» »

Dying Light 2

Dying Light 2

1 2 3
4
»

oo7 ::

Tribal je izjavil:

DL2 je dobra igra, manjka še kako leto developerskega dela...


Če bo tako kot pri prvi Dying light igri za katero so skrbeli z raznimi popravki, zastonj DLC-ji (razen tistega tavelikega)... od izida DL1 pa vse, do izida igre DL2.

Izi ::

Trije zastonjski DLC-ji so že zunaj.
Authority Pack v treh delih. To je celotna Peacekeeper oprema, 6 kosov obleke in 1 orožje.
DLC-ji se ne naložijo sami od sebe, ampak si jih moraš ročno dodati v svojo knjižnico.
Dying Light 2 Stay Human: Authority Pack

oo7 ::

Izi je izjavil:

Trije zastonjski DLC-ji so že zunaj.
Authority Pack v treh delih. To je celotna Peacekeeper oprema, 6 kosov obleke in 1 orožje.
DLC-ji se ne naložijo sami od sebe, ampak si jih moraš ročno dodati v svojo knjižnico.
Dying Light 2 Stay Human: Authority Pack



Sigurno bo tudi kakšen velik DLC kot je bil The Folowing z novo mapo in več 10 ur igranja.

LunKi ::

Tole je creme de la creme za coop. Prvega sva s kolegom obrnila in bi rekel, da je kar zelo lep evolution fps/rpg zanra z musko escape from new york. Ko probas poiskati kaj podobnega, pac ne najdes (kljub poplavi zombie crapa).

oo7 ::

Dying Light 2 - Angry Review

meho7 ::

Ne vem kako je lahko folk se vedno tako primitiven. Napram par izjem je v zadnjih nekaj letih izslo ogromno sranja - vecino prezvecenega(Ubishit igre)
Kretenska zgodba, bugi, rinse and repeat misije,...
Welcome to 2020s

yayo ::

nisem gledal zgornjega videa. kaj hočeš povedat, je DL2 ok ali zanič?

oo7 ::

The parkour challenges will hit us on March 17. They will be located in various corners of the city. Their list is presented below:

Suspension of Disbelief - Located in the Central Loop;
Grakour - located in Old Villedor;
Stroll on the River - a challenge on the water;
My Whole World is a Glider - a run over a chemical plant.


Dying Light 2 - Stay Human - Try Yourself With The New Parkour Challenges!

Izi ::

Update 1.3.0

Novi veliki update s kupom popravkov in New Game +

Izi ::

Prvi DLC z zgodbo, ki na je bil napovedan za junij so včeraj prestavili na september.
Bo pa vmes vseeno prišlo še nekaj manjših DLC-jev, nekaj nove vsebine in nekaj eventov.

oo7 ::

Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties - Teaser Trailer

ahac ::

Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties Announcement Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Dying Light 2: Bloody Ties 10 NOVEMBER 2022

oo7 ::

Dying light 2 za leto 2023

Zmajc ::

Skratka bomo spet počakali na Xth anniversary definitive edition z vsemi 30 DLCji included preden kupimo igro.

scipascapa ::

nekako tako :P

Bantani ::

Bo kmalu pristala v katalogu premium:P

LunKi ::

Znači konec leta "new wepon types"...can't wait for shotguns :P Za Dying Light itak velja, da se počaka na definitive pol pa akcija.

oo7 ::

Dying Light 2 - Exclusive 'Good Night, Good Luck' Update Trailer



29 junij 2023

svecka ::

Upam da bodo spravili DL2 v spodobno survival stanje kot je bil DL1. Če bodo noči vsaj take kot v DL1, je že pol igre rešene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

oo7 ::

Techland je začel jeziti igralce.

Techland has released Update 1.12 for Dying Light 2: Stay Human which adds microtransactions to the game.

Letos je Poljski studio Techland kupil Kitajski Tecent.

svecka ::

Škoda, sem mel upanje da bodo pofixal igro tako kot se spodobi, da vsaj dvignejo niso igre na raven dodatka za Dying Light 1, vednar gredo po poti blizzarda očitno. Vse več studijev je izgubljenih.

yayo ::

Prvami je bila zelo všeč, ko sem pa za drugo prebral, da bo v postapokliptičnem okolju sem nekako izgubil interes.

oo7 ::

Tudi meni je bila prva igra DL boljša.

yayo ::

Na koncu sem kupil Dying Light 2, ker imam probleme s Cyberpunkom, ki se mi pogosto zruši. DL2 štejejo med par trenutno najbolj strojno zahtevnih iger pa sem jo vzel za testiranje hardverja, ker nisem prepričan, če je problem v Cyberpunku ali v moji mašini. In sem se kar zadovoljen, morda ne bo na nivoju prve vendar me kar vleče, podoživljam že pozabljene občutke iz prve igre, posebno bežanje pred zombiji ponoči je kar adrenalinsko. 8-)

Tribal ::

yayo je izjavil:

Na koncu sem kupil Dying Light 2, ker imam probleme s Cyberpunkom, ki se mi pogosto zruši. DL2 štejejo med par trenutno najbolj strojno zahtevnih iger pa sem jo vzel za testiranje hardverja, ker nisem prepričan, če je problem v Cyberpunku ali v moji mašini. In sem se kar zadovoljen, morda ne bo na nivoju prve vendar me kar vleče, podoživljam že pozabljene občutke iz prve igre, posebno bežanje pred zombiji ponoči je kar adrenalinsko. 8-)

Definitivno je problem v tvojem PCju, ker meni se v celodnevnem igranju tudi enkrat igra ne sesuje.

yayo ::

Jaz zdaj tole igram, potem, ko sem končal AW2. Igra se mi zdi celo predolga. Delal sem stranske naloge v prvi lokaciji, Old Villador, in prišel v drugo po 50ih urah. Sedaj pa ugotavljam, da je celo še ena bolj naprej.:))

oo7 ::



Dying Light 2 Stay Human - Winter Tales 2023

yayo ::

Fak, sem igral (prvič) do pred enim tednom, kakih 70 ur pa še zdaleč ni videti konca. Žal je not O-G-R-O-M-N-O fillerja, veliko preveč napram prvi igri, ki je bila odlična. Tile sezonski dlcji, ki pridejo ven vsakih par mesecev in na vsak praznik jo naredijo še bolj napihnjeno. Pa so tudi precej težki ponavadi, posebno, če igraš na Hard. Najbolj zato, ker ima igra en sadističen save sistem brez hitrega sejvanja, ki te kaznuje z odvzemom experience točk, če umreš v nočnem času. Tile dodatki so bolj za ljubitelje igre, ki jo igrajo večkrat. Če igraš prvič raje izklopi. Sicer pa sem jaz na pavzi zaradi operacije nogem samo filme gledam s postelje. :(

oo7 ::

yayo je izjavil:

Fak, sem igral (prvič) do pred enim tednom, kakih 70 ur pa še zdaleč ni videti konca. Žal je not O-G-R-O-M-N-O fillerja, veliko preveč napram prvi igri, ki je bila odlična. Tile sezonski dlcji, ki pridejo ven vsakih par mesecev in na vsak praznik jo naredijo še bolj napihnjeno. Pa so tudi precej težki ponavadi, posebno, če igraš na Hard. Najbolj zato, ker ima igra en sadističen save sistem brez hitrega sejvanja, ki te kaznuje z odvzemom experience točk, če umreš v nočnem času. Tile dodatki so bolj za ljubitelje igre, ki jo igrajo večkrat. Če igraš prvič raje izklopi. Sicer pa sem jaz na pavzi zaradi operacije nogem samo filme gledam s postelje. :(



Kaj si pa delal s nogo ?
Men DL2 igra ni bila preveč všeč prvi DL mi je bil veliko boljši.

yayo ::

Drugi del je v stilu Far Cry iger nekakšen zabaviščni park. Tiste "dark zones" pa konvoji pa ostale lokacije za grindanje, ki se dnevno obnavljajo so en hud dolgcajt. Pa oni zombiji, ki rjovejo in tečejo, kateri pe pojavijo pri vsakem poku pa, ko se igri zahoče, ceprav nobenega kravala nisi delal. Pa to, da si na hard težavnosti prvih dvajset ur popolnoma nebogljen, ker moraš vsako veščino kupovali z experience pointi, ki kapljajo počasi. Pa to, da ti dajo pod nos v zacetni mapi kup lokacij kjer zgubljaš ure samo, da ugotoviš, da nisi dovolj zbildan, da bi jih spucal.
Drugače pa je igra tehnično po teh treh? letih lepo spolirana. Zamerim tudi, da ne gre v spanje, ko alt tabaš ampak goni naprej kartico na max, tudi ko daš na pavzo.
Noga? Leta in genetika, krčne žile, fakinfak!

yayo ::

ekola, končno končal. 135 ur in pol, naredil vse sidequeste katere sem našel razen dveh (lov na melee sponge mutante) izpustil vse triale na čas. Slabša igra od prve a dober občutek, ko sem dobil najboljši konec. Zdaj pa hitro brišem z diska. :)) Aja, par inštrumentalov iz ending credits je odličnih.
In prvih dvajset ur je na hard težavnosti prava muka, ker si tako nebogljen, da se samo plaziš prestrašen naokoli, ponoči pa na varnem pod ultraviolično lučjo. Teh 20 ur je bilo čista zguba cajta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Dober si, da si igral tole 135 ur. Jaz sem igral 55 ur pa se mi je vleklo :)

yayo ::

seveda, ravno, ko sem jaz končal...

oo7 ::

Dying Light 2 Stay Human -- Nightmare Mode Is Here!

1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dead Island 2

Oddelek: Igre
424993 (96) oo7
»

Dying Light (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26243278 (1618) oo7
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768145636 (10819) dolenc
»

nakup prek cdkeys ali instant gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
609044 (2481) yayo
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522399 (15370) yayo

Več podobnih tem