljivosti s strani AI-ja tudi uničijo zabavo full stealth načina igranja...

Bo treba še enkrat 20 let starega Deus Exa preigrat, da malo sperem okus polizdelka...

Mato989 ::

Zmajc je izjavil:

Kaj točno imajo "grafične anomalije, nerazumni pospeški, leteči avti ter avti brez collisiona" z RPG elementi?

Ne vem točno na kateri platformi ter katero verzijo igre ti igraš ampak jaz podobnih izkušenj nimam. Vsaj ne da bi buge videval left and right. Tudi T posing sem videl natančno 1x v 50+ urah igranja.

Fizika in AI sta bolj švoh to se strinjam,


Ko ROLE PLAYAŠ pač pričakuješ svet v katerega se lahko poglobiš in če letečih avto ni ti ga pa vidiš to poslabša experience ane
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zmajc ::

Še vedno noben od vas ne napiše na kateri platformi in v kateri verziji igre ste vidli te famozne leteče avte. Jaz jih v zadnji verziji igre namreč nisem nikjer.

Gejspodar ::

Zmajc je izjavil:

Še vedno noben od vas ne napiše na kateri platformi in v kateri verziji igre ste vidli te famozne leteče avte. Jaz jih v zadnji verziji igre namreč nisem nikjer.


PC, 1.04. So bili prisotni tudi v 1.03.

Ni to avto, ki ga vozi igralec, temveč random avtomobili na cesti. Te požene visoko v nebo, včasih tudi s horizontalno silo, tako da letijo v neko smer potem pa priletijo na tla.

shadeX ::

Playstation je igro delistal iz stora.

https://www.google.com/amp/s/www.techra...

Zmajc ::

Kolikor vidim je to bilo bolj na pobudo CD Project RED-a kot spontana odločitev Sony-ja, saj so dali izjavo da so se z Soniyem dogovorili da delistajo igro.

ahac ::

Zmajc je izjavil:

Kolikor vidim je to bilo bolj na pobudo CD Project RED-a kot spontana odločitev Sony-ja, saj so dali izjavo da so se z Soniyem dogovorili da delistajo igro.

Jaz pa mislim, da ni bilo na njihovo pobudo.


Piše "a decision was made".
Po pogovorih se je nekdo tako odločil. Če bi bil to CD Projekt ali če bi se tako odločili skupaj, bi napisali kaj takega kot: "we made a decision".
Dvoumno so napisal zato, ker to niso bili oni, ampak Sony sam. CD Projekt noče Sonyja še bolj razjezit, zato so napisali samo "a decision was made".

Sony je pa jezen zaradi refundov.
CDPR je sam obljubil vračilo denarja brez da bi vprašal Sony in potem ljudem rekel, da naj se kar obrnjejo na trgovca (Sony in MS).
Ampak Sony refundov ne dela avtomatsko tako kot drugi. Oni denar vrnejo samo ko morajo po zakonu. Zdaj so moral pa zarad CDPR začet delat refunde za vse kupce igre...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Zmajc ::

Čudno da niso delistali igre tipa fallout 76 ki je bla v neprimerljivo slabšem stanju

YesMan ::

Zmajc je izjavil:

Čudno da niso delistali igre tipa fallout 76 ki je bla v neprimerljivo slabšem stanju


Plot twist: Ne, ni bila. Bila je v katastrofalnem stanju, brez dvoma, ampak še vseeno v vsaj malo boljšem kot Cyberpunk 2077. Tudi manj ljudi se je bunilo seveda, ker je neprimerno manj folka igro prednaročilo/kupilo ob izidu, saj nihče ni ravno kaj dosti pričakoval od trenutka ko so rekli, da bo samo multiplayer. Pa tudi po trailerjih sodeče je bilo videti vse prej kot navdušujoče.

Cyberpunk pa je šel all-in z lažnim super-hype marketingom in prikrivanjem konzolnih različic, kar je vodilo v 8 milijonov pre-orderjev (Fallout 76, za primerjavo, je prodal "samo" ~1 milijon izvodov v prvem tednu na vseh treh platformah). Zaradi vseh teh faktorjev sta potem seveda tudi ogorčenost in razočaranje veliko večji sedaj.

Zmajc ::

treba omeniti tudi, da 59% od teh 8 miljonov prenaročil bilo na PCju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

ahac ::

Hype za CP2077 je res veliko večji kot za F76, ampak nisem prepričan, da je bil F76 v dosti boljšem stanju. Mogoče CP2077 povzroči več crashov cele konzole? To verjetno Sony zmoti bolj kot fps dropi.
Če za trenutek ignoriramo fps drope in crashe, je CP2077 boljša igra. Potrebuje bugfixe in optimizacijo. Je dobra igra, ki (sploh na starih konzolah) ne teče dobro.
Fallout 76 je pa (podobno kot No Man's Sky in Anthem) poleg bugfixov potreboval še cel kup drugih velikih sprememb.

Sicer je bil pa tudi Sonyjev PC port Horizon Zero Dawn ob izidu v zelo slabem stanju. Nonstop crashi, fps dropi, itd. Meni še vedno ne dela OK.
Pa ga Sony ni odstranil iz prodaje. Razlika je, da na PCju (Steam & EGS) ni problem avtomatsko dobit refunda.
Zato pa mislim, da gre tukaj bolj za refunde kot karkoli drugega. Bethesda ni rekla, naj se kupci obrnejo na Sony za refund. CDPR je.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

shadeX ::

ahac je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Kolikor vidim je to bilo bolj na pobudo CD Project RED-a kot spontana odločitev Sony-ja, saj so dali izjavo da so se z Soniyem dogovorili da delistajo igro.

Jaz pa mislim, da ni bilo na njihovo pobudo.


Piše "a decision was made".
Po pogovorih se je nekdo tako odločil. Če bi bil to CD Projekt ali če bi se tako odločili skupaj, bi napisali kaj takega kot: "we made a decision".
Dvoumno so napisal zato, ker to niso bili oni, ampak Sony sam. CD Projekt noče Sonyja še bolj razjezit, zato so napisali samo "a decision was made".

Sony je pa jezen zaradi refundov.
CDPR je sam obljubil vračilo denarja brez da bi vprašal Sony in potem ljudem rekel, da naj se kar obrnjejo na trgovca (Sony in MS).
Ampak Sony refundov ne dela avtomatsko tako kot drugi. Oni denar vrnejo samo ko morajo po zakonu. Zdaj so moral pa zarad CDPR začet delat refunde za vse kupce igre...



Se z vsem strinjam. Da se je Sony odločil umakniti igro dokončno pove tudi ta stavek:

"We are working hard to bring Cyberpunk 2077 back to the PS Store as soon as possible".

Špile, sploh tiste ki jih trgovci promivirajo na prvi strani, morajo dosegati vrhunski nivo kvalitete. Se strinjam, da pri Sonyju bentijo nad to situacijo.

yayo ::

YesMan je izjavil:


Ampak ne, kritiki igre in lažnjive, brezobzirne korporacije, ki stoji za njo, so "kmetje" (se opravičujem vsem kmetom):D

:Dajde zdaj, sem bil prepričan, da je moje trolanje totalno prozorno, pa je očitno izpadlo bolj učinkovito kot sem planiral. Ne igram CP2077 in ga ne bom do konca januarja, čakam flike. Na sporedu imam Disco Elysium.
««
18 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18424414 (485) oo7
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11720205 (488) oo7
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741622 (6855) Kvinta
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488262076 (25942) D3m

The Witcher (202?)

Oddelek: Igre
7913 (703) ahac

Več podobnih tem