» »

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Temo vidijo: vsi
««
29 / 29
»
»»

PARTyZAN ::

Hvala za ta casual spoiler.

Izi ::

V bistvu je pričakovano. Jaz sem vseeno potihem upal, da bodo V-ju namenili kakšen malo bolj srečen konec, sedaj ko je možnih koncev že vsaj 10. Ampak sem se motil.

Moram pa omeniti, da je tale DLC super dober. Priporočam. Ne vem če obstaja GOTY za DLC-je ampak to je definitivno GOTY 2023.
Mimogrede, v Cyberpunku sem preživel 585 ur :O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yayo ::

Izi ::

Zanimivo, da še vedno dokaj aktivno brkljajo po tem REDenginu, ko so že dolgo nazaj napovedali da sedaj delajo samo še na Unreal Engineu.
Cyberpunk je bil že z 2.0 tako rekoč popoln pa so si vzeli čas še za 2.1, ki ima spet ogromno novih stvari, ki jih roko na srce nihče ne bi pretirano pogrešal. Pa še zastonj je vse.
Verjetno so se trudili zato, ker je od danes na voljo za nakup novi "Cyberpunk 2077: Ultimate Edition", ki vsebuje skupaj igro in DLC. In za 3 dni je možen precej znižan nakup te Ultimativne izdaje za kar -33%.

Update 2.1 Patch Notes

Dobili smo kar nekaj stvari, ki so jih napovedovali pred izidom pa so jih potem porezali ven, ker bi rabili ogromno časa in dela za minimalen učinek.
- Tako imamo sedaj povsem delujočo železnico, kar je sicer zelo zanimivo ampak porabiš pa ogromno časa da kam prideš. Dvomim da se bo kdo vozil naokoli z železnico ko pa se lahko teleportiraš po celem mestu.
- Bolj zanimive so nove avtomobilske dirke, ki smo jih sicer že imeli ampak samo v sklopu zgodbe. Sedaj je dirkanje nova end-game dejavnost.
- Dobili smo nekakšen Walkman in sedaj lahlo med hojo po mestu poslušamo muziko.
- Po novem lahko naš V povabi svojo izbranko ali izbranca v enega izmed svojih apartmajev :D
- Bande nepridipravov nas bodo po novem bolj aktivno preganjale naokoli in celo postavljale zasede, če se jim bo naš V prav posebej zameril v kakšnem GIGU.
...

BigWhale ::

Zdaj je Cyberpunk postal POPOLNEJSI!

Izi ::

Pa smo dočakali. 4090 + par Modov pa ne ločiš več realizma od igre.

Magic1 ::

Meh prvih par sekund pod pravim kotom s posebnimi teksturami izgleda še "realno". Potem pa preskoči posnetek na vožnjo in vse naprej je jasno igra, kot je. Ni dovolj grafične moči(in tekstur), da bi raznolik teren izgledal tako "realno".
Magic

Izi ::

CD Projekt RED je objavil, da je prodaja razširitve "Phantom Liberty" že presegla 5 milijonov kosov. Izid je bil 26. septembra 2023.


Osnovno igro pa so do sedaj (3 leta) prodali v nekaj čez 25 milijonov kosov. Izid je bil 10. december 2020. S prodajo so zelo zadovoljni.

Witcher 3 so v prvih 4 letih prodali 28 milijonov kosov. Spomladi 2021 so dosegli 30 milijonov, spomladi 2023 je bilo 40 milijonov, spomladi 2023 pa so prilezli do 50 milijonov prodanih kosov.

Videti je da se Cyberpunk prodaja celo malo bolje kot Witcher 3. V prvih treh letih je zmagal Cyberpunk, je pa zanimivo, da prodaja Witcherja 3, ki bo kmalu star že 9 let, prav nič ne upada. Konstantno prodajajo po 10 milijonov kopij Wicherja 3 letno.

scipascapa ::

Konstantno prodajajo po 10 milijonov kopij Wicherja 3 letno.

Če jo dobiš za 10-15€ in je še vedno top igra, zakaj ne?

ahac ::

BigWhale je izjavil:

Zdaj je Cyberpunk postal POPOLNEJSI!

Tolk je popoln, da od tega zadnjega večjega patcha dalje meni dela opazno slabše. ;((
Raytracing sem kar izklopil, ampak nima veze, ker sem spet nehal igrati.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

edi45 ::

Ga že imam ne vem kako dolgo za PS5, pa ga še zdaj nisem igral. Sem pa ugotovil, da lepše dela verzija za PS4 kakor za PS5:))

RedDrake ::

ahac je izjavil:


Tolk je popoln, da od tega zadnjega večjega patcha dalje meni dela opazno slabše. ;((
Raytracing sem kar izklopil, ampak nima veze, ker sem spet nehal igrati.

Jep, 2.1 je vsekakor pokvaril in poslabšal izkušnjo napram 2.0.
Meni pri zagonu CP programa recimo sedaj PC zmrzne za cca 30-45 sekund, preden se sploh pojavi karkoli.
Pri 2.0 te težave ni.
Pa PC je malo bolj vroč sedaj, izgleda da je CPU bolj obremenjen iz nekega razloga ...

Magic1 ::

Tudi jaz sem začel s 2.0 in sem končal brez kakšne večje opazne težave. S dodatkom in 2.1 pa se mi je kar nakajkrat sesulo pa enkrat sem obtičal sredi misije. Verjetno so spet malo preoptimistični in vklopili preveč novih zadev na hitro. Verjetno moraš počakat kakšno leto ali dve, da polikajo:))
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

oo7 ::

Cyberpunk 2077 Follow-up, codenamed Project Orion, grows in strength at CD PROJEKT RED North America!

https://www.cdprojekt.com/en/media/news...


Se bo za Cyberpunk sequel odprla nova tema ali se bo pisalo sem notri ?

oo7 ::

Cyberpunk 2077 is "Done", but Might Still Get Minor Updates "Here and There," Director Says
"It's possible that there's some other little thing that comes in here or there," says game director Gabe Amatangelo.

https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-i...

mAXTER ::

Glede na to da je projekt še svetlobna leta od izzida, mislim da nima smisla odpirati nove teme, vsaj zaenkrat ne.

BigWhale ::

Sej bo Izi odprl in napisal, da bo to NAJBOLJSA IGRA vseh casov. :>
««
29 / 29
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18424248 (319) oo7
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11720066 (349) oo7
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741476 (6709) Kvinta
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261416 (25282) D3m

The Witcher (202?)

Oddelek: Igre
7901 (691) ahac

Več podobnih tem